Ofte stillede spørgsmål
Mine supportsager
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

STÆVNE  PÅ  KLØVERGÅRDEN  PÅ  BORNHOLM  DEN  25.  MARTS  2009

Print
Tryk for at komme til:
Let krogetMiddelsvær kroget åben
Højdehop


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let kroget

Plac.FørerKaninTidFejlTidFejlTid totalFejl totalPindPoint
1Jannie KofoedAjtak's Hassel47,59043,58091,1701
2Jannie KofoedAjtak's Rune60,26045,530105,7901
3Jannie KofoedAjtak's Zain Nadir60,13048,330108,4601
4Jannie KofoedMaflo's Jensmine60,49194,022154,513
5Thomas KjøllerDiscovery61,54351,371112,914
6Nina PoulsenAjtak's Knoppers66,69353,81120,494
7Nina PoulsenAjtak's Kinderæg73,1366,371139,474
8Thomas KjøllerAjtak's Debbie53,993114,143168,136
9Jannie KofoedPrinsesse Mia af Vallehus86,58858,755145,3313
Uplac.Thomas KjøllerSommerly's Nero110,13+1Disk.
Antal deltagere: 10.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Poul Kjøller
Aspirant: Katja Poulsen Honnens
Bedømmelsesmetode: Ukendt
Til toppen

Middelsvær kroget åben

Plac.FørerKaninTidFejlTidFejlTid totalFejl totalPindPoint
1Katja P. HonnensSpringer's As Times Goes By59,41051,960111,3701
2Katja P. HonnensPralinen's Little Cheaky104,151103,661207,8121
3Katja P. HonnensAjtak's Hassel30,79346,5077,2932
4Katja P. HonnensAjtak's Ebel51,39241,9193,293
5Katja P. HonnensAjtak's Nestea51,51436,35087,864
6Nina PoulsenAjtak's Ebert72,76355,031127,794
7Katja P. HonnensAjtak's Cavatappi63,92452,171116,095
8Katja P. HonnensLille Spaghetti Lynfis57,43114,791+1172,195
9Katja P. HonnensMagic's Mini My64,54439,292103,836
10Nina PoulsenJamse's Aksel113,88742,531156,418
11Nina PoulsenAjtak's Ajo80,57759,43314010
Antal deltagere: 11.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Poul Kjøller
Aspirant: Jannie Kofoed
Bedømmelsesmetode: Ukendt
Til toppen

Højdehop

Plac.FørerKanin405055606570Cert.Point
1Katja P. HonnensIsak-OXOOXXOXXX
2Katja P. HonnensVakse Viggo--OXOXXOXXX
3Katja P. HonnensAjtak's Candy Floss-OXXX
4Katja P. HonnensSpringer's As Time Goes ByXOXOXXX
5Katja P. HonnensLille Spaghetti LynfisOXXX
5Katja P. HonnensMaflo's JensmineOXXX
7Katja P. HonnensAmeliaXOXXX
7Nina PoulsenJamse's AkselXOXXX
9Nina PoulsenAjtak's AjoXXOXXX
Uplac.Katja P. HonnensAjtak's Ying & Yang--XXX
Uplac.Katja P. HonnensSpillegård's Furby--XXX
Uplac.Nina PoulsenAjtak's EbertXXX
Uplac.Thomas KjøllerAjtak's DebbieXXX
Uplac.Thomas KjøllerDiscoveryXXX
Uplac.Thomas KjøllerSommerly's NeroXXX
Antal deltagere: 15.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Poul Kjøller
Aspirant: Jannie Kofoed
Til toppen






Kontakt
Kontakt



Slå vinterpynt fra

© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.