Ofte stillede spørgsmål
Mine supportsager
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

FARVECUPPERNE  DEL  2  PÅ  VEJLEFJORDSKOLEN  I  DAUGÅRD  DEN  24.  NOVEMBER  2019

Print
Tryk for at komme til:
Let krogetLet kroget
Middelsvær ligeSvær kroget
Svær krogetElite lige
HøjdehopBlue Breeze Cup 2019
Young Yellow Cup 2019


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let kroget
Dato: 2019-11-24 12:00

Plac.FørerKaninFejlTidCupPindPoint
1Leonora KnakkergaardSkovvejens El Shètán00.25,59112
2Maria GadkjærMalegas You Took My Heart Away...00.27,2221
3Louise HansenSkogstorps Rumble (Rumle)00.32,5241
4Anja SembergStjerneregns Victoria Miro (Mi...00.36,1951
5Lene GadkjærMalegas Complicated Heart (Har...00.37,2561
6Marie FloutrupFurukollens Parsley00.38,3571
7Rebecca JensenStald Fuglsangs Gremlins Gizmo00.42,4781
8Annika NicolaisenJulius (Julle)00.46,6991
9Mie ToftApples Nonno (Nonno)00.49,90101
10Anja SembergStjerneregns Victoria Tower (T...00.52,10111
11Tilde HedegaardSommerly´s Korinth (Teddy)00.59,97121
12Leonora KnakkergaardUniKins Tinkers Hill10.04,4413
13Anja SembergMalegas Sweetest Surprice (Cin...10.27,1314
14Asta Marie Brødsgaard Jul...UniKins Black Pearl (Saga)10.45,3715
15Louise HansenRådved Nygård's Tro På Os To (...10.50,0616
16Louise HansenRådved Nygård's Det Bedste Je....10.50,6517
17Sara BruunBlomstervejens Brownsky (Flash)10.53,4118
18Cathrine Lind JakobsenCrazyjumpers Una Vita Nuova (M...0+10.54,9119
19Leonora KnakkergaardStald Trofast's Neville Longbo...11.02,5022
20Lene GadkjærMalegas The Actor (Anton)11.24,0020
21Mette NielsenTorkild11.30,2521
22Tilde HedegaardTheo20.34,1523
23Anja SembergStjerneregns Sean20.34,8424
24Maria GadkjærMalegas Any Way You Want It (W...20.38,3425
25Martina Cathrine JensenCrazyjumpers Nati Per Amare (A...20.44,7826
26Anja SembergStjerneregns Yellow Submarine...20.52,4427
27Mette VangsgaardMoslunds Vitara af Lego-Gården20.58,8428
28Natasja Vester NielsenStald Trofast's Black Fifi Joe...21.01,3429
29Marie FloutrupKlundtes The Valiant Viking21.41,0330
30Sofia JeppesenUffe21.42,1331
31Mie ToftBlomstervejens Brown Cream (Ca...30.51,4332
32Louise HansenRådved Nygård's Dipsy (Dipsy)30.54,8433
33Maja Vester NielsenKnudsbøls Ariel31.03,9034
34Natasja Vester NielsenStald Trofast's Fleur Delacour...31.25,4535
35Natasja Vester NielsenTumles Neon Phantom (Mindy)31.26,0736
36Ida NicolaisenFønix31.32,4137
37Mette NielsenKandies Apollo (Apollo)31.41,4738
38Tilde HedegaardMoslund's Nalla31.46,5339
39Louise HansenRådved Nygård's Ice-O-Pede (Pe...3+11.15,9140
40Mette NielsenStald Juniors Felix (Felix)41.36,0041
41Martina Cathrine JensenViftrups Black Peugeot (Pølle)3+12.03,8142
42Louise TovgaardTovgaards Mini (Lang-øre)50.52,5943
43Sara BruunLille Blå (Bente)51.09,0644
44Simone TifalKaningaardensBubble (Bubble)61.10,5345
45Maja Vester NielsenTorhøjs Toulouse (Bob)61.25,9746
46Mette NielsenTumles Let There Be Love (Dust...61.51,8247
47Anja ThillemannBorn to Be Wild (Wilmo)61.55,7248
48Maja Vester NielsenTorhøjs Abigail (Grande)6+11.22,4049
49Mie ToftApples Teddy (Teddy)8+32.30,6250
Uplac.Mie ToftStald Nielsens Zoe Say Its Eas...Disk. på tid55
Uplac.Lisette KongerslevSøgaards CosmopolitanTrukket55
Uplac.Maja Vester NielsenTorhøjs Dala (Dala)Trukket55
Uplac.Sara BruunApples Chico (Chico)Trukket55
Uplac.Sara BruunStald Nielsen Rosie is for Lo....Trukket55
u3Maria GadkjærMalegas Walk With Me (Missi) (...00.27,473
Antal deltagere: 55.   Heraf veteraner: 0.   Og uden for konkurrence: 1.
Dommer: Mette Kjærgaard Brandbyge
Sekretær: Marie Floutrup
Bedømmelsesmetode: A
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Let kroget
Dato: 2019-11-24 15:30

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidCupPindPoint
1Lene GadkjærMalegas Complicated Heart (Har...00.30,7800.19,8500.50,63212
2Louise HansenRådved Nygård's Tro På Os To (...00.27,6700.23,0900.50,76311
3Cathrine Lind JakobsenCrazyjumpers Una Vita Nuova (M...00.34,6900.21,0900.55,78411
4Leonora KnakkergaardUniKins Tinkers Hill00.27,8000.31,4400.59,24511
5Louise HansenSkogstorps Rumble (Rumle)00.33,0300.28,3501.01,38611
6Tilde HedegaardTheo00.36,0300.30,3401.06,37711
7Maria GadkjærMalegas You Took My Heart Away...00.47,4000.19,5901.06,99811
8Anja SembergStjerneregns Victoria Tower (T...00.38,0300.35,2801.13,31911
9Mette NielsenTorkild00.48,2800.31,6501.19,931011
10Marie FloutrupFurukollens Parsley00.49,0300.40,5901.29,621111
11Mette VangsgaardMoslunds Vitara af Lego-Gården00.56,9100.47,6501.44,561211
12Anja SembergMalegas Sweetest Surprice (Cin...00.24,5010.16,6010.41,1013
13Leonora KnakkergaardSkovvejens El Shètán00.27,6910.17,0910.44,7814
14Leonora KnakkergaardStald Trofast's Neville Longbo...00.38,7510.29,9711.08,7215
15Tilde HedegaardSommerly´s Korinth (Teddy)00.43,7910.28,7511.12,5416
16Louise HansenRådved Nygård's Det Bedste Je....00.41,2210.49,0911.30,3117
17Mie ToftApples Nonno (Nonno)10.30,2518
18Anja SembergStjerneregns Victoria Miro (Mi...10.30,5619
19Maria GadkjærMalegas Any Way You Want It (W...10.33,3520
20Mie ToftBlomstervejens Brown Cream (Ca...10.41,3121
21Natasja Vester NielsenStald Trofast's Black Fifi Joe...10.46,2822
22Maja Vester NielsenKnudsbøls Ariel10.46,5923
23Annika NicolaisenJulius (Julle)10.48,7824
24Natasja Vester NielsenTumles Neon Phantom (Mindy)10.56,8225
25Natasja Vester NielsenStald Trofast's Fleur Delacour...11.04,0026
26Lene GadkjærMalegas The Actor (Anton)11.05,2827
27Mette NielsenKandies Apollo (Apollo)11.10,3828
28Josefine GammelgaardRådved Nygård's Ice-O-Pede (Pe...11.12,5329
29Anja SembergStjerneregns Sean20.25,1830
30Rebecca JensenStald Fuglsangs Gremlins Gizmo20.37,7831
31Louise TovgaardTovgaards Mini (Lang-øre)21.12,2832
32Ida NicolaisenFønix21.13,2533
33Asta Marie Brødsgaard Jul...UniKins Black Pearl (Saga)30.45,2534
34Sara BruunBlomstervejens Brownsky (Flash)30.46,9735
35Tilde HedegaardMoslund's Nalla30.52,0336
36Mette NielsenStald Juniors Felix (Felix)30.56,8837
37Sara BruunApples Teddy (Teddy)31.14,6938
38Maja Vester NielsenTorhøjs Toulouse (Bob)2+11.14,3039
39Cathrine Lind JakobsenMüllers Call Me What You Want...31.48,1340
40Louise HansenRådved Nygård's Dipsy (Dipsy)40.43,7841
41Sara BruunLille Blå (Bente)40.47,0042
42Anja SembergStjerneregns Yellow Submarine...40.48,6543
43Maja Vester NielsenTorhøjs Abigail (Grande)41.05,0344
44Mette NielsenTumles Let There Be Love (Dust...41.12,9045
45Anja ThillemannBorn to Be Wild (Wilmo)41.21,1846
46Marie FloutrupKlundtes The Valiant Viking41.47,3847
47Simone TifalKaningaardensBubble (Bubble)51.13,2548
48Sara BruunApples Chico (Chico)6+11.27,4149
49Sara BruunStald Nielsens Zoe Say Its Eas...8+1+12.01,9150
Uplac.Josefine GammelgaardSøgaards CosmopolitanTrukket53
Uplac.Maja Vester NielsenTorhøjs Dala (Dala)Trukket53
u1Maria GadkjærMalegas Walk With Me (Missi) (...00.29,0000.16,8200.45,821
Antal deltagere: 52.   Heraf veteraner: 0.   Og uden for konkurrence: 1.
Dommer: Charlotte Elleby
Sekretær: Mette Vangsgaard
Bedømmelsesmetode: C1
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Middelsvær lige
Dato: 2019-11-24 09:20

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Maria GadkjærMalegas Walk With Me (Missi)00.18,0000.17,6500.35,6513
2Leonora KnakkergaardSkovvejens El Shètán00.19,5600.16,3400.35,9012
3Louise HansenTumles Stand by Me (Stanley)00.38,1200.46,7501.24,8712
4Anja SembergStjerneregns Across The Univer...10.31,6000.21,0010.52,601
5Louise TovgaardSommerly´s Samaria (Tøssen)10.46,9700.24,7511.11,721
6Louise HansenHønsehusets Something That I ....00.50,0010.59,0011.49,001
7Mette BrandbygeMilleniums Palermo20.57,0000.31,2921.28,29
8Marie FloutrupFurukollens Parsley21.20,0600.27,5321.47,59
9Maria GadkjærMalegas One Of A Kind (Oscar)1+11.42,1300.28,7522.10,88
10Louise HansenRådved Nygård's Tro På Os To (...20.44,0010.13,5030.57,50
11Louise HansenHaugens Consequences (Corneliu...21.11,8111.11,8132.23,62
12Mette VangsgaardMoslunds Vitara af Lego-Gården30.29,19
13Anja ThillemannStrike a Rose af Hyben (Rose)30.48,91
14Martina Cathrine JensenCrazyjumpers Nati Per Amare (A...31.08,09
15Lene GadkjærMalegas Complicated Heart (Har...31.51,13
16Anja SembergStjerneregns All You Need Is L...41.07,37
17Tilde HedegaardTheo41.14,71
18Simone TifalStald Fuglsangs Silver Neon Li...50.31,44
19Mie ToftVilsmøllegårdens ... (Hafi, Ha...52.08,94
20Maja Vester NielsenKnudsbøls Ariel61.12,15
21Ida NicolaisenKandies Králik61.12,38
22Sara BruunBlomstervejens Brownsky (Flash)61.39,18
23Lene GadkjærMalegas The Actor (Anton)3+2+22.13,94
24Natasja Vester NielsenStald Trofast's Black Fifi Joe...5+1+32.33,15
Uplac.Annika NicolaisenFunnys Forest Drop (Fozzie)Trukket
Uplac.Ida NicolaisenFønixTrukket
Uplac.Louise HansenRådved Nygård's Det Bedste Je....Trukket
Uplac.Louise TovgaardTovgaards Mini (Lang-øre)Trukket
Uplac.Maria GadkjærMalegas Any Way You Want It (W...Trukket
Uplac.Natasja Vester NielsenFunnys Infinite Love (Fini)Trukket
u4Mette VangsgaardJordbærgårdens Captain Cold(u)00.55,2500.32,9601.28,21
u7Simone TifalStald Junior's Sunny Boy (Boy)...20.59,0000.21,1921.20,19
u8Mette BrandbygePralinens Royal Jubilee (U)10.55,1510.27,5821.22,73
u19Simone TifalHybens Scorpion Kings (JJ) (u)51.22,66
Antal deltagere: 34.   Heraf veteraner: 0.   Og uden for konkurrence: 4.
Dommer: Lisette Kongerslev
Sekretær: Lisette Kongerslev
Bedømmelsesmetode: C1
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Svær kroget
Dato: 2019-11-24 09:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Lisette KongerslevHønsehusets A Whole New World01.04,4300.54,0901.58,5213
2Anja SembergMoslunds Cocio01.29,1900.54,2202.23,4112
3Mette BrandbygeSundahls Strålende11.03,3700.54,8811.58,251
4Lisette KongerslevBellas Fancy Thora11.11,4700.53,0012.04,471
5Marie FloutrupFurukollens True by Willpower11.19,8800.57,3712.17,251
6Charlotte EllebyVilsmøllegårdens Flip Flop (Fr...11.30,8101.14,6612.45,471
7Marie FloutrupKlundtes Sept of Remembrance (...10.58,6210.45,9121.44,53
8Anja SembergNødkærlunds Pistacia11.05,0910.42,4421.47,53
9Charlotte EllebySundahls Gemytlig (Gunner)11.08,7210.59,5322.08,25
10Lene GadkjærBellas The Last Knight (Lasse)01.10,9021.15,6322.26,53
11Charlotte EllebySofiagårdens Shanghai F111.49,1010.51,0322.40,13
12Mette BrandbygeFormørkelse10.42,8820.44,0431.26,92
13Charlotte EllebyNymåne (Ralph)0+11.25,500+21.40,1333.05,63
14Anja SembergMøllerhusets I Am Legend11.05,7830.56,9042.02,68
15Marie FloutrupWinds Inaya20.58,62
16Charlotte EllebyHønsehusets Something That I ....21.15,06
17Marie FloutrupTop Star Mix af Gress (Tippie)1+12.23,66
18Maria GadkjærHønsehusets Dreams To Dream (D...30.53,50
19Simone TifalBellas Nomess31.35,50
20Natasja Vester NielsenJordbærgårdens Sun Drop (Sally)2+11.49,03
21Charlotte EllebyFurukollens Everglow41.20,22
u3Mette BrandbygeMidnatssol (U)10.36,0400.26,4411.02,48
u7Charlotte EllebyHaugens Wolf Moon (Oswald) (u)10.46,8110.30,3421.17,15
u16Mette BrandbygeVilsmøllegårdens Trivago (U)21.13,25
Antal deltagere: 24.   Heraf veteraner: 0.   Og uden for konkurrence: 3.
Dommer: Louise Maiken Hansen
Sekretær: Josefine Gammelgaard
Bedømmelsesmetode: C1
Maksimum tid: 2:30
Til toppen

Svær kroget
Dato: 2019-11-24 14:00

Plac.FørerKaninFejlTidPindPoint
1Anja SembergNødkærlunds Pistacia00.41,0613
2Marie FloutrupWinds Inaya00.43,471
3Anja SembergMoslunds Cocio00.44,031
4Mette BrandbygeFormørkelse00.47,791
5Anja SembergMøllerhusets I Am Legend00.55,151
6Natasja Vester NielsenJordbærgårdens Sun Drop (Sally)00.58,281
7Marie FloutrupTop Star Mix af Gress (Tippie)00.58,971
8Louise HansenFurukollens Everglow01.01,901
9Lene GadkjærBellas The Last Knight (Lasse)10.38,78
10Louise HansenSofiagårdens Shanghai F110.46,97
11Mette BrandbygeSundahls Strålende10.52,34
12Charlotte EllebySundahls Gemytlig (Gunner)10.54,00
13Louise HansenHønsehusets Something That I ....11.03,50
14Maria GadkjærHønsehusets Dreams To Dream (D...11.04,65
15Charlotte EllebyHønsehusets A Whole New World11.06,75
16Marie FloutrupKlundtes Sept of Remembrance (...1+11.05,93
17Louise HansenVilsmøllegårdens Flip Flop (Fr...21.08,22
18Charlotte EllebyNymåne (Ralph)21.15,47
19Simone TifalBellas Nomess21.18,63
u1Mette BrandbygeMidnatssol (U)00.28,37
u5Marie FloutrupFurukollens True by Willpower...00.47,91
u15Charlotte EllebyHaugens Wolf Moon (Oswald) (u)10.54,94
u20Maria GadkjærMalegas Asterix (U)21.12,41
Antal deltagere: 23.   Heraf veteraner: 0.   Og uden for konkurrence: 4.
Dommer: Lisette Kongerslev
Sekretær: Lisette Kongerslev
Bedømmelsesmetode: A
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Elite lige
Dato: 2019-11-24 15:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidCert.Point
1Mette BrandbygeBellas Ch Lucie Kaas00.21,1900.18,1900.39,3814
2Lisette KongerslevSundahls Ch. Innkeeper00.28,9600.18,6500.47,613
3Louise HansenSundahls GdCh. Ella (Grå)10.24,1800.21,1610.45,34
4Louise HansenHønsehusets Ch. Luv A Bye (Win...00.37,8120.50,5921.28,40
5Lisette KongerslevHønsehusets A Whole New World20.45,0010.23,8131.08,81
6Louise HansenHaugens Primrose Dream (Prim)20.46,6010.29,3731.15,97
7Lisette KongerslevBellas Fancy Thora20.55,6010.37,0331.32,63
8Mette BrandbygeSundahls Strålende1+11.13,1810.57,0332.10,21
9Maria GadkjærHønsehusets Dreams To Dream (D...20.44,0931.17,6552.01,74
10Marie FloutrupWinds Inaya2+11.03,09
11Marie FloutrupFurukollens True by Willpower31.10,78
12Anja SembergOceans Ch. Playa Grande af Sof...40.54,75
13Lisette KongerslevJordbærgårdens Too-Ticki41.11,56
14Louise HansenSofiagårdens Shanghai F13+11.12,69
15Mette VangsgaardKlundtes Nightmare Moon (Maya)51.01,03
16Lisette KongerslevVilsmøllegårdens Momondo51.57,78
17Lene GadkjærMalegas Obelix (Obi)5+11.45,53
Uplac.Maria GadkjærMalegas AsterixTrukket
Antal deltagere: 18.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Charlotte Elleby
Sekretær: Charlotte Elleby
Bedømmelsesmetode: C1
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Højdehop
Dato: 2019-11-24 17:20

Plac.FørerKanin5060708085Cert.Point
1Lisette KongerslevBellas Fancy ThoraOOOXOXXO14
2Charlotte EllebySundahls GdCh. Ella (Grå)-XOOOXXX
3Lisette KongerslevVilsmøllegårdens MomondoOOOXOXXX
4Charlotte EllebyHønsehusets Ch. Luv A Bye (Win...-XOXOXXOXXX
5Lisette KongerslevSundahls Ch. InnkeeperOXOXXOXXOXXX
6Leonora KnakkergaardHarleys Shores Of VeniceOOOXXX
6Louise HansenFurukollens EverglowOOOXXX
6Louise HansenVilsmøllegårdens Flip Flop (Fr...OOOXXX
9Lisette KongerslevJordbærgårdens Too-TickiOXOOXXX
10Mette VangsgaardKlundtes Nightmare Moon (Maya)OOXOXXX
11Simone TifalBellas NomessOOXXX
12Simone TifalStald Junior's Sunny Boy (Boy)XOXOXXX
13Lene GadkjærBellas The Last Knight (Lasse)OXXOXXX
13Louise TovgaardTovgaards MickeyOXXOXXX
15Louise TovgaardSommerly´s Samaria (Tøssen)OXXX
15Natasja Vester NielsenFunnys FantasiaOXXX
Antal deltagere: 16.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Mette Kjærgaard Brandbyge
Sekretær: Mette Brandbyge
Bedømmelsesmetode: 50 cm.
Maksimum tid: 2 minutter
Til toppen

Blue Breeze Cup 2019

Plac.FørerKaninBane 1Bane 2 Samlet
1Anja SembergMoslunds Cocio235
2Anja SembergNødkærlunds Pistacia819
3Marie FloutrupFurukollens True by Willpower5510
4Mette BrandbygeSundahls Strålende31215
5Mette BrandbygeFormørkelse12416
6Lisette KongerslevHønsehusets A Whole New World11617
7Marie FloutrupWinds Inaya15217
8Anja SembergMøllerhusets I Am Legend14620
9Lene GadkjærBellas The Last Knight (Lasse)101020
10Charlotte EllebySundahls Gemytlig (Gunner)91322
11Louise HansenSofiagårdens Shanghai F1111122
12Louise HansenVilsmøllegårdens Flip Flop (Fr...61824
13Marie FloutrupKlundtes Sept of Remembrance (...71724
14Natasja Vester NielsenJordbærgårdens Sun Drop (Sally)20727
15Louise HansenFurukollens Everglow21930
16Sille MarcussenHønsehusets Something That I ....161430
17Charlotte EllebyNymåne (Ralph)131932
18Maria GadkjærHønsehusets Dreams To Dream (D...181533
19Simone TifalBellas Nomess192039
Antal deltagere: 19.   Heraf veteraner: 0.  
Blue Breeze Cup 2019
Til toppen

Young Yellow Cup 2019

Plac.FørerKaninBane 1Bane 2Samlet
1Maria GadkjærMalegas Walk With Me (Missi)314
2Lene GadkjærMalegas Complicated Heart (Har...628
3Maria GadkjærMalegas You Took My Heart Away...2810
4Louise HansenSkogstorps Rumble (Rumle)4610
5Leonora KnakkergaardSkovvejens El Shètán11415
6Leonora KnakkergaardUniKins Tinkers Hill13518
7Marie FloutrupFurukollens Parsley71118
8Louise HansenRådved Nygård's Tro På Os To (...16319
9Anja SembergStjerneregns Victoria Tower (T...11920
10Anja SembergStjerneregns Victoria Miro (Mi...51924
11Anja SembergMalegas Sweetest Surprice (Cin...141327
12Mie ToftApples Nonno (Nonno)101828
13Tilde HedegaardSommerly´s Korinth (Teddy)121628
14Tilde HedegaardTheo23730
15Mette NielsenTorkild221032
16Annika NicolaisenJulius (Julle)92433
17Louise HansenRådved Nygård's Det Bedste Je....171734
18Leonora KnakkergaardStald Trofast's Neville Longbo...201535
19Mette VangsgaardMoslunds Vitara af Lego-Gården281240
20Maria GadkjærMalegas Any Way You Want It (W...252045
21Lene GadkjærMalegas The Actor (Anton)212748
22Asta Marie Brødsgaard Jul...UniKins Black Pearl (Saga)153449
23Mie ToftBlomstervejens Brown Cream (Ca...322153
24Sara BruunBlomstervejens Brownsky (Flash)183553
25Anja SembergStjerneregns Sean243054
26Maja Vester NielsenKnudsbøls Ariel342357
27Natasja Vester NielsenStald Trofast's Fleur Delacour...352661
28Natasja Vester NielsenTumles Neon Phantom (Mindy)362561
29Mette NielsenKandies Apollo (Apollo)382866
30Louise HansenRådved Nygård's Ice-O-Pede (Pe...402969
31Anja SembergStjerneregns Yellow Submarine...274370
32Ida NicolaisenFønix373370
33Louise HansenRådved Nygård's Dipsy (Dipsy)334174
34Tilde HedegaardMoslund's Nalla393675
35Mette NielsenStald Juniors Felix (Felix)413778
36Sara BruunLille Blå (Bente)444286
37Mie ToftApples Teddy (Teddy)503888
38Mette NielsenTumles Let There Be Love (Dust...474592
39Simone TifalKaningaardns Bubble454893
40Anja ThillemannBorn to Be Wild (Wilmo)484694
41Sara BruunApples Chico (Chico)5549104
42Mie ToftStald Nielsens Zoe Say Its Eas...5550105
43Lisette KongerslevSøgaards Cosmopolitan5553108
Antal deltagere: 43.   Heraf veteraner: 0.  
Young Yellow Cup 2019
Til toppen






Kontakt
Kontakt



Slå vinterpynt fra

© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.