Ofte stillede spørgsmål
Mine supportsager
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

TULIPANCUP  VED  CSU-SLAGELSE  I  SLAGELSE  DEN  13.  APRIL  2019

Print
Tryk for at komme til:
Svær lige åbenSvær kroget åben
Samlet vinder


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Svær lige åben
Dato: 2019-04-13 15:21:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlOmløbPindPoint
1Viktoria Behrendt ThremsFunnys Ursus (S)00:26,7500:15,3400 - 0:13,7513
2Camilla Kirk JensenKlundtes Cloud Chaser (S)00:36,7000:16,0000 - 0:25,3312
3Emil JulinUniKins Escape (Aslan) (M)00:32,3900:28,7100 - 0:16,0822
4Signe BrenholdtTaharas Ane (S)00:35,0600:28,6600 - 0:26,6512
5Camilla Kirk JensenFunnys Athena (Athena) (M)00:37,0000:31,41022
6Camilla Kirk JensenUniKins I Can't Love You (M)00:38,3800:31,68022
7Camilla Kirk JensenKlundtes Tales by Light (Thi...(S)00:25,1700:34,28012
8Camilla Kirk JensenUniKins Star Strike (S)10:26,1800:13,7811
9Camilla Kirk JensenMilleniums Eudoros Från Troj...(M)00:19,7510:17,3712
10Camilla Kirk JensenFurukollens True by Match (M...(S)00:18,0910:18,9611
11Camilla Kirk JensenKlundtes Pass The Poems (PP)...(M)10:38,9000:19,8412
12Emil JulinUniKins Dreams of Devotion (...(M)10:15,4200:21,1512
13Signe BrenholdtStampestaldens Bulmers Norma...(S)10:43,7400:24,6511
14Camilla Kirk JensenUniKins Fly Away (M)10:23,7100:38,5112
15Camilla Kirk JensenKlundtes Haunted Forest (Fox...(M)10:33,5700:41,7912
16Viktoria Behrendt ThremsWinds Izzina (Izzi) (S)10:35,3600:43,0411
17Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens Ch. Desert Eagle...(S)10:13,5810:15,502
18Signe BrenholdtStampestaldens La Paix (M)10:31,4910:17,362
19Signe BrenholdtFunnys Amira (S)00:26,8820:27,472
20Yasmin GrønneløvJordbærgårdens North Tower (...(M)00:45,9320:29,762
21Laura Kähler KnudsenKandies León (S)10:19,1910:34,162
22Rikke ThremsStrandmøllens Ilirea (Lea) (S)10:40,4410:39,202
23Signe BrenholdtStampestaldens Ludmilla (S)10:51,5220:32,713
24Signe BrenholdtStampestaldens Purpurella (S)00:40,9730:37,723
25Louise Stub DetlefsenNødkærlunds Viol (S)20:23,96
26Camilla Kirk JensenBjörklövets Radioactive (S)20:29,20
27Signe BrenholdtStampegårdens Kiss Goodnight...(S)20:33,42
28Camilla Kirk JensenHaugens Little Bird (Rocco) (M)20:35,42
29Signe BrenholdtStampestaldens Donatello (S)20:44,27
30Marie FloutrupTop Star Mix af Gress (Tippi...(S)1+11:05,87
31Louise Stub DetlefsenLego-Gårdens Argon (M)21:17,06
32Camilla Kirk JensenKlundtes Double Diamond (M)21:44,04
33Patricia MøllnitzDundines Liva Weel (Liva) (M)30:24,88
34Emil JulinKlundtes Simple Ways (Sinea)...(M)30:32,20
35Emil JulinUniKins Isla Calero (Camin) (S)30:35,70
36Camilla Kirk JensenFurukollens True by Foxglove...(S)30:36,17
37Patricia MøllnitzFunnys Akella (Ella) (M)30:42,54
38Emil JulinFunnys Nioryu Nomnesia (Noa)...(S)2+10:57,67
39Marie FloutrupWinds Inaya (M)31:09,43
40Emil JulinBellas Queen of Hearts (Quee...(S)31:40,59
41Marie FloutrupKlundtes Sept of Remembrance...(M)31:51,01
42Emil JulinJordbærgårdens Fairy (Futte)...(S)40:30,66
43Emil JulinBjörklövets Little Sunset (L...(S)40:43,24
44Charlotte Stub DetlefsenSøgaards Azalia (S)41:31,58
45Laura Kähler KnudsenKlundtes Dragonshy (Draco) (M)50:49,32
46Rikke ThremsKlundtes Midsummer Madness (M)51:02,70
47Yasmin GrønneløvTumles All of the Stars (Ste...(M)3+21:53,89
48Emil JulinUniKins Dreams of Destiny (M...(M)60:33,24
49Emil JulinTumles Castle On the Hill (C...(M)61:19,56
50Viktoria Behrendt ThremsKlundtes Choking On Ink (Cho...(M)61:31,94
51Emil JulinStampestaldens Maribelle (Ma...(S)5+11:37,04
52Emil JulinKlundtes Bride and Seek (Bin...(M)81:00,95
53Rikke ThremsSkovvejens Senõr Amarillo (A...(M)6+2+22:27,49
54Patricia MøllnitzKlundtes Lies and Fireflies...(M)9+2+22:16,90
Uplac.Camilla Kirk JensenBjörklövets Highs and Lows (M)Trukket
Uplac.Rikke ThremsClick Mix af Gress (Luna) (S)Trukket
Antal deltagere: 56.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Tanja Skou Pedersen
Sekretær: Tanja Pedersen & Laura Kähler Knudsen
Bedømmelsesmetode: C2 . 0 - 1 fejl i finalen.
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Svær kroget åben
Dato: 2019-04-13 10:45:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Viktoria Behrendt ThremsHybens Ogmios Marley (S)00:23,4700:20,32013
2Tanja PedersenFurukollens True by Foxglove...(S)00:37,8200:21,78012
3Tanja PedersenUniKins Dreams of Devotion (...(M)00:49,7800:24,20022
4Tanja PedersenHaugens Little Bird (M)00:34,7500:29,60022
5Tanja PedersenUniKins Isla Calero (Camin) (M)00:43,9600:29,71022
6Signe BrenholdtTaharas Ane (S)00:38,4700:44,50012
7Yasmin GrønneløvTumles All of the Stars (Ste...(M)01:27,1601:17,66022
8Tanja PedersenMilleniums Eudoros Från Troj...(M)10:48,0600:24,5012
9Viktoria Behrendt ThremsFunnys Ursus (S)00:28,8310:26,3411
10Tanja PedersenJordbærgårdens Fairy (Futte)...(S)10:46,0300:30,2611
11Viktoria Behrendt ThremsWinds Izzina (Izzi) (M)10:42,1900:30,5912
12Signe BrenholdtStampegårdens Kiss Goodnight...(S)10:40,4300:31,7111
13Tanja PedersenFunnys Athena (M)10:42,4200:37,8512
14Signe BrenholdtStampestaldens Donatello (M)00:51,7010:43,0012
15Tanja PedersenBellas Queen of Hearts (Quee...(M)11:33,8701:15,9712
16Emil JulinFunnys Nioryu Naiso (Iso) (S)10:33,4810:19,672
17Patricia MøllnitzDundines Liva Weel (Liva) (M)10:36,2710:34,852
18Tanja PedersenUniKins I Can't Love You (Al...(M)10:53,6310:36,132
19Louise Stub DetlefsenNødkærlunds Viol (S)11:04,4310:42,872
20Tanja PedersenBjörklövets Little Sunset (L...(S)10:50,8810:50,552
21Tanja PedersenKlundtes Haunted Forest (M)11:00,6610:51,182
22Signe BrenholdtStampestaldens Purpurella (M)11:05,8210:51,922
23Viktoria Behrendt ThremsFunnys Naruto Uzumiaki (Uto)...(S)00:52,0921:04,872
24Tanja PedersenUniKins Star Strike (Starla)...(S)10:38,8720:32,593
25Tanja PedersenUniKins Fly Away (Alwa) (M)10:55,7020:32,623
26Tanja PedersenKlundtes Tales by Light (S)10:39,5730:35,404
27Tanja PedersenFurukollens True by Match (S)20:26,33
28Signe BrenholdtStampestaldens La Paix (M)20:26,43
29Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens Ch. Desert Eagle...(S)20:31,50
30Tanja PedersenFunnys Nioryu Nomnesia (Noa)...(S)20:43,86
31Rikke ThremsKlundtes Midsummer Madness (M)20:55,75
32Tanja PedersenKlundtes Cloud Chaser (S)21:12,48
33Tanja PedersenBjörklövets Radioactive (Rad...(M)30:46,54
34Signe BrenholdtStampestaldens Bulmers Norma...(M)2+10:57,37
35Yasmin GrønneløvJordbærgårdens North Tower (...(M)31:07,30
36Emil JulinKlundtes Simple Ways (Sinea)...(M)31:12,01
37Tanja PedersenStampestaldens Maribelle (Ma...(M)2+11:40,11
38Tanja PedersenKlundtes Double Diamond (Dia...(M)41:03,90
39Emil JulinUniKins Escape (Aslan) (M)3+11:33,47
40Tanja PedersenKlundtes Pass The Poems (M)3+12:03,97
41Signe BrenholdtFunnys Amira (M)50:43,05
42Marie FloutrupTop Star Mix af Gress (Tippi...(S)51:42,37
43Rikke ThremsSkovvejens Senõr Amarillo (A...(M)51:42,94
44Yasmin GrønneløvMichelle Obama (Rosa) (S)51:56,28
45Tanja PedersenUniKins Dreams of Destiny (M...(M)60:43,92
46Louise Stub DetlefsenLego-Gårdens Argon (M)61:32,79
47Emil JulinTumles Castle On the Hill (C...(M)4+1+22:48,43
48Laura Kähler KnudsenKandies León (M)7+12:14,58
49Viktoria Behrendt ThremsKlundtes Choking On Ink (Cho...(M)92:27,72
50Laura Kähler KnudsenKlundtes Dragonshy (Draco) (M)7+1+12:42,90
Uplac.Signe BrenholdtStampestaldens Ludmilla (S)Disk.
Uplac.Charlotte Stub DetlefsenSøgaards Azalia (M)Trukket
Uplac.Emil JulinJordbærgårdens Stainless Ste...(S)Trukket
Uplac.Patricia MøllnitzFunnys Akella (Ella) (M)Trukket
Uplac.Patricia MøllnitzKlundtes Winter Wonderland (...(M)Trukket
Uplac.Rikke ThremsStrandmøllens Ilirea (Lea) (M)Trukket
Uplac.Tanja PedersenBjörklövets Highs and Lows (...(M)Trukket
Antal deltagere: 57.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Camilla Kirk Jensen
Sekretær: Camilla Kirk Jensen
Bedømmelsesmetode: C2 - 0 - 1 fejl i finalen
Maksimum tid: 2,5 min
Til toppen

Samlet vinder

Plac.KaninLigeKrogetI altTotal fejl
1Taharas Ane46100+0+0+0
2Funnys Ursus19100+1+0+0
3UniKins Dreams of Devotion (Al...12315
4Milleniums Eudoros Från Troja...9817
5Funnys Athena (Athena)51318
6UniKins I Can't Love You (Alca...61824
7Winds Izzina161127
8Haugens Little Bird (Rocco)28432
8UniKins Star Strike (Starla)82432
10Klundtes Tales by Light (Thild...72633
11Klundtes Cloud Chaser23234
12Klundtes Haunted Forest (Fox)152136
13Furukollens True by Match (Mat...102737
14Furukollens True by Foxglove (...36238
15UniKins Fly Away (Alwa)142539
15Stampegårdens Kiss Goodnight271239
17UniKins Isla Calero (Camin)35540
18UniKins Escape (Aslan)33942
19Stampestaldens Donatello291443
20Nødkærlunds Viol251944
21Skovvejens Ch. Desert Eagle172946
21Stampestaldens La Paix182846
21Stampestaldens Purpurella242246
24Stampestaldens Bulmers Norman133447
25Dundines Liva Weel (Liva)331750
26Klundtes Pass The Poems (PP)114051
27Jordbærgårdens Fairy (Futte)421052
28Tumles All of the Stars47754
29Jordbærgårdens North Tower203555
29Bellas Queen of Hearts (Queen)401555
31Björklövets Radioactive (Radar)263359
32Funnys Amira194160
33Björklövets Little Sunset (Law...432063
34Funnys Nioryu Nomnesia (Noa)383068
35Kandies León214869
36Klundtes Double Diamond (Diako)323870
36Klundtes Simple Ways (Sinea)343670
38Top Star Mix af Gress304272
39Klundtes Midsummer Madness463177
40Stampestaldens Maribelle (Mari...513788
41UniKins Dreams of Destiny (Mel...484593
42Klundtes Dragonshy (Draco)455095
43Tumles Castle On the Hill (Cai...494796
43Skovvejens Senõr Amarillo534396
45Klundtes Choking on Ink504999
Antal deltagere: 45.   Heraf veteraner: 0.  
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.