Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

DECEMBERSTÆVNE  I  SKJERN  DEN  10.  DECEMBER  2016

Print
Tryk for at komme til:
Mini ligeLet lige
Middelsvær lige åben


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Mini lige
Dato: 2016-12-10 10:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlOmløbPindPoint
1Aase BjernerNødkærlunds Mandel00:16,7500:13,960
2Anja SembergSpiderman Dexter af Stjernereg...00:50,7800:20,6200-0:27,59
3Mille Hasselbalch Kristen...Nødkærlunds Macadamia00:19,1500:20,0601-0:16,58
4Anja SembergRalf af Stjerneregns01:09,0700:36,650
5Susanna Mørck KristensenHarald af Pecasus01:32,0201:21,650
6Aase BjernerNødkærlunds Pistacia10:23,5800:19,181
7Camilla Mørck ThuesenPebbles af Pecasus11:01,6701:02,621
8Anja SembergRed-SunHill Lucky Star af Stje...20:35,1800:21,422
9Anja SembergBlack Beauty af Stjerneregnens21:42,5801:28,482
10Susanna Mørck KristensenThyra af Pecasus21:58,0311:45,923
11Susanna Mørck KristensenSvend af Pecasus4+12:12,8641:58,079
Uplac.Mille Hasselbalch Kristen...OlafTrak sig
Antal deltagere: 12.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Poul Erik Kristensen
Sekretær: Poul Erik Kristensen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2 minutter
Til toppen

Let lige
Dato: 2016-12-10 10:40:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Camilla á ArgjumStampegårdens Deathcry00:20,3700:11,3601
2Mette BrandbygeJordbærgårdens Mourning Glory00:26,7200:23,3201
3Camilla á ArgjumStampegårdens Agent Venom00:31,9000:23,9801
4Marlene BruhnSheiks Molevitten00:29,9300:29,2401
5Susanna Mørck KristensenWinnie af Pecasus00:36,6800:43,9001
6Lisette KongerslevHønsehusets Dead Man's Chest01:20,4001:01,7601
7Lisette KongerslevSundahls Innkeeper00:32,7210:19,281
8Lisette KongerslevSheiks Ellevilde Ella11:01,2800:27,681
9Marlene BruhnJordbærgårdens Sjötroll10:52,6800:28,101
10Camilla á ArgjumBellas Mr. Woolensworth00:35,9610:31,541
11Lisette KongerslevHønsehusets Mata Nui11:15,3100:36,671
12Marlene BruhnJordbærgårdens Got Style10:57,3900:49,041
13Susanna Mørck KristensenKoga af Pecasus01:00,0111:33,581
14Anja SembergMoslund´s Sweet Miss Lilly20:43,8400:21,232
15Anja SembergStjerneregns Jeppe20:33,9600:22,182
16Marlene BruhnBellas Beauty and the Beast21:02,2900:27,142
17Marlene BruhnJordbærgårdens Filifjonk21:01,6400:46,152
18Anja SembergStjerneregns Osmand11:52,9311:39,592
19Susanna Mørck KristensenFlora Calluna11:15,4320:48,073
Antal deltagere: 19.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Camilla Mørck Thuesen
Sekretær: Camilla Thuesen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2 minutter
Til toppen

Middelsvær lige åben
Dato: 2016-12-10 11:55:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Camilla á ArgjumBjørkebakkens Touch of Harmo...(M)00:32,1000:19,9501
2Mette BrandbygeOopsy Bear (M)10:16,9500:13,5411
3Anja SembergElmelys Glenbriar Fugu af Fi...(M)10:35,9800:17,4311
4Marlene BruhnJordbærgårdens Sjötroll (L)10:37,8200:20,4812
5Camilla á ArgjumKlundtes Shady Daze (M)10:44,5410:12,672
6Camilla á ArgjumBjørkebakkens Touch of Charm...(M)20:54,1800:17,312
7Marlene BruhnBellas Beauty and the Beast (L)10:34,0410:18,242
8Camilla á ArgjumStampegårdens Zoom Flume (M)10:48,4010:22,342
9Christine VangFunnys Seiza (M)20:42,4800:23,492
10Mette BrandbygeJordbærgårdens Mourning Glor...(L)20:22,0400:23,672
11Camilla á ArgjumStampegårdens Agent Venom00:53,6820:34,652
12Lisette KongerslevSundahls Innkeeper (L)20:26,2100:44,142
13Camilla á ArgjumStampegårdens Deathcry (L)10:13,8720:19,723
14Camilla Mørck ThuesenVi.P's Tugtupit (M)30:30,5400:23,043
15Aase BjernerOh Wonder af Sofiagården (Oh...(M)10:42,5620:29,673
16Rasmus BjernerBygholms Vision of the Ocean...(M)21:04,2410:33,313
17Marlene BruhnJordbærgårdens Mymlan (M)21:05,4210:37,683
18Camilla á ArgjumJordbærgårdens Fru Filifjonk...(M)21:28,9020:47,104
19Mette BrandbygeVisbys Blessington C. (M)31:51,6411:01,124
20Christine VangSundahls Stabbington (M)40:36,6410:29,755
21Marlene BruhnJordbærgårdens 9/19 (M)31:12,1720:52,215
22Marlene BruhnStampegårdens Typhoon Lagoon...(M)3+11:37,5810:58,865
23Rasmus BjernerKlara af Pecasus (M)41:49,2811:30,905
24Charlotte Hasselbalch Kri...Bygholms Voyager of the Ocea...(M)3+11:42,7320:33,906
25Marlene BruhnJordbærgårdens Freedom Plaza...(M)51:52,3410:50,736
26Christine VangJordbærgårdens Stainless Ste...(M)70:53,1700:27,737
27Mille Hasselbalch Kristen...Møllerhusets Grace (M)4+11:51,0720:53,157
28Lisette KongerslevHønsehusets Mata Nui (L)71:12,5310:56,318
29Anja SembergStjerneregns Jeppe (L)71:38,9020:16,569
30Mette BrandbygeHønsehusets Alyce (M)50:41,9540:25,739
31Susanna Mørck KristensenViola af Pecasus (M)6+11:57,9821:20,469
Uplac.Camilla á ArgjumBellas Mr. Woolensworth (L)00:48,62Disk.
Uplac.Susanna Mørck KristensenVerner af Pecasus (M)Trak sig
Antal deltagere: 33.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Poul Erik Kristensen
Sekretær: Poul Erik Kristensen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2 minutter
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Tekst: Aase og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.