Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

STÆVNE  I  FORBINDELSE  MED  MIDT-  OG  VESTSJÆLLANDS  SOMMERUDSTILLING  I  BENLØSE  DEN  25.  AUGUST  2018

Print
Tryk for at komme til:
Mini ligeMiddelsvær lige åben
Veteran ligeLængdehop


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Mini lige
Dato: 2018-08-25 14:45:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidOmløbPindPoint
1Rebecca ClausenFiddo00:15,5900:13,6200:29,21
2Mathilde AndersenTumles How Would You Feel00:22,5300:10,6600:33,190-0:07,13
3Sophie LauridsenZuko00:23,2800:10,6900:33,97Disk.
4Sanne ClausenCarlsberg00:21,8800:30,0000:51,88
5Michele LangkjærDundines Leonardo DiCaprio00:22,6500:38,9101:01,56
6Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Ita00:44,6900:26,7201:11,41
7Sophie LauridsenCrazyjumpers Paprika10:17,3700:14,6610:32,03
8Yasmin GrønneløvTumles All of the Stars00:17,7210:15,5010:33,22
9Patricia MøllnitzDundines Liva Weel00:14,3210:22,1310:36,45
10Rebecca ClausenSower10:17,5900:22,4710:40,06
11Sophie LauridsenCrazyjumpers Eclipse00:19,0610:26,7910:45,85
12Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Petit10:28,4700:31,5911:00,06
13Louise Stub DetlefsenSøgaards Anastrella00:14,7210:54,7911:09,51
14Liva StoltenborgNoha10:33,4710:32,9721:06,44
15Line JørgensenCrazyjumpers Twilight10:26,8110:40,8421:07,65
16Tanja PedersenUniKins Fly Away20:29,6310:27,2530:56,88
17Tanja PedersenUniKins I Can20:33,6010:46,1231:19,72
Uplac.Marie FloutrupWinds InayaTrukket
Antal deltagere: 18.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Charlotte Stub Detlefsen
Sekretær: Mette Wind
Bedømmelsesmetode: D1 to gennemløb til alle, tid og fejl lagt sammen.
Maksimum tid: 2 min.
Til toppen

Middelsvær lige åben
Dato: 2018-08-25 12:30:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Mathilde AndersenSkovvejens Wingmann (L)00:25,4700:25,2200:50,6923
2Line JørgensenCrazyjumpers Elvis (L)00:40,8700:31,2501:12,1222
3Signe BrenholdtStampestaldens Donatello (M)00:47,8700:39,9101:27,7812
4Charlotte Stub DetlefsenSøgaards Azalia (M)00:34,0301:02,3101:36,3412
5Marie FloutrupTop Star Mix af Gress (M)00:31,4410:30,8511:02,291
6Signe BrenholdtStampestaldens Leonardo (M)10:31,4600:42,0011:13,461
7Marie FloutrupFurukollens True by Willpowe...(M)01:38,1510:27,4712:05,621
8Tanja PedersenKlundtes Double Diamond (M)00:45,2520:56,1621:41,41
9Janni BrenholdtStampestaldens Purpurella (M)10:54,1310:57,6021:51,73
10Janni BrenholdtUniKins Cactus Jack (M)00:58,4720:53,7521:52,22
11Signe BrenholdtDay Berry af Gress (M)11:00,6611:42,6822:43,34
12Michele LangkjærTheodore Roosevelt (M)00:32,6931:01,7831:34,47
13Tanja PedersenBjörklövets Little Sunset (L)00:34,6241:28,3842:03,00
14Marianne Frimodt NielsenPletvangs SL Vanilla (M)10:52,1531:14,5942:06,74
15Line JørgensenBakels Retro (M)00:25,56Disk.
16Tanja PedersenKlundtes Cloud Chaser (M)10:39,50Trukket
17Tanja PedersenStampestaldens Else Lindstow...(L)20:34,81
18Michele LangkjærGeorge Washington (L)20:43,62
19Tanja PedersenBellas Queen of Hearts (M)20:47,10
20Tanja PedersenEikhaugens Rainforest Mint (L)20:54,75
21Signe BrenholdtStampestaldens La Paix (L)21:00,90
22Janni BrenholdtUniKins Isla Calero (M)21:20,43
23Yasmin GrønneløvJordbærgårdens North Tower (L)21:44,97
24Michele LangkjærSkovvejens Vega (L)30:28,88
25Louise Stub DetlefsenLego-Gårdens Argon (M)30:38,50
26Line JørgensenCrazyjumpers Golden (Moppe) (L)30:41,59
27Janni BrenholdtUniKins Isla Caballo (L)41:19,31
28Tanja PedersenStampestaldens Maribelle3+11:22,78
29Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Hello My Lady (F...(M)50:54,46
30Janni BrenholdtStampestaldens Bulmers Norma...(L)4+11:48,54
31Tanja PedersenUniKins Isla Cocucha (L)61:29,10
32Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Sea-lavender (Ho...(L)70:50,12
33Tanja PedersenKlundtes Simple Ways (L)71:42,81
34Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Son of Zeus (Son...(L)6+22:25,84
Antal deltagere: 34.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Patricia Møllnitz
Sekretær: Patricia Møllnitz
Bedømmelsesmetode: C1 0 - 1 fejl i finalen, tid og fejl lagt sammen.
Maksimum tid: 2 min.
Til toppen

Veteran lige
Dato: 2018-08-25 14:15:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Mette WindWinds Ch. Zhawn Mizai00:29,4700:25,7500:55,22
2Mette WindWinds Tatooine10:48,4100:41,1311:29,54
3Mette WindHønsehusets CaJus Shutterfly11:05,1300:52,5911:57,72
4Marie FloutrupLyngs Bootstrap10:55,7510:40,8821:36,63
Antal deltagere: 4.  
Dommer: Patricia Møllnitz
Sekretær: Patricia Møllnitz
Bedømmelsesmetode: D1 to gennemløb til alle, fejl og tid lagt sammen.
Maksimum tid: 2:30 min.
Til toppen

Længdehop
Dato: 2018-08-25 09:15:00

Plac.FørerKanin6080100120140150160170180190200210220Cert.Point
1Mette WindWinds CyclopsO-O--XOOOOOXOXOXXX14
2Mathilde AndersenMaglebo's TolfetanoXOOXOOXOOOOOXOXOXOXXX1
3Mette WindStampegårdens GdCh. Mystic MazeO-O--XO-OXOXOO
4Yasmin GrønneløvSharpies Paint the TownOOOOXOOOXXOOXOXXOXXX
5Line JørgensenCrazyjumpers Golden (Moppe)XOOOOOOOOOXXX
6Tanja PedersenHønsehusets Dead Man's ChestO-OOXXOXOOXOOXXX
7Patricia MøllnitzDundine's GCh. SilviaO-XOOXOXOOXOXXOXXX
8Patricia MøllnitzFunnys Inabi UchihaO-O-XOXOOXOXXX
9Tanja PedersenUniKins Crescent WindXOO-XOXXOXOXXOXXX
10Louise Stub DetlefsenNødkærlunds ViolOOOOOOXXX
11Patricia MøllnitzEskirs Ch. Ziyu Al YaqoubO-XXOOOXXX
12Louise Stub DetlefsenMoslund's ZafiraO-OOXOXXX
13Line JørgensenBakels RetroOOXOXOXOXXX
14Signe BrenholdtTaharas OlauO-O-XXOXXX
15Marianne Frimodt NielsenPletvangs Ch. Rain MakerXOOOOXXX
16Tanja PedersenKlundtes Cloud ChaserXOOXXOXXOXXX
17Sophie LauridsenZukoXXOXOOXXX
18Mathilde AndersenSkovvejens WingmannXOOXOXXX
18Tanja PedersenUniKins Isla CaleroXOOXOXXX
20Louise Stub DetlefsenSøgaards AzaliaXOOXXX
20Signe BrenholdtUniKins Cactus JackXOOXXX
20Yasmin GrønneløvMaglebos CampolinaXOOXXX
23Marianne Frimodt NielsenPletvangs Trouble MakerXXOOXXX
24Rebecca ClausenFiddoOXOXXX
25Tanja PedersenBellas Queen of HeartsXOXOXXX
26Tanja PedersenSharpies Blossom HillOXX
27Tanja PedersenKlundtes Double DiamondXOXX
27Tanja PedersenEikhaugens Rainforest MintXOXXX
Uplac.Michele LangkjærSkovvejens VegaXXX
Uplac.Michele LangkjærTheodore RooseveltXXX
Uplac.Patricia MøllnitzStampestaldens Else LindstowXXX
Uplac.Tanja PedersenBjörklövets Little SunsetXXX
Uplac.Tanja PedersenUniKins Isla CocuchaXXX
Antal deltagere: 33.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Janni Brenholdt
Sekretær: Janni Brenholdt
Bedømmelsesmetode: 60 cm.
Maksimum tid: 2 minutter
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Tekst: Aase og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.