Ofte stillede spørgsmål
Mine supportsager
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

HOP  VED  VINTERUDSTILLINGEN  I  OUE  DEN  9.  NOVEMBER  2019

Print
Tryk for at komme til:
Mini krogetLet kroget
Middelsvær kroget


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Mini kroget
Dato: 2019-11-09 13:05

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Sarah MadsenStald Trofast's Draco Malfoy (...00:27,0900:17,380
2Leonora KnakkergaardStald Trofast's Neville Longbo...01:04,8300:38,440
3Astrid S. JensenSommerly´s Talinn01:03,3500:46,880
4Maja Vester NielsenTorhøjs Abigail (Grande)10:40,2800:32,031
5Natasja Vester NielsenStald Trofast's Fleur Delacour...0+11:33,4700:47,691
6Maja Vester NielsenTorhøjs Toulouse (Bob)20:57,5900:32,042
7Randi KatholmJansson´s Delight Karamel11:53,950+12:36,852
8Dorthe Veggerby LaustsenSpringers Sansa31:44,3100:51,753
9Olivia Lee DyrehaugeStald Trofast's Sirius Black31:11,5300:55,503
10Fritidscenter Højvang (Ma...Højvangs Gulerod31:13,7210:46,234
Uplac.Dorthe Veggerby LaustsenKaninstaldens Golden Delight D...Trak sig
Uplac.Maria PedersenKastrups FairytaleTrak sig
Antal deltagere: 12.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Lene Gadkjær
Sekretær: Emma Veggerby
Bedømmelsesmetode: D2 - fejl lægges sammen, sidste tid tæller
Maksimum tid: 2:30 min
Til toppen

Let kroget
Dato: 2019-11-09 10:15

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Leonora KnakkergaardSkovvejens El Shètán00:26,2200:18,47012
2Natasja Vester NielsenTumles Neon Phantom (Mindy)00:54,4100:20,87011
3Emma V. LaustsenKaninstaldens Vasse Felix00:34,2200:27,88011
4Sarah MadsenHarleys Single Cherry (Chérie)00:46,4700:31,62011
5Sarah MadsenKlundtes The Golden Ax00:49,4700:33,40011
6Emma V. LaustsenStald Twisters Malta01:17,2500:50,72011
7Lene GadkjærMalegas The Actor (Anton)01:09,2802:03,63011
8Fritidscenter Højvang(Reb...Funnys Carmen Camelia10:55,3800:17,281
9Astrid S. JensenKlaubogaards Emma Starlight10:45,9000:35,851
10Lene GadkjærMalegas Complicated Heart (Har...10:43,8100:53,101
11Maria GadkjærMalegas Walk With Me (Missi)20:35,1900:22,002
12Leonora KnakkergaardUniKins Tinkers Hill20:37,7200:24,532
13Maria GadkjærMalegas Any Way You Want It (W...20:50,8400:26,562
14Maria GadkjærMalegas You Took My Heart Away...10:33,4610:30,282
15Anna Fjordbak SønderstrupStarbo's Toffifee21:55,9401:03,282
16Emma V. LaustsenVeggerbys Orion11:03,9411:41,222
17Emma V. LaustsenVeggerbys Nala af Kandies11:29,6211:46,882
18Fritidscenter Højvang(Reb...Vangs Dr. Yang31:01,6300:21,003
19Leonora KnakkergaardStald Trofast's Black Ozzy Mak...21:17,2820:30,944
20Anna Fjordbak SønderstrupStald Trofast's Black Aliyah31:10,3420:24,005
21Maja Vester NielsenKnudsbøls Ariel3+11:12,9110:30,815
22Natasja Vester NielsenStald Trofast's Black Fifi Joe...3+11:30,7811:17,535
23Astrid S. JensenEsmaralda Silverblue20:54,5940:44,126
24Maria PedersenAlice71:41,3700:38,717
25Martha Ørnemose KastrupDen Bette Stalds Arsenal (Polo)30:59,1341:02,477
26Anna Fjordbak SønderstrupStarbo's Surprise5+12:19,3121:38,108
27Martha Ørnemose KastrupStald Trofast's Bellatrix Les....6+11:49,0620:35,439
28Anna Fjordbak SønderstrupStald Starholm's Dragonite Fir...72:22,8431:16,1310
29Martha Ørnemose KastrupKlundtes The Wolf Sea (Wilde)8+12:35,3851:10,5014
Uplac.Sarah MadsenTumles Sky Skeleton (Shila)41:06,87Trak sig
Uplac.Leonora KnakkergaardSunsets Sweetie Girl (Sweetie)Trak sig
Uplac.Randi KatholmJansson´s Delight TobleroneTrak sig
Antal deltagere: 32.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Dorthe Veggerby Laustsen
Sekretær: Olivia L. Dyrehauge
Bedømmelsesmetode: D2 - fejl lægges sammen, sidste tid tæller
Maksimum tid: 2:30 min.
Til toppen

Middelsvær kroget
Dato: 2019-11-09 09:10

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Annelie JohansenSommerly´s Pico Das Torres00:29,0700:22,06013
2Lene GadkjærBellas The Last Knight (Lasse)00:35,0600:24,00012
3Maria GadkjærStjerneregns Lucy In The Sky W...00:30,2500:30,41012
4Emilie KatholmMøllerhusets Grace00:47,3800:36,03012
5Randi KatholmNødkærlunds Macadamia00:42,6210:22,591
6Fritidscenter Højvang (Re...Jordbærgårdens Vanilje10:43,8400:27,621
7Maria GadkjærSofiagårdens Catmandoo11:02,3400:30,161
8Emma V. LaustsenSundahl's Octavius (Gus)11:24,0901:00,911
9Emma V. LaustsenKaninstaldens Santa Lucia00:47,5011:09,841
10Sarah MadsenSundahls Spontan (Spiir)10:47,0010:35,252
11Emma V. LaustsenZentas LeJon Deux (Jon)10:50,9411:03,162
12Sarah MadsenStald Fuglsangs Black Dr. ......20:35,4110:22,123
13Natasja Vester NielsenFunnys Infinite Love (Fini)10:58,9420:34,503
14Martha Ørnemose KastrupFunnys Air Warrior (Witus)21:03,5310:52,563
15Emma V. LaustsenSkovhøjens Mozart20:55,2211:03,063
16Sarah MadsenTumles Castle On the Hill (Cai...51:01,5600:29,845
17Astrid S. JensenNødkærlunds Melton41:02,4410:45,975
18Anna Fjordbak SønderstrupKastrups Pro Dupreeh41:05,0320:23,536
Antal deltagere: 18.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Dorthe Veggerby Laustsen
Sekretær: Leonora Knakkergaard
Bedømmelsesmetode: D2 - fejl lægges sammen, sidste tid tæller
Maksimum tid: 2:30 min.
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.