Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

STÆVNE  PÅ  KLØVERGÅRDEN  PÅ  BORNHOLM  DEN  21.  FEBRUAR  2009

Print
Tryk for at komme til:
Let ligeLet kroget
Middelsvær lige åbenMiddelsvær kroget åben


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let lige

Plac.FørerKaninTidFejlTidFejlTid totalFejl totalPindPoint
1Mikkel DueAjtak's Solero15,35011,23026,58012
2Louise LundAjtak's Kong Fu Fighter16,33018,45034,78011
3Nina PoulsenSønderlund's Labre Larve32,8064,21097,01011
4Louise LundAjtak's Pirulo14,22111,53025,7511
5Katja P. HonnensAjtak's Hassel15,25122,47037,721
6Nina PoulsenDiscovery23,54122,35045,891
7Katja P. HonnensSommerly's Nero30,23127,97058,21
8Katja P. HonnensAjtak's Zain Nadir38,29057,88196,171
9Mikkel DueSmukke Sally39,87243,57083,442
10Katja P. HonnensPrinsesse Mia af Vallehus30,42328,67059,093
11Katja P. HonnensAjtak's Rune57,78234,53192,313
12Nina PoulsenAjtak's Debbie62,27372,862135,135
13Katja P. HonnensPralinen's Little Cheaky60,723+186,621147,345
14Katja P. HonnensKløvergården's Fister Løgsovs76,93380,832157,765
15Nina PoulsenAjtak's Knoppers34,74453,9288,646
16Nina PoulsenAjtak's Kinderæg36,82437,46374,287
17Mikkel DueSprinter61,37538,47399,848
Antal deltagere: 17.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Poul Kjøller
Bedømmelsesmetode: Ukendt
Til toppen

Let kroget

Plac.FørerKaninTidFejlTidFejlTid totalFejl totalPindPoint
1Katja P. HonnensMagic's Mini My30,9023,53054,43012
2Louise LundKløvergården's Dollar34,17029,61063,78011
3Nina PoulsenAjtak's Ajo44,57037,17081,74011
4Katja P. HonnensAjtak's Zain Nadir43,43039082,43011
5Mikkl DueAjtak's Solero46,53038,28084,81011
6Louise LundAjtak's Kong Fu Fighter40,3119,09059,391
7Louise LundAjtak's Pirulo34,19126,89061,081
8Katja P. HonnensAjtak's Rune61,31048,51109,811
9Katja P. HonnensSommerly's Nero45,171+115,53060,72
10Katja P. HonnensAjtak's Hassel43,71232,73076,442
11Nina PoulsenSønderlund's Labre Larve47,62148,3195,922
12Mikkel DueSmukke Sally87,41371,570158,983
13Katja P. HonnensKløvergården's Fister Løgsovs76,16190,232166,393
14Katja P. HonnensPrinsesse Mia af Vallehus43,59330,96174,554
15Nina PoulsenDiscovery48,32239,67287,994
16Katja P. HonnensPralinen's Little Cheaky55,64280,882136,524
17Nina PoulsenAjtak's Knoppers56,47560,892117,367
18Mikkel DueSprinter71447,963118,967
19Nina PoulsenAjtak's Kinderæg49,64546,34395,988
20Nina PoulsenAjtak's Debbie62,771135,075+1+2197,849
Antal deltagere: 20.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Poul Kjøller
Bedømmelsesmetode: Ukendt
Til toppen

Middelsvær lige åben

Plac.FørerKaninTidFejlTidFejlTid totalFejl totalPindPoint
1Katja P. HonnensSpringer's As Time Goes By31,82063,25195,07113
2Louise LundAjtak's Kong Fu Fighter26,23324,22050,4532
3Nina PoulsenAjtak's Solero36,63219155,6331
4Louise LundAjtak's Lemon27,71128,72256,4331
5Katja P. HonnensLille Spaghetti Lynfis24,27345,64069,913
6Louise LundKløvergården's Dollar53,37251,531104,93
7Louise LundFilur25,25231,55256,84
8Louise LundAjtak's Pirulo24,06327,29251,355
9Katja P. HonnensAjtak's Cavatappi41,76554,99096,755
10Katja P. HonnensMagic's Mini My32,12422,93255,056
11Katja P. HonnensAjtak's Hassel37,25422,82260,076
12Nina PoulsenAjtak's Ebert57,03434,972926
13Katja P. HonnensAjtak's Ebel36,77544,93281,77
14Katja P. HonnensSpillegård's Nynne80,255102,625182,8710
15Louise LundBlack49,51937,65587,1614
16Nina PoulsenAjtak's Ajo80,56950,935131,4914
17Katja P. HonnensAjtak's Zain Nadir129,7112+188,995218,718
Antal deltagere: 17.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Mikkel Due
Bedømmelsesmetode: Ukendt
Til toppen

Middelsvær kroget åben

Plac.FørerKaninTidFejlTidFejlTid totalFejl totalPindPoint
1Louise LundKurreholm's Bumle Himself (Cod...95,471101,550197,02113
2Louise LundAjtak's Lemon70238,10108,121
3Katja P. HonnensSpringer's As Time Goes By61,12162,541123,6621
4Katja P. HonnensSpillegård's Nynne117,30117,32234,621
5Katja P. HonnensMagic's Mini My42,87431,75074,624
6Katja P. HonnensAjtak's Cavatappi73,29464,7111385
7Louise LundAjtak's Eigil38,37236,01474,386
8Katja P. HonnensLille Spaghetti Lynfis51,31346,47397,786
9Louise LundFilur65,64569,812135,457
10Poul KjøllerLaban77,11660,771137,887
11Nina PoulsenJamse's Aksel86,93467,593154,527
12Nina PoulsenAjtak's Ebert85,19571,752156,947
13Katja P. HonnensAjtak's Ebel70,93866,671137,69
14Katja P. HonnensAjtak's Nestea73,2451,926125,1210
15Katja P. HonnensGaunby's Serafia113,189723185,1812
16Nina PoulsenAjtak's Ajo90,746106,746197,4812
17Katja P. HonnensAjtak's Hassel129,761089,062218,8212
18Poul KjøllerBlack103,371071,6910175,0620
Uplac.Nina PoulsenAjtak's AnanasTrukket
Antal deltagere: 19.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Mikkel Due
Bedømmelsesmetode: Ukendt
Til toppen






Kontakt
Kontakt



Slå julepynt fra

© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Tekst: Aase og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.