Ofte stillede spørgsmål
Mine supportsager
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

TRÆNINGSSTÆVNE  I  BØRKOP  DEN  9.  JULI  2019

Print
Tryk for at komme til:
Mini krogetLet lige
Let krogetHøjdehop


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Mini kroget
Dato: 2019-07-09 18:20:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Sille Bekke MarcussenStald Bv's Blackie00.14,3700.26,310
2Josefine GammelgaardSøgaards Cosmopolitan00.39,1500.39,650
3Josefine GammelgaardInsert Text Here00.33,0700.57,620
4Maja Vester NielsenKnudsbøls Ariel01.16,3420.36,472
5Louise TovgaardBullers Justin30.45,1601.23,443
6Smilla VejsgaardSøgaards Night of Passion2+11.44,0331.10,126
7Amalie PiilmannAlba51.18,6611.20,636
8Natasja Vester NielsenTorhøjs Fluffy41.11,3140.58,378
Antal deltagere: 8.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Charlotte Elleby
Sekretær: Charlotte Elleby
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2:00
Til toppen

Let lige
Dato: 2019-07-09 20:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Sille Bekke MarcussenTumles Stand By Me00.36,3800.17,9701
2Smilla VejsgaardKløvergårdens Epsilon Aquarii00.29,8810.09,5011
3Sarah MadsenFunnys Fantasia10.30,0300.11,1611
4Sarah MadsenStald Trofast's Black Fifi Joe00.24,9710.18,501
5Josefine GammelgaardGammelgaards My Name Is Trouble0+10.37,1600.22,441
6Maja Vester NielsenTorhøjs Dala10.42,5900.39,001
7Mette VangsgaardKato11.07,2800.52,001
8Natasja Vester NielsenTorhøjs Alaska01.20,7211.16,031
9Maja Vester NielsenSolsidens Little Flower10.31,7510.31,382
10Smilla VejsgaardKandies Kalenci20.21,7800.50,292
11Amalie PiilmannStald Piilmanns Basse31.42,5600.51,413
Antal deltagere: 11.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Charlotte Elleby
Sekretær: Charlotte Elleby
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2:00
Til toppen

Let kroget
Dato: 2019-07-09 17:30:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Josefine GammelgaardKløvergårdens Epsilon Aquarii00.26,9400.20,7101
2Sarah MadsenFunnys Fantasia01.10,5000.38,9101
3Natasja Vester NielsenFunnys Infinite Love10.43,3800.18,6511
4Amalie PiilmannStjerneregns Sean10.45,9600.35,0011
5Smilla VejsgaardKandies Kalenci10.47,9000.49,001
6Mette VangsgaardMoslunds Liana af Lego-Gården20.50,4100.38,722
7Sille Bekke MarcussenTumles Stand By Me0+10.52,6210.45,002
8Natasja Vester NielsenTorhøjs Alaska01.36,7931.37,533
9Sarah MadsenStald Trofast's Black Fifi Joe41.11,0000.29,884
10Louise TovgaardTovgaards En-øre3+11.23,9010.31,695
11Mette VangsgaardKato31.04,7530.41,816
12Maja Vester NielsenSolsidens Little Flower61.01,8400.43,876
13Maja Vester NielsenTorhøjs Dala3+11.25,2530.47,067
14Louise TovgaardTovgaards Mini50.48,7520.56,507
15Amalie PiilmannStald Piilmanns Basse51.50,721+11.52,537
16Josefine GammelgaardGammelgaards My Name Is Trouble4+11.06,752+11.06,008
Antal deltagere: 16.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Charlotte Elleby
Sekretær: Charlotte Elleby
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2:00
Til toppen

Højdehop
Dato: 2019-07-09 19:00:00

Plac.FørerKanin4045505560657075Cert.Point
1Josefine GammelgaardOopsy BearO-XOXOOXOXOXXX
2Sarah MadsenSundahls SpontanO-O-OXOXXX
3Sille Bekke MarcussenBjørkvangs Akari TatsushiroOOOOXOXXOXXX
4Josefine GammelgaardStjerneregns Prince Blue BloodOOOOOXX
5Maja Vester NielsenTorhøjs DalaOOOXOOXXX
6Amalie PiilmannStald Piilmanns BasseOOOOXOXXX
7Sarah MadsenStald Trofast's Black Fifi JoeOOXOXOXXOXXX
8Mette VangsgaardMoslunds Liana af Lego-GårdenOOOXXOXXX
9Louise TovgaardTovgaards MiniOXOOXXX
Antal deltagere: 9.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Charlotte Elleby
Sekretær: Charlotte Elleby
Bedømmelsesmetode: 40 cm.
Maksimum tid: 2 minutter
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.