Ofte stillede spørgsmål
Mine supportsager
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

AFTENSTÆVNE  PÅ  GRØNT  OMRÅDE  VED  DROSSELVEJ  I  KØGE  DEN  24.  JUNI  2014

Print
Tryk for at komme til:
Let krogetMiddelsvær kroget åben


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let kroget
Dato: 2014-06-24 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Lisa Sinnerup GressHaMas What Happens at Home af...00:36,5800:34,7801:11,3612
2Susan Comitre-NoppenauEskirs Kiva Kaili (Søster Mill...00:44,7100:27,0301:11,7411
3Nanna ChristensenBlancos Awati Inphal Raipur01:03,2100:53,6601:56,8711
4Majken JosephsenDolls Zuera Emilia-Romagna01:44,4411:48,4313:32,87
5Nanna ChristensenEskirs Kizan Isthar21:07,2331:02,4252:09,65
Uplac.Rikke Pernille HansenLille Valle Valnød0+1+12:10,43Disk.
Uplac.Majken JosephsenIngolf3+12:11,67Trukket
Antal deltagere: 7.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Mette Wind
Sekretær: Mette Wind
Bedømmelsesmetode: D1
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Middelsvær kroget åben
Dato: 2014-06-24 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Susan Comitre-NoppenauEskirs Kiva Macao (Mille) (M)00:48,0100:34,7601:22,7713
2Mia HansenEskirs Neya Moa Nalo (M)00:57,2900:51,8401:49,1312
3Nanna ChristensenClausens Twix (M)00:58,3401:01,5901:59,9312
4Susan Comitre-NoppenauEskirs Kiva Kaili (Søster Mi...(M)10:41,0900:31,3411:12,431
5Lisa Sinnerup GressSimply the Best af Stampegår...(M)00:35,9810:43,2311:19,211
6Lisa Sinnerup GressNonstops Della Casa (M)00:45,7610:51,1911:36,951
7Lisa Sinnerup GressWinds Papilio Alexanor (M)10:57,0701:07,4412:04,51
8Lisa Sinnerup GressWinds Hakuro (M)11:03,4501:12,8012:16,25
9Mia HansenFunnys Solé Prilla (M)11:06,8301:14,9912:21,82
10Nanna ChristensenWinds Tatooine (M)11:21,9901:22,9912:44,98
11Susan Comitre-NoppenauMusic Maker af Stampegården (M)00:47,1420:47,7421:34,88
12Nanna ChristensenIraklis' Melilla Murcia (M)10:54,1011:05,7921:59,89
13Mia HansenStampegårdens Forever a Crim...(M)21:05,7710:47,4431:53,21
14Mia HansenFunnys Latrones Lugia (M)20:58,2310:59,5931:57,82
15Lisa Sinnerup GressFanTig Vade Retro af Bella (M)31:04,2500:57,7932:02,04
16Mia HansenFunnys Teddy (M)30:39,1310:42,0441:21,17
17Lisa Sinnerup GressWinds Nute Gunray (M)31:03,5410:57,2342:00,77
18Susan Comitre-NoppenauPletvangs Romeo (M)40:45,8910:51,1551:37,04
19Lisa Sinnerup GressHaMas What Happens at Home a...(M)20:48,2930:48,9751:37,26
20Lisa Sinnerup GressKeoks Statue of Liberty af G...(M)40:57,6810:56,3651:54,04
21Majken JosephsenDolls Zuera Emilia-Romagna (L)01:36,973+32:33,9064:10,87
22Nanna ChristensenBlancos Awati Imphal Raipur (L)41:10,8230:58,5972:09,41
23Nanna ChristensenEskirs Kizan Isthar (L)71:42,6331:16,72102:59,35
Uplac.Majken JosephsenIngolf (L)Trukket
Uplac.Mia HansenFunnys Latrones Shelgon (M)Trukket
Uplac.Rikke Pernille HansenLille Valle Valnød (L)Trukket
v4Rikke Pernille HansenWinds Quintin Quantico (V)01:32,2301:37,0703:09,30
Antal deltagere: 27.   Heraf veteraner: 1.  
Dommer: Mette Wind
Sekretær: Mette Wind
Bedømmelsesmetode: D1
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.