Ofte stillede spørgsmål
Mine supportsager
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

SCT.HANS  STÆVNE  I  ØRUM  VED  VIBORG  DEN  22.  JUNI  2019

Print
Tryk for at komme til:
Mini ligeLet lige
Middelsvær ligeMiddelsvær lige åben


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Mini lige
Dato: 2019-06-22 12:15:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlOmløbPindPoint
1Josefia Kalstrup SandHarleys Morning Mist (Mistie)00:31,1300:14,4001 - 0:09,31
2Wiktoria JanikowskaMKs Lady of Olimpia00:27,1900:14,5001 - 0:21,40
3Maria GadkjærMalegas Any Way You Want It (W...00:19,6000:15,310
4Sara BruunDisney Adventure00:29,8400:16,660
5Torben NielsenMk´s Prins Ozzy00:16,8500:19,720
6Merete MaahnSkovhøjens Charlie00:32,1200:20,030
7Maria GadkjærMalegas You Took My Heart Away...00:22,7900:20,880
8Maria GadkjærMalegas Walk With Me (Missi)00:30,3700:22,370
9Mette VangsgaardKato00:32,9600:34,280
10Simone TifalLas Vegas (Vega)00:41,4400:43,030
11Josefia Kalstrup SandKastrups Pro Dev1ce00:51,5001:00,720
12Louise TovgaardTovgaards En-øre10:17,3700:12,961
13Asta BredkjærHelsdams For Spøys00:36,3110:15,721
14Torben NielsenStald Fuglsangs Flying Unicorn10:28,2100:58,251
15Louise TovgaardBullers Justin (Justin)11:43,0901:11,561
16Amalie JuhlHedegårdens Beauty01:33,7111:32,651
17Asta BredkjærHelsdams For Ebba20:20,0600:28,852
18Lene GadkjærMalegas Complicated Heart (Har...10:18,1810:45,972
19Mette DamgaardSkovhøjens Delta01:07,0020:47,782
20Leonora KnakkergaardUniKins Tinkers Hill20:51,4000:48,002
21Lene GadkjærMalegas The Actor (Anton)20:42,7201:01,532
22Sara BruunBlomstervejens Whitesky (Hugo)1+11:32,9401:16,562
23Martha Ørnemose KastrupKastrups Toby10:47,0621:18,443
24Astrid S. JensenEsmaralda Silverblue30:24,5310:24,684
25Astrid S. JensenMimrelunds Molly21:17,3531:47,505
Uplac.Randi KatholmJansson´s Delight TobleroneTrukket
Antal deltagere: 26.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Marianne Bredkjær Tougaard
Sekretær: Mette Nymann Svendsen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Let lige
Dato: 2019-06-22 10:15:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlOmløbPindPoint
1Maria GadkjærMalegas One Of A Kind (Oscar)00:12,9100:14,43012
2Jens KatholmSommerly´s Pico Das Torres00:25,5000:17,07011
3Leonora KnakkergaardSunsets Sweetie Girl (Sweetie)00:40,8200:19,1901 - 0:16,2511
4Josefia Kalstrup SandKalstrups Jensine00:27,1900:19,5001 - 0:16,6311
5Mette DamgaardSkovhøjens Ember00:21,1600:21,16011
6Simone TifalStald Junior's Sunny Boy (Boy)00:30,1900:26,15011
7Astrid S. JensenKlaubogaards Emma Starlight00:38,2800:28,00011
8Heidi D. AlbrektsenStald Twisters Comino00:20,1200:32,78011
9Merete MaahnSkovhøjens Echo00:51,0600:48,00011
10Lene GadkjærBellas Age of Extinction (Exi)00:44,1401:53,00011
11Leonora KnakkergaardSkovvejens El Shètán10:19,2800:17,161
12Merete MaahnStald Fuglsangs Sedá Ninetales11:06,7500:18,251
13Wiktoria JanikowskaCrazyjumpers Nati Per Amare (A...00:40,7510:18,281
14Astrid S. JensenKlaubogaards Artemis00:26,9310:20,811
15Wiktoria JanikowskaFunnys Amnesia10:44,3100:21,151
16Sara BruunBlomstervejens Batman (Batman)00:26,8110:25,971
17Mette DamgaardSkovhøjens Final Frontier00:42,8810:41,841
18Mette DamgaardSkovhøjens Willow1+10:53,4400:10,192
19Jasmin JanssonHønsehusets Kingdom Dance (Yan...10:22,5010:17,122
20Sara BruunBlomstervejens Brown Cream20:56,7200:19,622
21Astrid S. JensenKlaubogaards Hera20:24,5300:30,222
22Jasmin JanssonJansson´s Delight Super Flye.....21:18,6300:39,942
23Martha Ørnemose KastrupDen Bette Stalds Arsenal21:45,7800:40,752
24Simone TifalHybens Ogmios Mason21:25,8200:43,962
25Thea Krogh JørgensenLego-Gårdens Kahului (Lui)11:43,5611:49,942
26Simone TifalHybens Nero Kostovite (Nero/ko...00:18,7830:11,873
27Wiktoria JanikowskaMk´s Coco Loko2+12:07,0000:41,653
28Jasmin JanssonJansson´s Delight Kinder Surpr...40:42,7100:15,284
29Jasmin JanssonJansson´s Delight Toffifee (Fi...1+11:11,5320:26,754
30Sara BruunBlomstervejens Brownsky (Flash)3+10:58,3800:28,754
31Astrid S. JensenKlaubogaards Medusa30:37,2510:31,944
32Sara BruunApples Lady (Lady)2+10:53,6010:39,534
33Sara BruunLille Blå30:35,6330:20,566
34Astrid S. JensenEsmaralda Silverblue30:34,7150:30,068
Uplac.Torben NielsenBlomstervejens Chili21:42,78Trukket
u31Mette DamgaardVeggerbys Strawberry Cheesecak...30:33,2210:30,844
Antal deltagere: 36.   Heraf veteraner: 0.   Og uden for konkurrence: 1.
Dommer: Maria Møller Jansson
Sekretær: Mette Nymann Svendsen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Middelsvær lige
Dato: 2019-06-22 09:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Simone TifalBellas Nomess00:22,8200:16,91013
2Astrid S. JensenNødkærlunds Melton00:17,1610:15,8411
3Randi KatholmNødkærlunds Macadamia10:17,7800:27,0011
4Wiktoria JanikowskaKlundtes Shere Khan10:39,7810:17,162
5Amalie Cubbin JuhlStjerneregns Trouble20:36,8200:21,152
6Heidi D. AlbrektsenSommerly´s Findus10:22,3110:21,782
7Thea Krogh JørgensenEagles' Heart of Ice af Lego.....10:34,9310:37,752
8Merete MaahnSkovhøjens River1+11:49,3110:14,193
9Heidi D. AlbrektsenSofiagårdens Cuching "Elias"10:40,1920:19,783
10Mette VangsgaardMoslunds Liana af Lego-Gården20:43,5910:22,843
11Randi KatholmMøllerhusets Grace21:01,3110:26,033
12Maria JanssonDaggry (Mini Muh)20:44,7510:33,033
13Maria JanssonVilsmøllegårdens Under The Do....30:37,2810:25,814
14Betina MillerSommerly´s Cavalleria Toscana50:36,7800:21,815
15Leonora KnakkergaardSkovvejens Lynx (Lynx)40:35,9410:24,445
16Jasmin JanssonJordbærgårdens Never Forg... (...50:54,5610:36,786
17Merete MaahnSkovhøjens Skye7+11:39,9400:14,728
v2Lene GadkjærSofiagårdens Ch. Wizz Air (Wil...00:15,3801:03,280
u4Louise TovgaardTovgaards Mickey (U)20:28,7500:16,692
u13Lene GadkjærZentas Parkour (U)31:14,9000:47,413
Antal deltagere: 20.   Heraf veteraner: 1.   Og uden for konkurrence: 2.
Dommer: Marianne Bredkjær Tougaard
Sekretær: Mette Nymann Svendsen
Bedømmelsesmetode: D2 to gennemløb til alle, sidste tid tæller
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Middelsvær lige åben
Dato: 2019-06-22 14:15:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlKl.pr.PindPoint
1Betina MillerSommerly´s Cavalleria Toscan...(M)00:20,4100:15,63013
2Randi KatholmMøllerhusets Grace (M)00:32,4100:27,47012
3Jasmin JanssonVilsmøllegårdens Under The D...(M)00:36,9700:32,06012
4Asta BredkjærSundahls Algod (L)10:32,4700:11,5312
5Heidi D. AlbrektsenSofiagårdens Cuching "Elias"...(M)00:21,4410:15,5011
6Leonora KnakkergaardSkovvejens El Shètán (L)10:15,5400:15,5012
7Maria GadkjærMalegas One Of A Kind (Oscar...(M)10:43,7500:15,7511
8Jens KatholmSommerly´s Pico Das Torres (L)10:20,2500:16,0312
9Merete MaahnSkovhøjens River (M)10:46,4000:16,501
10Simone TifalHybens Nero Kostovite (Nero/...(L)10:41,6600:16,721
11Leonora KnakkergaardSkovvejens Lynx (Lynx) (M)10:45,0000:22,851
12Mette DamgaardSkovhøjens Willow (L)10:13,0900:23,651
13Simone TifalBellas Nomess (M)00:39,2210:30,781
14Simone TifalStald Junior's Sunny Boy (Bo...(L)10:47,2800:39,691
15Wiktoria JanikowskaFunnys Amnesia (L)10:17,1600:40,751Bestået
16Jasmin JanssonJansson´s Delight Kinder Sur...(L)20:31,1600:11,162Bestået
17Jasmin JanssonDaggry (Mini Muh) (M)20:17,5900:12,822
18Heidi D. AlbrektsenSommerly´s Findus (M)10:19,3510:13,132
19Randi KatholmNødkærlunds Macadamia (M)20:33,7800:13,692
20Leonora KnakkergaardSunsets Sweetie Girl (Sweeti...(L)20:18,5000:17,252
21Sara BruunBlomstervejens Brownsky (Fla...(L)20:31,9600:26,162Bestået
22Simone TifalHybens Ogmios Mason (L)20:40,2500:44,752
23Martha Ørnemose KastrupDen Bette Stalds Arsenal (L)20:52,6900:46,562Bestået
24Jasmin JanssonJansson´s Delight Super Flye...(L)20:55,0300:59,032Bestået
25Amalie JuhlStjerneregns Trouble (M)30:41,1000:23,353
26Merete MaahnSkovhøjens Skye (M)30:19,2500:25,563
27Jasmin JanssonHønsehusets Kingdom Dance (Y...(L)30:23,2800:26,853Bestået
28Heidi D. AlbrektsenStald Twisters Comino (M)20:23,9310:38,343
29Jasmin JanssonJansson´s Delight Toffifee (...(M)1+11:02,0310:45,473
30Wiktoria JanikowskaKlundtes Shere Khan (M)20:32,5911:00,443
31Josefia Kalstrup SandKalstrups Jensine (L)40:26,0000:20,814
32Sara BruunBlomstervejens Batman (Batma...(L)30:23,1610:22,664
33Mette VangsgaardMoslunds Liana af Lego-Gårde...(M)10:32,4130:25,254
34Thea Krogh JørgensenLego-Gårdens Kahului (Lui) (L)31:33,9411:53,874
35Jasmin JanssonJordbærgårdens Never Forg......(M)40:52,5610:24,035
36Wiktoria JanikowskaCrazyjumpers Nati Per Amare...(L)3+10:55,5010:33,915
37Astrid S. JensenKlaubogaards Hera (L)50:35,3510:33,596
38Astrid S. JensenKlaubogaards Artemis (L)4+10:53,7120:41,627
39Astrid S. JensenKlaubogaards Emma Starlight (M)60:45,2910:41,917
Uplac.Lene GadkjærBellas Age of Extinction (Ex...(M)Trukket
v2Lene GadkjærSofiagårdens Ch. Wizz Air (Wil...00:23,6900:17,030
u19Astrid S. JensenNødkærlunds Melton (M) (U)20:14,6300:13,502
Antal deltagere: 42.   Heraf veteraner: 1.   Og uden for konkurrence: 1.
Dommer: Maria Møller Jansson
Sekretær: Mette Nymann Svendsen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2 minutter
Til toppen






Kontakt
Kontakt



Slå julepynt fra

© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.