Ofte stillede spørgsmål
Mine supportsager
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

HAVESTÆVNE  HOS  SILLE  I  BREDSTEN  NÆR  VEJLE  DEN  1.  SEPTEMBER  2019

Print
Tryk for at komme til:
Mini ligeLet lige
Let ligeMiddelsvær lige


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Mini lige
Dato: 2019-09-01 10:15:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Rebecca JensenStald Fuglsangs Gremlins Gizmo01.01,0600.40,470
2Simone TifalStald Juniors Felix (Felix)00.33,3100.46,930
3Josefine GammelgaardTufras Frankenstein (Frank)01.10,6200.51,250
4Louise Stub DetlefsenUniKins Action Point (Alec)00.16,1610.13,371
5Natasja Vester NielsenTumles Neon Phantom (Mindy)00.20,1610.36,901
6Kirsten BjergKnudsbøls Arista11.11,2810.39,252
7Jaqueline WæhlingBella11.09,3511.51,692
8Natasja Vester NielsenTorhøjs Abigail (Grande)31.03,5900.39,693
Uplac.Freja Havemann HansenTorhøjs Berlioz (Berlioz)Trukket
Antal deltagere: 9.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Louise Maiken Hansen
Sekretær: Louise Hansen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Let lige
Dato: 2019-09-01 09:10:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Louise HansenRådved Nygård's Det Bedste Jeg...00.21,7200.19,94012
2Josefine GammelgaardGammelgaards My Name Is Tro......00.32,8510.11,6811
3Louise Stub DetlefsenSøgaards Spring's First Bloom...11.06,8800.32,4411
4Anne-Mette FoghStampegårdens Forever In (Feli...10.38,5900.33,3211
5Kirsten BjergJansson´s Delight Jelly Bean10.48,0900.34,371
6Charlotte Stub DetlefsenSøgaards Tequila Sunrise (Sunr...10.24,4110.24,062
7Josefine GammelgaardSøgaards Cosmopolitan (Cosmo)11.03,3510.25,162
8Smilla VejsgaardKandies Kalenci "Kalle"20.32,7500.26,942
9Tilde HedegaardTheo10.24,8110.30,812
10Louise HansenSkogstorps Rumble (Rumle)0+11.32,9611.34,372
11Louise HansenRådved Nygård's Ice-O-Pede (Pe...20.40,0910.24,153
12Natasja Vester NielsenStald Trofast's Black Fifi Joe...20.30,2510.35,933
13Freja Havemann HansenSolsidens Little Flower (Lilje)20.37,4120.35,944
14Smilla VejsgaardSøgaards Night of Passion (Jun...31.06,7220.36,225
15Natasja Vester NielsenKnudsbøls Ariel20.41,5630.47,945
16Charlotte Stub DetlefsenMimrelunds Cassiopeia31.43,9431.15,036
17Freja Havemann HansenTorhøjs Alaska (Alaska)41.15,6221.44,626
18Mette VangsgaardKato5+11.20,3730.46,449
19Natasja Vester NielsenTorhøjs Dala (Dala)4+22.23,1931.04,199
v1Asta JulsgaardHønsehusets Ch. Casino Royal...(V)00.12,8700.12,750
u6Simone TifalBellas Nomess (u)10.23,8110.24,032
Antal deltagere: 21.   Heraf veteraner: 1.   Og uden for konkurrence: 1.
Dommer: Charlotte Elleby
Sekretær: Charlotte Elleby
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Let lige
Dato: 2019-09-01 12:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Tilde HedegaardTheo00.21,8200.16,19012
2Natasja Vester NielsenStald Trofast's Black Fifi Joe...00.24,0300.16,34011
3Natasja Vester NielsenTorhøjs Dala (Dala)00.41,0000.16,75011
4Natasja Vester NielsenKnudsbøls Ariel00.25,6300.18,22011
5Louise HansenRådved Nygård's Det Bedste Je....00.31,6900.26,16011
6Louise Stub DetlefsenSøgaards Spring's First Bloom...00.37,9800.34,62011
7Smilla VejsgaardKandies Kalenci "Kalle"00.18,8400.47,21011
8Josefine GammelgaardSøgaards Cosmopolitan (Cosmo)00.29,0910.30,121
9Kirsten BjergJansson´s Delight Jelly Bean00.18,1010.30,191
10Freja Havemann HansenTorhøjs Alaska (Alaska)01.21,9411.54,841
11Josefine GammelgaardGammelgaards My Name Is Tro......10.26,1010.17,032
12Charlotte Stub DetlefsenSøgaards Tequila Sunrise (Sunr...20.21,9110.26,253
13Louise HansenSkogstorps Rumble (Rumle)10.58,0621.00,413
14Louise HansenRådved Nygård's Ice-O-Pede (Pe...20.30,0311.09,753
15Freja Havemann HansenSolsidens Little Flower (Lilje)20.31,8721.04,474
16Anne-Mette FoghStampegårdens Forever In (Feli...11.04,412+11.48,134
17Smilla VejsgaardSøgaards Night of Passion (Jun...40.40,3210.34,355
18Mette VangsgaardKato20.39,5330.43,405
19Charlotte Stub DetlefsenMimrelunds Cassiopeia31.19,9331.03,626
v8Asta JulsgaardHønsehusets Ch. Casino Royal...(V)00.34,6210.23,751
u3Simone TifalBellas Nomess (u)00.22,0300.16,690
Antal deltagere: 21.   Heraf veteraner: 1.   Og uden for konkurrence: 1.
Dommer: Charlotte Elleby
Sekretær: Charlotte Elleby
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Middelsvær lige
Dato: 2019-09-01 11:10:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Simone TifalStald Junior's Sunny Boy (Boy)00.26,8410.19,47113
2Freja Havemann HansenFunnys Fantasia (Sia)10.37,3800.28,0911
3Sille Bekke MarcussenHønsehusets Something That I ....10.53,8110.54,942
4Natasja Vester NielsenFunnys Infinite Love (Fini)10.53,3410.59,062
5Smilla VejsgaardKløvergårdens Epsilon Aquarii...10.31,0920.13,343
6Sille Bekke MarcussenTumles Stand by Me (Stanley)31.13,2100.32,373
7Aase BjernerBygholms Carolina Reaper Chili30.36,1510.22,514
8Aase BjernerBygholms Thor30.27,4310.22,534
9Louise HansenHaugens Consequences (Corneliu...30.40,4410.25,604
10Mette VangsgaardMoslunds Liana af Lego-Gården10.26,7530.34,754
11Louise HansenRådved Nygård's Tro På Os To (...40.32,3710.35,535
12Louise HansenStald Neas Shapio Olaf (Olaf)40.47,7840.35,758
13Louise Stub DetlefsenSøgaards Anastrella71.59,126+32.35,7216
Uplac.Simone TifalLego-Gårdens C6H12O6 (Sugar)00.52,28Trukket
Antal deltagere: 14.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Charlotte Elleby
Sekretær: Charlotte Elleby
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2 min
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.