Ofte stillede spørgsmål
Mine supportsager
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

DRIVHUSSTÆVNE  I  VIRRING  VED  SKANDERBORG  DEN  6.  OKTOBER  2019

Print
Tryk for at komme til:
Mini ligeLet lige
Let ligeMiddelsvær lige
Middelsvær lige


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Mini lige
Dato: 2019-10-06 11:15:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Tilde HedegaardSommerly´s Korinth (Teddy)00:25,1100:12,6800:37,79
2Kai Armin Pniewski Sparre...Mk's Prins Ozzy00:22,1300:17,1100:39,24
3Cecilie KnudsenWinds Miraculous (Coda)00:35,4200:24,8501:00,27
4Martina Cathrine JensenViftrups Black Peugeot (Pølle)00:50,0000:34,8901:24,89
5Julie HastrupKildevangens Bounty Baby00:53,0300:49,4901:42,52
6Natasja Vester NielsenTorhøjs Abigail (Grande)10:28,9600:19,4110:48,37
7Bente Bøje JensenBuens Erik01:25,5010:22,0911:47,59
8Natasja Vester NielsenStald Trofast's Fleur Delacour...11:39,3500:25,7912:05,14
9Kirsten BjergSommerly´s Suez10:36,9800:33,5411:10,52
10Maja Vester NielsenTorhøjs Toulouse (Bob)10:50,9001:27,2312:18,13
11Bente Bøje JensenBuens Britta (Britta)10:50,9610:52,4721:43,43
12Sofie Stubben BrunStald Stubbens Gray (Gray)20:26,5010:42,3431:08,84
13Bente Bøje JensenBuens Safir31:44,0701:08,0732:52,14
14Alison Bøje Due JensenJughead31:19,9001:14,8032:34,70
15Alison Bøje Due JensenSkodhusgaards Fnug (Får)20:22,1020:23,3840:45,48
16Bente Bøje JensenJolene41:25,5210:46,3852:11,90
17Anika NielsenVanilje Blue von Slik (Vanilje)41:50,6910:59,4452:50,13
Uplac.Maja Vester NielsenTorhøjs Fluffy (Fluffy)60:48,09Trukket
Uplac.Olivia RahbekGizmo Mogwai Occhi Blu (Gizmo)Trukket
Antal deltagere: 19.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Rasmus Bjerner
Sekretær: Rasmus Bjerner
Bedømmelsesmetode: D2 - Fejl lægges sammen, sidste tid tæller
Maksimum tid: 2:00 min.
Til toppen

Let lige
Dato: 2019-10-06 09:30:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Mette VangsgaardKato10:48,4700:24,00112
2Sofie Stubben BrunHybens Tess (Tess)10:52,0300:24,7511
3Maja Vester NielsenKnudsbøls Arista10:53,8500:54,6811
4Bente Bøje JensenJelen Golden Kids (Jelen)10:21,5010:15,252
5Sofie Stubben BrunStald Fuglsangs Umbreon (Omi)20:54,3400:20,942
6Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Liam Dunbar20:40,3400:30,192
7Tilde HedegaardMoslund's Nalla20:46,7800:31,432
8Cecilie KnudsenJansson´s Delight Toffifee (Fi...20:39,3700:39,162
9Laura Mathilda KnudsenSøgaards Painkiller31:00,2900:54,283
10Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Dark Fønix20:38,4711:14,723
11Julie Bøje Due JensenSpirit In The Sky (Spirit)30:55,3110:17,154
12Sofie Loose PedersenSnebold30:39,3710:20,784
13Katrine JørgensenHarry20:39,5620:31,754
14Tilde HedegaardTheo20:21,2520:33,004
15Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Dark Fuchsbau30:48,5320:27,005
16Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Mini My30:42,2830:21,596
17Jaqueline WæhlingBella41:03,8730:45,127
18Sofie Stubben BrunStald Fuglsangs Ferrari (Luna)40:54,1330:49,007
19Julie HastrupKildevangens Stella5+1+22:17,8420:57,8410
20Cecilie KnudsenKaningaardens Iwan41:00,1661:00,5010
21Martina Cathrine JensenLucy61:31,503+11:47,0310
Uplac.Katrine JørgensenSallyTrukket
Uplac.Maja Vester NielsenTorhøjs Dala (Dala)Trukket
Uplac.Torben NielsenMk´s Coco LokoTrukket
v15Rasmus BjernerByte af Flora (V)30:45,3510:38,254
Antal deltagere: 25.   Heraf veteraner: 1.  
Dommer: Kirsten Bjerg
Sekretær: Kirsten Bjerg
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2 min.
Til toppen

Let lige
Dato: 2019-10-06 12:50:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Laura Mathilda KnudsenSøgaards Painkiller00:11,4300:09,21012
2Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Liam Dunbar00:24,9500:13,16011
3Sofie Loose PedersenSnebold00:16,3000:14,51011
4Cecilie KnudsenJansson´s Delight Toffifee (Fi...00:27,1200:16,90011
5Mette VangsgaardKato00:15,6000:17,71011
6Sofie Stubben BrunStald Fuglsangs Umbreon (Omi)10:24,3100:09,891
7Sofie Stubben BrunStald Fuglsangs Ferrari (Luna)00:27,1110:15,171
8Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Dark Fuchsbau10:15,4300:17,811
9Tilde HedegaardTheo10:15,1200:22,141
10Katrine JørgensenHarry10:27,8300:39,811
11Kirsten BjergKnudsbøls Arista20:32,6500:20,772
12Julie HastrupKildevangens Stella00:45,4020:39,922
13Cecilie KnudsenKaningaardens Iwan30:35,6300:17,813
14Katrine JørgensenSally1+10:55,5710:46,133
15Julie Bøje Due JensenSpirit In The Sky (Spirit)40:19,9400:10,134
16Tilde HedegaardMoslund's Nalla30:37,3010:31,704
17Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Dark Fønix50:33,8600:11,895
18Bente Bøje JensenJelen Golden Kids (Jelen)30:17,0120:15,095
19Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Mini My30:21,1330:20,056
20Jaqueline WæhlingBella30:29,2230:24,856
Uplac.Martina Cathrine JensenLucy5+2+22:28,22Disk. på tid
Uplac.Maja Vester NielsenTorhøjs Dala (Dala)Trukket
v12Rasmus BjernerByte af Flora (V)00:34,2520:31,532
Antal deltagere: 23.   Heraf veteraner: 1.  
Dommer: Aase Bjerner
Sekretær: Aase Bjerner - Cecilie Knudsen - Rasmus Bjerner
Bedømmelsesmetode: D2 - Fejl lægges sammen, sidste tid tæller
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Middelsvær lige
Dato: 2019-10-06 09:30:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Thea Krogh JørgensenLego-Gårdens Kahului (Lui)00:33,7600:28,46013
2Natasja Vester NielsenFunnys Infinite Love (Fini)10:49,2700:18,5111
3Kirsten BjergJansson´s Delight Jelly Bean10:39,7600:40,3911
4Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Luke Parker (L...20:27,6600:11,382
5Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Dedenne (DeDe)20:16,4300:11,992
6Mette VangsgaardMoslunds Liana af Lego-Gården10:31,4510:22,132
7Kirsten BjergSommerly´s Snehvide20:29,4900:26,642
8Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Arrosas Renesm...20:34,6700:26,872
9Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Kira Yukimura...20:11,9710:09,913
10Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Losy (Losy)20:18,4510:12,943
11Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Sedá Pikachu (...30:15,8610:11,814
12Sofie Stubben BrunRådved Nygård's Mit Hood (Hood...20:35,6220:28,874
13Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Silver Neon Li...20:34,6030:20,505
14Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Glaceon40:38,1410:23,795
15Alison Bøje Due JensenVB Chico De Belleza (Chico)50:37,7010:10,206
16Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Davina Claire...3+11:04,2920:14,956
17Thea Krogh JørgensenEagles' Heart of Ice af Lego.....50:31,8510:35,586
18Torben NielsenBlomstervejens Chili (Chili)60:51,8340:56,9410
19Maja Vester NielsenKnudsbøls Ariel71:27,1260:48,0713
Uplac.Olivia RahbekSundahl's Perla71:49,30Trukket
Uplac.Cecilie KnudsenSøgaards DaiquiriTrukket
Uplac.Natasja Vester NielsenStald Trofast's Black Fifi Joe...Trukket
u2Mette VangsgaardKlundtes Nightmare Moon (U)00:24,7210:14,621
Antal deltagere: 23.   Heraf veteraner: 0.   Og uden for konkurrence: 1.
Dommer: Rasmus Bjerner
Sekretær: Rasmus Bjerner
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2 min.
Til toppen

Middelsvær lige
Dato: 2019-10-06 13:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Losy (Losy)00:35,3500:26,22013
2Thea Krogh JørgensenLego-Gårdens Kahului (Lui)00:41,8400:44,03012
3Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Kira Yukimura...10:44,2500:13,0011
4Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Dedenne (DeDe)10:36,5000:14,5911
5Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Glaceon00:25,4710:25,561
6Natasja Vester NielsenFunnys Infinite Love (Fini)00:28,0910:33,941
7Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Luke Parker (L...20:44,6300:14,222
8Sofie Stubben BrunRådved Nygård's Mit Hood (Hood...20:31,8100:20,222
9Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Arrosas Renesm...20:31,0600:28,622
10Cecilie KnudsenSøgaards Daiquiri10:22,2210:55,972
11Alison Bøje Due JensenVB Chico De Belleza (Chico)30:46,2200:12,903
12Tilde HedegaardJansson´s Delight Jelly Bean30:54,6610:40,564
13Thea Krogh JørgensenEagles' Heart of Ice af Lego.....21:11,5621:20,874
14Mette VangsgaardMoslunds Liana af Lego-Gården31:01,1620:24,595
15Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Silver Neon Li...30:34,8420:44,695
16Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Sedá Pikachu (...50:28,8110:14,596
17Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Davina Claire...3+11:32,0930:20,687
18Torben NielsenBlomstervejens Chili (Chili)50:32,1930:54,348
19Maja Vester NielsenKnudsbøls Ariel61:04,6341:03,5310
20Natasja Vester NielsenStald Trofast's Black Fifi Joe...51:28,8851:06,0310
u1Mette VangsgaardKlundtes Nightmare Moon (U)00:25,0900:19,650
Antal deltagere: 21.   Heraf veteraner: 0.   Og uden for konkurrence: 1.
Dommer: Kirsten Bjerg
Sekretær: Kirsten Bjerg
Bedømmelsesmetode: D2 - Fejl lægges sammen, sidste tid tæller
Maksimum tid: 2:00 min.
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.