Ofte stillede spørgsmål
Mine supportsager
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

AFTENSTÆVNE  HOS  SOFIAGÅRDEN  VED  FREDERICIA  DEN  30.  JUNI  2016

Print
Tryk for at komme til:
Middelsvær lige åbenSvær kroget


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Middelsvær lige åben
Dato: 2016-06-30 17:30:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlKl.pr.PindPoint
1Sandra BardevigOceans Manzanillo af Sofiagå...(M)10.34,3400.18,69113
2Karin MoslundKandies Nikos Hoop Besoni (M)10.50,3000.30,6211
3Karina VilsbøllFunnys Nio-Novak (M)10.30,4700.37,4011
4Julie HansenKandies Perle (L)10.43,9410.17,892
5Heidi FrederiksenKandies Krøllebølle (L)21.00,8900.23,312Bestået
6Sandra BardevigSofiagårdens Catmandoo (M)00.47,7720.37,892
7Heidi FrederiksenZentas SW Mygeeto (M)11.26,1211.22,372
8Karin MoslundKandies Violetta (L)10.27,7520.12,373
9Julie HansenNikos Cinta Amini af Kandie (M)1+10.49,7810.18,533
10Maria GadkjærMalegas Air Force One (M)10.33,5020.50,133
11Emma FrederiksenKandies Summered Beta (M)10.58,0321.10,193
12Karin MoslundKandies Tomás (M)30.21,7710.15,594
13Maria GadkjærSundahl's Anastasia Tremaine...(M)30.49,8310.52,194
14Julie HansenKløvergårdens Nico (M)30.26,4920.16,625
15Lene GadkjærSommerlys Triangulum Galaxy (M)41.21,3410.46,375
16Heidi FrederiksenKandies Snedronningen (M)51.59,7511.05,896
17Heidi FrederiksenKandies Klodshans (L)21.35,133+11.08,306
18Anja SembergKandies Macchiato Delta (M)41.13,3221.12,976
19Julie HansenPlet (L)51.06,4420.50,677
20Karin MoslundStampegårdens One Million "M...(M)4+10.53,782+10.49,508
21Sandra BardevigSofiagårdens Silverstone F1 (M)41.21,7341.24,578
22Anja SembergKandies Oline (L)51.29,8231.51,458
23Emma FrederiksenKandies Sankt Vitus (L)81.25,9640.47,0412
Uplac.Anja SembergStjerneregns Butterfly (L)Trukket
Uplac.Emma FrederiksenKandies Sankt Lucia (L)Trukket
Uplac.Malene LeerhøjHønsehusets Sinister (M)Trukket
v13Sandra BardevigWinds SCh. Niva Pattaya (V)20.23,0920.19,994
Antal deltagere: 27.   Heraf veteraner: 1.  
Dommer: Helena Äikäs
Sekretær: Helen Aikas
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Svær kroget
Dato: 2016-06-30 19:45:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Lene GadkjærVangs Chamber of Secrets02.10,8501.48,97013
2Lene GadkjærZentas Parkour01.32,7310.58,6911
3Malene LeerhøjSheiks Ch. Treat Me Right11.24,2701.01,0711
4Sandra BardevigWhy Wonder? af Sofiagården12.24,1101.26,8811
5Sandra BardevigSofiagårdens Excalibur21.07,5100.51,132
6Karina VilsbøllOceans Playa Vargas af Sofiagå...11.28,9911.52,522
7Sandra BardevigSofiagårdens Mystery Summer12.29,9212.11,352
8Maria GadkjærMalegas Pablo Picasso31.51,5400.38,033
9Sandra BardevigSilverados Circurious40.58,8100.39,224
10Heidi FrederiksenKandies Upsi Daisy41.23,9701.08,574
11Lene GadkjærSommerlys Triangulum Galaxy32.01,5421.05,725
12Karin MoslundOceans Alex Atlantic af Nicand...4+22.47,0402.11,936
13Emma FrederiksenKandies Summered Beta62.27,7332.28,509
Uplac.Malene LeerhøjLykkes Mumbo JumboTrukket
Uplac.Maria GadkjærMirage af PecasusTrukket
Antal deltagere: 15.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Helena Äikäs
Sekretær: Helena Aikas
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2 min 30 sek
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.