Ofte stillede spørgsmål
Mine supportsager
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

STÆVNE  PÅ  DALBY  RIDESKOLE  VED  KOLDING  DEN  28.  SEPTEMBER  2019

Print
Tryk for at komme til:
Mini ligeMiddelsvær kroget
Svær krogetElite lige


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Mini lige
Dato: 2019-09-28 12:40:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Anja SembergStjerneregns Victoria Tower (T...00:17,4700:12,470
2Louise HansenRådved Nygård's Dipsy (Dipsy)00:22,3100:26,870
3Rebecca JensenStald Fuglsangs Gremlins Gizmo00:14,8710:09,501
4Maja SembergStjerneregns Victoria Miro (Mi...10:17,3500:15,411
5Cathrine Lind JakobsenMüllers Call Me What You Want...00:31,5010:20,421
6Marie FloutrupKlundtes The Valiant Viking00:25,3410:20,751
7Nella NielsenRådved Nygård's Laa-Laa (Laa-L...10:36,0000:22,221
8Amalie Cubbin JuhlHedegaardens Beauty (Beauty)00:35,1610:35,411
9Thea Krogh JørgensenBlackberry20:51,0000:42,722
10Josefine GammelgaardTufras Frankenstein (Frank)10:28,7220:18,593
11Thea Krogh JørgensenBonus30:39,6220:44,875
12Malena Wind OckensIvan20:55,6330:47,405
Antal deltagere: 12.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Anne-Mette Fogh
Sekretær: Mette Vangsgaard
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2 minutter
Til toppen

Middelsvær kroget
Dato: 2019-09-28 11:10:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Mette BrandbygeFormørkelse00:32,3000:23,92013
2Marie FloutrupKlundtes Sept of Remembrance (...00:30,1100:28,32012
3Charlotte EllebyNymåne (Ralph)01:02,1000:44,95012
4Sille MarcussenHønsehusets Something That I ....01:21,9501:33,64012
5Cathrine Lind JakobsenStjerneregns Juliette10:52,8600:36,771
6Elisabeth FrederiksenLego-Gårdens Maui01:12,4210:50,021
7Josefine GammelgaardStjerneregns Prince Blue Blo.....11:23,2601:04,561
8Thea Krogh JørgensenLego-Gårdens Kahului (Lui)11:30,9401:07,201
9Anja SembergStjerneregns All You Need Is L...21:09,7900:28,122
10Nella NielsenFunnys Quicksilva (Quiwa)21:14,5000:46,772
11Mette VangsgaardMoslunds Liana af Lego-Gården21:15,7600:54,522
12Nella NielsenStjerneregns Big McIntosh (Big...21:42,4511:15,083
13Sandra FrederiksenKnudsbøls Nuller11:00,1621:26,033
14Mette BrandbygeMilleniums Palermo41:29,2001:04,064
15Thea Krogh JørgensenEagles' Heart of Ice af Lego.....31:22,2511:58,664
16Louise HansenSommerly´s Jellyfish Cloud (Je...51:14,2000:38,245
17Anja SembergStjerneregns Across The Univer...50:57,6300:42,635
18Amalie Cubbin JuhlStjerneregns Trouble61:38,6300:44,166
19Louise HansenStald Neas Shapio Olaf (Olaf)41:14,9530:43,647
Uplac.Josefine GammelgaardKløvergårdens Epsilon Aquarii...01:14,37Disk, fejl bane
v12Anja SembergElmelys Glenbriar Fugu af Fi...(V)31:05,8300:55,743
u14Mette BrandbygeMidnatssol (U)10:44,1530:28,804
Antal deltagere: 22.   Heraf veteraner: 1.   Og uden for konkurrence: 1.
Dommer: Aksel Nissen
Aspirant: Maja Semberg
Sekretær: Anne-Mette
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2:30
Til toppen

Svær kroget
Dato: 2019-09-28 09:30:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Marie FloutrupFurukollens True by Willpower01:26,9900:47,46013
2Sandra FrederiksenVilsmøllegårdens Expedia01:12,2101:00,59012
3Anne-Mette FoghMalegas Panic in the Skies!01:17,4501:22,72012
4Nella NielsenJordbærgårdens North Tower (No...10:54,2400:29,0211
5Louise HansenSofiagårdens Shanghai F100:48,2010:30,4411
6Marie FloutrupTop Star Mix af Gress (Tippie)11:05,0600:40,6111
7Louise HansenFurukollens Everglow11:01,7000:46,0111
8Anne-Mette FoghEagles' Spot of Ice af Lego-Gå...11:32,8701:04,0211
9Anne-Mette FoghVilsmøllegårdens Hart of Dixie...11:17,6010:23,492
10Marie FloutrupWinds Inaya00:49,2220:27,872
11Pernille FrederiksenSommerly´s Shadow11:36,7710:36,342
12Louise HansenVilsmøllegårdens Flip Flop (Fr...01:29,5620:44,592
13Pernille FrederiksenSommerly´s Gerani21:29,3501:11,102
14Charlotte EllebySundahls Gemytlig (Gunner)20:57,4310:38,953
15Sandra FrederiksenHønsehusets Cloudtop Cr... (Gu...21:01,8111:29,743
16Maja SembergMøllerhusets I Am Legend41:06,4900:47,344
17Maja SembergNødkærlunds Pistacia40:53,4110:28,205
18Charlotte EllebyBjørkebakkens Ljuvliga Lycka (...11:11,9540:47,425
19Charlotte EllebyZincerellas High Sparrow (Spen...7+2+43:09,612+12:19,8516
u3Mette VangsgaardKlundtes Nightmare Moon (Maya)...00:59,8601:11,720
Antal deltagere: 20.   Heraf veteraner: 0.   Og uden for konkurrence: 1.
Dommer: Aksel Nissen
Aspirant: Anja Semberg
Sekretær: Josefine og Mette B
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2:30
Til toppen

Elite lige
Dato: 2019-09-28 13:45:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlCert.Point
1Charlotte EllebySundahls GdCh. Ella (Grå)00:41,5600:30,03014
2Mette BrandbygeBellas Ch Lucie Kaas00:23,0910:17,651
3Charlotte EllebySofiagårdens Shanghai F100:59,1910:27,131
4Charlotte EllebySundahls Gemytlig (Gunner)01:00,1611:04,411
5Anne-Mette FoghBjørkebakkens Touch of Harmony10:45,0010:36,412
6Maja SembergOceans Ch. Playa Grande af Sof...10:55,9310:43,432
7Anne-Mette FoghVilsmøllegårdens Travia (Viva)11:00,6210:52,412
8Marie FloutrupTop Star Mix af Gress (Tippie)11:20,4110:58,932
9Marie FloutrupWinds Inaya20:37,7210:20,843
10Charlotte EllebyVilsmøllegårdens Flip Flop (Fr...01:12,6230:58,153
11Charlotte EllebyHaugens Primrose Dream (Prim)30:28,5610:23,574
12Charlotte EllebySundahls Ch. Goat Boy (Helmer)20:29,4420:33,854
13Mette VangsgaardKlundtes Nightmare Moon (Maya)20:47,4720:48,324
14Anne-Mette FoghVilsmøllegårdens Hart of Dixie...41:17,8520:58,886
15Marie FloutrupFurukollens True by Willpower31:12,8841:03,507
16Anne-Mette FoghMalegas Panic in the Skies!3+11:42,1241:43,168
17Charlotte EllebyBjørkebakkens Ljuvliga Lycka (...5+11:58,5951:04,8811
Uplac.Anne-Mette FoghEagles' Spot of Ice af Lego-Gå...4+11:46,71Trukket
Antal deltagere: 18.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Louise Maiken Hansen
Aspirant: Anja Semberg
Sekretær: Josefine
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 3 minutter
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.