Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

AFTENSTÆVNE  HOS  SOFIAGÅRDEN  VED  FREDERICIA  DEN  15.  SEPTEMBER  2015

Print
Tryk for at komme til:
Mini ligeMiddelsvær lige åben


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Mini lige
Dato: 2015-09-15 17:05:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlOmløbPindPoint
1Aase BjernerBygholms Navigator of the Ocean00.15,3800.13,870
2Aase BjernerBygholms Serenade of the Ocean00.20,5800.16,5500 - 0.15,02
3Camilla á ArgjumStampegårdens Central Park00.23,5900.16,6900 - 0.40,53
4Caroline Kryger JørgensenNødkærlunds Forget Me Not00.24,3700.25,670
5Aase BjernerBygholms Majesty of the Ocean00.36,1300.31,210
6Camilla á ArgjumStampegårdens 5th Avenue00.42,8300.33,290
7Janni LarsenNødkærlunds Mælkebøtte00.46,8400.40,560
8Rasmus BjernerBygholms Vision of the Ocean10.36,6700.28,011
9Camilla á ArgjumJordbærgårdens Holly20.37.1000.44,062
10Sandra BardevigSofiagårdens Catmandoo01.09,9831.30,153
11Karen FrederiksenKandies Stampe01.29,733+1+42,59,758
Uplac.Janni LarsenNødkærlunds HanneTrukket
Uplac.Katrine JessingMøllerhusets True StoryTrukket
Antal deltagere: 13.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Helena Äikäs
Sekretær: Helena Aikas
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Middelsvær lige åben
Dato: 2015-09-15 18:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Lisette KongerslevStampegårdens Fantasy Island...(M)00.32,7400.35,1301
2Karen FrederiksenStampegårdens La Vaque (M)00.15,0210.17,4811
3Emma FrederiksenKandies Summered Beta (M)10.54,3500.23,1911
4Janni LarsenNødkærlunds Blue Lightning (M)10.29,7710.13,722
5Sandra BardevigSofiagårdens Silverstone F1 (M)20.24,8100.15,352
6Rasmus BjernerKlara af Pecasus (M)10.53,0010.20,442
7Heidi FrederiksenZentas One Spot Too Many (M)20.46,9600.30,862
8Heidi FrederiksenZentas SW Mygeeto (L)10.42,1711.01,612
9Janni LarsenNødkærlunds Eet (L)20.26,9810.11,483
10Aase BjernerZentas Basejumper (L)20.46,6410.37,083
11Katrine JessingHybens Alasco Zaitun Hadar (M)20.59,8710.39,753
12Caroline Kryger JørgensenPlet (L)21.24,4011.09,113
13Camilla á ArgjumStampegårdens Hypnotic Poison1+10.42,4720.29,654
14Sandra BardevigI Wonder af Sofiagården (L)20.32,6220.33,174
15Karen FrederiksenZentas Ragetti Deux (L)20.43,0320.41,434
16Janni LarsenHedebo´s Bumper (L)1+10.42,8820.45,394
17Janni LarsenStald Parsbergs Georgina(Lon...(M)20.40,7630.35,585
18Heidi FrederiksenKandies Macchiato Delta (L)31.11,8521.57,455
19Karen Frederiksen"Godsets" Rex (L)30.31,0830.34,726
20Karen FrederiksenElmelys Freja (M)50.22,1540.26,749
21Karen FrederiksenKandies Sorte (L)5+11.43,5430.43,299
22Janni LarsenNødkærlunds Shimane (L)81.10,1330.26,3011
Uplac.Karen FrederiksenKandies Iron Man (L)21.44,40Trukket
Uplac.Heidi FrederiksenElmelys Glenbriar Fugu af Fi...(L)Trukket
Antal deltagere: 24.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Helena Äikäs
Sekretær: Helena Aikas
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2 min
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.