Ofte stillede spørgsmål
Mine supportsager
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

AFTENSTÆVNE  I  BØRKOP  DEN  28.  MARTS  2019

Print
Tryk for at komme til:
Let ligeMiddelsvær lige


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let lige
Dato: 2019-03-28 18:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Marie FloutrupStampestaldens Kira00.38,1200.19,15012
2Marlene BruhnJordbærgårdens Queen Bee00.31,5600.20,56011
3Merete MaahnSkovhøjens Ember00.36,3400.29,19011
4Thea Krogh JørgensenLego-Gårdens Kahului (Lui)01.03,2500.50,49011
5Merete MaahnSkovhøjens Skye00.37,2200.56,22011
6Louise TovgaardTovgaards Mini ( Lang- Øre)00.32,8410.18,711
7Louise TovgaardTovgaards En-øre10.33,5300.23,781
8Louise HansenRådved Nygård's Lady Rainicorn...10.26,3400.28,881
9Louise HansenHaugens Consequences (Corneliu...20.37,7500.23,942
10Louise HansenRådved Nygård's Ice-O-Pede (Pe...21.03,7200.24,342
11Mette BrandbygeMilleniums Palermo20.38,5000.26,222
12Mette BrandbygeHønsehusets Flynn Wanted20.43,8500.39,752
13Karina VilsbøllVilsmøllegårdens Bernadette30.38,9700.20,223
14Merete MaahnSkovhøjens Echo2+11.46,6600.35,883
15Marlene BruhnJordbærgårdens Double Dare21.05,1210.46,413
16Amalie PiilmannStald_piilmannsBasse21.34,3411.06,193
17Merete MaahnStald Fuglsangs Sedá Ninetales2+12.04,7530.46,136
18Sille Bekke MarcussenBlackie8+2+42.54,636+11.59,5021
Uplac.Josefine GammelgaardLille Blå (Bente)Trukket
u17Louise TovgaardTovgaards Masaki (U)31.42,2521.06,815
Uplac.Louise HansenSundahl's Lucifer (Lucy) (U)Trukket
Antal deltagere: 21.   Heraf veteraner: 0.   Og uden for konkurrence: 2.
Dommer: Lisette Kongerslev
Sekretær: Charlotte Elleby
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2:00
Til toppen

Middelsvær lige
Dato: 2019-03-28 19:15:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Marie FloutrupKlundtes Sept of Remembrance (...00.27,5700.13,62013
2Marlene BruhnStampegårdens Disco Inferno10.33,5900.16,2511
3Josefine GammelgaardStjerneregns Prince Blue Blo (...10.52,2201.03,1011
4Marie FloutrupWinds Inaya00.38,9620.31,062
5Lisette KongerslevFormørkelse (Futti)10.36,3710.34,792
6Lisette KongerslevSolens Shooting Star (Silja)2+11.31,2200.31,573
7Thea Krogh JørgensenEagles' Heart of Ice af Lego.....20.41,8210.41,903
8Sille Bekke MarcussenBygholms Voyager of the Ocean40.40,1300.23,534
9Louise HansenSommerly´s Jellyfish Cloud (Je...41.01,2510.42,005
10Louise TovgaardSommerly´s Samaria (Tøssen)41.09,4720.33,466
11Louise HansenStald Neas Shapio Olaf (Olaf)41.04,0630.59,357
12Amalie PiilmannStjerneregns Sean6+12.00,1210.41,888
u4Marie FloutrupTop Star Mix af Gress (Tippie)...01.08,7820.27,652
u8Louise TovgaardTovgaards Mickey (U)20.55,5610.46,813
Antal deltagere: 14.   Heraf veteraner: 0.   Og uden for konkurrence: 2.
Dommer: Charlotte Elleby
Sekretær: Merete maahn
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2:00
Til toppen






Kontakt
Kontakt



Slå julepynt fra

© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.