Ofte stillede spørgsmål
Mine supportsager
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

AFTENSTÆVNE  PÅ  NATURCENTER  SKOVGAARD  VED  HORSENS  DEN  5.  AUGUST  2019

Print
Tryk for at komme til:
Mini ligeLet lige
Let kroget


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Mini lige
Dato: 2019-08-05 17:23:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Maria GadkjærMalegas Walk With Me (Missi)00.10,9600.07,200
2Anja SembergMalegas Sweetest Surprice (Cin...00.23,2900.08,160
3Heidi D. AlbrektsenStampegårdens In Real Life00.15,2600.13,350
4Natasja Vester NielsenTumles Neon Phantom (Mindy)00.24,4400.18,160
5Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Mini My00.22,4100.18,900
6Maja Vester NielsenKnudsbøls Ariel00.21,2900.22,970
7Laura Kähler KnudsenUniKins Winter Hill (Walle)00.22,3400.31,990
8Sofie Stubben BrunStald Stubbens Gray (Gray)00.23,4800.36,070
9Anne-Mette FoghStampegårdens Forever In (Feli...00.31,5800.39,390
10Maja SembergNelly00.20,0201.26,680
11Maria GadkjærMalegas Any Way You Want It (W...00.12,3410.12,131
12Maria GadkjærMalegas You Took My Heart Away...10.30,3600.25,081
13Lene GadkjærMalegas The Actor (Anton)00.40,0010.27,921
14Maja SembergNalla10.30,4600.28,421
15Cecilie KnudsenSøgaards Daiquiri00.17,6810.34,621
16Bente Bøje JensenSpirit In The Sky (Spirit)10.37,8400.41,671
17Lene GadkjærMalegas Complicated Heart (Har...00.14,540+10.51,641
18Wiktoria JanikowskaSharkis Rama (Rama)10.26,5810.45,092
19Louise TovgaardBullers Justin (Justin)11.14,2311.04,552
20Natasja Vester NielsenTorhøjs Abigail (Grande)11.09,5011.22,532
21Maja Vester NielsenTorhøjs Toulouse (Bob)1+22.20,5801.37,553
22Ida NicolaisenKaningaardens Yogi (Yogi)51.52,156+32.44,2414
Antal deltagere: 22.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Rasmus Bjerner
Sekretær: Rasmus Bjerner
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Let lige
Dato: 2019-08-05 18:35:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlOmløb 1Omløb 2PindPoint
1Mette DamgaardSkovhøjens Willow00.10,1400.08,3101
2Wiktoria JanikowskaJordbærgårdens Queen Bee (Bee)00.13,0000.11,3901
3Bente Bøje JensenJelen Golden Kids (Jelen)00.17,8500.12,7000 - 11,180 - 09,341
4Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Dedenne (DeDe)00.12,7200.12,4000 - 11,271 - 09,151
5Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Milotic (Ticci)00.19,9300.12,4401 - 24,961
6Annette NicolaisenKaningaardens Lionboy00.41,1600.14,8101
7Sofie Stubben BrunStald Fuglsangs Ferrari (Luna)00.19,7900.18,6001
8Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Glaceon00.17,1800.19,0801
9Elisabeth FrederiksenLego-Gårdens Maui00.36,7900.22,4101
10Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Dark Fønix00.28,9400.26,2301
11Mette DamgaardSkovhøjens Final Frontier00.13,1400.27,1501
12Pernille FrederiksenKnudsbøls Karamel00.24,2500.44,5001
13Thea Krogh JørgensenLego-Gårdens Kahului (Lui)00.47,1800.46,6801
14Freja Havemann HansenTorhøjs Alaska (Alaska)01.13,9901.16,1701
15Josefia Kalstrup SandHarleys Morning Mist (Mistie)10.14,5500.12,141
16Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Losy (Losy)00.14,3010.12,681
17Tilde HedegaardTheo10.27,0600.14,261
18Maja SembergMoslund's Sweet Miss Lilly10.27,3600.14,981
19Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Umbreon (Omi)10.14,9000.16,401
20Josefia Kalstrup SandKalstrups Jensine10.13,6600.16,631
21Alison Bøje Due JensenSkodhusgaards Fnug (Får)00.29,0910.19,001
22Laura Kähler KnudsenBlomstergaardens Batman (Batma...10.22,9900.25,311
23Wiktoria JanikowskaCrazyjumpers Nati Per Amare (A...10.27,9100.25,331
24Wiktoria JanikowskaStald Fuglsangs Flying Unicorn10.45,5000.31,651
25Sofie Stubben BrunHybens Tess (Tess)00.20,8110.31,811
26Mette VangsgaardKato10.26,3800.35,211
27Freja Havemann HansenSolsidens Little Flower (Lilje)00.18,8810.41,791
28Natasja Vester NielsenStald Trofast's Black Fifi Joe...20.13,0600.16,782
29Sofie Loose PedersenSnebold10.22,9210.19,912
30Anita FrederiksenBygholms Tequila Sunrise... (T...20.28,9400.21,552
31Karoline LundvigStald Fuglsangs Mustang10.36,4610.29,832
32Anne-Mette FoghLego-Gårdens Lego Canoe (Carla)10.19,5610.37,482
33Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Liam Dunbar20.30,7100.43,822
34Josefia Kalstrup SandKastrups Pro Dev1ce11.04,2610.58,092
35Wiktoria JanikowskaMk´s Coco Loko11.38,3411.31,362
36Merete MaahnStald Fuglsangs Sedá Ninetales01.32,931+11.41,362
37Tilde HedegaardFine00.57,241+11.46,392
38Maja Vester NielsenTorhøjs Dala (Dalle)30.40,8200.28,323
39Annika NicolaisenJulius (Julle)00.35,2730.40,323
40Ida NicolaisenKaningaardens Luna-Star21.15,2611.24,883
41Torben NielsenBlomstervejens Chili (Chili)21.13,3411.42,173
42Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Dark Fuchsbau40.35,6700.39,264
43Annika NicolaisenFlower11.30,952+11.28,874
44Cecilie KnudsenKaningaardens Iwan40.26,9410.31,995
u26Anne-Mette FoghFunnys Quicksilva (Quiwa) (U)00.31,9410.33,951
Antal deltagere: 45.   Heraf veteraner: 0.   Og uden for konkurrence: 1.
Dommer: Rasmus Bjerner
Sekretær: Rasmus Bjerner
Bedømmelsesmetode: D2 - Fejl lægges sammen, sidste tid tæller
Maksimum tid: 2:00 min.
Til toppen

Let kroget
Dato: 2019-08-05 17:35:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Maria GadkjærMalegas One Of A Kind (Oscar)00.30,1500.12,4101
2Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Dedenne (DeDe)00.24,5900.15,1601
3Heidi D. AlbrektsenStald Twisters Comino00.17,1900.18,9401
4Merete MaahnSkovhøjens Skye00.41,8500.21,6001
5Mette VangsgaardMoslunds Liana af Lego-Gården00.26,0200.23,3201
6Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Losy (Losy)00.23,5000.25,4701
7Natasja Vester NielsenStald Trofast's Black Fifi Joe...00.33,8800.26,8701
8Merete MaahnSkovhøjens River00.52,0000.33,5901
9Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Silver Neon Li...00.33,4700.36,5001
10Anne-Mette FoghLego-Gårdens Lego Canoe (Carla)00.45,4700.50,8501
11Freja Havemann HansenFunnys Fantasia (Sia)00.31,9700.52,7501
12Pernille FrederiksenKnudsbøls Karamel01.08,1900.55,0301
13Torben NielsenBlomstervejens Chili (Chili)01.59,9301.04,2801
14Josefia Kalstrup SandHarleys Morning Mist (Mistie)0+10.46,4700.21,411
15Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Glaceon00.54,9410.55,281
16Mette DamgaardSkovhøjens Willow10.31,3400.29,221
17Laura Kähler KnudsenStjerneregns Nick (Nick)10.54,0600.57,591
18Freja Havemann HansenSolsidens Little Flower (Lilje)10.54,5001.12,931
19Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Milotic (Ticci)00.38,5320.18,282
20Louise TovgaardTovgaards Mini (Lang-øre)10.54,0010.23,342
21Laura Kähler KnudsenBlomstergaardens Batman (Batma...00.31,3320.30,602
22Maja Vester NielsenTorhøjs Dala (Dalle)21.02,1900.30,782
23Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Umbreon (Omi)20.30,8800.30,842
24Merete MaahnStald Fuglsangs Sedá Ninetales20.56,8800.32,092
25Sofie Loose PedersenSnebold10.45,2010.42,252
26Mette DamgaardSkovhøjens Ember20.54,6800.42,782
27Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Liam Dunbar11.25,5011.17,222
28Annika NicolaisenJulius (Julle)20.30,7210.20,693
29Josefia Kalstrup SandKalstrups Jensine10.26,9420.22,753
30Sofie Stubben BrunHybens Tess (Tess)30.47,6500.36,993
31Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Dark Fuchsbau1+11.29,5011.04,933
32Mette VangsgaardKato30.45,4610.37,784
33Wiktoria JanikowskaCrazyjumpers Nati Per Amare (A...21.00,5020.42,214
34Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Dark Fønix41.56,3610.52,725
35Annette NicolaisenKaningaardens Lionboy40.43,4710.54,215
36Bente Bøje JensenJelen Golden Kids (Jelen)40.28,4620.32,466
37Ida NicolaisenKaningaardens Luna-Star41.49,3521.46,316
38Torben NielsenMk´s Prins Ozzy5+11.05,0010.29,157
39Cecilie KnudsenKaningaardens Iwan40.48,153+10.56,668
40Alison Bøje Due JensenSkodhusgaards Fnug (Får)50.55,9751.00,4710
Uplac.Ida NicolaisenFønixTrukket
Uplac.Josefia Kalstrup SandKastrups Pro Dev1ceTrukket
Uplac.Wiktoria JanikowskaMk's Coco LokoTrukket
u15Anja SembergElmelys Glenbriar Fugu (Fugu)...10.17,6800.23,501
u27Anne-Mette FoghFunnys Quicksilva (Quiwa) (U)11.02,4710.48,352
Antal deltagere: 45.   Heraf veteraner: 0.   Og uden for konkurrence: 2.
Dommer: Aase Bjerner
Aspirant: Maja Semberg
Sekretær: Aase Bjerner
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2 min
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.