Ofte stillede spørgsmål
Mine supportsager
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

STÆVNE  VED  SOMMERUDSTILLINGEN  HOS  MICHAEL  I  BENLØSE  DEN  31.  AUGUST  -  1.  SEPTEMBER  2019

Print
Tryk for at komme til:
Let ligeLet kroget
Middelsvær ligeSvær lige
Svær kroget åbenVeteran kroget
Højdehop


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let lige
Dato: 2019-08-31 12:25:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Sophie LauridsenDet Søde Livs Eclipse00:56,7700:39,2801:36,0512
2Rikke Pernille HansenFire Pote's Unik01:48,5011:30,6813:19,181
3Emma Borglykke SørensenEgevangs Oneday (Tumple)10:32,1110:15,2120:47,32
4Fie KjeldsenHarleys Coral Down (Calle)10:33,1320:28,3331:01,46
5Caroline Kjær TheilvigSundays Winter Holiday (Wilma)20:37,39
6Ronja OrlikEgevangs Wasabi30:35,03
7Emilie OlsenFilur30:49,71
8Caroline Kjær TheilvigMidnights Pauline (Pauline)31:01,28
9Caroline Kjær TheilvigSáturdays Mayflower (Flower)31:28,45
10Laura HeerfordtDet Søde Livs Ice Age (Marco)50:57,53
11Rikke Pernille HansenFionas Karma Police (Kaos)50:57,55
12Line JørgensenUniKins Red Death (Dea)60:48,50
Uplac.Ronja OrlikSolhavens Becaus You Loved MeDisk.
Uplac.Emma JørgensenCrazyjumpers Vale Per Sempre (...Trukket
Uplac.Fie KjeldsenFaksemosens Nullermand (Nuller)Trukket
Uplac.Fie KjeldsenFaksemosens Pletter (Plet)Trukket
Uplac.Rikke Pernille HansenSpringers Skinny Love (Frida)Trukket
Uplac.Signe Egeskov PedersenPletTrukket
Antal deltagere: 18.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Patricia Møllnitz
Sekretær: Patricia Møllnitz
Bedømmelsesmetode: C1 0 - 1 fejl i finalen,tid og fejl lagt sammen.
Maksimum tid: 2:00 min.
Til toppen

Let kroget
Dato: 2019-09-01 09:40:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Line JørgensenCrazyjumpers Tulipan (Tulle)10:22,2200:27,4610:49,6812
2Viktoria Behrendt ThremsCrazyjumpers Marguerit00:42,4210:28,7311:11,151
3Line JørgensenHarleys Heaven On Earth (Hachi)10:28,4310:34,8521:03,28
4Viktoria Behrendt ThremsCrazyjumpers Vale Per Sempre (...11:34,8321:19,2032:54,03
5Rikke Pernille HansenFire Pote's Unik10:55,7611:23,7322:19,49
6Line JørgensenUniKins Red Death (Dea)20:33,48
7Sophie LauridsenDet Søde Livs Eclipse20:52,45
8Caroline Kjær TheilvigMidnights Pauline (Pauline)21:12,82
9Rikke Pernille HansenSpringers Trille30:50,79
10Caroline Kjær TheilvigSundays Winter Holiday (Wilma)30:51,03
11Rikke Pernille HansenSpringers Skinny Love (Frida)40:41,63
12Rikke Pernille HansenAjtaks Chasing Comet40:49,86
13Caroline Kjær TheilvigSáturdays Mayflower (Flower)41:42,80
Antal deltagere: 13.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Tanja Skou Pedersen
Sekretær: Tanja Skou Pedersen
Bedømmelsesmetode: C2 0 - 1 fejl går videre i finalen,sidste tid tæller.
Maksimum tid: 2:00 min.
Til toppen

Middelsvær lige
Dato: 2019-08-31 13:30:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Yasmin GrønneløvHarleys Charming Cover (Charli...10:33,0010:29,2521:02,253
2Line JørgensenHarleys Heaven On Earth (Hachi)10:43,4120:43,0031:26,41
3Viktoria Behrenst ThremsCrazyjumpers Golden (Moppe)10:54,7820:48,2331:43,01
4Line JørgensenCrazyjumpers Tulipan (Tulle)20:47,17
5Sophie LauridsenCrazyjumpers Eddie Murphy30:48,81
6Line JørgensenCrazyjumpers Marguerit2+11:44,70
7Line JørgensenKlundtes Winter Wonderland (Wi...40:26,60
8Rikke ThremsSkovvejens Vaiana41:30,60
9Rikke ThremsKlundtes Midsummer Madness (Me...51:03,72
Uplac.Rikke Pernille HansenAjtaks Chasing CometTrukket
Antal deltagere: 10.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Patricia Møllnitz
Sekretær: Patricia Møllnitz
Bedømmelsesmetode: C1 0 - 1 fejl i finalen,tid og fejl lagt sammen.
Maksimum tid: 2:00 min
Til toppen

Svær lige
Dato: 2019-08-31 15:10:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Yasmin GrønneløvHarleys Jungle Allure (Ayla)00:27,2310:24,9610:52,1913
2Yasmin GrønneløvTumles All of the Stars (Stell...00:33,7010:44,0511:17,751
3Rikke Pernille HansenPletvangs Maneater *Chili*11:09,3510:38,1821:47,53
4Sophie LauridsenCrazyjumpers Taks10:32,0220:33,4531:05,47
5Line JørgensenDundines Kibalo (Kibalo)10:43,2520:37,2231:20,47
6Rikke Pernille HansenFunnys Kentaro10:42,3331:01,2741:43,60
7Line JørgensenCrazyjumpers Carlsberg0+10:54,4540:30,2351:24,68
8Rikke ThremsSkovvejens Senõr Amarillo (Ama...20:49,52
9Rikke ThremsStrandmøllens Ilirea (Lea)30:37,96
10Viktoria Behrendt ThremsFunnys Ursus30:40,40
11Anna Herløv HansenElvis2+11:09,67
12Line JørgensenCrazyjumpers Porsche (Polle)3+11:01,02
13Line JørgensenWinds Cannonball (Cannon)50:31,57
14Anna Herløv HansenPrince51:59,46
15Sophie LauridsenSunshines Aiko5+11:03,01
16Rikke ThremsEskirs Anaki Awkwafina (Ketta)5+11:37,72
Antal deltagere: 16.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Patricia Møllnitz
Sekretær: Patricia Møllnitz
Bedømmelsesmetode: C1 0 - 1 fejl i finalen,tid og fejl lagt sammen.
Maksimum tid: 2:00 min.
Til toppen

Svær kroget åben
Dato: 2019-09-01 11:30:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Viktoria Behrendt ThremsHybens Ogmios Marley (S)10:54,6300:26,8111:21,4413
2Patricia MøllnitzDundines Liva Weel (Liva) (S)10:47,5700:36,7011:24,271
3Viktoria Behrendt ThremsWinds Izzina (Izzi) (S)20:52,5500:26,7721:19,32
4Patricia MøllnitzFunnys Akella (Ella) (M)10:55,3420:28,3231:23,66
5Rikke ThremsStrandmøllens Ilirea (Lea) (M)10:52,2320:44,4431:36,67
6Viktoria Behrendt ThremsFunnys Naruto Uzumiaki (Uto)10:51,1431:04,3841:55,52
7Sophie LauridsenCrazyjumpers Taks (M)30:42,63
8Line JørgensenKlundtes Winter Wonderland (...(M)40:32,19
9Line JørgensenCrazyjumpers Porsche (Polle)...(M)40:38,16
10Viktoria Behrendt ThremsFunnys Ursus40:40,38
11Line JørgensenCrazyjumpers Carlsberg (M)40:46,66
12Line JørgensenWinds Cannonball (Cannon) (M)40:59,08
13Viktoria Behrendt ThremsKlundtes Midsummer Madness (...(M)41:00,44
14Viktoria Behrendt ThremsCrazyjumpers Golden (Moppe) (M)41:18,81
15Rikke Pernille HansenFunnys Kentaro (M)50:27,31
16Line JørgensenDundines Kibalo (Kibalo) (M)50:51,98
17Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens Ch. Desert Eagle...(S)50:59,18
18Rikke ThremsSkovvejens Senõr Amarillo (A...(M)4+11:44,84
19Sophie LauridsenCrazyjumpers Eddie Murphy (M)60:55,16
20Sophie LauridsenSunshines Aiko (M)61:20,63
21Rikke Pernille HansenPletvangs Maneater *Chili* (M)61:21,33
22Anna Herløv HansenElvis (M)61:33,32
Uplac.Anna Herløv HansenPrince (M)Trukket
Uplac.Rikke ThremsEskirs Anaki Awkwafina (Kett...(M)Trukket
Antal deltagere: 24.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Tanja Skou Pedersen
Sekretær: Tanja Skou Pedersen
Bedømmelsesmetode: C1 0 - 2 fejl går videre i finalen,sidste tid tæller.
Maksimum tid: 2:00 min.
Til toppen

Veteran kroget
Dato: 2019-09-01 10:45:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Patricia MøllnitzEskirs Ch. Ziyu Al Yaqoub (Mar...20:26,5900:21,9720:48,56
2Rikke Pernille HansenLille Valle Valnød21:24,4300:50,2022:14,63
Antal deltagere: 2.  
Dommer: Tanja Skou Pedersen
Sekretær: Tanja Skou Pedersen
Bedømmelsesmetode: D2 - fejl lagt sammen, sidste tid tæller
Maksimum tid: 2:30 min
Til toppen

Højdehop
Dato: 2019-08-31 10:20:00

Plac.FørerKanin506070808590Cert.Point
1Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens Ch. Desert Eagle (D...O-OXOXOXXX14
2Yasmin GrønneløvTumles All of the Stars (Stell...OOXOXOXXX1
3Viktoria Behrendt ThremsWinds Izzina (Izzi)O-XOXXOXXX
4Rikke ThremsStrandmøllens Ilirea (Lea)XOXOXOXXOXXX
5Yasmin GrønneløvHarleys Jungle Allure (Ayla)OOOXXX
6Line JørgensenCrazyjumpers CarlsbergOXOOXXX
7Viktoria Behrendt ThremsHybens Ogmios MarleyO-XOXXX
8Emilie OlsenFunnys Naruto Uzumiaki (Uto)OOXOXXX
8Line JørgensenFunnys Inabi Uchiha (Inabi)OOXOXXX
10Line JørgensenHarleys Heaven On Earth (Hachi)OXOXOXXX
10Yasmin GrønneløvHarleys Sherwood Forest (Shawn)OXOXOXXX
12Line JørgensenDundines Liva Weel (Liva)OXOXXOXXX
12Sophie LauridsenCrazyjumpers TaksOXOXXOXXX
14Line JørgensenWinds Cannonball (Cannon)OXOXXX
15Rikke ThremsSkovvejens Senõr Amarillo (Ama...XXOXOXXX
16Line JørgensenDundines Kibalo (Kibalo)OXXOXXX
16Rikke Pernille HansenPletvangs Maneater *Chili*OXXOXXX
18Line JørgensenCrazyjumpers Golden (Moppe)OXXX
18Line JørgensenCrazyjumpers MargueritOXXX
18Rikke ThremsKlundtes Midsummer Madness (Me...OXXX
18Sophie LauridsenSunshines AikoOXXX
22Line JørgensenKlundtes Winter Wonderland (Wi...XOTrukket
22Line JørgensenCrazyjumpers Porsche (Polle)XOXXX
22Rikke Pernille HansenFunnys KentaroXOXXX
22Sophie LauridsenDet Søde Livs EclipseXOXXX
26Line JørgensenCrazyjumpers Tulipan (Tulle)XXOXXX
Uplac.Anna Herløv HansenElvisXXX
Uplac.Anna Herløv HansenPrinceXXX
Uplac.Rikke Pernille HansenFire Pote's UnikXXX
Uplac.Sophie LauridsenCrazyjumpers Eddie MurphyXXX
Uplac.Viktoria Behrendt ThremsFunnys UrsusXXX
Antal deltagere: 31.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Patricia Møllnitz
Sekretær: Patricia Møllnitz
Bedømmelsesmetode: 50 cm
Maksimum tid: 2:00 minutter
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.