Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

EFTERÅRSSTÆVNE  HOS  JANNI  I  HOLBÆK  DEN  27.  OKTOBER  2018

Print
Tryk for at komme til:
Middelsvær lige åbenSvær lige åben
Elite lige


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Middelsvær lige åben
Dato: 2018-10-27 10:35:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidKl.pr.PindPoint
1Tanja PedersenKlundtes Cloud Chaser (M)00:26,6300:25,5700:52,2013
2Cecilie BrenholdtStampestaldens Bulmers Norma...(M)00:54,6900:50,3701:45,0612
3Tanja PedersenJordbærgårdens Fairy (M)00:22,4710:24,7810:47,251
4Yasmin GrønneløvJordbærgårdens North Tower (L)10:27,4100:21,4410:48,85Bestået2
5Janni BrenholdtUniKins Cactus Jack (M)00:33,5910:44,3211:17,911
6Janni BrenholdtStampestaldens Leonardo (M)10:38,1200:41,7211:19,841
7Yasmin GrønneløvTumles All of the Stars (L)00:55,6611:00,7511:56,412
8Tanja PedersenEikhaugens Rainforest Mint (M)10:23,8410:21,8120:45,65
9Janni BrenholdtStampestaldens Else Lindstow...(M)00:29,2220:35,2721:04,49
10Signe BrenholdtStampestaldens Donatello (M)10:29,8810:37,1921:07,07
11Cecilie BrenholdtStampestaldens Purpurella (M)00:27,9720:42,0321:10,00
12Tanja PedersenKlundtes Double Diamond (M)10:36,6910:33,7121:10,40
13Cecilie BrenholdtDay Berry af Gress (M)10:37,2810:51,3421:28,62
14Patricia MøllnitzDundines Liva Weel (L)10:47,4420:58,8831:46,32
15Rikke Pernille HansenFire Pote's Frederik (M)10:51,8521:02,0631:53,91
16Yasmin GrønneløvHegvalds Sahara (U) (M)10:39,091+32:41,6353:20,72
17Tanja PedersenBjörklövets Radioactive (M)20:23,59
18Tanja PedersenUniKins Isla Cocucha (L)20:27,03
19Tanja PedersenUniKins Fly Away (L)20:27,66
20Tanja PedersenBellas Queen of Hearts (M)20:37,00
21Sidsel DragelundPhineas (L)20:55,85
22Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Petit (L)30:36,47
23Mia HansenHønsehusets Something That I...(L)30:40,96
24Rikke Pernille HansenLille Valle Valnød (M)30:41,50
25Rikke Pernille HansenSpringers Heartquake (Minna)...(M)30:42,87
26Rikke Pernille HansenPletvangs Maneater *Chili* (M)30:49,16
27Tanja PedersenBjörklövets Little Sunset (M)30:54,69
28Rikke Pernille HansenSpringers Trille (M)30:55,87
29Tanja PedersenUniKins I Can't Love You (L)31:17,06
30Rikke Pernille HansenAjtaks Chasing Comet (M)40:29,56
31Mathilde AndersenTumles How Would You Feel (L)3+10:42,69
32Signe BrenholdtStampestaldens La Paix (M)41:08,90
33Marianne Frimodt NielsenVesterleds New Harvey Wallba...(M)41:49,12
34Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Hello My Lady (F...(M)50:41,59
35Rikke Pernille HansenVilsmøllegårdens Zummi Makes...(L)4+11:25,00
36Tanja PedersenBjörklövets Highs and Lows (L)51:29,12
Uplac.Tanja PedersenStampestaldens Maribelle (L)Trukket
u5Yasmin GrønneløvMichelle Obama (U)10:24,7200:34,8410:59,56
Antal deltagere: 38.   Heraf veteraner: 0.   Og uden for konkurrence: 1.
Dommer: Mette Wind
Sekretær: Mette Wind
Bedømmelsesmetode: C1 0 - 1 Fejl i finalen, tid og fejl lagt sammen.
Maksimum tid: 2 Min.
Til toppen

Svær lige åben
Dato: 2018-10-27 12:50:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Mathilde AndersenMaglebo's Tolfetano (S)10:32,9700:28,1011:01,0713
2Janni BrenholdtStampestaldens Else Lindstow...(M)10:57,5001:15,8212:13,322
3Tanja PedersenFunnys Nioryu Nomnesia (S)00:41,8440:31,3541:13,19
4Marianne Frimodt NielsenPletvangs Trouble Maker (S)10:41,7850:45,8161:27,59
5Tanja PedersenEikhaugens Rainforest Mint (M)20:35,93
6Cecilie BrenholdtStampestaldens Bulmers Norma...(M)20:42,62
7Cecilie BrenholdtStampegårdens Kiss Goodnight...(S)20:43,18
8Rikke Pernille HansenStampestaldens Karma (S)20:51,25
9Tanja PedersenKlundtes Cloud Chaser (M)1+10:56,90
10Tanja PedersenBjörklövets Radioactive (M)30:33,18
11Tanja PedersenUniKins Isla Calero (S)30:42,09
12Cecilie BrenholdtStampestaldens Purpurella (M)30:43,69
13Janni BrenholdtTaharas Ane (S)30:51,19
14Mette WindWinds Mystique (S)30:51,34
15Signe BrenholdtStampestaldens Donatello (M)30:54,75
16Tanja PedersenOceans Punta Uva af Sofiagår...(S)30:55,72
17Mia HansenBellas Cozy Living (S)31:01,78
18Mia HansenFunnys Zlatava (S)31:19,25
19Tanja PedersenBellas Queen of Hearts (M)31:28,75
20Rikke Pernille HansenPletvangs Maneater *Chili* (M)31:46,87
21Tanja PedersenJordbærgårdens Fairy (M)40:33,63
22Tanja PedersenSharpies Blossom Hill (S)40:44,50
23Tanja PedersenUniKins Star Strike (S)40:46,22
24Tanja PedersenKlundtes Double Diamond (M)3+10:51,12
25Signe BrenholdtStampestaldens Leonardo (M)40:52,41
26Cecilie BrenholdtFunnys Amira (S)41:04,91
27Signe BrenholdtStampestaldens Ludmilla (S)41:10,66
28Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Cuba Libre (Cuba...(S)41:24,47
29Rikke Pernille HansenFunnys Fuzzy Wyzzy (S)41:51,81
30Signe BrenholdtStampestaldens La Paix (M)50:46,00
31Rikke Pernille HansenFunnys Kentaro (S)51:04,47
32Rikke Pernille HansenFire Pote's Frederik (M)61:15,09
33Tanja PedersenBjörklövets Little Sunset (M)4+1+12:03,75
34Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Hello My Lady (F...(M)91:02,72
35Rikke Pernille HansenSpringers Trille (M)8+11:45,87
Uplac.Janni BrenholdtUniKins Cactus Jack (M)Trukket
Uplac.Marianne Frimodt NielsenVesterleds New Harvey Wallba...(M)Trukket
Uplac.Rikke Pernille HansenLille Valle Valnød (M)Trukket
Antal deltagere: 38.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Patricia Møllnitz
Sekretær: Patricia Møllnitz
Bedømmelsesmetode: C1 0 - 1 fejl i finalen, tid og fejl lagt sammen.
Maksimum tid: 2 Min.
Til toppen

Elite lige
Dato: 2018-10-27 15:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidCert.Point
1Signe BrenholdtTaharas Olau00:33,9100:34,9001:08,8114
2Mia HansenBellas Pappelina00:46,6200:29,3501:15,9713
3Mia HansenFunnys Ch. Air Mist00:49,0700:27,0001:16,073
4Mia HansenKlundtes First Strike00:35,1510:29,5011:04,65
5Mette WindWinds Cyclops10:56,9600:32,1511:29,11
6Mia HansenStampegårdens GCh. Empire Stat...10:48,2500:46,9411:35,19
7Patricia MøllnitzDundine's GCh. Silvia10:55,7800:48,8111:44,59
8Tanja PedersenHønsehusets Dead Man's Chest11:15,7501:08,3812:24,13
9Tanja PedersenUniKins Ch. Voodod10:32,9710:35,8221:08,79
10Mia HansenStampegårdens Ch. Doctor Doom20:43,6900:35,1621:18,85
11Mette WindWinds GCh. Tesshin11:07,6610:57,7522:05,41
12Patricia MøllnitzFunnys Inabi Uchiha11:39,2811:26,2823:05,56
13Mia HansenKlundtes Bellarena10:36,0020:29,8131:05,81
14Mia HansenStampegårdens Wild n' Reckless20:41,0610:38,8731:19,93
15Mette WindStampegårdens GdCh. Mystic Maze00:52,8130:27,7231:20,53
16Mia HansenBlancos GCh. Nioryu Nakir20:50,4720:40,9141:31,38
17Tanja PedersenUniKins Blackout10:48,9440:39,3151:28,25
18Patricia MøllnitzEskirs Ch. Ziyu Al Yaqoub21:13,3131:04,0352:17,34
19Mia HansenSundahls Stabbington21:01,063+11:10,2262:11,28
20Mia HansenKlundtes Little Adventure30:49,41
21Tanja PedersenUniKins Lie To Me30:53,22
22Signe BrenholdtStampegårdens Central Park2+11:05,78
23Yasmin GrønneløvSharpies Paint the Town31:09,07
24Mia HansenHønsehusets Cruse of the Black...31:11,06
25Mia HansenWinds Reika31:28,22
26Tanja PedersenKlundtes Second Shot40:50,03
27Tanja PedersenKlundtes Shady Daze40:54,07
28Tanja PedersenFriscos Ingen Dröm Är För Stor41:00,50
29Tanja PedersenKlundtes Nightmare Moon3+11:04,34
30Mia HansenFunnys Coccinella41:10,56
31Marianne Frimodt NielsenPletvangs Ch. Rain Maker41:22,18
32Mia HansenFunnys Aura41:33,38
Uplac.Tanja PedersenTaharas Eli LokerTrukket
Uplac.Tanja PedersenUniKins Crescent WindTrukket
Antal deltagere: 34.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Janni Brenholdt
Sekretær: Janni Brenholdt
Bedømmelsesmetode: C1 0 - 2 fejl i finalen, tid og fejl lagt sammen.
Maksimum tid: 2:30 Min.
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Tekst: Aase og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.