Ofte stillede spørgsmål
Mine supportsager
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

SOMMERFERIESTÆVNE  HOS  TANJA  DEN  16.  JULI  2019

Print
Tryk for at komme til:
Let ligeMiddelsvær lige
Svær ligeElite lige
Veteran lige


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let lige
Dato: 2019-07-16 10:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Mia HansenBjörklövets Screaming Meemies...00.17,2000.21,37012
2Sille BelowMilleniums Mister Marvelous00.44,6800.41,45011
3Tanja PedersenFurukollens Juniper00.33,2400.42,63011
4Yasmin GrønneløvHarleys Charming Cover (Charli...00.56,1101.13,88011
5Jane WolgastMaglebo's Ho-Oh00.43,1201.50,01011
6Karen FrederiksenVilsmøllegårdens Penny10.27,0900.24,101
7Sille BelowTumles Kiss Me00.26,8610.29,151
8Tanja PedersenSolens Dream On00.21,0710.42,541
9Sille BelowFunnys Bouncing Bugs (Blade)00.44,6710.48,931
10Mia HansenFurukollens Strawberry Swing (...10.30,6010.30,172
11Rebecca ClausenLapins Cliff40.24,2300.22,864
12Emil JulinBjörklövets The Twin Thing (Ti...20.29,5420.42,934
13Jane WolgastCarrots Luis20.57,9721.38,424
Antal deltagere: 13.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Charlotte Stub Detlefsen
Sekretær: Charlotte Detlefsen
Bedømmelsesmetode: D2 - fejl lagt sammen, sidste tid tæller
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Middelsvær lige
Dato: 2019-07-16 11:40:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Mia HansenFunnys Heart Beat00.37,5800.19,57013
2Emil JulinKlundtes Bride and Seek (Bindi)00.35,4900.25,23012
3Charlotte EllebyZincerellas High Sparrow (Spen...00.32,5300.34,69012
4Mia HansenKlundtes Lies and Fireflies (F...00.46,4000.37,58012
5Yasmin GrønneløvJordbærgårdens North Tower (No...00.31,5100.42,59012
6Mia HansenFunnys Palette00.33,8200.45,98012
7Mia HansenFunnys Manse00.52,9200.53,82012
8Mia HansenFunnys Eclipse10.21,8800.17,191
9Emil JulinTumles Sunday Morning Call (Ma...00.18,0110.18,451
10Mia HansenBjörklövets Burning View (Conr...00.25,9510.21,451
11Yasmin GrønneløvHarleys Jungle Allure (Ayla)10.27,5700.31,091
12Karen FrederiksenFunnys Nioryu Namya (Tia)00.38,5710.51,361
13Mia HansenFunnys Forest Drop0+10.59,5500.51,911
14Mia HansenHønsehusets Something That I W...10.51,1910.55,992
15Karen FrederiksenKandies Creative Muvo20.52,6000.58,552
16Regitze ReckWinds Ilinora20.25,2410.27,883
17Sille BelowFunnys Bizzy Dizzy Beez20.59,3711.32,073
18Emil JulinHarleys Fifties Revival (Rifa)20.45,8220.40,714
19Mia HansenBjörklövets Screaming Meemies30.46,1810.55,834
20Mikala WolgastFunnys Cool Cover20.47,7621.56,734
21Mikala WolgastOfelia31.09,8621.50,855
22Mikala WolgastBlack Moonlight's Daylight (Jo...50.35,5710.28,696
23Louise Stub DetlefsenSøgaards Anastrella61.12,043+12.10,9810
24Emil JulinUniKins Dreams of Destiny5+1+12.14,112+12.11,7910
Antal deltagere: 24.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Tanja Skou Pedersen
Sekretær: Tanja Pedersen
Bedømmelsesmetode: D2 - fejl lagt sammen, sidste tid tæller
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Svær lige
Dato: 2019-07-16 13:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Karen FrederiksenNardus Viera Nadeza af Zenta10.48,8800.36,3511.25,2313
2Yasmin GrønneløvHarleys Sherwood Forest (Shawn)11.05,0700.42,7911.47,861
3Yasmin GrønneløvTumles All of the Stars (Stell...20.46,6400.25,4621.12,10
4Charlotte EllebyBjørkebakkens Ljuvliga Lycka (...10.38,8010.26,7321.05,53
5Emil JulinFunnys Ciri Cinori (Ciri)10.38,9010.29,9221.08,82
6Tanja PedersenKlundtes Double Diamond (Diako)10.37,3010.37,6721.14,97
7Tanja PedersenFunnys Taxan00.51,0420.39,1521.30,19
8Charlotte Stub DetlefsenSøgaards Azalia21.23,2900.54,3822.17,67
9Charlotte Stub DetlefsenMoslund's Zafira20.41,0910.35,0931.16,18
10Tanja PedersenUniKins I Can't Love You (Alca...10.40,7220.43,5131.24,23
11Yasmin GrønneløvHarleys Shores of Venice (Vilj...21.08,2410.45,9631.54,20
12Tanja PedersenBjörklövets Little Sunset (Law...11.03,5820.50,1531.53,73
13Tanja PedersenUniKins Fly Away (Alwa)10.42,4730.45,8341.28,30
14Tanja PedersenBjörklövets Radioactive (Radar)30.26,2420.25,6150.51,85
15Emil JulinFunnys Zlatava20.29,6730.33,2051.02,87
16Louise Stub DetlefsenLego-Gårdens Argon20.45,9030.36,0051.21,90
17Tanja PedersenHaugens Little Bird41.00,8810.38,4751.39,35
18Emil JulinKlundtes Lonely Hills30.53,3220.45,1151.38,43
19Tanja PedersenBellas Queen of Hearts (Queen)20.54,6331.02,7951.57,42
20Charlotte EllebyNymåne (Ralph)2+21.41,710+11.07,8452.49,55
21Tanja PedersenFunnys No Return40.30,0920.29,1260.59,21
22Emil JulinTumles Castle On the Hill (Cai...30.48,9130.36,6161.25,52
23Tanja PedersenSolens All Or Nothing (Alluah)40.44,5220.45,0761.29,59
24Karen FrederiksenAries Sri Lila30.54,0150.43,6781.37,68
Uplac.Jane WolgastIdefix51.02,76Trukket
Uplac.Tanja PedersenEikhaugens Rainforest Mint (Ro...81.22,90
Uplac.Tanja PedersenStampestaldens Maribelle (Mari...Trukket
Antal deltagere: 27.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Mia Pihlmann Hansen
Sekretær: Mia Hansen
Bedømmelsesmetode: D2 - fejl lagt sammen, sidste tid tæller
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Elite lige
Dato: 2019-07-16 15:15:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidCert.Point
1Charlotte EllebySundahls Ch. Goat Boy (Helmer)00.35,3310.17,4910.52,8214
2Charlotte EllebySundahls SCh. Ella (Grå)00.42,6210.21,0611.03,681
3Emil JulinVilsmøllegårdens Viviro (Viro)20.58,4000.40,7021.39,10
4Tanja PedersenUniKins GCh. Countdown (Ciwan)10.27,9420.22,2030.50,14
5Mia HansenStampegårdens GCh. Doctor Doom20.31,9110.20,0230.51,93
6Charlotte EllebyBjørkvangs Akari Tatsushiro (A...30.39,1200.19,7030.58,82
7Emil JulinSundahls Stabbington (Bastian)00.40,5630.31,0031.11,56
8Mia HansenBellas Pappelina20.44,2910.35,4131.19,70
9Mette WindStampegårdens GdCh. Mystic Maze20.45,9810.45,5431.31,52
10Mette WindWinds Ch. Cyclops00.54,6330.43,1131.37,74
11Tanja PedersenUniKins High Five (Fiifii)20.37,5920.32,3741.09,96
12Tanja PedersenUniKins Lie To Me (Elo)30.57,1910.51,4141.48,60
13Tanja PedersenUniKins Ch. Voodod (Voodo)30.33,2020.25,9550.59,15
14Tanja PedersenUniKins Isla Calero (Camin)30.36,1720.36,6451.12,81
15Emil JulinFunnys Nioryu Naiso (Iso)30.36,1820.38,0351.14,21
16Mia HansenFunnys Aura50.54,2600.24,0051.18,26
17Emil JulinUniKins Ch. Oasis of the Seas...30.39,0420.46,6751.25,71
18Mia HansenKlundtes Second Shot (Sander)30.45,4820.42,1951.27,67
19Charlotte EllebySundahls Gemytlig (Gunner)3+11.25,4010.45,5452.10,94
20Mia HansenKlundtes First Strike31.06,6621.12,6052.19,26
21Tanja PedersenUniKins Dreams of Devotion (Al...50.43,1810.42,1361.25,31
22Tanja PedersenUniKins Dive Clops (Dudii)40.37,0430.36,9671.14,00
23Louise Stub DetlefsenNødkærlunds Viol50.53,3620.42,6771.36,03
24Tanja PedersenTaharas Eli Loker (Eli)30.57,5241.06,1172.03,63
25Charlotte EllebyHaugens Primrose Dream (Prim)3+11.34,5430.40,7372.15,27
26Emil JulinUniKins Escape (Aslan)61.08,0420.58,5882.06,62
27Mia HansenStampegårdens GCh. Empire Stat...3+11.30,7541.04,4782.35,22
28Tanja PedersenOceans Punta Uva af Sofiagårde...51.05,4040.50,8391.56,23
29Karen FrederiksenZentas Nardus Nadéj Nepamora4+11.55,483+11.29,9493.25,42
30Tanja PedersenUniKins Star Strike (Starla)3+10.52,1960.47,68101.39,87
31Tanja PedersenSharpies Blossom Hill (Molle)5+21.14,352+10.50,43102.04,78
Uplac.Tanja PedersenUniKins Blackout (Auggie)10.49,30Trukket
Uplac.Tanja PedersenHønsehusets Dead Man's Chest (...11.58,25Trukket
Uplac.Emil JulinBellas Cozy Living51.01,52Trukket
Uplac.Tanja PedersenKlundtes Shady Daze (Shady)6+11.18,84
Uplac.Tanja PedersenStampegårdens Madame Web (Wilm...Trukket
Antal deltagere: 36.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Charlotte Stub Detlefsen
Sekretær: Charlotte Detlefsen
Bedømmelsesmetode: D1 - fejl og tid lagt sammen
Maksimum tid: 2 min.
Til toppen

Veteran lige
Dato: 2019-07-16 11:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Charlotte EllebyHønsehusets Ch. Casino Royale...10.41,9800.24,3513
2Sille BelowDolls Inpavidus Prometheus11.02,1101.30,611
3Mia HansenWinds GCh. Nioryu10.41,5710.23,032
4Mia HansenBlancos GCh. Nioryu Nakir10.56,0710.35,302
5Mia HansenSofiagårdens Ch. Mistral Air10.30,4410.36,582
6Karen FrederiksenKandies James Grieve Beta10.41,2810.36,862
7Mikala WolgastLevades High For This10.52,9420.48,583
8Sille BelowHønsehusets Bibi Bine20.41,4011.08,843
Antal deltagere: 8.  
Dommer: Tanja Skou Pedersen
Sekretær: Tanja Pedersen
Bedømmelsesmetode: D2 - fejl lagt sammen, sidste tid tæller
Maksimum tid: 2,5 min
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.