Ofte stillede spørgsmål
Mine supportsager
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

SJÆLLANDSMESTERSKABER  I  LET  OG  SVÆR  KROGET  VED  TOFTEGÅRDEN  VED  ALBERTSLUND  DEN  17.  MAJ  2015

Print
Tryk for at komme til:
Let krogetSvær kroget


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let kroget
Dato: 2015-05-17 12:10:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidOmløb 1Omløb 2PindPoint
1Stina Brahtz NagelPletvangs SL Special Ed00:21,8400:16,6500:38,490 - 0:14,060 - 0:12,8512
2Susan Comitre-NoppenauPletvangs SL Craig00:22,5900:16,6200:39,210 - 0:14,810 - 0:14,0611
3Susan Comitre-NoppenauHulk'en00:29,1600:17,3800:46,5411
4Stina Brahtz NagelTaharas Bolshoi Booze00:29,1900:22,6200:51,8111
5Tanja Skou PedersenKlundtes Amazing Adventure00:42,4000:37,5601:19,9611
6Majken JosephsenShamigos Salvio Hexia10:33,1200:29,9111:03,03
7Tanja Skou Pedersen*Quta* UniKins Arabica Caturra00:31,9610:35,5311:07,49
8Majken JosephsenPletvangs Trouble Maker20:27,6000:19,9420:47,54
9Tanja Skou PedersenUniKins Arabica *Pacas*10:35,4310:40,5021:15,93
10Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Sanofi Zentiva (No...20:35,0710:26,6931:01,76
11Tanja Skou Pedersen*Ukco* UniKins Arabica Columbi...30:44,1500:28,2531:12,40
12Marianne Frimodt NielsenPletvangs SL Vanilla30:55,5300:48,8831:44,41
13Tanja Skou PedersenRoyal Jubilee af Stampegården40:40,9020:38,5361:19,43
Uplac.Patricia MøllnitzSpringers TrilleTrukket
Uplac.Tanja Skou Pedersen*Fix* UniKins Arabica Ethiopia...Trukket
Antal deltagere: 15.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Lisa Hein
Sekretær: Lisa Hein
Bedømmelsesmetode: D1
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Svær kroget
Dato: 2015-05-17 10:15:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Lisa Sinnerup GressPretty Dirty Secrets af Gress10:55,8810:50,6621:46,543
2Camilla Kirk JensenFunnys Latrones Shelgon30:52,4000:27,5031:19,90
3Tanja Skou PedersenRaptor af Pecasus30:50,2900:41,1931:31,48
4Camilla Kirk JensenStampegårdens Partners in Crime30:49,3410:29,2841:18,62
5Susan Comitre-NoppenauPletvangs W for Wilbur (Lille...50:53,1600:26,9051:20,06
6Lisa Sinnerup GressPretty Dead Liars af Gress30:58,7220:34,8751:33,59
7Lisa Sinnerup GressFanTig Vade Retro af Bella20:56,1430:45,0951:41,23
8Camilla Kirk JensenKlundtes Art Of Nature50:58,3700:52,6051:50,97
9Stina Brahtz NagelTaharas Ria2+11:24,4420:55,2252:19,66
10Patricia MøllnitzKlundtes Niza Naneda3+12:26,9721:34,6264:01,59
11Lisa Sinnerup GressSimply the Best af Stampegården40:46,8430:57,0671:43,90
12Patricia MøllnitzBambi51:22,9021:14,8772:37,77
13Patricia MøllnitzZargos Summer Crush Af Klundtes41:41,4731:05,4372:46,90
14Majken JosephsenWinds Reika5+11:01,7820:53,1381:54,91
15Tanja Skou PedersenCA's Warna *Hijau*50:58,1231:01,3581:59,47
16Stina Brahtz NagelEskirs Kizan Izabo71:17,7821:04,9492:22,72
17Patricia MøllnitzFunnys Solé Prilla82:10,2222:12,65104:22,87
18Rikke HansenWinds Just Like Beauty6+11:38,8570:45,21142:24,06
Uplac.Tanja Skou Pedersen*Kikaloo* Shamigo's Kikaloo Ki...Trukket
Uplac.Tanja Skou PedersenKlundtes Kaui NeymarTrukket
Antal deltagere: 20.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Lisa Hein
Aspirant: Janni Brenholdt
Sekretær: Janni Brenholdt
Bedømmelsesmetode: D1
Maksimum tid: 2:30
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.