Ofte stillede spørgsmål
Mine supportsager
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

AFTENSTÆVNE  HOS  EMMA  I  ODENSE  DEN  4.  JUNI  2014

Print
Tryk for at komme til:
Svær ligeElite lige


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Svær lige
Dato: 2014-06-04 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Camilla á ArgjumStampegårdens Criminal Pursuit00:54,7500:27,13013
2Camilla á ArgjumStampegårdens Ground Zero00:42,5600:40,54012
3Marlene BruhnStampegårdens 9/1101:10,5000:56,72012
4Camilla á ArgjumStampegårdens Empire State of...11:02,5300:36,6511
5Marlene BruhnJordbærgårdens Flo Rida20:38,68
6Marlene BruhnFlamencos Stjärnglimt20:47,74
7Rikke RennebergSheiks Ego Boost20:49,46
8Marlene BruhnHønsehusets Sniff20:58,03
9Marlene BruhnStampegårdens Walk of Fame20:58,62
10Marlene BruhnJordbærgården's Chrispy Shrimps21:17,38
11Zijada PandzicBellas Someone in the Dark af...31:24,56
12Heidi FrederiksenKandies Upsi Daisy31:57,21
13Heidi FrederiksenHønsehusets Prazo Caddo2+11:59,03
14Heidi FrederiksenKandies Bianca Gamma2+12:10,47
15Marie FloutrupLyngs Stand Out4+11:03,78
16Marlene BruhnPrimadonna's Primus af Jordbær...51:09,19
17Rikke RennebergHønsehusets Donna von Wald51:11,59
18Marie FloutrupLyngs Ezonis Silver Pearl61:33,03
Antal deltagere: 18.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Karen Frederiksen
Sekretær: Karen Frederiksen
Bedømmelsesmetode: C2 0+1 fejl
Maksimum tid: 02:30 min.
Til toppen

Elite lige
Dato: 2014-06-04 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlCert.Point
1Marlene BruhnStampegårdens Pompidou01:00,6300:33,19014
2Camilla á ArgjumOceans Dance Into The Light af...01:02,3210:28,531
3Camilla á ArgjumStampegårdens Island of Advent...01:01,0010:32,291
4Mia Berndorf LyngCAs De Quo Aquilega0+11:26,4300:33,911
5Camilla á ArgjumJordbærgårdens Hockey11:00,7510:38,132
6Camilla á ArgjumBellas GCh. We Are The World a...11:00,1220:37,133
7Camilla á ArgjumStampegårdens Caribbean Tales11:00,5020:49,853
8Camilla á ArgjumJordbærgårdens Mapi Pinky Ponk...10:54,4420:53,413
9Camilla á ArgjumStampegårdens Paramount30:55,2810:51,094
10Camilla á ArgjumSnöflingans Ch. Galaxy31:09,2530:47,756
11Mia Berndorf LyngJordbærgårdens Quarter Pounder41:52,4121:01,256
12Rikke RennebergJordbærgårdens Sundae4+11:43,85
Uplac.Camilla á ArgjumRegnbågens Fuel for LifeTrukket
Uplac.Marlene BruhnGrenens Crystal EyesTrukket
Uplac.Marlene BruhnSilverados Piper CubTrukket
Antal deltagere: 15.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Karen Frederiksen
Sekretær: Karen Frederiksen
Bedømmelsesmetode: C2 0 - 4 fejl i finale
Maksimum tid: 02:30 min.
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.