Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

STÆVNE  VED  FORTUNEN,  LYNGBY  DEN  19.  SEPTEMBER  2009

Print
Tryk for at komme til:
Svær lige åbenSvær kroget åben


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Svær lige åben

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidFejl totalTid totalPindPoint
1Camilla AnkerstjerneCA's Bailey000.16.08000.11.14000.11.1413
2Stina Brahtz NagelMagic's Maybe Magic000.15.86000.12.62000.12.6222
3Marianne NielsenVestvolden's Surprice000.18.70000.15.09000.15.0912
4Stina Brahtz NagelImpey's Ronaldo000.22.49000.31.88000.31.8822
5Marianne NielsenOasas Peter Kanin000.35.86000.59.44000.59.4422
6Patricia MøllnitzFrække100.29.54000.20.16100.20.161
7Patricia MøllnitzAsta La Vista's Azuki Miayki100.49.82000.24.48100.24.482
8Camilla AnkerstjerneCA's Eragon100.27.17000.26.72100.26.722
9Patricia MøllnitzDundine's Max100.36.50000.37.08100.37.082
10Mia HansenAsil100.23.84000.37.56100.37.561
11Marianne NielsenVestvolden's Kashmir100.43.33000.43.78100.43.781
12Emilie WismannMiss Speedy100.46.19001.00.51101.00.511
13Marianne NielsenJumping Jack Flash100.20.30100.14.75200.14.75
14Camilla AnkerstjerneWind's Miss Las Vegas200.20.20000.14.83200.14.83
15Mia HansenOpel Kadett000.29.05200.19.05200.19.05
16Mira DreijerMilka's Good And Bad Joseph000.20.11200.24.17200.24.17
17Mira DreijerMilka's Mati100.31.99100.24.80200.24.80
18Mira DreijerMilka's Samsonite000.17.50300.12.64300.12.64
19Stina Brahtz NagelMagic's Blå Mandag200.54.16101.02.45301.02.45
20Stina Brahtz NagelAsta La Vista's Kim-Hannibal300.23.77100.21.52400.21.52
21Marianne NielsenHugo Haretan300.42.48100.33.71400.33.71
22Charlotte ChristiansenNadal200.22.47300.26.57500.26.57
23Gurli RasmussenTøsen200.41.82300.30.33500.30.33
24Mira DreijerFionas Eldorado Del Djima500.39.69000.38.37500.38.37
25Marianne NielsenLucky300.54.52201.01.01501.01.01
26Patricia MøllnitzDundine300.31.80300.17.69600.17.69
27Marianne NielsenValdemar400.45.88300.47.80600.47.80
28Mira DreijerMilka501.08.78100.54.86600.54.86
29Emilie WismannBlue Heaven402.00.00201.40.16601.40.16
30Camilla AnkerstjerneCA's Silver To Surprice500.23.37200.12.24700.12.24
31Charlotte ChristiansenNoffe600.38.64700.31.831300.31.83
Antal deltagere: 31.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Hedvig Jørgensen
Bedømmelsesmetode: ?
Til toppen

Svær kroget åben

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidFejl totalTid totalPindPoint
1Stina Brahtz NagelImpey's Ronaldo000.59.95100.34.00100.34.0013
2Mia HansenAsil000.30.18101.18.82101.18.822
3Camilla AnkerstjerneCA's Bailey200.51.40000.30.40200.30.40
4Stina Brahtz NagelMagic's Maybe Magic100.46.44100.37.92200.37.92
5Patricia MøllnitzFrække001.00.17200.50.81200.50.81
6Camilla AnkerstjerneWind's Miss Las Vegas301.14.15000.29.10300.29.10
7Marianne NielsenVestvolden's Surprice400.43.82000.31.39400.31.39
8Charlotte ChristiansenNighthawk401.02.26000.43.77400.43.77
9Charlotte ChristiansenNicky401.00.16000.45.35400.45.35
10Mira DreijerMilka's Mati301.02.95100.56.86400.56.86
11Marianne NielsenLucky101.07.78301.25.86401.25.86
12Marianne NielsenOasas Peter Kanin100.54.211+202.19.73402.19.73
13Mia HansenOpel Kadett200.43.02300.30.09500.30.09
14Camilla AnkerstjerneCA's Eragon501.56.98000.47.71500.47.71
15Mira DreijerMilka's Mola401.18.62101.17.17501.17.17
16Marianne NielsenJumping Jack Flash500.51.24100.30.82600.30.82
17Marianne NielsenKaramel501.24.80200.55.73700.55.73
18Stina Brahtz NagelMagic's Blå Mandag4+101.20.53201.29.95701.29.95
19Charlotte ChristiansenNadal300.59.22500.51.14800.51.14
20Stina Brahtz NagelAsta La Vista's Kim-Hannibal501.00.53400.40.06900.40.06
21Mira DreijerFionas Eldorado Del Djima801.34.26100.54.31900.54.31
22Mira DreijerMilka501.41.05401.40.42901.40.42
23Marianne NielsenSnegle Lu701.12.02300.41.361000.41.36
24Gurli RasmussenTøsen600.49.38400.50.961000.50.96
25Marianne NielsenVestvolden's Kashmir601.06.32400.57.241000.57.24
26Marianne NielsenValdemar601.34.19500.59.921100.59.92
27Charlotte ChristiansenNoffe400.41.69800.49.101200.49.10
28Marianne NielsenHugo Haretan901.53.88601.38.921501.38.93
Antal deltagere: 28.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Emilie Strange Wismann
Bedømmelsesmetode: D2
Til toppen






Kontakt
Kontakt



Slå julepynt fra

© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Tekst: Aase og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.