Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

TRÆNINGSSTÆVNE  I  ALLESØ  VED  ODENSE  DEN  5.  JUNI  2019

Print
Tryk for at komme til:
Mini ligeMiddelsvær lige åben
Svær lige åben


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Mini lige
Dato: 2019-06-05 20:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Charlotte Stub DetlefsenMimrelunds Cassiopeia10:32,0900:35,091
2Simone TifalLas Vegas0+10:58,8100:37,251
3Annika NicolaisenJulius (Julle)20:53,7200:24,172
4Camilla á ArgjumFurukollens Saffron00:11,7520:50,662
5Ida NicolaisenKaningaardens Lionboy11:00,0111:07,852
6Annika NicolaisenFlower21:08,1201:17,432
7Ida NicolaisenKaningaardens Luna-Star21:16,2801:22,322
u3Annika RasmussenMoslund’s Flying High Kløver (...00:21,6611:10,351
Antal deltagere: 8.   Heraf veteraner: 0.   Og uden for konkurrence: 1.
Dommer: Anne-Mette Fogh
Sekretær: Anne-Mette Fogh
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2 min.
Til toppen

Middelsvær lige åben
Dato: 2019-06-05 17:30:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Marie FloutrupStampestaldens Kira (M)00:45,1200:26,5901
2Marie FloutrupKlundtes Lonely Hills (M)10:30,5000:46,9711
3Marie FloutrupWinds Inaya (M)10:35,0301:34,9011
4Karin MoslundMoslunds Laguna (M)21:02,7500:17,812
5Louise Stub DetlefsenLego-Gårdens Argon (M)10:33,5710:22,412
6Marie FloutrupJordbærgårdens Captain Cold (M)10:47,2210:24,562
7Heidi RasmussenKandies Tomás (M)10:25,9410:27,542
8Heidi RasmussenSøgaards Modina (M)20:40,9400:34,972
9Karin MoslundLego-Gårdens Kailua (M)10:20,4020:34,373
10Karin MoslundStampegårdens Tropic Moon (M)20:53,6310:42,943
11Simone TifalBellas Nomess (M)0+10:56,381+11:02,073
12Anne-Mette FoghLego-Gårdens Hilo (M)21:18,0911:16,443
13Anne-Mette FoghLego-Gårdens C6H12O6 (M)21:19,6021:31,634
14Karin MoslundMoslunds Baleno af Lego-Gård...(L)41:05,2910:38,695
15Karin MoslundMoslunds Vitara af Lego-Gård...(L)41:02,9110:47,285
16Louise Stub DetlefsenSøgaards Anastrella (M)61:38,7541:23,0910
Uplac.Ida NicolaisenFønix (L)Trukket
v13Anikka RasmussenNardus Nikos Nieodemus af Ze...(V)21:11,9721:26,724
Antal deltagere: 18.   Heraf veteraner: 1.  
Dommer: Camilla á Argjum
Sekretær: Camilla á Argjum
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2 min.
Til toppen

Svær lige åben
Dato: 2019-06-05 18:50:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Marie FloutrupTop Star Mix af Gress (Tippi...(S)00:44,4410:20,9111
2Camilla á ArgjumJordbærgårdens Captain Cold (M)00:33,4110:31,5312
3Camilla á ArgjumStampegårdens Starlight Expr...(S)10:39,6900:35,2011
4Camilla á ArgjumStampegårdens Song of India (S)10:34,0900:40,5011
5Louise Stub DetlefsenMoslund's Zafira (S)20:36,8100:40,622
6Louise Stub DetlefsenLego-Gårdens Argon (M)10:45,9010:40,752
7Anne-Mette FoghLego-Gårdens Hilo (M)11:16,8711:44,902
8Simone TifalBellas Nomess (M)00:25,7830:23,103
9Marie FloutrupWinds Inaya (S)10:27,5320:35,873
10Camilla á ArgjumKlundtes Lonely Hills (M)10:33,4020:39,723
11Marie FloutrupStampestaldens Kira (M)10:35,5020:55,533
12Louise Stub DetlefsenSøgaards Azalia (S)20:45,8720:34,254
13Anne-Mette FoghVilsmøllegårdens Hart of Dix...(S)10:45,8730:35,904
14Heidi RasmussenKandies Cornetto (S)20:37,1020:37,154
15Simone TifalHybens Scorpion Kings(S)31:09,2520:49,105
16Louise Stub DetlefsenNødkærlunds Viol (S)20:37,8630:56,005
17Heidi RasmussenLego-Gårdens Kailua (M)20:22,3540:29,606
Uplac.Marie FloutrupKlundtes Sept of Remembrance...(S)Trukket
u4Marie FloutrupFurukollens True by Willpower...10:50,0900:35,341
Antal deltagere: 19.   Heraf veteraner: 0.   Og uden for konkurrence: 1.
Dommer: Charlotte Stub Detlefsen
Sekretær: Charlotte Stub Detlefsen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2 min.
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.