Ofte stillede spørgsmål
Mine supportsager
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

SOMMERSTÆVNE  HOS  JANNI  I  HOLBÆK  DEN  25.  JULI  2019

Print
Tryk for at komme til:
Mini ligeLet lige
Middelsvær ligeSvær lige
Elite lige


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Mini lige
Dato: 2019-07-25 10:15:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Viktoria Behrendt ThremsSøgaards Painkiller (Peek)00:31,1000:15,750
2Charlotte Stub DetlefsenSøgaards Tequila Sunrise (Sunr...00:29,9400:24,600
3Louise Stub DetlefsenUniKins Action Point (Alec)00:38,6300:26,160
4Lea PoulsenCrazyjumpers Because You Loved...00:24,5000:32,310
5Emma Sofia Kjerulf-JensenSundays Winter Holiday (Wilma)00:36,3700:34,030
6Astrid Egebo LarsenSolhavensjustbelieve00:17,4000:37,030
7Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Linus (Linus)00:38,8500:39,530
8Signe BrenholdtFunnys Breaking Point (Baldria...00:33,8700:40,410
9Emilie OlsenUnikisns Slam Bam (Sammi)00:27,1000:44,310
10Karen FrederiksenKandies Flower Power Girl11:31,8800:28,031
11Karen FrederiksenSøgaards Bloody Mary (Mary)10:27,4100:57,091
12Louise Stub DetlefsenSøgaards Spring's First Bloom...10:37,0001:01,501
13Viktoria Behrendt ThremsUniKins Dying Gull (Goldie)10:25,7210:17,252
14Sofie SchollertUnikins Lobstar (Loop)20:50,8200:42,502
Antal deltagere: 14.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Camilla Kirk Jensen
Sekretær: Cecilie Brenholdt
Bedømmelsesmetode: D2 to gennnemløb til alle. Fejl lagt sammen,sidste tid tæller
Maksimum tid: 2 min.
Til toppen

Let lige
Dato: 2019-07-25 11:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlOmløbPindPoint
1Signe BrenholdtStampestaldens Kate (Kate)00:38,2500:14,75012
2Karen FrederiksenVilsmøllegårdens Penny00:19,1600:20,1900-0:17,6611
3Tanja PedersenFurukollens Juniper (Jupi)00:23,8100:19,9702-0:18,3111
4Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Ita00:18,8400:25,16011
5Yasmin GrønneløvHarleys Charming Cover (Charli...00:27,6000:25,47011
6Camilla Kirk JensenFurukollens Forbidden Fruit (F...00:25,8410:15,5311
7Nynne FlindtFlying Angel (Mynte)10:46,1600:32,0311
8Eva ChristensenCrazyjumpers Behind the Mask (...11:38,2200:34,191
9Michele LangkjærJackie Kennedy10:23,3401:04,121
10Isabella ColomboCrazyjumpers Bella Chanel (Bel...00:26,5020:38,382
11Freja PedersenDundines Leonardo DiCaprio10:25,6820:31,603
12Sofie SchollertKlundtes Smile Of Insanity (Sn...10:30,0630:46,814
13Emilie OlsenCrazyjumpers Due Volontà (Moon...11:03,63Trukket
14Michele LangkjærSkovvejens Vega20:15,59
15Sidsel DragelundPhineas20:29,38
16Karen FrederiksenKandies Electro Berry Bomb20:48,75
17Freja PedersenRosendalens Manse (Manse)20:48,81
18Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Petit21:03,12
19Emilie OlsenWinter Times Dumle (Dumle)1+11:10,13
20Isabella ColomboSnogebakkens Hannah Montana (H...30:11,88
21Emma Sofia Kjerulf-JensenKjerulfs Coda (Coda)30:33,81
22Emma Sofia Kjerulf-JensenSáturdays Mayflower (Flower)30:47,75
23Karen FrederiksenKandies Electro Pink Shock31:05,69
24Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Verdi (Verdi)31:18,63
25Emilie OlsenFilur31:29,25
26Astrid Egebo LarsenEgebos Strejf40:27,63
27Nynne FlindtBlack Beauty (Esther)3+11:12,25
28Laura HeerfordtCrazyjumpers Una Vita Nuova (M...51:12,19
29Sofie SchollertHeartlands Cola (Jolly)60:49,38
Uplac.Freja PedersenGeorge WashingtonTrukket
Uplac.Freja PedersenRosendalens MynteTrukket
Antal deltagere: 31.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Patricia Møllnitz
Sekretær: Patricia Møllnitz
Bedømmelsesmetode: C2 0 - 1 Fejl i finalen. Fejl lagt sammen,sidste tid tæller
Maksimum tid: 2 min.
Til toppen

Middelsvær lige
Dato: 2019-07-25 12:25:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlomløbPindPoint
1Michele LangkjærKlundtes Farewell To England00:42,4700:36,13013
2Karen FrederiksenFunnys Nioryu Namya (Tia)00:58,9400:45,16012
3Viktoria Behrendt ThremsEskirs Anaki Awkwafina (Ketta)10:34,2500:17,0311
4Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens Senõr Amarillo (Ama...00:23,2510:18,5010-0:17,181
5Regitze ReckWinds Ilinora10:29,6900:18,7510-0:19,29
6Tanja PedersenFurukollens Strange Fruit (Fra...10:27,8800:22,471
7Tanja PedersenUniKins Dreams of Destiny (Mel...10:26,4400:24,571
8Signe BrenholdtUniKins Cactus Jack (Jack)10:32,8700:30,441
9Janni BrenholdtStampestaldens Styles (Styles)10:32,4400:33,211
10Yasmin GrønneløvHarleys Jungle Allure (Ayla)10:30,7500:43,471
11Karen FrederiksenMoslund's Astra00:35,5920:29,562
12Patricia MøllnitzFunnys Akella (Ella)00:36,3421:00,852
13Michele LangkjærHarleys We Believe in Magic (N...20:25,78
14Michele LangkjærTheodore Roosevelt20:39,63
15Sofie SchollertEgevangs Teddy (Teddy)30:44,69
16Janni BrenholdtStampestaldens Allison (Alliso...40:24,59
17Emma Sofia Kjerulf-JensenKjerulfs Zoe (Zoe)40:26,68
18Louise Stub DetlefsenSøgaards Anastrella41:11,19
19Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens Vaiana51:06,25
v13Patricia MøllnitzEskirs Ch. Ziyu Al Yaqoub (M...(V)10:29,7420:56,753
Antal deltagere: 20.   Heraf veteraner: 1.  
Dommer: Camilla Kirk Jensen
Sekretær: Camilla Kirk Jensen
Bedømmelsesmetode: C2 0 - 1 Fejl i finalen. Fejl lagt sammen,sidste tid tæller
Maksimum tid: 2 min.
Til toppen

Svær lige
Dato: 2019-07-25 13:20:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Patricia MøllnitzDundines Liva Weel (Liva)00:30,8110:23,04113
2Yasmin GrønneløvTumles All of the Stars (Stell...01:04,4710:24,3111
3Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens Ch. Desert Eagle (D...10:30,3800:26,5611
4Camilla Kirk JensenKlundtes Haunted Forest (Fox)00:43,3710:34,5711
5Tanja PedersenBellas Queen of Hearts (Queen)00:43,2510:34,7211
6Yasmin GrønneløvHarleys Sherwood Forest (Shawn)10:53,7800:35,9711
7Yasmin GrønneløvHarleys Shores of Venice (Vilj...11:21,9700:47,0611
8Tanja PedersenBjörklövets Radioactive (Radar)20:23,3100:18,882
9Tanja PedersenStampestaldens Maribelle (Mari...20:50,1900:21,502
10Tanja PedersenUniKins I Can't Love You (Alca...10:40,9610:24,162
11Cecilie BrenholdtTaharas Ane (Ane)10:39,2510:29,182
12Louise Stub DetlefsenSøgaards Azalia10:35,3110:36,812
13Tanja PedersenUniKins Fly Away (Alwa)20:41,2500:37,252
14Anna Katrine HustedStampestaldens Donatello (Dona...11:00,9110:44,002
15Karen FrederiksenNardus Viera Nadeza af Zenta10:54,9710:48,502
16Rikke ThremsStrandmøllens Ilirea (Lea)10:27,6620:17,343
17Michele LangkjærVesterleds New Lumumba10:34,1220:22,443
18Camilla Kirk JensenFurukollens True by Match (Mat...20:30,8110:24,973
19Tanja PedersenSolens All Or Nothing20:31,9410:31,753
20Tanja PedersenBjörklövets Little Sunset (Law...10:42,4120:33,913
21Cecilie BrenholdtStampestaldens Bulmers Norman...20:36,7510:35,793
22Louise Stub DetlefsenLego-Gårdens Argon10:56,4720:42,593
23Cecilie BrenholdtStampegårdens Kiss Goodnight (...01:12,5031:40,063
24Signe BrenholdtStampestaldens Ludmilla (Ludmi...10:23,9450:23,036
25Yasmin GrønneløvJordbærgårdens North Tower (No...30:32,06
26Louise Stub DetlefsenMoslund's Zafira30:39,25
27Camilla Kirk JensenMilleniums Eudoros Från Troja...30:46,28
28Tanja PedersenKlundtes Double Diamond (Diako)40:37,25
29Cecilie BrenholdtStampestaldens Purpurella (Ell...40:41,62
30Signe BrenholdtStampestaldens La Paix (La Pai...3+10:54,16
31Viktoria Behrendt ThremsWinds Izzina (Izzi)41:09,87
32Karen FrederiksenStampegårdens La Vaque (Belle)41:14,84
33Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Cuba Libre (Cuba)41:28,13
34Marianne Frimodt NielsenPletvangs Disco41:39,63
35Tanja PedersenEikhaugens Rainforest Mint (Ro...60:54,69
Uplac.Camilla Kirk JensenKlundtes Pass The Poems (PP)Trukket
Antal deltagere: 36.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Janni Brenholdt
Sekretær: Mette Wind
Bedømmelsesmetode: C2 0 - 2 Fejl i finalen. Fejl lagt sammen,sidste tid tæller
Maksimum tid: 2 min.
Til toppen

Elite lige
Dato: 2019-07-25 15:20:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlCert.Point
1Tanja PedersenUniKins Ch. Voodod (Voodo)00:34,0000:25,06014
2Signe BrenholdtTaharas Ch. Olau (Olau)00:44,2500:45,44013
3Camilla Kirk JensenKlundtes Tales by Light (Thild...00:45,0310:29,601
4Tanja PedersenUniKins Isla Calero (Camin)10:32,9400:35,811
5Camilla Kirk JensenStampegårdens Tippy Toe (Tut)00:49,3710:36,471
6Michele LangkjærStampegårdens Agent Venom (Min...10:39,0310:30,792
7Viktoria Behrendt ThremsFunnys Nio-Nima20:59,0600:31,692
8Camilla Kirk JensenUniKins GCh. Countdown (Ciwan)11:03,0310:32,282
9Camilla Kirk JensenStampegårdens Ch. Wild N' Reck...20:41,3200:34,782
10Tanja PedersenUniKins High Five (Fiifii)20:45,6600:36,062
11Tanja PedersenUniKins Lie To Me (Elo)10:47,2210:40,312
12Mette WindStampegårdens GdCh. Mystic Maze10:52,0910:42,532
13Tanja PedersenOceans Punta Uva af Sofiagårde...20:42,7500:45,602
14Viktoria Behrendt ThremsFunnys Naruto Uzumiaki (Uto)10:50,3710:52,122
15Patricia MøllnitzFunnys Inabi Uchiha (Inabi)10:57,3520:41,473
16Yasmin GrønneløvSharpies Paint the Town (Todd)10:52,4420:45,723
17Tanja PedersenUniKins Dreams of Devotion20:51,9410:51,873
18Michele LangkjærPletvangs Cougar11:03,1020:53,063
19Cecilie BrenholdtFunnys Amira (Amira)10:47,971+11:14,283
20Viktoria Behrendt ThremsHybens Ogmios Marley1+10:47,8120:36,034
21Tanja PedersenUniKins Dive Clops (Dudii)20:58,9120:43,694
22Emilie OlsenPralinens Mercury Twilight (Le...21:01,4720:59,474
23Louise Stub DetlefsenNødkærlunds Viol20:50,7930:31,475
24Tanja PedersenUniKins Blackout (Auggie)10:32,5040:37,565
25Mette WindWinds Ch. Cyclops1+11:17,5930:47,475
26Marianne Frimodt NielsenPletvangs Ch. Rain Maker20:51,9030:58,945
27Camilla Kirk JensenBjørkebakkens Touch of Love (I...30:43,07
28Karen FrederiksenZentas Nardus Nadéj Nepamora31:02,50
29Signe BrenholdtStampegårdens Central Park (Pa...2+11:02,65
30Marianne Frimodt NielsenPletvangs Trouble Maker31:10,63
31Tanja PedersenSharpies Blossom Hill (Molle)3+10:57,97
32Camilla Kirk JensenKlundtes Crystal Arrow (Alwin)41:06,09
33Camilla Kirk JensenKlundtes Bellarena (Bella)3+11:10,63
34Tanja PedersenStampegårdens Madame Web (Wilm...41:43,63
Uplac.Patricia MøllnitzDundine's GCh. Silvia (Silvia)Trukket
Uplac.Tanja PedersenTaharas Eli Loker (Eli)Trukket
Uplac.Tanja PedersenUniKins Star Strike (Starla)Trukket
Antal deltagere: 37.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Janni Brenholdt
Sekretær: Janni Brenholdt
Bedømmelsesmetode: C2 0 - 2 Fejl i finalen. Fejl lagt sammen,sidste tid tæller
Maksimum tid: 2 min.
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.