Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

SOMMERSTÆVNE  VED  FYNSLUNDHALLEN  VED  JORDRUP  DEN  1.  JUNI  2019

Print
Tryk for at komme til:
Let krogetMiddelsvær kroget
Svær kroget


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let kroget
Dato: 2019-06-01 12:45:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Wiktoria JanikowskaJordbærgårdens Queen Bee (Bee)00:35,8100:32,97012
2Wiktoria JanikowskaFunnys Amnesia (Aisia)00:41,0300:39,97011
3Natasja Vester NielsenFunnys Infinite Love (Fini)00:48,8800:40,68011
4Simone TifalStald Junior's Sunny Boy (Boy)01:39,9600:44,72011
5Karin MoslundStampegårdens Tropic Moon (Tob...00:32,5000:49,56011
6Camilla á ArgjumJordbærgårdens Captain Cold10:46,9700:20,6511
7Karin MoslundMoslunds Baleno af Lego-Gården...10:50,7100:23,871
8Simone TifalHybens Ogmios Mason11:08,8700:44,621
9Anne-Mette FoghLego-Gårdens Hilo01:03,5711:03,191
10Freja Havemann HansenFunnys Fantasia11:28,7501:20,971
11Maja SembergStjerneregns All You Need Is L...10:27,2510:22,872
12Karin MoslundMoslunds Laguna (Luna)10:30,8110:32,252
13Josefine Karoline MoslundMoslunds Pikachu11:24,7110:36,472
14Anja SembergStjerneregns Across The Univer...10:49,1310:42,722
15Natasja Vester NielsenStald Trofast's Black Fifi Joe...00:47,6120:54,442
16Sandra FrederiksenKnudsbøls Nuller21:19,6901:01,182
17Mette VangsgaardMoslunds Liana af Lego-Gården21:55,5601:08,132
18Mette VangsgaardLego-Gårdens Lego Canoe (Carla)10:42,2520:37,223
19Karin MoslundMoslunds Vitara af Lego-Gården30:42,6600:48,223
20Pernille FrederiksenKnudsbøls Karamel21:01,9010:51,183
21Josefine Karoline MoslundMoslunds a Million Ways of ......10:41,0621:01,403
22Freja Havemann HansenTorhøjs Alaska (Alaska)21:36,720+12:05,753
23Elisabeth FrederiksenLego-Gårdens Maui20:57,1220:36,694
24Freja Havemann HansenSolsidens Little Flower40:49,2921:04,856
25Simone TifalStald Junior's Batman (Batman)41:06,2530:48,257
26Anne-Mette FoghThorsøs Hermione31:17,194+12:14,328
27Anita FrederiksenMimrelunds Ninus4+42:58,3111:18,819
Uplac.Mette VangsgaardKatoTrukket
Antal deltagere: 28.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Aase Bjerner
Sekretær: Anja og Maja
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2 minutter
Til toppen

Middelsvær kroget
Dato: 2019-06-01 11:05:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Anja SembergMoslunds Clio00:51,9400:33,75013
2Maja SembergMoslunds Cocio00:50,6000:41,25012
3Simone TifalBellas Nomess01:12,5000:59,34012
4Anita FrederiksenSommerly´s Shadow01:07,1910:42,8711
5Kathrine PedersenNødkærlunds Maggie01:09,0310:52,871
6Karin MoslundLego-Gårdens Kailua (Lilo)11:30,8100:53,221
7Anja SembergStjerneregns Rosalee20:32,7800:40,442
8Nella NielsenFunnysQuickSilva10:56,4710:42,902
9Camilla á ArgjumKlundtes Lonely Hills20:41,1600:45,382
10Anja SembergStjerneregns Big McIntosh21:28,5001:33,212
11Aase BjernerBygholms Thor31:05,4710:51,904
12Simone TifalHybens Nero Kostovite31:48,3111:15,064
13Aase BjernerBygholms Carolina Reaper Chili31:14,2821:06,845
14Wiktoria JanikowskaKlundtes Shere Khan (Sean)5+12:15,6921:28,448
15Karin MoslundKandies Králik91:25,4441:18,8813
Uplac.Kathrine PedersenLego-Gårdens H2O (Vanja)31:36,12Trukket
Uplac.Josefine Karoline MoslundLego-Gårdens C6H12O6 (Sugar)Trukket
Antal deltagere: 17.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Anne-Mette Fogh
Sekretær: Camilla og Pernille
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2 1/2 minut
Til toppen

Svær kroget
Dato: 2019-06-01 09:45:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Camilla á ArgjumSharpies Tea Rose11:17,0701:28,43113
2Maja SembergNødkærlunds Pistacia20:45,7800:28,062
3Camilla á ArgjumHønsehusets Beyond The Sea20:55,6200:49,852
4Anne-Mette FoghVilsmøllegårdens Hart of Dixie11:18,3710:55,472
5Anita FrederiksenVilsmøllegårdens Expedia21:40,2801:16,602
6Camilla á ArgjumStampegårdens Song of India01:11,4721:17,032
7Sandra FrederiksenHønsehusets Cloudtop Cr... (Gu...11:04,1811:30,442
8Pernille FrederiksenSommerly´s Gerani31:14,5900:42,473
9Maja SembergMøllerhusets I Am Legend21:32,6910:44,903
10Anne-Mette FoghVilsmøllegårdens Travia (Viva)21:27,3211:40,043
11Camilla á ArgjumStampegårdens Starlight Express20:38,6320:36,814
12Aase BjernerBygholms Tabasco Chili31:17,2720:43,035
13Aase BjernerNødkærlunds Mandel2+11:09,9121:12,105
Uplac.Anja SembergSharpies Karma Kiss (Karma)Trukket
Antal deltagere: 14.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Karin Moslund
Sekretær: Kathrine Pedersen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2:30
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.