Ofte stillede spørgsmål
Mine supportsager
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

AFTENSTÆVNE  I  TARM  IDRÆTSCENTER  DEN  13.  MARTS  2007

Print
Tryk for at komme til:
Let ligeMiddelsvær lige åben


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let lige

Plac.FørerKaninFejlFejlTidT FejlPindPoint
1Susanna ThuesenHallgrim af Pecasus000,44,60012
2Rikke ThomsenStampe100,22,5611
3Susanna ThuesenCastello020,12,692
4Laura NielsenCute130,24,044
5Camilla ThuesenBygholm´s Victor311,24,634
6Rikke ThomsenSnuske420,14,566
7Susanna ThuesenTiger530,41,348
8Jeanette PedersenTigerdyret8+261,56,3416
Antal deltagere: 8.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Ukendt
Bedømmelsesmetode: D2
Til toppen

Middelsvær lige åben

Plac.FørerKaninFejlFejlTidT FejlPindPoint
1Susanna ThuesenCastello220,30,66423
2Jeanette PedersenFutte320,27,0051
3Rikke ThomsenStampe350,36,878
4Susanna ThuesenHallgrim af Pecasus461,27,4110
5Camilla ThuesenBygholm´s Victor761,48,2013
6Susanna ThuesenHippHop46+32,33,2213
7Ida MandsbergCleopatratrak sig
8Susanna ThuesenGoGotrak sig
9Laura NielsenCutetrak sig
Antal deltagere: 9.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Ukendt
Bedømmelsesmetode: D2
Til toppen






Kontakt
Kontakt



Slå julepynt fra

© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.