Ofte stillede spørgsmål
Mine supportsager
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

AFTENSTÆVNE  HOS  KARINA  I  EGTVED  DEN  13.  JUNI  2016

Print
Tryk for at komme til:
Middelsvær ligeElite kroget


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Middelsvær lige
Dato: 2016-06-13 20:10:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Malene LeerhøjStampegårdens Magical Midway00:41,0000:22,28013
2Aase BjernerBygholms Navigator of the Ocean00:37,9100:36,00012
3Louise HansenFoghs Mazz Nyko00:45,1500:40,75012
4Camilla á ArgjumZincerellas Dance of Dragons10:26,8800:17,151
5Camilla á ArgjumJordbærgårdens 9/1910:46,2500:23,341
6Karina JensenBellas Melitaea Athalia11:25,8100:24,681
7Charlotte EllebyGood Luck Bear10:36,0000:40,751
8Charlotte EllebyZincerellas High Sparrow0+12:02,5301:09,811
9Lisette KongerslevHønsehusets Lovely Molly10:25,3511:12,652
10Lisette KongerslevHønsehusets Alyce40:47,2210:19,385
11Louise HansenStald Neas 1D Through the Dark...31:30,911+12:02,005
12Karina JensenBellas Alcon Icarus31:03,0030:43,846
Uplac.Louise HansenRådved Nygård´s BumblebeeTrak sig
Uplac.Malene LeerhøjHønsehusets SinisterTrak sig
v8Aase BjernerBygholms Ch. Lamborghini Dia...(V)10:47,8400:50,221
v11Malene LeerhøjStald Blue's Ch. Blue Ocean (V)20:48,9730:53,695
v12Aase BjernerBygholms Lotus Europa (V)40:44,8120:33,196
Antal deltagere: 17.   Heraf veteraner: 3.  
Dommer: Marlene Bruhn
Sekretær: Betina Miller
Bedømmelsesmetode: D2 - fejl lægges sammen, sidste tid tæller.
Maksimum tid: 2:00 min
Til toppen

Elite kroget
Dato: 2016-06-13 18:35:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlCert.Point
1Marlene BruhnHønsehusets Ch. Snusmumriken01:02,8100:50,78014
2Marlene BruhnIraklis' Ch. Bilbao Oviedo af...01:09,5300:54,9703
3Charlotte EllebyHønsehusets Ch. Casino Royale11:21,4400:52,121
4Camilla á ArgjumRegnbågens SCh. Fuel for Life20:48,8800:37,062
5Marlene BruhnHønsehusets Balouline11:14,6910:50,352
6Charlotte EllebyLykkes Ch. Lady Laura21:17,4100:50,842
7Karina JensenLykkes SCh. Fancy Faith11:38,7811:37,812
8Camilla á ArgjumJordbærgårdens Holly21:15,7210:43,573
9Camilla á ArgjumStampegårdens SCh. Ground Zero01:10,5930:53,253
10Marlene BruhnJordbærgårdens Milky Way31:08,0301:04,183
11Camilla á ArgjumStampegårdens Lady Deathstrike11:36,6621:21,343
12Karina JensenOceans 4funkyflavours af Sheik21:43,5011:52,033
13Marlene BruhnHønsehusets Ch. Sniff11:11,3831:02,414
14Charlotte EllebyLykkes Falcon21:27,0621:25,224
15Camilla á ArgjumEikhaugens Back in Business2+11:23,0711:58,094
16Aase BjernerLeeds Ch. All-in-One (Uno)21:22,6930:56,905
17Karina JensenHønsehusets GCh. Diasay Rapa N...31:15,0030:47,036
18Louise HansenSnöflingans Ch. Galaxy41:45,2231:03,907
19Betina MillerFionas Ch. Innuendo DiNidus50:52,72
Antal deltagere: 19.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Lisette Kongerslev
Sekretær: Malene Leerhøj
Bedømmelsesmetode: C2 - alle med 0 - 4 fejl går videre til finale, sidste tid tæller.
Maksimum tid: 2:30 min
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.