Ofte stillede spørgsmål
Mine supportsager
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

HALLOWEENSTÆVNE  PÅ  GRØNNEGÅRDEN  I  SØBORG  DEN  2.  NOVEMBER  2014

Print
Tryk for at komme til:
Mini ligeLet lige
Let krogetSvær lige åben


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Mini lige

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Gry Berens WedervangVængs Jate Arima Simera00:10,7800:14,060
2Gry Berens WedervangShamigos Expecto Patronum00:09,3100:15,590
3Julie DallMagnifique00:34,4100:24,320
4Julie DallMaxi00:32,1300:24,650
5Susan Comitre-NoppenauPletvangs W for Wilbur (Lille...00:18,4700:28,660
6Signe SkelbækAjtaks Fight The Fall (Collide)00:24,7800:29,180
7Patricia MøllnitzBambi00:36,3800:30,600
8Signe SkelbækSpringers Heartquake (Minna)00:31,6300:32,130
9Heidi PetersenHyacintias Lille My00:30,5000:34,070
10Heidi KristensenSofus00:36,0000:54,750
11Mai Berens WedervangPletvangs W for Wendetta00:23,4010:20,221
12Susan Comitre-NoppenauI'm a Wild One00:24,3410:30,631
13Stina Brahtz NagelTaharas Eli Loker10:38,9700:41,471
14Stina Brahtz NagelAsta La Vistas Bertram00:55,1310:49,561
15Laura NielsenNoah01:15,4410:52,591
16Kira RasmussenBrocks Arks Wika10:31,1001:29,501
17Ditte KristensenEmil10:33,4610:11,972
18Jane WolgastBasse Meiola20:38,5400:19,632
19Kira RasmussenBrocks Arks Simba20:54,3110:47,693
20Julie DallMagic40:43,1800:34,884
21Lena AndersenNinkaniners Tanny20:28,2221:37,564
22Julie DallNanka10:55,3541:11,325
23Karin RothSpringers Smilla40:40,4330:56,637
Antal deltagere: 23.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Lisa Sinnerup Gress
Sekretær: Lisa Sinnerup Gress
Bedømmelsesmetode: D2 - Fejl lægges sammen, sidste tid tæller
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Let lige

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Karin RothKaninbjerget's Diva00:18,8100:21,03012
2Gry Berens WedervangWinds Kamakiri00:35,8800:35,81011
3Lisa Sinnerup GressPretty Dirty Secrets af Gress00:27,3400:44,85011
4Gry Berens WedervangDolls Amore Kyoto00:16,9710:16,7511
5Heidi PetersenBrocks Arks Diablo10:16,6600:19,4411
6Patricia MøllnitzKlundtes Niza Naneda10:25,3100:33,001
7Signe SkelbækSpringers Zany Maniac MBF10:15,3700:44,411
8Sofie Harrits BavnhøjAlberte00:32,8810:50,661
9Janni DahlinEmma10:33,0400:55,631
10Karin RothSpringers Lunatic10:40,5601:13,571
11Heidi PetersenHyacintias Max10:59,4001:13,971
12Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens Tamara00:20,5020:15,062
13Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens Menolly00:29,3720:28,972
14Jane WolgastFlush10:33,6910:44,442
15Viktoria Behrendt ThremsZeris Kamianka Falls0+10:51,780+10:56,472
16Sofie Harrits BavnhøjPeter Plys11:47,2811:25,722
17Karin RothAlberte10:16,7220:40,133
18Sofie Harrits BavnhøjVictor20:29,0010:49,413
19Viktoria Behrendt ThremsSeñorita Fiiona10:34,0330:33,814
20Lisa Sinnerup GressA Kiss Before Lying af Gress30:39,5611:15,374
21Patricia MøllnitzSmukke Perle20:15,3130:15,505
22Lena AndersenNinkaniners Tot30:45,7531:07,006
23Kira RasmussenBrocks Arks Messi60:37,4020:24,168
Uplac.Jane WolgastPerle20:38,90Trukket
Antal deltagere: 24.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Susan Comitre-Noppenau
Sekretær: Susan Comitre-Noppenau
Bedømmelsesmetode: D2 - Fejl lægges sammen, sidste tid tæller
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Let kroget

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens Tamara00:26,0600:26,41012
2Signe SkelbækSpringers Zany Maniac MBF01:14,0600:42,72011
3Karin RothPicnic's Zombie00:42,0000:44,22011
4Gry Berens WedervangWinds Kamakiri00:56,8100:49,47011
5Lisa Sinnerup GressPretty Dirty Secrets af Gress00:54,8800:56,35011
6Gry Berens WedervangDolls Amore Kyoto00:28,0410:28,0911
7Lisa Sinnerup GressPretty Dead Liars af Gress00:39,5310:33,721
8Janni DahlinHybens FaCa Parma10:33,6300:37,721
9Patricia MøllnitzSmukke Perle00:57,9410:38,871
10Heidi PetersenBrocks Arks Diablo10:48,8800:48,971
11Lena AndersenNinkaniners Tot11:23,2200:49,071
12Karin RothKaninbjerget's Diva10:40,3100:52,601
13Lisa Sinnerup GressA Kiss Before Lying af Gress00:50,6611:04,291
14Janni DahlinEmma01:20,4311:04,401
15Heidi PetersenHyacintias Max11:17,3401:22,631
16Mai Berens WedervangSkovvejens Menolly20:35,7800:32,502
17Jane WolgastFlush11:27,9410:39,562
18Karin RothNova10:36,4110:42,252
19Kira RasmussenBrocks Arks Diva01:04,3221:07,942
20Karin RothSpringers Lunatic10:53,7811:40,062
21Viktoria Behrendt ThremsSkovvejen´s Alanna20:41,0910:36,723
22Viktoria Behrendt ThremsZeris Kamianka Falls1+11:10,0110:53,313
23Lena AndersenZorro's Izmir20:53,3111:12,633
24Heidi PetersenSunshine20:56,3111:12,633
25Sofie Harrits BavnhøjAlberte30:49,4410:55,414
26Sofie Harrits BavnhøjVictor21:01,2521:03,914
27Karin RothAlberte20:46,0631:03,605
Uplac.Kira RasmussenBrocks Arks MessiDisk.
Antal deltagere: 28.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Susan Comitre-Noppenau
Sekretær: Susan Comitre-Noppenau
Bedømmelsesmetode: D2 - Fejl lægges sammen, sidste tid tæller
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Svær lige åben

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Gry Berens WedervangZorros Zendaya Maggie (S)00:13,3700:14,75013
2Susan Comitre-NoppenauEskirs Kiva Kaili (Søster Mi...(S)00:25,8110:12,0611
3Stina Brahtz NagelLykkes Panamah (M)10:16,2500:14,6312
4Susan Comitre-NoppenauEskirs Kiva Macao (Mille) (S)10:24,0300:26,2111
5Signe SkelbækSpringers After The Fall (Ha...(S)10:55,3400:48,3411
6Susan Comitre-NoppenauMusic Maker Ch. af Stampegår...(S)00:22,1320:13,752
7Patricia MøllnitzFunnys Solé Prilla (S)10:39,7510:40,972
8Gry Berens WedervangDolls Inpavidus Zeus (M)21:20,2200:57,282
9Gry Berens WedervangWedervangs Surf Excel Blue (S)20:32,8710:18,883
10Kira RasmussenBrocks Arks Diva (M)10:56,8721:01,823
11Patricia MøllnitzZargos Summer Crush Af Klund...(S)10:43,6630:22,374
12Stina Brahtz NagelEskirs Kizan Izabo (M)40:38,2510:22,285
13Viktoria Behrendt ThremsSkovvejen´s Alanna (M)3+10:59,6610:39,755
14Stina Brahtz NagelNinkaniners Knold (S)20:33,9040:32,506
15Patricia MøllnitzKlundtes Niza Nanaya (M)41:10,9730:51,477
16Janni DahlinHybens FaCa Parma (M)60:40,5020:29,848
Uplac.Heidi PetersenZargos Summer "Catch" Af Klu...(M)5+10:51,28Trukket
Antal deltagere: 17.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Lisa Sinnerup Gress
Sekretær: Lisa Sinnerup Gress
Bedømmelsesmetode: D2 - Fejl lægges sammen, sidste tid tæller
Maksimum tid: 02:30 min.
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.