Ofte stillede spørgsmål
Mine supportsager
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

TRÆNINGSSTÆVNE  PÅ  NATURCENTER  SKOVGAARD  VED  HORSENS  DEN  20.  DECEMBER  2018

Print
Tryk for at komme til:
Mini ligeLet lige
Middelsvær lige


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Mini lige
Dato: 2018-12-20 20:25:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Bente Bøje JensenHolandan Golden Kids00.49,1900.37,930
2Sofie Stubben BrunHybens Tess10.49,8500.25,881
3Bente Bøje JensenJelen Golden Kids10.41,1900.38,691
4Aase BjernerThorsøs Hermione30.54,4900.22,253
5Sofie Stubben BrunStald Trekloevers Blue31.36,0611.34,134
Antal deltagere: 5.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Charlotte Elleby
Sekretær: Charlotte Elleby
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Let lige
Dato: 2018-12-20 19:45:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Camilla ArgjumStampegårdens Closer to Heaven00.27,6900.15,9601
2Louise TovgaardTovgaards Mini00.36,4700.26,7801
3Lisette KongerslevHønsehusets I See The Light00.43,8800.30,5001
4Charlotte Hasselbalch Kri...Sommerly's Pico das Torres00.47,2500.46,5701
5Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Kira Yukimura00.34,5310.25,071
6Camilla ArgjumStampegårdens Starlight Express10.29,4700.27,441
7Louise TovgaardTovgaards En-øre10.34,6600.29,281
8Camilla ArgjumKlundtes Lonely Hills11.01,9800.52,251
9Sofie Stubben BrunRådved Nygårds Mit Hood20.53,5900.58,562
10Sofie Stubben BrunStald Stubbens Gray20.48,5610.38,003
11Lisette KongerslevHønsehusets Flynn Wanted31.56,2831.59,886
Antal deltagere: 11.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Charlotte Elleby
Sekretær: Charlotte Elleby
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Middelsvær lige
Dato: 2018-12-20 18:35:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Aase BjernerBygholms Thor20.51,0000.27,472
2Bente Bøje JensenKrása Golden Kids (Lille My)20.38,4400.37,662
3Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Silver Black M...30.36,5600.18,123
4Charlotte Hasselbalch Kri...Nødkærlunds Macadamia20.31,9110.42,413
5Lisette KongerslevBellas Fancy Thora31.01,9400.50,563
6Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Silver Bella20.54,0321.02,414
7Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Beige Prins Vi...40.36,9710.37,445
8Charlotte Hasselbalch Kri...Bygholms Voyager of the Ocean30.45,0920.56,665
9Julie Bøje Due JensenVB Chico De Belleza41.31,5920.25,166
10Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Sedá Pikachu40.50,9420.32,446
11Emma Kirstin FundingSpringers Rusty20.51,5041.10,226
12Aase BjernerBygholms Carolina Reaper Chili70.39,0020.36,569
13Louise TovgaardSommerly's Samaria81.26,4740.51,9712
14Louise TovgaardTovgaards Mickey81.40,0941.09,5912
15Sofie Stubben BrunZincerellas High Sparrow5+12.04,825+11.50,2212
Uplac.Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Silver Neon Li...Trukket
v1Aase BjernerLeeds Ch. All-in-One (V)10.28,9400.46,291
u4Lisette KongerslevVilsmøllegårdens Momondo (U)20.34,3310.29,033
Antal deltagere: 18.   Heraf veteraner: 1.   Og uden for konkurrence: 1.
Dommer: Charlotte Elleby
Sekretær: Charlotte Elleby
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2 min
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.