Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

STÆVNE  VED  VESTER  MØLLE  VED  SKANDERBORG  DEN  1.  JUNI  2014

Print
Tryk for at komme til:
Let krogetMiddelsvær kroget


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let kroget
Dato: 2014-06-01 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Betina MillerPlayers Pikeur af Flora00:35,0000:31,10012
2Betina MillerFionas Jazz Jack00:37,2200:34,18011
3Maria GadkjærGlow In the Dark af Stampegård...00:47,3800:38,10011
4Louise JensenRetros GameBoy af Fionas01:07,4800:44,28011
5Mette BrandbygeSecret Story00:48,4400:46,53011
6Aase BjernerFloras Catalina00:41,6300:46,75011
7Merete MaahnPlayers Dreamweaver af Flora01:13,2501:12,50011
8Julie Bøje Due JensenVeggerbys Vanilla Heath Bar Cr...00:55,3101:15,19011
9Charlotte EllebyGolden Memories af Stampegården01:15,0601:38,35011
10Mette BrandbygeVisbys Blessington C.01:40,6302:00,37011
11Mette BrandbygeSofiagårdens Lion Air10:35,7200:20,651
12Betina MillerRozettas Plectrum10:27,7800:28,571
13Janni LarsenNødkærlunds Günther Zobel10:53,8100:30,901
14Nikoline NikolajsenSofiagårdens Shapes Of Summer10:41,8400:33,851
15Stine EllegårdHønsehuset's No Fear00:32,1910:34,341
16Janni LarsenNødkærlunds Blue Lightning01:39,1610:36,131
17Louise JensenVi.P's Phantom of the Opera00:50,0310:36,971
18Charlotte EllebyShamigos Tabu Kompaner Suspekt01:21,7510:41,821
19Mette BrandbygeTempting Trouble11:08,4700:44,681
20Julie Bøje Due JensenAmigos Alfa Romeo BreSu Lincoln10:49,1000:51,131
21Charlotte EllebyDolly11:12,8401:10,941
22Louise JensenSommerly´s Cuba Lime & Lemon01:35,2920:29,562
23Mette BrandbygeDiamond Destiny10:47,5310:35,652
24Caroline Burskov NielsenMøllerhusets Candie10:34,7510:38,372
25Janni LarsenFoxbat af Pecasus00:58,9420:50,402
26Aase BjernerKaninBorgens Liona20:54,0700:53,372
27Maria GadkjærMirage af Pecasus11:04,9710:54,602
28Caroline Burskov NielsenWedervangs Vanish Oxi Multi21:12,7501:02,632
29Alison Bøje Due JensenVisbys Malahide C.11:11,2811:03,872
30Merete MaahnVi.P's Salomon21:48,0001:23,562
31Louise JensenTexas af Vilsmøllegaarden11:46,5611:40,722
32Lene GadkjærVangs Chamber of Secrets21:10,6210:59,063
33Karina VilsbøllSummer Time af Stampegården10:55,5921:34,593
34Janni LarsenNødkærlunds Harmonia21:54,7821:21,884
35Caroline Burskov NielsenSunsides Silent Power21:18,3421:46,594
36Caroline Burskov NielsenLGFs Bueno50:46,1600:39,195
37Nikoline NikolajsenStald Neas Limoncello Shot af...30:43,5021:02,795
38Charlotte EllebySimba30:59,5921:38,655
39Nikoline NikolajsenStald Neas NiFi Linguini50:49,0020:44,757
Uplac.Signe Lottrup Østergaard ...Veggerby's Peanut Butter Me UpDisk.
Uplac.Louise JensenVeggerbys Bonnaroo BuzzTrak sig
Antal deltagere: 41.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Marlene Bruhn
Sekretær: Rasmus Bjerner
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 02:30 min.
Til toppen

Middelsvær kroget
Dato: 2014-06-01 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Marlene BruhnStampegårdens 9/1101:02,1600:33,90013
2Bente Bøje JensenSommerly´s Toni Morrison01:35,3500:37,74012
3Rasmus BjernerOceans Inside Out af Bella01:02,8200:38,19012
4Karina VilsbøllStald Parsbergs Koh Tao af Høn...00:59,4700:40,84012
5Louise JensenWinds Luke Skywalker01:05,5600:42,66012
6Betina MillerRozettas Steamfunk (Rozetta)00:44,5000:47,91012
7Karina VilsbøllSofiagårdens Eagle Air00:56,4400:48,34012
8Maria GadkjærMalegas Pablo Picasso01:13,6900:48,90012
9Charlotte EllebySommerly´s Cuba Blueberry01:02,0601:00,19012
10Louise JensenVi.P's Wizard of Oz10:41,5600:20,471
11Charlotte EllebyVi.P's Cinderella10:52,5300:25,031
12Mette BrandbygeLykkes Secret Soul00:50,4710:28,901
13Betina MillerFionas Jazz Jack10:39,6800:35,251
14Marlene BruhnFlamencos Stjärnglimt11:05,4700:37,071
15Marlene BruhnJordbærgårdens Ecstasy10:47,7500:37,161
16Marlene BruhnStampegårdens Walk of Fame00:54,8410:37,901
17Marlene BruhnStampegårdens Ground Zero11:09,6200:48,751
18Maria GadkjærMalega´s To Tough To Stay Still21:04,2000:39,672
19Nikoline NikolajsenStald Twisters Blue Berry Nice21:14,9100:46,472
20Lene GadkjærSofiagårdens Wizz Air0+11:22,7911:17,242
21Janni LarsenNødkærlunds Ziggy Stardust21:23,0901:28,252
22Lene GadkjærMalega´s To Tough To Give Up20:48,1610:38,663
23Charlotte EllebyStrandvejs Spring Revolution20:55,6510:39,443
24Rasmus BjernerBygholms Lotus Europa51:03,2510:42,476
25Maria GadkjærMalega's To Tough To Challenge61:23,1510:35,067
Uplac.Betina MillerFionas Innuendo DiNidus00:41,81Disk. Fejl bane
Uplac.Lene GadkjærLeed´s Prinze CharmingDisk. Tid
Antal deltagere: 27.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Aase Bjerner
Sekretær: Merete Maahn
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Tekst: Aase og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.