Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

KANINDAG  I  TIVOLI  I  KØBENHAVN  DEN  17.  APRIL  2016

Print
Tryk for at komme til:
Middelsvær krogetSvær lige åben
Svær kroget åben


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Middelsvær kroget
Dato: 2016-04-17 11:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Cecilie BrenholdtStampestaldens Omi00:41,1000:25,75013
2Camilla á ArgjumStampegårdens Doctor Doom00:39,6900:40,25012
3Patricia MøllnitzDundine's Silvia10:49,4600:23,2811
4Camilla á ArgjumZincerellas The Kingsroad10:35,1600:33,5011
5Signe BrenholdtStampegårdens Central Park10:53,2200:44,031
6Mathilde Schur PedersenTaharas Sofia Lugo21:12,59
7Freya HansenZentas Ragetti Deux21:12,81
8Camilla á ArgjumStampegårdens 5th Avenue30:44,50
9Mia HansenTaharas Ane31:07,35
10Marie Schunck Ter-BorchBlancos Erilea31:09,57
11Patricia MøllnitzDundine's Esmeralda41:09,00
12Mathilde Schur PedersenBakels Starco41:11,40
13Lisa Sinnerup GressFunnys Fighting The Flames50:58,74
14Kicki DjarnerUnikos Zarkana Av Stjärnan "Ti...51:35,54
Uplac.Katrine JessingStampegårdens La Vaque (Belle)Fejl i bane Disk
Uplac.Carola BaunSvanemarks 7up Phuss Junior Af...Trukket
Uplac.Rikke HansenLille Valle ValnødTrukket
v4Lisa Sinnerup GressBellas Whatever Happens af L...(V)00:31,1510:30,751
Antal deltagere: 18.   Heraf veteraner: 1.  
Dommer: Heidi Mønsted
Sekretær: Heide Mønsted
Bedømmelsesmetode: C2 - 0+1 fejl i finale
Maksimum tid: 2 Min.
Til toppen

Svær lige åben
Dato: 2016-04-17 15:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Camilla á ArgjumStampegårdens Lady Deathstri...(S)00:36,1600:20,75013
2Camilla á ArgjumStampegårdens Professor X (S)00:31,9700:24,72012
3Camilla á ArgjumStampegårdens Doctor Doom (S)00:24,5700:30,50012
4Mathilde Schur PedersenAjtaks Dies Saturni (S)00:33,3110:24,6211
5Patricia MøllnitzDundine's Silvia (S)10:55,2800:24,9111
6Line HauritzMy Name is Trouble af Gress (S)10:50,7200:29,0611
7Camilla á ArgjumJordbærgårdens Holly (S)10:40,1010:20,722
8Camilla á ArgjumStampegårdens 5th Avenue (S)20:50,4100:28,162
9Katrine JessingOopsy Bear (M)20:44,4310:45,313
10Mia HansenTaharas Ane (M)10:31,4440:31,535
11Janni BrenholdtTaharas Olau (S)21:59,0040:53,006
12Marie Schunck Ter-BorchMaglebo's In My Way (S)30:54,25
13Marie Schunck Ter-BorchBlancos Erilea (S)30:57,00
14Freya HansenKandies James Grieve Beta (S)30:59,72
15Marie Schunck Ter-BorchPletvangs Libertiner (S)31:17,68
16Signe BrenholdtStampegårdens Central Park (S)31:18,60
17Katrine JessingHybens Alasco Zaitun Hadar (M)31:24,41
18Rikke HansenWinds Just Like Beauty (S)31:39,84
19Camilla á ArgjumZincerellas The Kingsroad (M)50:52,28
20Mathilde Schur PedersenTaharas Sofia Lugo (S)51:05,59
21Katrine JessingAries Sri Lila (S)61:18,38
22Rikke HansenStampestaldens Karma (M)61:32,56
23Carola BaunFunnys Solé Eldon (M)61:32,91
24Cecilie BrenholdtStampestaldens Omi (S)6+11:05,94
25Patricia MøllnitzDundine's Esmeralda (M)6+1+32:41,06
Uplac.Line HauritzMaglebo's Scott (M)Disk på tid.
Uplac.Carola BaunSvanemarks 7up Phuss Junior...(S)Trukket
Uplac.Freya HansenZentas Ragetti Deux (M)Trukket
Uplac.Katrine JessingStampegårdens La Vaque (Bell...(S)Trukket
Uplac.Marie Schunck Ter-BorchMabohas Mount Makalu (S)Trukket
Uplac.Rikke HansenLille Valle Valnød (M)Trukket
Uplac.Signe BrenholdtTaharas Thomas O'Malley (S)Trukket
Antal deltagere: 32.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Heidi Mønsted
Sekretær: Heidi Mønsted
Bedømmelsesmetode: C2 - 0 - 2 fejl i finale
Maksimum tid: 2 Min.
Til toppen

Svær kroget åben
Dato: 2016-04-17 12:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Patricia MøllnitzDundine's Silvia (S)10:58,4000:28,12113
2Mathilde Schur PedersenAjtaks Dies Saturni (S)10:42,0300:30,1911
3Freya HansenZentas Nardus Nadéj Nepamora...(S)10:45,5600:31,3111
4Signe BrenholdtStampegårdens Central Park (M)21:54,32
5Katrine JessingStampegårdens La Vaque (Bell...(M)1+12:14,62
6Marie Schunck Ter-BorchBlancos Erilea (M)31:04,28
7Janni BrenholdtTaharas Olau (S)31:21,69
8Rikke HansenWinds Just Like Beauty (S)31:25,84
9Freya HansenNardus Nikos Nieodemus af Ze...(S)31:30,81
10Line HauritzMy Name is Trouble af Gress (S)40:49,72
11Mia HansenTaharas Ane (M)40:59,40
12Lisa Sinnerup GressHønsehusets Berry Blast (S)50:57,69
13Freya HansenKandies James Grieve Beta (S)51:23,84
14Cecilie BrenholdtStampestaldens Omi (S)60:55,19
15Katrine JessingAries Sri Lila (S)8+12:01,72
16Mathilde Schur PedersenBakels Starco (M)4+2+32:17,07
17Signe BrenholdtTaharas Thomas O'Malley (S)5+2+32:34,00
Uplac.Carola BaunFunnys Solé Eldon (S)Trukket
Uplac.Cecilie BrenholdtFionas Deadly Delusion (S)Trukket
Uplac.Freya HansenZentas Ragetti Deux (M)Trukket
Uplac.Marie Schunck Ter-BorchMabohas Mount Makalu (S)Trukket
Uplac.Marie Schunck Ter-BorchMaglebo's In My Way (S)Trukket
Uplac.Marie Schunck Ter-BorchPletvangs Libertiner (S)Trukket
Uplac.Patricia MøllnitzBambi (S)Trukket
Uplac.Patricia MøllnitzDundine's Esmeralda (M)Trukket
Uplac.Rikke HansenLille Valle Valnød (M)Trukket
Antal deltagere: 26.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Camilla á Argjum
Sekretær: Camilla á Argjum
Bedømmelsesmetode: C2 - 0+1 fejl i finale
Maksimum tid: 2 Min.
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Tekst: Aase og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.