Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

NOVEMBERSTÆVNE  HOS  ANNE-METTE  I  RØDDING  DEN  29.  NOVEMBER  2014

Print
Tryk for at komme til:
Mini ligeMini kroget
Let krogetMiddelsvær kroget åben


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Mini lige
Dato: 2014-11-29 10:15:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Anne-Mette FoghNew Wonder af Sofiagården00:19,3800:15,340
2Karina VilsbøllSheiks Numex Twilight00:23,9700:18,990
3Janni LarsenOh Wonder af Sofiagården00:33,4100:30,310
4Janni LarsenNødkærlunds Fidelity01:07,6400:37,160
5Louise HansenStald Neas 1D Through the Dark...00:37,1700:39,360
6Emma FrederiksenKandies Sankt Vitus00:57,9700:41,830
7Karina VilsbøllSofiagårdens Monza F100:53,6000:48,750
8Freya HansenPrins Silver01:29,9100:58,190
9Janni LarsenHedebo´s Wagner10:59,5700:32,591
10Janni LarsenNødkærlunds Eet10:49,3500:33,691
11Heidi FrederiksenKandies Krøllebølle10:39,1000:50,831
12Karen FrederiksenKandies Sankt Marie10:53,0601:01,281
13Heidi FrederiksenKandies Troldepus01:02,6211:10,621
14Sanne SchmatzDina11:05,2801:16,631
15Freya HansenKandies Sankt Therese11:29,7601:34,141
16Nadja Lykke Frederiksen M...Maglebo's Finders Keepers Lose...10:32,3410:32,482
17Janni LarsenNødkærlunds Shimane10:56,5410:39,502
18Emma FrederiksenKandies Sankt Lucia21:51,9211:02,563
Uplac.Elsebet GregersenLykkesbo's Massimo Ibn MirokanDisk Tid
Antal deltagere: 19.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Aksel Nissen
Sekretær: Louise og Anne-Mette
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Mini kroget
Dato: 2014-11-29 11:30:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Blue Fresia00:54,1100:25,990
2Anne-Mette FoghNew Wonder af Sofiagården00:27,3700:28,980
3Janni LarsenNødkærlunds Eet00:50,1900:33,840
4Janni LarsenOh Wonder af Sofiagården00:43,9400:45,980
5Heidi FrederiksenKandies Troldepus00:58,0001:18,050
6Janni LarsenNødkærlunds Shimane01:20,1410:22,341
7Karina VilsbøllSheiks Numex Twilight10:49,4800:32,481
8Nadja Lykke Frederiksen M...Maglebo's Finders Keepers Lose...10:38,1300:32,931
9Freya HansenPrins Silver10:51,3200:34,831
10Janni LarsenHedebo´s Wagner11:17,9900:35,711
11Louise HansenStald Neas 1D Through the Dark...10:41,7300:40,561
12Julie Bøje Due JensenStald Neas 1D Happily af Malega10:42,4300:42,041
13Janni LarsenNødkærlunds Fidelity00:38,3210:47,091
14Emma FrederiksenKandies Sankt Vitus10:52,8900:49,051
15Sanne SchmatzDina01:17,0511:10,621
16Heidi FrederiksenKandies Krøllebølle20:40,2700:38,362
17Emma FrederiksenKandies Sankt Lucia21:21,9601:04,572
18Karen FrederiksenKandies Sankt Marie10:41,6811:07,722
19Freya HansenKandies Sankt Therese1+12:02,9801:35,812
20Alison Bøje Due JensenWølk`s Kaniner Clematis00:47,2340:54,124
Antal deltagere: 20.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Aksel Nissen
Sekretær: Merete Maahn
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Let kroget
Dato: 2014-11-29 13:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Janni LarsenFoxbat af Pecasus00:49,3900:30,76012
2Janni LarsenFionas Gloucester01:03,3300:38,24011
3Sanne SchmatzÆblehavens Zorra00:27,2000:39,37011
4Anne-Mette FoghKaninborgens Salsa00:52,1600:44,62011
5Nadja Lykke Frederiksen M...Sunsides Pearl of the Earth *P...00:57,8000:46,46011
6Louise HansenStrandvejs Tin Tin00:40,6800:56,21011
7Karen FrederiksenKandies Iron Man00:57,6101:01,36011
8Karen Frederiksen"Godsets" Rex00:46,7801:02,60011
9Merete MaahnSkovhøjens Shadow10:51,2900:25,0111
10Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Blue Zinnia10:41,6200:30,111
11Karen FrederiksenZentas Ragetti Deux10:59,0100:38,031
12Karina VilsbøllVilsmøllegaardens Billi Bi11:02,8100:47,391
13Heidi FrederiksenZentas SW Mygeeto11:00,1500:57,421
14Louise HansenSommerly´s Sigrid Undset11:06,6401:01,221
15Freya HansenElmelys Freja20:43,5000:37,982
16Karen FrederiksenKandies Sorte10:50,1510:48,422
17Katrine JessingAries Sri Lila20:50,0800:52,442
18Karina VilsbøllStald Neas 1D You & I af Malega20:57,6700:57,802
19Sanne SchmatzTeam Winther's Charmør10:42,1020:28,423
20Nadja Lykke Frederiksen M...Sunsides Satellite Dreams *Sal...20:52,1810:40,223
21Merete MaahnSkovhøjens Dash31:48,0900:48,373
22Karen FrederiksenStampegårdens La Vaque30:49,3000:49,563
23Merete MaahnSkovhøjens Titan31:31,1300:52,063
24Karen FrederiksenZentas Spotless Behavior21:16,0810:53,053
25Katrine JessingShamigos WaddiWasi21:00,3310:53,313
26Heidi FrederiksenKandies Tumling30:41,7801:05,063
27Emma FrederiksenKandies Summered Beta20:49,5811:31,573
28Merete MaahnKaninstaldens Santa Luna20:46,5320:24,754
29Sanne SchmatzCaminas C30:22,3010:32,684
30Heidi FrederiksenKandies Wofler41:27,8701:02,884
31Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Blue Petunia51:24,1300:23,225
32Julie Bøje Due JensenStald Petersminde`s Aslan Wiki...40:33,1510:38,175
33Anne-Mette FoghLego41:20,3520:54,506
34Heidi FrederiksenKandies Macchiato Delta4+12:10,6011:12,236
35Heidi FrederiksenKandies Twister51:12,2611:15,556
36Karen FrederiksenKandies Starlight Stjärnflicka51:07,7211:40,366
37Elsebet GregersenVanadis Freja51:38,4520:56,057
38Karen FrederiksenKandies Zodiac4+22:15,3010:56,467
39Janni LarsenNødkærlunds Hokus Pokus41:58,5731:11,207
40Heidi FrederiksenKandies Oline5+12:06,6011:25,707
Uplac.Karen FrederiksenKandies Caffe Grand DeltaTrukket
Antal deltagere: 41.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Aksel Nissen
Sekretær: Aase og Anne-Mette
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Middelsvær kroget åben
Dato: 2014-11-29 15:30:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlKl.pr.PindPoint
1Sanne SchmatzKaninbandens Hopperdi (M)10:49,7500:24,11113
2Karen FrederiksenKandies Bianca Gamma (M)11:11,2700:33,5611
3Karina VilsbøllOceans POMPdeLUX af Sheik (M)11:00,8700:39,2211
4Karen FrederiksenZentas Nardus Nadéj Nepamora...(M)11:10,3000:56,9111
5Nadja Lykke Frederiksen M...Sunsides Satellite Dreams *S...(L)20:51,1300:27,162
6Alison Bøje Due JensenVisbys Malahide C. (L)21:08,3300:28,372Bestået
7Alison Bøje Due JensenOceans Manatee af Stampegård...(M)21:04,2600:31,092
8Karina VilsbøllSofiagårdens Mystery Summer (M)21:11,8200:34,582
9Louise HansenLykkebos Mariyo (Mario) (M)10:56,2610:36,232
10Sanne SchmatzÆblehavens Zorra (L)10:48,4910:39,892
11Janni LarsenNødkærlunds Blue Lightning (M)20:51,8200:46,122
12Anne-Mette FoghKaninborgens Salsa (L)11:00,5010:47,042
13Merete MaahnPlayers Dreamweaver af Flora...(M)21:11,6800:49,882
14Karen Frederiksen"Godsets" Rex (L)11:21,1110:52,212
15Bente Bøje JensenMimrelunds Nikita Kounéli (L)21:42,9400:58,612Bestået
16Karina VilsbøllStald Neas 1D You & I af Mal...(L)21:39,5301:11,422Bestået
17Sanne SchmatzKaninbandens Donkey (M)10:40,3820:30,643
18Karina VilsbøllSofiagårdens Excalibur (M)11:09,6520:40,873
19Karina VilsbøllVilsmøllegaardens Billi Bi (L)11:00,3620:48,083
20Janni LarsenFoxbat af Pecasus (L)20:54,8720:35,114
21Aase BjernerFloras Catalina (M)20:59,7720:56,624
22Karen FrederiksenStampegårdens La Vaque (L)21:03,0030:53,455
23Janni LarsenFionas Gloucester (L)30:54,20
24Elsebet GregersenKaninbandens Playmate (M)31:02,08
25Heidi FrederiksenZentas SW Mygeeto (L)31:24,80
26Louise HansenRådved Nygård´s Bumblebee (M)31:28,15
27Karen FrederiksenKandies Iron Man (L)31:40,86
28Elsebet GregersenVi.P's Onyx (M)40:51,77
29Janni LarsenNødkærlunds Optimus (M)40:54,22
30Emma FrederiksenJordbærgårdens Exotic Kaki (M)41:36,62
31Karen FrederiksenZentas Spotless Behavior (L)41:51,32
32Freya HansenKandies James Grieve Beta (M)50:40,27
33Janni LarsenNødkærlunds Gertrud Zobel (M)50:43,12
34Aase BjernerRozettas Steamfunk (Rozetta)...(M)51:18,83
35Nadja Lykke Frederiksen M...Funnys Concolor Montaio *Tai...(M)51:44,48
36Nadja Lykke Frederiksen M...Hybens Eau Royal Desire *Sir...(M)51:46,81
37Janni LarsenNødkærlunds Günther Zobel (M)60:49,88
38Anne-Mette FoghLego (L)61:37,84
39Emma FrederiksenKandies Summered Beta (L)61:55,19
40Julie Bøje Due JensenVeggerbys Vanilla Heath Bar...(L)71:16,41
41Freya HansenElmelys Freja (L)71:24,35
42Karen FrederiksenKandies Millot Nero Gamma (M)71:50,85
43Heidi FrederiksenKandies Tumling (L)81:08,48
44Louise HansenGolden Memories af Stampegår...(M)81:41,42
45Heidi FrederiksenKandies Oline (L)7+32:43,58
Uplac.Heidi FrederiksenKandies Twister (L)Disk Tid
Uplac.Heidi FrederiksenZentas One Spot Too Many (L)Disk Tid
Uplac.Aase BjernerBygholms Lotus Europa (M)Trukket
Uplac.Bente Bøje JensenSommerly´s Toni Morrison (M)Trukket
Uplac.Heidi FrederiksenKandies Upsi Daisy (M)Trukket
Uplac.Heidi FrederiksenZentas Times Square NY (M)Trukket
Uplac.Julie Bøje Due JensenAmigos Alfa Romeo BreSu Linc...(L)Trukket
Uplac.Karen FrederiksenKandies Starlight Stjärnflic...(L)Trukket
Uplac.Karen FrederiksenKandies Zodiac (L)Trukket
Antal deltagere: 54.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Aksel Nissen
Sekretær: Karina, Nadja, Anne-Mette
Bedømmelsesmetode: C2 0 til 2 fejl er videre
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.