Ofte stillede spørgsmål
Mine supportsager
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

STÆVNE  I  FORBINDELSE  MED  SJÆLLANDSUDSTILLINGEN  I  HØRVE  DEN  23.  -  24.  NOVEMBER  2019

Print
Tryk for at komme til:
Mini ligeMini lige
Let ligeLet lige
Middelsvær ligeMiddelsvær lige
Svær ligeSvær lige
Elite ligeElite lige


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Mini lige
Dato: 2019-11-23 10:10

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTid gT. fejlOmløbPindPoint
1Signe BrenholdtEikhaugens First Time (Tempus)00.14,3100.14,500
2Signe BrenholdtEikhaugens Good Enough (Gaby)00.17,6600.21,970
3Regitze ReckStampegårdens Leap of Faith00.22,8100.45,0300-0:08,94
4Janni BrenholdtStampestaldens Vera00.31,2200.44,4700-0:21,53
5Regitze ReckStampegårdens Rainbow Room (Qu...01.14,7201.10,620
6Signe BrenholdtTumles Pirate Ship10.16,5300.26,311
7Signe BrenholdtStampestaldens Viggo10.22,9300.31,531
8Mia HansenUniKins Darkest Night10.44,7500.36,161
9Cecilie BrenholdtStampestaldens Carl10.24,5000.42,571
10Mia HansenCarrots Toad20.52,6600.15,812
11Michele LangkjærStampestaldens Mona20.59,8800.20,912
12Anna Katrine HustedEikhaugens We´ll Never Know10.37,4310.29,252
13Mia HansenUniKins Bad Moon Rising20.36,3200.30,652
14Anna Katrine HustedRosehagens Aimable Amie (Amie)11.02,2810.48,882
15Mia HansenUniKins Black and White30.58,6200.30,323
16Mia HansenBoltens All Star Coastel Pink41.07,7800.55,004
17Isabella ColumboMollegaardens I Love You50.16,3410.17,006
18Mia HansenLavendulas Månskugga51.39,3510.49,976
19Mia HansenSolens Vanilla Snowflake (Illa)3+11.08,2831.26,907
Uplac.Emilie OlsenSolens Blue Ocean Waves (Cean)Trukket
Uplac.Signe BrenholdtSolens Blue Winter Sky (Silas)Trukket
Antal deltagere: 21.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Patricia Møllnitz
Sekretær: Cecilie og Emil
Bedømmelsesmetode: D2 fejl lagt sammen, sidste tid tæller.
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Mini lige
Dato: 2019-11-24 14:25

Plac.FørerKaninFejlTidPindPoint
1Regitze ReckStampegårdens Leap of Faith00:12,25
2Signe BrenholdtEikhaugens Good Enough (Gaby)00:21,72
3Signe BrenholdtStampestaldens Viggo00:22,28
4Signe BrenholdtEikhaugens First Time (Tempus)00:25,53
5Signe BrenholdtTumles Pirate Ship00:33,47
6Janni BrenholdtStampestaldens Vera00:38,06
7Regitze ReckStampegårdens Rainbow Room (Qu...00:46,75
8Anna Katrine HustedRosehagens Aimable Amie (Amie)10:38,03
9Anna Katrine HustedEikhaugens We'll Never Know10:52,18
10Rikke HansenSpringers Spotlight10:58,59
11Rikke HansenSpringers Jamie11:06,09
12Emilie OlsenSolens Blue Ocean Waves (Cean)0+11:55,29
13Cecilie BrenholdtStampestaldens Carl20:24,62
14Michele LangkjærStampestaldens Mona30:22,53
15Maja Ravn WeinellHermelingårdens Felix (Felix)31:55,34
16Lea PoulsenBatman41:36,22
17Signe BrenholdtSolens Blue Winter Sky (Silas)1+2+12:01,93
Antal deltagere: 17.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Patricia Møllnitz
Sekretær: Emil
Bedømmelsesmetode: A, et gennemløb til alle.
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Let lige
Dato: 2019-11-23 11:45

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTid gT. fejlOmløbPindPoint
1Emilie OlsenUniKins Queen Anne's Revenge (...00.12,9000.07,59012
2Mia HansenUniKins Death Song (Zoey)00.28,9000.12,3700-0:10,3811
3Mia HansenSkovvejens Born to Do It (Itze)00.27,2800.13,2100-0:11,1811
4Signe BrenholdtFunnys Breaking Point (Baldria...00.13,9400.13,0001-0:12,4111
5Anna Katrine HustedSareptas Blue Crush (Crush)00.18,7200.17,72011
6Mia HansenWinds Ilario01.23,7800.19,09011
7Mia HansenUniKins Troubador (Tro)10.17,6200.10,3411
8Regitze ReckWinds Ilviro10.37,4700.21,4711
9Anna JönssonBeautiful Thing10.42,5900.24,281
10Angelina SödergrenMinistry of Magic (Leonie)10.37,0300.30,061
11Signe BrenholdtTumles Devil Bear (Bamse)10.37,0600.32,001
12Mia HansenSkovvejens Colors of the Wind...20.28,8500.08,562
13Signe BrenholdtSolens Waterloo (Wally)20.20,9700.09,192
14Mia HansenUniKins Cloverfield Paradox (C...10.35,7810.12,072
15Mia HansenUniKins A Quiet Place (Penny)20.41,5300.13,842
16Signe BrenholdtSolens Dancing Queen (Diva)10.37,5010.14,472
17Mia HansenTumles Kiss Me (Kiss)20.43,7510.15,873
18Mia HansenKlundtes The White Raven (Wigg...20.31,0910.16,193
19Michele LangkjærJackie Kennedy10.41,4420.34,223
20Mathilde AndersenFrydendals Balou (Balou)20.23,6320.25,694
21Isabella ColomboColombos Cool King (King)30.15,10
22Astrid Egebo LarsenEgebos Strejf30.15,50
23Michele LangkjærAlt For Damerne30.16,31
24Emilie OlsenTumles Songbird (Sandy)30.41,62
25Agnete LønborgDet Søde Livs Ice Age (Marco)30.48,35
26Martha Ørnemose KastrupStald Trofast's Bellatrix Les....40.39,87
27Patricia MøllnitzDundines Miguel Valente (Migue...3+11.07,81
28Astrid Egebo LarsenAtterupgaards Dream Big (Walte...41.16,06
29Michele LangkjærDundines Leonardo DiCaprio50.35,84
30Patricia MøllnitzDundines Matteo Balsano (Matte...50.44,47
31Sille BelowFunnys Bouncing Bugs (Blade)50.45,91
32Patricia MøllnitzDundines Nina Simonetti (Nina)5+11.11,13
33Emilie OlsenLilliens DU Betyder Alt (Ali)70.26,53
34Emilie OlsenFilur6+11.28,19
Uplac.Astrid Sloth-BrodersenCrazyjumpers Due Volontà (Moon...Trukket
Uplac.Caroline AndersenFrydendals Kia (Kia)Trukket
Uplac.Freja PedersenRosendalens Manse (Manse)Trukket
Uplac.Helena HolstByskovenscharlieTrukket
Uplac.Helena HolstByskovensninkaTrukket
Uplac.Martha Ørnemose KastrupKlundtes The Wolf Sea (Wilde)Trukket
v2Patricia MøllnitzEskirs Ch. Ziyu Al Yaqoub (M...(V)00.29,6000.12,060
Antal deltagere: 41.   Heraf veteraner: 1.  
Dommer: Janni Brenholdt
Aspirant: Emil Julin Jensen
Sekretær: Cecilie Brenholdt
Bedømmelsesmetode: C2, 0 - 2 fejl i finalen. Fejl lagt sammen, sidste tid tæller
Maksimum tid: 2:00
Til toppen

Let lige
Dato: 2019-11-24 13:30

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTid T. fejlPindPoint
1Regitze ReckWinds Ilviro00:11,0000:11,25012
2Signe BrenholdtSolens Waterloo00:19,3200:15,88011
3Emilie OlsenTumles Songbird (Sandy)00:15,9700:18,19011
4Signe BrenholdtFunnys Breaking Point (Baldria...00:17,1900:22,03011
5Emil JulinUniKins Cloverfield Paradox00:23,8400:24,68011
6Anna Katrine HustedSareptas Blue Crush (Crush)00:10,9400:25,06011
7Angelina SödergrenMinistry of Magic (Leonie)00:12,4410:09,531
8Camilla Kirk JensenKlundtes The Miracle Thief00:12,6910:10,471
9Signe BrenholdtSolens Dancing Queen (Diva)00:14,4410:11,621
10Emilie OlsenUnikins Queen Anne's Revenge00:19,6310:13,441
11Emil JulinTumles Devil Bear (Bamse)00:26,8810:30,321
12Patricia MøllnitzDundines Miguel Valente (Migue...10:20,80
13Emilie OlsenLilliens DU Betyder Alt (Ali)20:14,41
14Martha Ørnemose KastrupStald Trofast's Bellatrix Les....20:15,78
15Anna JönssonBeautiful Thing20:28,78
16Patricia MøllnitzDundines Nina Simonetti (Nina)20:34,72
17Emilie OlsenFilur30:26,72
18Michele LangkjærJackie Kennedy30:46,25
19Michele LangkjærDundines Leonardo DiCaprio31:01,34
20Patricia MøllnitzDundines Matteo Balsano (Matte...40:20,47
21Michele LangkjærAlt For Damerne50:28,35
22Rikke HansenFire Potes Unik51:12,19
23Ellen LønborgDet Søde Livs Ice Age60:29,25
24Eva ChristensenCrazyjumpers Behind the Mask (...60:36,60
Uplac.Alberte MiklaTanjas Dyr Luna (Luna)Trukket
Uplac.Alberte MiklaValderTrukket
Uplac.Eva ChristensenEgevangs Stella (Stella)Trukket
Uplac.Maja Ravn WeinellEgedals Ellie (Ellie)Trukket
Uplac.Martha Ørnemose KastrupKlundtes The Wolf Sea (Wilde)Trukket
v2Patricia MøllnitzEskirs Ch. Ziyu Al Yaqoub (M...(V)00:13,3700:12,620
Antal deltagere: 30.   Heraf veteraner: 1.  
Dommer: Janni Brenholdt
Sekretær: Cecilie og Emil
Bedømmelsesmetode: C2 0 - 2 fejl i finalen. Fejl lagt sammen, sidste tid tæller.
Maksimum tid: 2:00
Til toppen

Middelsvær lige
Dato: 2019-11-23 13:55

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTid gT. fejlPindPoint
1Signe BrenholdtStampestaldens Kate (Kate)00.31,5600.18,07013
2Emil JulinUniKins Følg Dine Drømme (Fjor...00.42,4410.24,5411
3Signe BrenholdtFunnys Bizzy Dizzy Beez (Bisse)10.54,2200.38,4711
4Mia HansenFunnys To The Gates (Gilbert)00.48,6610.40,6611
5Isabella ColomboCrazyjumpers Lamborghini (Lamb...20.22,06
6Emil JulinTumles Star Creature (Sol)30.39,44
7Ellen LønborgUniKins Slam Bam (Sammi)30.42,09
8Mia HansenFunnys Eye For An Eye (Elias)30.47,44
9Mia HansenFurukollens Strawberry Swing (...30.50,60
10Mia HansenUniKins Death Song (Zoey)40.45,19
11Agnete LønborgCrazyjumpers In Primo Piano (P...40.45,97
12Mia HansenBjörklövets Burning View (Conr...4+11.10,72
13Tanja PedersenUniKins Screaming Death (Zelda)51.36,19
14Tanja PedersenUniKins Night Fury (Falk)5+11.23,56
15Michele LangkjærKlundtes Farewell To England61.39,22
16Mia HansenBjörklövets In Loving Memory71.09,68
17Mia HansenMilleniums Mister Marvelous (M...71.56,19
18Mia HansenKlundtes Lies and Fireflies (F...81.11,30
19Ellen LønborgKlundtes Smile of Insanity (Sn...7+11.16,66
20Martha Ørnemose KastrupDen Bette Stalds Arsenal (Polo)101.52,25
Uplac.Mia HansenBjörklövets Screaming Meemies...Trukket
Uplac.Mia HansenFunnys EclipseTrukket
u2Yasmin GrønneløvMichelle Obama (Rosa) (u)01.00,5300.37,030
u13Yasmin GrønneløvHarleys Sherwood Forest (Shawn...51.28,19
Antal deltagere: 24.   Heraf veteraner: 0.   Og uden for konkurrence: 2.
Dommer: Patricia Møllnitz
Aspirant: Cecilie Brenholdt
Sekretær: Janni og Emil
Bedømmelsesmetode: C2 0 - 1 fejl i finalen. Fejl lagt sammen, sidste tid tæller.
Maksimum tid: 2:00
Til toppen

Middelsvær lige
Dato: 2019-11-24 12:30

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Ellen LønborgCrazyjumpers In Primo Piano00:33,0900:26,00013
2Tanja PedersenUniKins Night Fury (Falk)00:48,3400:38,37012
3Mette WindUniKins Dragon Hill01:34,5001:30,50012
4Signe BrenholdtStampestaldens Kate (Kate)10:25,6300:20,841
5Emil JulinUniKins Følg Dine Drømme10:26,7500:29,751
6Agnete LønborgUniKins Slam Bam10:29,3500:33,571
7Michele LangkjærKlundtes Farewell To England11:30,0921:01,753
8Emil JulinTumles Star Creature21:02,81
9Tanja PedersenUniKins Screaming Death (Zelda)21:14,59
10Camilla Kirk JensenUniKins Stormfly21:43,69
11Agnete LønborgKlundtes Smile of Insanity30:55,22
12Camilla Kirk JensenKlundtes Trace The Call (Triss...40:52,66
13Martha Ørnemose KastrupDen Bette Stalds Arsenal (Polo)6+1+12:12,84
14Camilla Kirk JensenFurukollens Forbidden Fruit (F...6+32:42,81
u3Yasmin GrønneløvMichelle Obama (Rosa) (u)00:43,1500:43,600
u9Yasmin GrønneløvHarleys Sherwood Forest (Shawn...21:03,53
Antal deltagere: 16.   Heraf veteraner: 0.   Og uden for konkurrence: 2.
Dommer: Patricia Møllnitz
Sekretær: Cecilie og Emil
Bedømmelsesmetode: C2 0 - 1 fejl i finalen.Fejl lagt sammen, sidste tid tæller
Maksimum tid: 2 min.
Til toppen

Svær lige
Dato: 2019-11-23 15:15

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTid gT. fejlPindPoint
1Emil JulinTumles Sunday Morning Call (Ma...10.36,4400.28,15113
2Regitze ReckWinds Ilinora (Nora)10.53,9000.43,8411
3Yasmin GrønneløvHarleys Charming Cover (Charli...11.28,3100.56,6911
4Mia HansenFunnys No Return (Rino)10.37,6210.20,542
5Signe BrenholdtStampestaldens Styles (Styles)20.30,3200.25,312
6Tanja PedersenBjörklövets Radioactive (Radar)20.32,4110.20,503
7Angelina SödergrenEmmchens Gulltopp20.40,3110.31,123
8Tanja PedersenFunnys Heart Beat (Bea)21.27,8520.34,594
9Tanja PedersenFurukollens True by Foxglove (...21.26,8430.32,105
10Michele LangkjærHarleys We Believe in Magic (N...21.52,50
11Tanja PedersenEikhaugens Rainforest Mint (Ro...30.54,62
12Tanja PedersenKlundtes Double Diamond (Diako)31.13,88
13Emil JulinJordbærgårdens Fairy (Futte)40.29,50
14Patricia MøllnitzFunnys Akella (Ella)40.38,00
15Tanja PedersenHaugens Little Bird (Rocco)40.41,84
16Anna JönssonWhere We Land3+11.08,10
17Martha Ørnemose KastrupFunnys Nioryu Nomnesia (Noa)3+11.27,63
18Mia HansenKlundtes Lonely Hills41.35,88
19Angelina SödergrenMilleniums Scutellosaurus (Cha...51.08,12
20Emil JulinHarleys Fifties Revival (Rifa)4+11.24,31
21Signe BrenholdtStampestaldens Allison (Alliso...60.33,72
22Angelina SödergrenKnockturn Alley (Allan)70.55,03
23Tanja PedersenUniKins Dreams of Destiny (Mel...4+1+22.16,38
24Tanja PedersenFurukollens Juniper (Jupi)81.35,00
25Martha Ørnemose KastrupFunnys Air Warrior (Witus)7+11.53,78
26Tanja PedersenBjörklövets Highs and Lows (Hi...91.15,84
Uplac.Tanja PedersenFurukollens Strange Fruit (Fra...Trukket
Uplac.Tanja PedersenUniKins Fly Away (Alwa)Trukket
Antal deltagere: 28.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Janni Brenholdt
Aspirant: Anna Katrine Husted
Sekretær: Cecilie og Emil
Bedømmelsesmetode: C2, 0 - 2 fejl i finalen. Fejl lagt sammen, sidste tid tæller
Maksimum tid: 2:00
Til toppen

Svær lige
Dato: 2019-11-24 11:20

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Emil JulinTumles Sunday Morning Call (Ma...00:30,8100:29,28013
2Yasmin GrønneløvHarleys Charming Cover (Charli...00:49,4700:40,38012
3Tanja PedersenHaugens Little Bird (Rocco)10:25,9400:24,8811
4Angelina SödergrenKnockturn Alley (Allan)10:43,4400:25,8711
5Angelina SödergrenMilleniums Scutellosaurus (Cha...01:08,9410:42,8111
6Anna JönssonWhere We Land10:42,3110:24,822
7Emil JulinHarleys Fifties Revival (Rifa)10:44,5010:31,412
8Tanja PedersenKlundtes Double Diamond (Diako)10:31,3810:31,902
9Tanja PedersenFunnys Heart Beat (Bea)10:47,4410:33,662
10Martha Ørnemose KastrupFunnys Nioryu Nomnesia (Noa)11:04,8120:27,473
11Emil JulinJordbærgårdens Fairy (Futte)20:27,28
12Tanja PedersenBjörklövets Radioactive (Radar)20:33,38
13Angelina SödergrenEmmchens Gulltopp20:53,12
14Tanja PedersenFurukollens True by Foxglove (...30:32,69
15Martha Ørnemose KastrupFunnys Air Warrior (Witus)2+11:20,50
16Signe BrenholdtStampestaldens Styles (Styles)40:31,44
17Signe BrenholdtStampestaldens Allison (Alliso...40:43,37
18Michele LangkjærVesterleds New Lumumba40:49,44
19Tanja PedersenBjörklövets Highs and Lows (Hi...41:17,88
20Patricia MøllnitzFunnys Akella (Ella)50:41,91
21Tanja PedersenEikhaugens Rainforest Mint (Ro...50:57,12
22Tanja PedersenUniKins Dreams of Destiny (Mel...4+11:51,96
23Michele LangkjærHarleys We Believe in Magic (N...61:34,72
24Tanja PedersenFurukollens Juniper (Jupi)71:07,09
25Tanja PedersenFurukollens Strange Fruit (Fra...81:17,00
Uplac.Rikke HansenPletvangs Maneater *Chili*Disk.
Uplac.Rikke HansenFunnys KentaroTrukket
Uplac.Tanja PedersenUniKins Fly Away (Alwa)Trukket
Antal deltagere: 28.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Camilla Kirk Jensen
Aspirant: Cecilie Brenholdt
Sekretær: Emil og Janni
Bedømmelsesmetode: C2 0 - 1 fejl i finalen. Fejl lagt sammen, sidste tid tæller.
Maksimum tid: 2:00
Til toppen

Elite lige
Dato: 2019-11-23 17:25

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTid gT. fejlCert.Point
1Emil JulinVilsmøllegårdens Viviro (Viro)00.45,2900.53,78014
2Angelina SödergrenGullvikens Mary Lou (Mila)10.55,5300.36,8811
3Signe BrenholdtStampestaldens Else Lindstow (...10.44,0000.45,2711
4Emil JulinBjörklövets Light Me Up (Walte...10.45,2210.26,872
5Mia HansenFunnys Ch. Air Mist (Elwa)00.40,3720.43,872
6Yasmin GrønneløvHarleys Jungle Allure (Ayla)21.06,3401.02,532
7Anna JönssonVisions Of Love11.07,5311.06,002
8Mia HansenKlundtes Second Shot (Sander)20.56,1210.34,193
9Tanja PedersenUniKins Blackout (Auggie)20.36,6610.36,503
10Mia HansenKlundtes First Strike (Silke)21.16,0010.57,283
11Tanja PedersenHønsehusets Dead Man's Chest (...22.02,8211.43,623
12Astrid Egebo LarsenStampestaldens Ludmilla20.42,5620.38,004
13Mia HansenStampegårdens GCh. Doctor D......20.30,8720.40,004
14Signe BrenholdtTaharas Ch. Olau (Olau)10.51,932+10.50,164
15Regitze ReckWinds Ilinora (Nora)21.38,4420.56,974
16Tanja PedersenUniKins Dive Clops (Dudii)10.52,2240.40,815
17Tanja PedersenUniKins I Can't Love You (Alca...22.06,2230.52,355
18Patricia MøllnitzDundines Liva Weel (Liva)11.29,7841.49,005
19Signe BrenholdtStampestaldens La Paix (La Pai...20.44,9040.42,846
20Tanja PedersenUniKins Ch. Voodod (Voodo)30.49,12
21Emil JulinStampestaldens Purpurella (Ell...30.51,63
22Yasmin GrønneløvSharpies Paint the Town (Todd)31.02,28
23Mia HansenStampegårdens Fantasy Island (...31.11,81
24Anna Katrine HustedRosehagens Eden Rose (Eden)31.30,59
25Tanja PedersenUniKins Lie To Me (Elo)31.31,96
26Tanja PedersenKlundtes Long Way Down (Lotus)31.41,93
27Mia HansenBellas Ch. Pappelina (Lina)31.42,44
28Emil JulinBellas Cozy Living (Cozy)41.05,44
29Emil JulinKlundtes Bride and Seek (Bindi)41.07,15
30Tanja PedersenUniKins High Five (Fiifii)41.07,53
31Mia HansenKlundtes Lead in Lipstick (Lib...42.25,25
32Anna JönssonBjörklövets Keeping Your Head...50.43,81
33Patricia MøllnitzFunnys Inabi Uchiha (Inabi)51.49,00
34Tanja PedersenUniKins Dreams of Devotion (Al...60.46,19
35Emil JulinSundahls Stabbington (Bastian)60.58,31
36Emil JulinUniKins Escape (Aslan)5+11.38,68
37Tanja PedersenOceans Punta Uva af Sofiagårde...61.51,00
38Mia HansenHønsehusets Cruse of the Blac....61.52,28
39Emil JulinFunnys Ciri Cinori (Ciri)6+10.54,00
40Tanja PedersenUniKins Isla Calero (Camin)5+21.30,25
41Tanja PedersenSolens All Or Nothing (Alluah)71.33,65
42Angelina SödergrenGullvikens Zachramento (Zac)6+11.42,31
43Mia HansenFunnys Taxan (Tarzan)72.25,85
44Cecilie BrenholdtFunnys Amira (Amira)6+12.28,97
45Signe BrenholdtUniKins Cactus Jack (Jack)6+1+12.37,87
46Tanja PedersenStampestaldens Maribelle (Mari...8+11.40,41
47Patricia MøllnitzDundine's GCh. Silvia (Silvia)9+12.02,15
48Mia HansenFunnys Aura8+2+22.45,47
Uplac.Cecilie BrenholdtStampestaldens Bulmers Norman...Trukket
Uplac.Emil JulinJordbærgårdens Stainless Steel...Trukket
Uplac.Helena HolstFunnys Naruto UzumiakiTrukket
Uplac.Tanja PedersenSharpies Blossom Hill (Molle)Trukket
Antal deltagere: 52.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Janni Brenholdt
Sekretær: Cecilie og Emil
Bedømmelsesmetode: C2, 0 - 2 fejl i finalen. Fejl lagt sammen, sidste tid tæller
Maksimum tid: 2:30
Til toppen

Elite lige
Dato: 2019-11-24 09:10

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlCert.Point
1Signe BrenholdtTaharas Ch. Olau (Olau)00:40,2510:38,62114
2Tanja PedersenKlundtes Long Way Down (Lotus)10:38,1200:39,6911
3Mette WindStampegårdens GdCh. Mystic Maze00:50,9110:39,8111
4Mette WindWinds SCh. Cyclops10:53,0700:41,471
5Anna Katrine HustedRosehagens Eden Rose (Eden)00:44,0610:42,401
6Tanja PedersenHønsehusets Dead Man's Chest (...11:26,5301:01,191
7Emil JulinBjörklövets Light Me Up (Walte...10:26,5410:21,962
8Tanja PedersenUniKins High Five (Fiifii)00:34,5020:28,812
9Anna JönssonBjörklövets Keeping Your Head...20:27,7800:28,852
10Tanja PedersenUniKins Dive Clops (Dudii)20:38,9700:33,942
11Emil JulinBellas Cozy Living20:41,0300:35,222
12Emil JulinUniKins Escape (Aslan)10:54,1210:41,572
13Emil JulinVilsmøllegårdens Viviro (Viro)00:41,2220:43,162
14Signe BrenholdtStampestaldens Else Lindstow (...20:56,5400:47,292
15Anna JönssonVisions Of Love10:54,2810:52,932
16Yasmin GrønneløvSharpies Paint the Town (Todd)20:55,4001:01,412
17Signe BrenholdtStampestaldens La Paix (La Pai...10:32,3120:34,433
18Tanja PedersenUniKins Ch. Voodod (Voodo)20:39,7210:36,373
19Tanja PedersenUniKins Lie To Me (Elo)20:53,7410:50,753
20Yasmin GrønneløvHarleys Jungle Allure (Ayla)21:22,2811:18,253
21Cecilie BrenholdtFunnys Amira (Amira)20:47,1320:35,944
22Angelina SödergrenGullvikens Mary Lou (Mila)20:40,7520:36,844
23Patricia MøllnitzFunnys Inabi Uchiha (Inabi)21:16,7521:28,154
24Tanja PedersenUniKins Blackout (Auggie)20:48,4740:44,596
25Emil JulinSundahls Stabbington (Bastian)30:45,35
26Tanja PedersenUniKins I Can't Love You (Alca...30:49,93
27Angelina SödergrenGullvikens Zachramento (Zac)30:56,56
28Tanja PedersenSharpies Blossom Hill (Molle)31:01,28
29Emil JulinStampestaldens Purpurella (Ell...31:02,41
30Camilla Kirk JensenUniKins GCh. Countdown (Ciwan)2+11:09,94
31Tanja PedersenUniKins Isla Calero (Camin)40:29,40
32Emil JulinFunnys Ciri Cinori (Ciri)40:30,65
33Tanja PedersenSolens All Or Nothing (Alluah)40:47,72
34Patricia MøllnitzDundines Liva Weel (Liva)41:10,06
35Camilla Kirk JensenFunnys Athena (Athena)41:10,10
36Regitze ReckWinds Ilinora41:37,78
37Signe BrenholdtUniKins Cactus Jack (Jack)41:37,90
38Cecilie BrenholdtStampestaldens Bulmers Norman...41:40,48
39Tanja PedersenUniKins Dreams of Devotion (Al...50:39,88
40Tanja PedersenOceans Punta Uva af Sofiagårde...50:50,43
41Emil JulinKlundtes Bride and Seek (Bindi)51:01,44
42Camilla Kirk JensenStampegårdens Tippy Toe (Tut)51:19,13
43Tanja PedersenStampestaldens Maribelle (Mari...60:48,65
44Camilla Kirk JensenKlundtes Crystal Arrow (Alwin)61:12,69
45Camilla Kirk JensenStampegårdens SCh. Wild N' Rec...61:38,28
46Patricia MøllnitzDundine's GCh. Silvia (Silvia)92:10,97
Uplac.Camilla Kirk JensenBjørkebakkens Touch of Love (I...Trukket
Antal deltagere: 47.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Janni Brenholdt
Sekretær: Cecilie og Emil
Bedømmelsesmetode: C2, 0 - 2 fejl i finalen. Fejl lagt sammen, sidste tid tæller.
Maksimum tid: 2:30 min.
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.