Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

AFTENSTÆVNE  PÅ  NATURCENTER  SKOVGAARD  VED  HORSENS  DEN  29.  APRIL  2014

Print
Tryk for at komme til:
Svær lige åbenElite lige


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Svær lige åben
Dato: 2014-04-29 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Camilla á ArgjumOceans Going To A GoGo af Be...(S)00:53,6000:18,4601:12,0613
2Marlene BruhnHønsehusets Sniff (S)00:45,8100:32,5001:18,3112
3Lisette KongerslevHønsehusets Snusmumriken (M)01:14,4400:50,8402:05,2822
4Sandra BardevigSofiagårdens Mystery Summer (M)10:43,7200:27,7511:11,472
5Aase BjernerBygholms Ch. Lamborghini Dia...(S)00:41,5710:37,2511:18,821
6Maria GadkjærWinds Luke Skywalker (S)11:06,6900:43,9711:50,661
7Karina KristensenLykkes Falcon (S)20:21,0600:15,1820:36,24
8Camilla á ArgjumStampegårdens Ground Zero (M)20:51,7500:20,4121:12,16
9Louise JensenLast Heart af Pecasus (S)20:49,2800:40,1321:29,41
10Lisette KongerslevLykkes Sir James (S)20:51,0300:41,8721:32,90
11Karina KristensenStampegårdens Electric Enter...(M)11:01,2810:37,8121:39,09
12Marlene BruhnStampegårdens Walk of Fame (M)20:57,0300:47,8821:44,91
13Louise JensenVi.P's Wizard of Oz (M)21:50,9400:24,6522:15,59
14Lisa HeinFionas Deadly Dedication (M)11:39,0010:40,2822:19,28
15Maria GadkjærSommerly's Miindy af Magic (S)11:59,0010:49,5022:48,50
16Betina MillerFionas Innuendo DiNidus (S)20:23,0610:24,0030:47,06
17Sandra BardevigSofiagårdens Olympic Air (S)30:42,2200:27,8531:10,07
18Lisa HeinFionas Napellus (S)30:50,0000:27,2231:17,22
19Marlene BruhnFlamencos Stjärnglimt (S)30:49,2500:31,4431:20,69
20Malene LeerhøjSheiks Treat Me Right (S)10:42,9720:40,6531:23,62
21Sandra BardevigSofiagårdens Excalibur (M)31:06,2200:27,2531:33,47
22Malene LeerhøjLykkes Secret Soul (S)2+11:01,3800:45,9731:47,35
23Lene W. KristensenHopes Ch. Little Miss Prince...(S)30:59,4400:51,4731:50,91
24Camilla á ArgjumStampegårdens Island of Adve...(S)30:35,5010:20,0340:55,53
25Rasmus BjernerByte af Flora (S)30:34,4410:21,2540:55,69
26Charlotte EllebyStrandvejs Spring Revolution...(M)30:37,5910:38,9141:16,50
27Lisa HeinFlora Narcissus (Noah) (S)31:06,2710:54,0342:00,30
28Louise JensenFionas Loved By Jupiter (M)31:47,6211:42,4043:30,02
29Charlotte EllebyVi.P's Cinderella (M)4+11:51,4700:50,4152:41,88
30Charlotte EllebyDolly (M)31:13,0931:09,6362:22,72
31Karina KristensenFanTig Vade Retro af Bella (S)50:29,0920:34,1671:03,25
32Aase BjernerBygholms Lotus Europa (S)50:59,8130:36,7881:36,59
Uplac.Lisette KongerslevLykkes JoJo (M)31:39,03Trukket.
Uplac.Malene LeerhøjLykkes Maid Manson (S)Trukket.
Antal deltagere: 34.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Kirsten Bjerg
Aspirant: Heidi Mønsted
Sekretær: Helena Äikäs
Bedømmelsesmetode: D1 Fejl og tid lægges sammen.
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Elite lige
Dato: 2014-04-29 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidCert.Point
1Sandra BardevigLevades GCh. Yellowstone00:43,1300:31,0901:14,2214
2Sandra BardevigWinds SCh. Niva Pattaya11:08,5900:45,1611:53,75
3Lisa HeinGCh. Neottia Nidus-avis20:30,8500:16,8720:47,72
4Camilla á ArgjumOceans Dance Into The Light af...10:43,8510:25,6821:09,53
5Karina KristensenLykkes GCh. Fancy Faith20:59,3900:39,8121:39,20
6Sandra BardevigSofiagårdens Lacus Spei21:03,0300:56,2221:59,25
7Maria GadkjærMalega´s Scorpio21:08,2200:51,0921:59,31
8Malene LeerhøjStald Blue's Ch. Blue Ocean11:19,9111:08,5922:28,50
9Lisette KongerslevLykkes GCh. Karl Kani30:47,0000:46,6531:33,65
10Kirsten BjergLykkes State of Art31:07,6600:29,3131:36,97
11Lisette KongerslevLykkes GCh. Björn Borg20:51,6010:46,7231:38,32
12Marlene BruhnJordbærgårdens Hockey30:56,7100:49,5031:46,21
13Lisette KongerslevHønsehusets Ch. Diasay Rapa Nui00:51,5040:37,5341:29,03
14Camilla á ArgjumStampegårdens Caribbean Tales30:39,4420:30,0351:09,47
15Marlene BruhnWinds Zhoot Minai40:43,9710:30,3751:14,34
16Aase BjernerLeeds All-in-One50:35,9300:51,4751:27,40
17Karina KristensenBellas GCh. We Are The World a...20:47,5031:01,3751:48,87
18Camilla á ArgjumRegnbågens Fuel for Life21:10,8830:42,1051:52,98
19Marlene BruhnStampegårdens Pompidou30:59,631+11:02,4652:02,09
20Lisa HeinNidus' GCh Nardus Stricta af S...2+12:43,4722:14,4754:57,94
21Henrik Dyekjær MadsenSommerly's Pax21:28,102+11:34,4753:02,57
22Kirsten BjergSommerly's Kilan51:26,0041:29,3592:55,35
23Kirsten BjergLeeds Gaz Station Af All Star8+12:22,0640:46,16133:08,22
Uplac.Maria GadkjærMalega´s GeminiDisket fejl bane.
Uplac.Maria GadkjærGaunbys Ch. Multi MedieTrukket.
Antal deltagere: 25.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Rasmus Bjerner
Aspirant: Heidi Mønsted
Sekretær: Betina Miller
Bedømmelsesmetode: D1 Fejl og tid lægges sammen.
Maksimum tid: 02:30 min.
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Tekst: Aase og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.