Ofte stillede spørgsmål
Mine supportsager
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

OKTOBERSTÆVNE  VED  KLUNDTES  I  GREVE  DEN  13.  OKTOBER  2019

Print
Tryk for at komme til:
Mini ligeLet lige


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Mini lige
Dato: 2019-10-13 13:30:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Mia HansenSkovvejens Colors of the Wind...00.32,2500.23,530
2Patricia MøllnitzDundines Nina Simonetti (Nina)00.31,1800.24,620
3Patricia MøllnitzDundines Matteo Balsano (Matte...00.37,5000.25,370
4Regitze ReckWinds Ilviro00.30,9000.28,870
5Rosa TonboeLønborgs Poker Face (Nova)01.04,0000.30,630
6Mia HansenWinds Ilario00.43,4700.32,880
7Marianne Frimodt NielsenCrazyjumpers We Found Love (W....01.51,7800.39,100
8Anna Katrine HustedSareptas Blue Crush (Crush)00.43,6600.42,620
9Emma Borglykke SørensenKlakensdyr Shadow (Buller)00.29,5600.42,690
10Patricia MøllnitzDundines Miguel Valente (Migue...00.43,9700.43,280
11Agnete LønborgMilevangs Chap (Chap)00.32,8500.46,030
12Emilie JensenIsbaks I Love I Do (Havanna)00.50,6600.54,840
13Mia HansenSkovvejens Born to Do It (Itze)10.27,9100.16,561
14Caroline Lego BergOlivias Kaniner Fast And Furi....00.25,6910.33,561
15Filippa IsbakTigermis (Tigermis)00.34,2210.41,281
16Emilie OlsenLønborgs Lilje (Lilje)11.14,3700.47,431
17Regitze ReckJackson (Jacks)10.38,9700.48,531
18Astrid Egebo LarsenAtterupgaards Dream Big (Walte...0+11.29,9100.54,501
19Laura NielsenMilevangs Mint00.47,6220.59,692
Uplac.Mathilde AndersenSkovvejens Flash In The Sky (F...Trukket
Antal deltagere: 20.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Camilla Kirk Jensen
Sekretær: Camilla Kirk Jensen
Bedømmelsesmetode: C2 0 - 1 fejl i finalen. Fejl lagt sammen,sidste tid tæller.
Maksimum tid: 2 min.
Til toppen

Let lige
Dato: 2019-10-13 12:05:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Camilla Kirk JensenUniKins Stormfly00.31,1300.18,22012
2Mia HansenFunnys To The Gates (Gilbert)00.23,9100.22,37011
3Agnete LønborgCrazyjumpers In Primo Piano (P...00.27,2200.34,09011
4Ellen LønborgUniKins Slam Bam (Sammi)10.36,5600.20,7211
5Tanja PedersenSolens Dream On (Demo)00.23,6210.23,9111
6Mia HansenFunnys Eye For An Eye (Elias)10.21,4700.33,8511
7Tanja PedersenUniKins Midsummer Hill (Milbo)00.33,1910.39,3711
8Mia HansenKlundtes The White Raven (Wigg...00.31,8110.39,5711
9Mia HansenTumles Star Creature (Sol)00.41,1910.44,1011
10Mia HansenUniKins A Quiet Place (Penny)10.41,8800.54,561
11Tanja PedersenUniKins Flopsy (Flopsy)00.37,3210.57,591
12Mathilde AndersenKlundtes The High City (Lille...10.32,8410.23,752
13Camilla Kirk JensenKlundtes Trace The Call10.34,1610.24,402
14Mia HansenUniKins Troubador (Tro)10.20,7810.24,432
15Astrid Egebo LarsenEgebos Strejf10.22,1310.25,282
16Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Petit10.31,2210.30,812
17Emilie OlsenUniKins Queen Anne's Revenge (...10.28,8820.27,163
18Camilla Kirk JensenKlundtes The Miracle Thief10.26,7220.34,413
19Mia HansenUniKins Death Song (Zoey)20.16,82
20Tanja PedersenUniKins Night Fury (Falk)20.22,60
21Emilie OlsenKlundtes Dragon Dance20.31,07
22Tanja PedersenUniKins Screaming Death (Zelda)20.31,41
23Emilie OlsenFilur20.32,16
24Freja PedersenRosendalens Manse (Manse)20.32,65
25Mathilde AndersenFrydendals Balou (Balou)20.43,53
26Tanja PedersenUniKins Wonder Park (Wiola)20.51,59
27Emma Borglykke SørensenEgevangs Oneday (Tumple)30.34,16
28Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Linus (Linus)30.43,34
29Marianne Frimodt NielsenVesterleds New Tequila Sunrise...30.45,72
30Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Verdi (Verdi)30.47,21
31Emilie JensenEgevangs Dont Look Back (Jemin...30.47,66
32Ellen LønborgHeartlands Cola (Jolly)30.48,06
33Caroline AndersenFrydendals Brutus (Brutus)2+11.33,81
34Tanja PedersenUniKins Freeze Blade (Benjii)2+11.39,81
35Tanja PedersenUniKins Black Pearl40.46,56
36Emilie OlsenLilliens DU Betyder Alt (Ali)3+11.16,31
37Agnete LønborgEgevangs Black Mamba (Mamba)50.38,81
38Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Son of Zeus (Sonni...50.42,35
39Agnete LønborgUnikins Lobstar4+11.26,82
40Tanja PedersenUniKins Punk Shock (Pukii)51.33,62
41Tanja PedersenUniKins Længe Leve Drømmene (V...2+42.50,34
Uplac.Astrid Egebo LarsenEgebos Fruen (Fruen)Trukket
u2Anna Herløv HansenElvis (UFK)00.15,0000.22,250
u36Rosa TonboeEgevangs Teddy (UFK)40.53,18
Antal deltagere: 44.   Heraf veteraner: 0.   Og uden for konkurrence: 2.
Dommer: Patricia Møllnitz
Sekretær: Patricia Møllnitz
Bedømmelsesmetode: C2 0 - 1 fejl i finalen. Fejl lagt sammen,sidste tid tæller.
Maksimum tid: 2 min.
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.