Ofte stillede spørgsmål
Mine supportsager
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

MAJSTÆVNE  VED  HVILSOM  FRISKOLE  DEN  30.  MAJ  2019

Print
Tryk for at komme til:
Let krogetMiddelsvær kroget åben


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let kroget
Dato: 2019-05-30 12:05:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Marie FloutrupStampestaldens Kira00:29,6200:16,16012
2Anja SembergStjerneregns Rosalee00:20,6900:21,31011
3Anja SembergStjerneregns Across The Univer...00:50,6000:25,28011
4Marie FloutrupWinds Inaya00:29,3100:30,84011
5Maja SembergStjerneregns All You Need Is L...00:33,9100:32,78011
6Mette BrandbygeMilleniums Palermo01:06,0900:33,97011
7Kirsten BjergJansson´s Delight Jelly Bean00:52,6800:42,97011
8Sarah MadsenStald Trofast's Beautiful Whit...01:22,2500:57,69011
9Leonora KnakkergaardSkovvejens El Shètán10:39,2800:22,841
10Smilla VejsgaardKløvergårdens Epsilon Aquarii...10:34,0300:33,131
11Wiktoria JanikowskaJordbærgårdens Queen Bee (Bee)10:37,2800:35,971
12Jasmin JanssonJansson´s Delight Toffifee (Fi...11:13,2200:41,941
13Jasmin JanssonJansson´s Delight Kinder Surpr...11:12,1901:19,321
14Sarah MadsenStald Trofast's Black Aliyah (...10:50,9410:23,502
15Leonora KnakkergaardSunsets Sweetie Girl (Sweetie)10:39,3510:34,782
16Wiktoria JanikowskaFunnys Amnesia10:48,1010:35,822
17Josefine GammelgaardGammelgaards My Name Is Tro......10:37,9110:42,252
18Jasmin JanssonHønsehusets Kingdom Dance (Yan...10:42,1610:52,002
19Sarah MadsenStald Trofast's Black Ozzy Mak...21:05,6900:54,102
20Wiktoria JanikowskaCrazyjumpers Nati Per Amare (A...21:45,5001:00,442
21Laura Kähler KnudsenStjerneregns Nick (Nick)11:24,2211:52,402
22Sarah MadsenStald Starholm's Dragonite ......20:43,0610:37,903
23Maria JanssonJansson´s Delight Super Flye.....31:22,5600:51,253
24Anna Fjordbak SønderstrupStarbo's Surprise31:52,7501:19,323
25Sarah MadsenStald Trofast's Gizmo (Gizmo)11:54,9121:25,123
26Laura Kähler KnudsenBlomstergaardens Batman (Batma...31:20,6601:43,873
27Anna Fjordbak SønderstrupStarbo's Toffifee31:12,6910:37,624
28Torben NielsenMk's Prins Ozzy41:41,1021:22,536
Antal deltagere: 28.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Maria Gadkjær
Aspirant: Emma V. Laustsen
Sekretær: Dorthe V. Laustsen/Charlotte Elleby
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2.30
Til toppen

Middelsvær kroget åben
Dato: 2019-05-30 13:55:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Maja SembergMoslunds Cocio (M)00:40,8400:37,23013
2Marie FloutrupWinds Inaya (L)00:42,5600:47,97022
3Mette BrandbygeHønsehusets Escape Route (M)00:50,8700:54,06012
4Mette BrandbygeMilleniums Palermo (L)01:10,8101:11,00022
5Josefine GammelgaardStjerneregns Prince Blue Blo...(M)01:54,1901:30,91012
6Maja SembergMøllerhusets I Am Legend (M)10:42,2500:27,0911
7Laura Kähler KnudsenKandies León (León) (M)00:47,1910:27,6911
8Kirsten BjergSommerly´s Petres (Pelle) (M)00:54,3510:29,4111
9Charlotte EllebySundahls Gemytlig (Gunner) (M)10:51,3100:34,001
10Marie FloutrupStampestaldens Kira (L)10:57,1200:36,571
11Maria GadkjærStjerneregns Lucy In The Sky...(M)10:45,1300:37,631
12Anna Fjordbak SønderstrupKastrups Pro Dupreeh (M)11:10,0000:44,341
13Randi KatholmNødkærlunds Macadamia (M)10:53,3400:49,131
14Maria JanssonMøllerhusets Hero-Smile Wond...(M)11:16,1800:50,971
15Kirsten BjergSommerly´s Snehvide (M)11:16,1800:50,971
16Maria GadkjærBellas The Last Knight (Lass...(M)01:18,2211:10,071
17Jasmin JanssonVilsmøllegårdens Holiday Inn...(M)11:35,2801:10,661
18Charlotte EllebySundahls Spontan (Spiir) (M)11:01,5310:32,532
19Leonora KnakkergaardSkovvejens Lynx (Lynx) (M)10:58,1910:39,162
20Charlotte EllebyZincerellas High Sparrow (Sp...(M)11:04,4410:49,222
21Anja SembergMoslunds Clio (M)10:44,8410:54,812
22Randi KatholmSommerly´s Pico Das Torres (M)11:35,8511:03,472
23Anja SembergStjerneregns Big McIntosh (M)12:06,9111:44,912
24Randi KatholmMøllerhusets Grace (M)11:55,1611:52,872
25Marie FloutrupKlundtes Sept of Remembrance...(M)30:48,9300:42,653
26Kirsten BjergSommerly´s Graffiti (M)21:19,3111:00,843
27Marie FloutrupBjørkvangs Wind Daimyo (M)20:55,8511:11,103
28Sarah MadsenStald Trofast's Black Ozzy M...(L)21:21,1811:12,753
29Laura Kähler KnudsenKlundtes Dragonshy (Draco) (M)21:21,9111:17,343
30Leonora KnakkergaardFunnys Fighting The Flames (...(M)21:03,4320:52,444
31Maria JanssonVilsmøllegårdens Under The D...(M)31:12,6211:20,784
32Jasmin JanssonJordbærgårdens Never Forg......(M)32:22,8511:21,414
33Jasmin JanssonHønsehusets Kingdom Dance (Y...(L)31:34,2520:50,565
34Maria JanssonDaggry (Mini Muh) (M)30:47,3421:08,105
35Wiktoria JanikowskaJordbærgårdens Queen Bee (Be...(L)31:19,4021:15,625
Uplac.Charlotte EllebyNymåne (Ralph) (M)00:44,24Disk fejl bane
Uplac.Torben NielsenKlundtes Shere Khan (M)Disk tid
Uplac.Jasmin JanssonStampegårdens Sky High Wis.....(M)Trak sig
Antal deltagere: 38.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Lene Gadkjær
Aspirant: Emma V. Laustsen
Sekretær: Dorthe V. Laustsen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2.30
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.