Ofte stillede spørgsmål
Mine supportsager
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

STÆVNE  I  HØRSHOLM  DEN  11.  OKTOBER  2009

Print
Tryk for at komme til:
Let krogetElite kroget


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let kroget

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidFejl totalPindPoint
1Mia HansenCas Silver To Surprice00,43,4800,17,69012
2Stina Brahtz NagelWinds Nadeena Pandita00,26,2700,20,19011
3Signe SkelbækSpringers Made by Fighter00,42,1800,40,65011
4Charlotte ChristiansenNynne00,45,8300,41,68011
5Cecilie Brahtz NagelZacharias01,04,2400,42,58011
6Charlotte MøllerRiots Curt Cubain00,49,1501,13,21011
7Patricia MøllnitzDundine00,17,9110,17,0411
8Mette WindWinds Nahliia Panwa10,28,5300,20,0111
9Marianne NielsenLyngholms New Delhi10,52,8400,25,3611
10Stine JensenChili50,43,0510,49,611
11Mia HansenEventyrrigets Zezi Zill001,14,2910,50,351
12Mia HansenTrunte10,52,4801,03,901
13Mira DreijerKim Possible00,54,9111,08,371
14Charlotte ChristiansenNathalie00,45,9611,24,231
15Mia HansenLancia20,28,9100,28,602
16Charlotte MøllerRiots Life of Lucy10,37,0310,33,492
17Gurli RasmussenBuster Oregon11,00,4610,42,422
18Mia HansenOpel Calibra20,55,7200,48,862
19Stina Brahtz NagelFylstas Olle30,55,3000,34,003
20Ditte CortsenStitch21,26,8310,45,763
21Mia HansenMagics Saab30,52,5600,47,693
22Charlotte ChristiansenNia10,36,2320,54,693
23Mira DreijerMilkas Holger21,29,3911,29,473
24Mia HansenFunnys Fiat45,55,8900,22,234
25Mia HansenFunnys Tisle41,29,1100,54,294
26Stina Brahtz NagelImpeys Tøf Tøf31,09,5210,57,874
27Mia HansenMaybach Zeppelin31,11,4020,57,205
28Charlotte ChristiansenMilkas Max Payne51,59,4441,58,079
29Patricia MøllnitzFnuggi41,20,3330,47,627
30Marianne NielsenInternat Ying31,37,7051,19,598
31Marianne NielsenInternat Yang71,55,4620,50,669
32Mia HansenPlet61,22,3741,03,2910
33Marianne NielsenVestvoldens White Foot401,03,6061,40,5010
34Patricia MøllnitzAstaLa Vistas Skipper Skrumle61,58,4751,05,6011
35Gurli RasmussenLille Hudini82,36,4831,23,8111
36Patricia MøllnitzSpeedy82,03,5340,48,9512
37Charlotte ChristiansenNala62,12,4661,59,1412
38Diana LarsenMette81,55,8751,15,6313
39Marianne NielsenOasas Kasper Kanin92,40,2941,20,6613
Uplac.Charlotte MøllerPradas Nesta00,33,35Trukket
Uplac.Ditte CortsenLiv92,26,52Trukket
Uplac.Diana LarsenGertDisk.
Antal deltagere: 42.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Vicky Bonefeld
Bedømmelsesmetode: d2
Til toppen

Elite kroget

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidFejl totalTid totalCert.Point
1Mette WindWinds Ch. Xawi Dirlaczi01,12,9331,04,5932,16,424
2Mira DreijerMilkas Good and bad Joseph31,45,9801,40,7033,26,68
3Charlotte ChristiansenOskar20,43,0320,50,6341,30,66
4Mette WindWinds Kala42,01,8421,45,6263,47,46
5Charlotte ChristiansenNafferlaffen71,22,2750,55,07122,17,34
6Marianne NielsenVestvoldens Bonita102,23,0962,37,19165,00,28
Antal deltagere: 6.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Hedvig Jørgensen
Bedømmelsesmetode: d2
Til toppen






Kontakt
Kontakt



Slå julepynt fra

© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.