Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

AFTENSTÆVNE  PÅ  NATURCENTER  SKOVGAARD  VED  HORSENS  DEN  2.  MARTS  2016

Print
Tryk for at komme til:
Middelsvær krogetSvær kroget


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Middelsvær kroget
Dato: 2016-03-02 19:45:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Nikoline NikolajsenSofiagårdens Shanghai F111:03,5900:34,34113
2Kirsten BjergZentas SW Boz Pity11:05,1200:37,2811
3Julie Bøje Due JensenHønsehusets Dr. No11:04,0900:40,8111
4Emilie KehrenStald Fuglsangs Blue Fresia11:12,4700:40,3111
5Karina VilsbøllFunnys Nio-Novak00:57,6810:57,8211
6Malene LeerhøjStampegårdens Magical Midway11:36,8401:10,6611
7Camilla á ArgjumStampegårdens Lady Deathstrike11:39,7801:20,2511
8Kirsten BjergSommerly´s Comet Galaxy10:50,2820:37,313
9Bente Bøje JensenVisbys Mallow C.10:59,9420:49,223
10Janni LarsenHedebo´s Bumper20:50,07
11Karina VilsbøllDaydream Bear20:53,82
12Marlene BruhnJordbærgårdens Milky Way21:02,03
13Emma V. LaustsenBellas Challenger af Sommerly21:07,03
14Alison Bøje Due JensenPreriens Leikur1+11:21,72
15Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Blue Zinnia21:26,20
16Marlene BruhnStampegårdens Black Widow21:27,56
17Randi Bøje NielsenWølk`s Kaniner Clematis21:33,34
18Karina VilsbøllOceans Playa Vargas af Sofiagå...21:54,03
19Emma V. LaustsenZentas Life Of Pi1+12:04,19
20Camilla á ArgjumZincerellas The Kingsroad30:46,78
21Camilla á ArgjumJordbærgårdens Holly30:57,21
22Kirsten BjergStald Fuglsangs Blue Salix31:02,69
23Marlene BruhnJordbærgårdens Yankie31:04,60
24Camilla á ArgjumStampegårdens Doctor Doom31:09,90
25Dorthe Veggerby LaustsenVi.P's Mamma Mia!31:12,06
26Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Blue Lobelia31:35,35
27Kirsten BjergKaninBorgens Liona31:38,22
28Janni LarsenNødkærlunds Blue Lightning31:45,50
29Rasmus BjernerKlara af Pecasus31:55,29
30Marlene BruhnStampegårdens Daredevil41:02,59
31Aase BjernerRozettas Steamfunk (Rozetta)41:13,09
32Nikoline NikolajsenStald Neas NiFi Linguini41:21,93
33Julie Bøje Due JensenSommerly´s Cat Eye Nebula41:24,28
34Emma V. LaustsenFionas Erinome41:47,44
35Bente Bøje JensenSommerly´s Eagle Claw Nebula41:54,44
36Camilla á ArgjumStampegårdens 5th Avenue51:15,28
37Bente Bøje JensenVeggerbys Vanilla Heath Bar Cr...51:20,97
38Janni LarsenRetros GameBoy af Fionas51:43,19
39Nikoline NikolajsenStald Twisters Blue Berry Nice61:09,88
40Dorthe Veggerby LaustsenZentas LeJon Deux (Jon)61:33,96
41Janni LarsenNødkærlunds Optimus71:16,34
42Emma V. LaustsenSommerly´s Cool II Storm71:51,94
43Emilie KehrenSundahl's Läkerol Black Diamon...7+11:32,60
Uplac.Camilla á ArgjumStampegårdens Professor Xtrak sig
Uplac.Nikoline NikolajsenStald Neas Limoncello Shot af...Trak sig
v8Malene LeerhøjStald Blue's Ch. Blue Ocean (V)11:04,9401:20,971
v28Janni LarsenSpringers Flint af Bella(V)31:39,63
v42Camilla á ArgjumJordbærgårdens A Walk to Rem...(V)71:44,84
Antal deltagere: 48.   Heraf veteraner: 3.  
Dommer: Lisa Hein
Sekretær: Lisa Hein
Bedømmelsesmetode: C2 0 - fejl går i finale
Maksimum tid: 2. min.
Til toppen

Svær kroget
Dato: 2016-03-02 18:30:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Malene LeerhøjSheiks Treat Me Right11:06,5401:01,06113
2Maria GadkjærMalegas Pablo Picasso21:34,0300:56,222
3Janni LarsenHønsehusets Chap21:57,2200:57,912
4Maria GadkjærSofiagårdens Olympic Air11:32,0011:11,222
5Janni LarsenNødkærlunds Lumia21:18,1010:52,223
6Malene LeerhøjLykkes Mumbo Jumbo31:01,41
7Lisa HeinNardus' Nidularis af Flora (Vi...31:02,25
8Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Blue Petunia41:07,19
9Maria GadkjærMirage af Pecasus41:28,13
10Aase BjernerFloras Catalina3+11:45,74
11Lisa HeinFlora Narcissus (Noah)51:23,65
12Julie Bøje Due JensenBlancos Epata Abu Sir51:39,13
13Camilla á ArgjumStampegårdens Hypnotic Poison61:05,97
14Alison Bøje Due JensenVisbys Malahide C.5+11:44,47
15Lene GadkjærZentas Parkour6+12:02,97
16Janni LarsenNødkærlunds Günther Zobel91:55,16
17Rasmus BjernerByte af Flora8+11:59,47
Uplac.Dorthe Veggerby LaustsenMøllerhusets AntonTrak sig
Uplac.Dorthe Veggerby LaustsenSommerly´s Cuba CaramelTrak sig
Uplac.Rasmus BjernerOceans Inside Out af BellaTrak sig
Antal deltagere: 20.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Kirsten Bjerg
Sekretær: Kirsten Bjerg
Bedømmelsesmetode: C2 0 - 2 fejl går i finale
Maksimum tid: 2. min.
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Tekst: Aase og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.