Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

AFTENSTÆVNE  HOS  EMMA  I  ODENSE  DEN  7.  MAJ  2014

Print
Tryk for at komme til:
Svær lige åben


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Svær lige åben
Dato: 2014-05-07 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Camilla á ArgjumStampegårdens Island of Adve...(S)00:32,5000:17,81013
2Marlene BruhnHønsehusets Sniff (S)00:29,9400:21,90012
3Camilla á ArgjumStampegårdens Criminal Pursu...(S)00:29,1000:25,25012
4Marlene BruhnStampegårdens 9/11 (M)00:52,2400:27,78022
5Lisette KongerslevLykkes Sir James (S)00:57,0600:43,81012
6Mia Berndorf LyngCAs De Quo Aquilega (S)0+11:08,4300:14,9711
7Mia Berndorf LyngJordbærgårdens Quarter Pound...(S)10:26,9100:16,7211
8Camilla á ArgjumStampegårdens Ground Zero (M)10:31,4100:18,9012
9Lisette KongerslevLykkes Falcon (S)10:41,3800:22,5611
10Nicole AndersenKandies Bianca Gamma (S)10:43,1300:22,8811
11Marlene BruhnJordbærgården's Chrispy Shri...(S)00:54,5310:37,0711
12Marlene BruhnStampegårdens Walk of Fame (S)10:47,1800:40,3811
13Camilla á ArgjumStampegårdens Empire State o...(M)00:21,5910:44,7812
14Nicole AndersenNardus Nikos Nieodemus af Ze...(M)11:35,7201:22,0412
15Lisette KongerslevHønsehusets Balouline (M)10:32,8410:42,062
16Lisette KongerslevLykkes JoJo (M)00:54,7520:43,562
17Nicole AndersenThougaards Supri Aki (S)10:26,4720:26,873
18Heidi FrederiksenHønsehusets Prazo Caddo (S)11:25,851+11:54,843
19Mia LadovImperial Street (M)12:00,37Trukket
20Nicole AndersenStampegårdens Crimerider (M)20:21,94
21Marlene BruhnFlamencos Stjärnglimt (S)20:40,65
22Zijada PandzicSunsides Power of Fire (M)21:00,72
23Nicole AndersenZentas Nardus Naia Nimsetøs (S)21:02,75
24Lisette KongerslevHønsehusets Snusmumriken (S)21:08,00
25Marie FloutrupLyngs Ezonis Silver Pearl (S)21:23,78
26Sarah GyldenløveTaharas Lafayette (M)30:40,04
27Marlene BruhnJordbærgårdens Flo Rida (S)30:47,06
28Marlene BruhnPrimadonna's Primus af Jordb...(S)31:02,12
29Mia Berndorf LyngLyngs Will Turner (M)31:02,18
30Mia Berndorf LyngLyngs Ezonis Eramosa (M)2+11:02,81
31Zijada PandzicBellas Someone in the Dark a...(S)31:03,97
32Maja LadovZentas Maddison Square NY (M)31:06,62
33Marie FloutrupLyngs Stand Out (S)31:07,25
34Lisette KongerslevRaptor af Pecasus (M)31:08,81
35Marie FloutrupFunnys Obsessed With Me (M)41:40,22
36Nicole AndersenKandies Filipa Beta (M)41:44,19
37Marlene BruhnJordbærgårdens Ecstasy (M)60:39,50
38Mia LadovZentas Brooklyn NY (M)60:55,75
39Mia Berndorf LyngCA's Shakir Amu (M)6+11:08,00
Uplac.Emma FrederiksenJordbærgårdens Exotic Kaki (M)Trukket
Uplac.Maja LadovZentas Rockefeller Plaza NY (M)Trukket
Antal deltagere: 41.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Karen Frederiksen
Sekretær: Winnie Ladov
Bedømmelsesmetode: C2 0 og 1 fejl
Maksimum tid: 02:30 min.
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.