Ofte stillede spørgsmål
Mine supportsager
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

VINTERCUP  I  DRIVHUSET  VED  NYKØBING  DEN  21.  -  22.  DECEMBER  2019

Print
Tryk for at komme til:
Let ligeLet lige
Middelsvær ligeMiddelsvær lige
Svær ligeSvær lige
Elite ligeElite lige
HøjdehopSamlet vinder


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let lige
Dato: 2019-12-21 14:15

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Mia HansenSkovvejens Born to Do It (Itze)00.26,0900.16,0000.42,0912
2Mia HansenUniKins A Quiet Place (Penny)00.30,4400.31,3101.01,7511
3Mia HansenTumles Kiss Me (Kiss)00.30,3800.46,9701.17,3511
4Mette VangsgaardHønsehusets Twilight Triumph (...00.42,6900.40,5301.23,2211
5Signe BrenholdtSolens Dancing Queen (Diva)10.15,5900.15,7210.31,311
6Mia HansenSkovvejens Colors of the Wind...10.20,7200.14,3410.35,06
7Patricia MøllnitzDundines Miguel Valente (Migue...10.17,3100.26,5910.43,90
8Mia HansenFunnys Bouncing Bugs (Blade)10.32,8400.32,7511.05,59
9Simone JacobsenVanglys Milton (Milton)11.01,8100.51,3211.53,13
10Wiktoria JanikowskaStald Fuglsangs Flying Unicorn10.30,7810.29,8521.00,63
11Anna Katrine HustedSareptas Blue Crush (Crush)20.14,93
12Mia HansenWinds Ilario20.30,87
13Wiktoria JanikowskaSkovvejens Ironhide (Iron)20.34,78
14Patricia MøllnitzDundines Matteo Balsano (Matte...40.20,43
15Mia HansenLavendulas Månskugga40.56,28
16Mia HansenCarrots Toad51.29,31
17Josefine GammelgaardHønsehusets Sailor (Sailor)60.50,57
18Mia HansenCarrots Koopa Troopa (Koppa)71.16,10
19Mia HansenCarrots Princess Peach (Peach)71.22,53
20Silke BrendstrupKastanjegårdens Eddie (Eddie)5+1+12.05,19
21Patricia MøllnitzDundines Nina Simonetti (Nina)80.29,41
Uplac.Mia HansenCarrots The King Boo (Boo)Trukket
Uplac.Simone JacobsenMoslunds Mopsy (Mopsy)Trukket
v1Patricia MøllnitzEskirs Ch. Ziyu Al Yaqoub (M...(V)00.13,9000.13,0000.26,90
Antal deltagere: 24.   Heraf veteraner: 1.  
Dommer: Tanja Skou Pedersen
Aspirant: Cecilie Brenholdt
Sekretær: Tanja Pedersen
Bedømmelsesmetode: C1, 0 - 1 fejl i finalen
Maksimum tid: 2:00
Til toppen

Let lige
Dato: 2019-12-22 14:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Anna Katrine HustedSareptas Blue Crush (Crush)00.12,8100.13,9400.26,7512
2Mia HansenSkovvejens Born to Do It (Itze)00.17,4700.11,8400.29,3111
3Patricia MøllnitzDundines Miguel Valente (Migue...00.19,9400.12,2800.32,2211
4Mia HansenTumles Kiss Me (Kiss)00.19,7200.22,2500.41,9711
5Mia HansenWinds Ilario00.23,5600.20,1300.43,6911
6Mia HansenUniKins A Quiet Place (Penny)00.17,1300.26,9100.44,0411
7Mia HansenFunnys Bouncing Bugs (Blade)00.17,1300.30,0300.47,1611
8Mette VangsgaardHønsehusets Twilight Triumph (...00.32,2800.29,0001.01,2811
9Mia HansenSkovvejens Colors of the Wind...10.15,7800.10,8510.26,63
10Patricia MøllnitzDundines Matteo Balsano (Matte...10.34,3500.19,4110.53,76
11Mia HansenCarrots Toad10.37,1300.26,1011.03,23
12Mette VangsgaardTumles Devil Bear00.32,120+11.27,6911.59,81
13Wiktoria JanikowskaStald Fuglsangs Flying Unicorn20.27,50
14Simone JacobsenMoslunds Mopsy (Mopsy)20.27,94
15Mia HansenCarrots Princess Peach (Peach)20.28,34
16Wiktoria JanikowskaSkovvejens Ironhide (Iron)30.19,44
17Mia HansenLavendulas Månskugga30.30,50
18Mia HansenCarrots Koopa Troopa (Koppa)30.36,31
19Josefine GammelgaardHønsehusets Sailor (Sailor)4+11.09,99
20Patricia MøllnitzDundines Nina Simonetti (Nina)60.25,99
Uplac.Simone JacobsenVanglys Milton (Milton)Trukket
v1Patricia MøllnitzEskirs Ch. Ziyu Al Yaqoub (M...(V)00.13,0600.11,9300.24,99
Antal deltagere: 22.   Heraf veteraner: 1.  
Dommer: Tanja Skou Pedersen
Sekretær: Signe Brenholdt
Bedømmelsesmetode: C1, 0 - 1 fejl i finalen.
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Middelsvær lige
Dato: 2019-12-21 15:45

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Mia HansenBjörklövets In Loving Memory000.19,0000.21,900.40,9713
2Regitze ReckWinds Ilviro00.32,6000.18,1000.50,7012
3Signe BrenholdtStampestaldens Kate (Kate)00.21,6800.33,1200.54,8012
4Mia HansenMilleniums Mister Marvelous (M...00.25,7500.30,6800.56,4312
5Mia HansenBjörklövets Burning View (Conr...00.26,8700.31,8700.58,7412
6Mia HansenFunnys Eclipse10.24,2200.18,8710.43,09
7Mette WindUniKins Dragon Hill10.21,3100.26,9410.48,25
8Mia HansenFunnys To The Gates (Gilbert)00.20,0310.33,4010.53,43
9Wiktoria JanikowskaJordbærgårdens Queen Bee (Bee)10.26,1200.30,0610.56,18
10Mia HansenFunnys Bizzy Dizzy Beez (Bisse)10.29,9600.31,0311.00,99
11Mia HansenUniKins Death Song (Zoey)00.27,2510.38,3511.05,60
12Wiktoria JanikowskaStjerneregns Rosalee10.42,7900.35,6611.18,45
13Mette VangsgaardMoslunds Vitara af Lego-Gården10.17,4710.27,1020.44,57
14Tanja PedersenUniKins Screaming Death (Zelda)10.38,0310.21,7820.59,81
15Signe BrenholdtFunnys Breaking Point (Baldria...10.33,0610.28,2221.01,28
16Tanja PedersenUniKins Night Fury (Falk)00.27,351+10.50,8121.18,16
17Josefine GammelgaardRådved Nygård's Mit Hood00.30,911+10.57,2821.28,19
18Mette VangsgaardMoslunds Liana af Lego-Gården10.30,0620.57,9131.27,97
19Mia HansenFunnys Eye For An Eye (Elias)00.40,78Trukket
20Mia HansenUniKins Troubador (Tro)20.25,94
21Mia HansenKlundtes The White Raven (Wigg...20.41,06
22Mia HansenKlundtes Lies and Fireflies (F...30.27,25
Antal deltagere: 22.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Patricia Møllnitz
Aspirant: Anna Katrine Husted
Sekretær: Signe Brenholdt
Bedømmelsesmetode: C1, 0 - 1 fejl i finalen
Maksimum tid: 2:00
Til toppen

Middelsvær lige
Dato: 2019-12-22 14:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Tanja PedersenUniKins Screaming Death (Zelda)00.14,7800.20,2800.35,0613
2Mette WindUniKins Dragon Hill00.25,5300.17,9600.43,4912
3Mia HansenMilleniums Mister Marvelous (M...00.36,4400.17,7200.54,1612
4Mia HansenFunnys To The Gates (Gilbert)00.21,4400.33,5000.54,9412
5Cecilie BrenholdtTumles Star Creature (Sol)00.21,9710.22,9410.44,911
6Signe BrenholdtStampestaldens Kate (Kate)10.27,2200.28,2510.55,47
7Regitze ReckWinds Ilviro10.50,5000.13,9311.04,43
8Mia HansenKlundtes Lies and Fireflies (F...10.44,5900.33,1511.17,74
9Tanja PedersenUniKins Night Fury (Falk)10.16,5010.22,4420.38,94
10Mia HansenFunnys Eye For An Eye (Elias)10.19,8710.31,9720.51,84
11Wiktoria JanikowskaStjerneregns Rosalee10.34,9710.38,0621.13,03
12Mette VangsgaardMoslunds Liana af Lego-Gården10.36,1930.19,4440.55,63
13Signe BrenholdtFunnys Breaking Point (Baldria...20.18,47
14Mia HansenFunnys Eclipse20.21,90
15Mia HansenKlundtes The White Raven (Wigg...20.23,19
16Mia HansenUniKins Death Song (Zoey)20.36,88
17Wiktoria JanikowskaJordbærgårdens Queen Bee (Bee)20.39,60
18Signe BrenholdtSolens Dancing Queen (Diva)20.43,40
19Mia HansenFunnys Bizzy Dizzy Beez (Bisse)20.45,03
20Josefine GammelgaardMoslunds Vitara af Lego-Gården30.36,94
21Josefine GammelgaardRådved Nygård's Mit Hood2+10.55,46
Uplac.Mia HansenUniKins Troubador (Tro)Trukket
Antal deltagere: 22.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Patricia Møllnitz
Aspirant: Anna Katrine Husted
Sekretær: Patricia Møllnitz og Mette Wind
Bedømmelsesmetode: C1 - 0 - 1 fejl i finalen
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Svær lige
Dato: 2019-12-22 12:45

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Mia HansenFormørkelse00.21,6600.16,7900.38,4513
2Tanja PedersenFurukollens True by Foxglove00.21,1200.34,4700.55,5912
3Mia HansenKlundtes Pass The Poems (PP)00.30,8800.26,7800.57,6612
4Tanja PedersenBjörklövets Little Sunset (Law...00.37,2800.32,5601.09,8412
5Mia HansenMilleniums Eudoros Från Troja...10.18,2500.12,2810.30,531
6Mia HansenBjörklövets Burning View00.28,1210.20,1310.48,251
7Wiktoria JanikowskaFunnys Amnesia (Aisia)00.36,7510.27,2211.03,971
8Mia HansenFunnys No Return (Rino)10.17,4310.16,4420.33,87
9Mia HansenKlundtes Lonely Hills10.21,9810.21,3420.43,32
10Tanja PedersenHaugens Little Bird (Rocco)10.17,5420.21,7830.39,32
11Josefine GammelgaardStjerneregns Prince Blue Blo.....11.30,5021.53,7233.24,22
12Tanja PedersenUniKins Fly Away (Alwa)10.38,1641.51,2852.29,44
13Tanja PedersenUniKins Dreams of Destiny (Mel...20.23,94
14Janni BrenholdtStampestaldens Allison (Alliso...20.40,97
15Tanja PedersenKlundtes Double Diamond (Diako)1+10.54,72
16Signe BrenholdtStampestaldens Styles (Styles)30.24,63
17Patricia MøllnitzFunnys Akella (Ella)30.30,46
18Tanja PedersenBjörklövets Highs and Lows (Hi...30.31,21
19Signe BrenholdtTaharas Ane30.33,84
20Josefine GammelgaardKløvergårdens Epsilon Aquar......2+10.51,94
21Wiktoria JanikowskaFunnys Zlatava (Ava)31.02,16
22Tanja PedersenBjörklövets Radioactive (Radar)40.21,63
23Mia HansenBjörklövets In Loving Memory3+10.49,40
24Tanja PedersenFunnys Heart Beat (Bea)60.41,31
u24Patricia MøllnitzDundine's GCh. Silvia (Silvia)...60.29,56
Antal deltagere: 25.   Heraf veteraner: 0.   Og uden for konkurrence: 1.
Dommer: Camilla Kirk Jensen
Aspirant: Cecilie Brenholdt
Sekretær: Camilla Kirk Jensen og Signe Brenholdt
Bedømmelsesmetode: C1, 0 - 1 fejl i finalen
Maksimum tid: 2:00
Til toppen

Svær lige

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Tanja PedersenUniKins Dreams of Destiny (Mel...10.29,8110.36,3521.06,163
2Simone JacobsenStjerneregns Prince Blue Blo.....11.41,7811.30,4123.12,19
3Tanja PedersenBjörklövets Little Sunset (Law...10.43,0320.39,3131.22,34
4Tanja PedersenKlundtes Double Diamond (Diako)10.42,5430.45,9741.28,51
5Wiktoria JanikowskaFunnys Amnesia (Aisia)00.35,6050.26,3451.01,94
6Signe BrenholdtFunnys No Return (Rino)10.19,56Disk.
7Tanja PedersenKlundtes Lonely Hills20.23,44
8Josefine GammelgaardKløvergårdens Epsilon Aquar......20.23,59
9Tanja PedersenFurukollens True by Foxglove (...20.25,50
10Tanja PedersenBjörklövets Radioactive (Radar)20.29,63
11Signe BrenholdtTaharas Ane20.31,97
12Tanja PedersenFunnys Heart Beat (Bea)20.33,19
13Patricia MøllnitzFunnys Akella (Ella)20.34,94
14Tanja PedersenUniKins Fly Away (Alwa)21.24,25
15Janni BrenholdtStampestaldens Allison (Alliso...30.25,87
16Tanja PedersenFurukollens Strange Fruit (Fra...40.26,00
17Wiktoria JanikowskaFunnys Zlatava (Ava)40.37,68
18Tanja PedersenHaugens Little Bird (Rocco)50.20,88
19Janni BrenholdtStampestaldens Styles (Styles)50.59,53
20Tanja PedersenBjörklövets Highs and Lows (Hi...51.03,88
21Tanja PedersenFurukollens Juniper (Jupi)80.55,31
Antal deltagere: 21.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Mia Pihlmann Hansen
Aspirant: Regitze Reck
Sekretær: Mette Wind
Bedømmelsesmetode: C1, 0 - 1 fejl i finalen
Maksimum tid: 2:00
Til toppen

Elite lige
Dato: 2019-12-21 18:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidCert.Point
1Patricia MøllnitzDundines Liva Weel (Liva)00.40,2510.28,8511.09,1014
2Mette WindWinds SCh. Cyclops00.39,9710.37,8111.17,781
3Patricia MøllnitzFunnys Inabi Uchiha (Inabi)11.13,9700.52,0612.06,03
4Mia HansenBellas Ch. Pappelina (Lina)10.22,9410.24,6220.47,56
5Mia HansenFunnys Taxan (Tarzan)00.26,7120.36,2521.02,96
6Mia HansenSolens All Or Nothing (Alluah)10.35,0010.28,8521.03,85
7Mia HansenStampegårdens GCh. Doctor D......00.57,6321.08,0922.05,72
8Mia HansenFunnys Ch. Air Mist (Elwa)10.20,6820.33,3730.54,05
9Mia HansenUniKins Isla Calero (Camin)20.42,8410.29,3431.12,18
10Mia HansenKlundtes Second Shot (Sander)20.27,8520.18,7540.46,60
11Mia HansenUniKins High Five (Fiifii)20.34,3420.24,3240.58,66
12Cecilie BrenholdtStampestaldens Purpurella (Ell...20.45,1320.54,6941.39,82
13Mia HansenUniKins Lie To Me (Elo)1+11.10,8820.46,5041.57,38
14Mia HansenKlundtes First Strike (Silke)10.43,3140.43,3751.26,68
15Mia HansenUniKins Dreams of Devotion (Al...11.01,6040.31,9751.33,57
16Patricia MøllnitzHønsehusets Dead Man's Chest (...20.55,4331.03,2951.58,72
17Cecilie BrenholdtStampestaldens Bulmers Norman...21.11,532+11.15,1952.26,72
18Janni BrenholdtStampestaldens Else Lindstow (...20.54,8140.59,9961.54,80
19Mia HansenStampegårdens Fantasy Island (...10.56,66Trukket
20Mia HansenUniKins Dive Clops (Dudii)20.29,37
21Mette WindStampegårdens GdCh. Mystic Maze20.36,53
22Anna Katrine HustedSharpies Blossom Hill (Molle)30.37,34
23Mia HansenKlundtes Lead in Lipstick (Lib...31.11,88
24Mia HansenStampegårdens Madame Web (Wilm...31.14,19
25Signe BrenholdtStampestaldens La Paix (La Pai...40.33,10
26Mette VangsgaardKlundtes Nightmare Moon (Maya)40.37,56
27Regitze ReckWinds Ilinora (Nora)40.45,56
28Signe BrenholdtUniKins I Can't Love You (Alca...40.48,65
29Patricia MøllnitzUniKins Star Strike (Starla)41.01,22
30Anna Katrine HustedRosehagens Eden Rose (Eden)3+11.13,95
31Cecilie BrenholdtFunnys Amira (Amira)4+11.18,16
32Mette VangsgaardMalegas Panic in the Skies!81.07,03
Uplac.Janni BrenholdtUniKins Cactus Jack (Jack)Disk.
Uplac.Mette VangsgaardVilsmøllegårdens Travia (Viva)Trukket
Uplac.Mia HansenKlundtes Long Way Down (Lotus)Trukket
Uplac.Patricia MøllnitzDundine's GCh. Silvia (Silvia)Trukket
Antal deltagere: 36.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Tanja Skou Pedersen
Sekretær: Janni Brenholdt og Signe Brenholdt
Bedømmelsesmetode: C1, 0 - 2 fejl i finalen
Maksimum tid: 2:00
Til toppen

Elite lige
Dato: 2019-12-22 10:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidCert.Point
1Camilla Kirk JensenBellas Ch. Pappelina (Lina)00.18,8500.22,3200.41,1714
2Tanja PedersenUniKins Isla Calero (Camin)00.27,8500.18,1000.45,9513
3Tanja PedersenFunnys Ch. Air Mist (Elwa)00.24,9000.34,2200.59,1213
4Tanja PedersenSharpies Blossom Hill (Molle)10.18,3400.18,9110.37,25
5Camilla Kirk JensenFunnys Athena (Athena)10.26,4400.29,3410.55,78
6Mette WindWinds SCh. Cyclops10.28,7500.34,2511.03,00
7Camilla Kirk JensenFunnys Taxan (Tarzan)20.15,5000.14,1920.29,69
8Tanja PedersenSolens All Or Nothing (Alluah)20.24,4100.28,6620.53,07
9Patricia MøllnitzDundines Liva Weel (Liva)10.29,0010.25,7220.54,72
10Tanja PedersenUniKins Dive Clops (Dudii)20.32,5300.27,3420.59,87
11Camilla Kirk JensenStampegårdens Tippy Toe (Tut)20.37,4900.29,1921.06,68
12Camilla Kirk JensenStampegårdens SCh. Wild N' Rec...10.37,2510.37,7221.14,97
13Patricia MøllnitzFunnys Inabi Uchiha (Inabi)20.43,7500.36,5421.20,29
14Signe BrenholdtSundahls Stabbington (Bastian)10.18,6920.32,6830.51,37
15Camilla Kirk JensenUniKins GCh. Countdown (Ciwan)00.27,7930.27,2830.55,07
16Camilla Kirk JensenKlundtes First Strike (Silke)20.20,9710.37,3530.58,32
17Tanja PedersenStampegårdens GCh. Doctor D......20.38,4710.28,2131.06,68
18Tanja PedersenUniKins Star Strike (Starla)10.28,7520.41,6631.10,41
19Mette WindStampegårdens GdCh. Mystic Maze10.47,9120.26,1631.14,07
20Camilla Kirk JensenKlundtes Bellarena (Bella)10.49,121+10.43,2531.32,37
21Camilla Kirk JensenKlundtes Lead in Lipstick (Lib...1+11.09,3710.32,4431.41,81
22Camilla Kirk JensenKlundtes Second Shot (Sander)20.22,3520.17,7840.40,13
23Mette VangsgaardVilsmøllegårdens Travia (Viva)20.36,5320.41,8141.18,34
24Regitze ReckWinds Ilinora (Nora)20.45,3420.40,7541.26,09
25Cecilie BrenholdtFunnys Amira (Amira)10.57,7530.40,6841.38,43
26Tanja PedersenHønsehusets Dead Man's Chest (...20.41,8430.50,5951.32,43
27Camilla Kirk JensenStampegårdens Fantasy Island (...20.53,6030.44,5051.38,10
28Mette VangsgaardMalegas Panic in the Skies!20.46,032+10.53,7351.39,76
29Cecilie BrenholdtStampestaldens Bulmers Norman...1+11.20,4331.00,5352.20,96
30Signe BrenholdtStampestaldens La Paix (La Pai...20.39,254+10.52,2171.31,46
31Tanja PedersenUniKins High Five (Fiifii)30.26,85
32Mette VangsgaardKlundtes Nightmare Moon (Maya)30.31,47
33Camilla Kirk JensenBjørkebakkens Touch of Love (I...30.44,56
34Tanja PedersenUniKins I Can't Love You (Alca...30.49,78
35Tanja PedersenStampegårdens Madame Web (Wilm...30.50,03
36Camilla Kirk JensenKlundtes Crystal Arrow (Alwin)40.38,13
37Cecilie BrenholdtStampestaldens Purpurella (Ell...3+11.02,19
38Anna Katrine HustedRosehagens Eden Rose (Eden)3+11.06,16
39Tanja PedersenKlundtes Long Way Down (Lotus)41.26,16
40Janni BrenholdtStampestaldens Else Lindstow (...41.28,06
41Tanja PedersenUniKins Dreams of Devotion (Al...50.52,03
42Camilla Kirk JensenFurukollens True by Match (Mat...60.42,78
43Tanja PedersenUniKins Crescent Wind (Wincent)5+11.27,28
Uplac.Anna Katrine HustedUniKins Cactus Jack (Jack)Disk.
Uplac.Tanja PedersenUniKins Lie To Me (Elo)Trukket
Antal deltagere: 45.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Mia Pihlmann Hansen
Sekretær: Signe Brenholdt og Mia Hansen
Bedømmelsesmetode: C1 - 0 - 2 fejl i finalen
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Højdehop
Dato: 2019-12-21 10:10

Plac.FørerKanin40506070808590Cert.Point
1Mette WindWinds SCh. Cyclops--XOOXXOOO14
2Patricia MøllnitzDundines Liva Weel (Liva)-OOOOOXXX1
3Tanja PedersenUniKins Dive Clops (Dudii)O-OXOXXOXXOXXX1
4Mette WindStampegårdens GdCh. Mystic Maze--OOXOXXX
5Mette VangsgaardKlundtes Nightmare Moon (Maya)OOOXOXXOXXX
5Mette WindBellas Ch. Pappelina (Lina)OOOXOXXOXXX
7Tanja PedersenFurukollens True by Foxglove (...O-OOXXX
7Tanja PedersenSharpies Blossom Hill (Molle)O-OOXXX
7Tanja PedersenUniKins Dreams of Devotion (Al...O-OOXXX
7Tanja PedersenUniKins Isla Calero (Camin)O-OOXXX
11Regitze ReckWinds Ilinora (Nora)-OOOXXX
12Tanja PedersenSolens All Or Nothing (Alluah)O-OXOXXX
13Patricia MøllnitzFunnys Inabi Uchiha (Inabi)-OOXOXXX
14Signe BrenholdtKlundtes First Strike (Silke)OOOXOXX
14Patricia MøllnitzStampegårdens Fantasy Island (...OOOXOXXX
14Regitze ReckKlundtes Second Shot (Sander)OOOXOXXX
17Josefine GammelgaardRådved Nygård's Mit HoodOOXOXOXXX
17Tanja PedersenKlundtes Lonely HillsOOXOXOXXX
19Tanja PedersenHønsehusets Dead Man's Chest (...O-XXOXOXXX
20Tanja PedersenUniKins Lie To Me (Elo)O-OXXOXX
20Tanja PedersenUniKins High Five (Fiifii)O-OXXOXXX
22Wiktoria JanikowskaJordbærgårdens Queen Bee (Bee)XOOOXXOXXX
23Tanja PedersenUniKins I Can't Love YouO-XOXXOXXX
24Anna Katrine HustedRosehagens Eden Rose (Eden)OOXXOXXOXXX
25Tanja PedersenBjörklövets Little Sunset (Law...O-OXXX
25Tanja PedersenKlundtes Long Way Down (Lotus)O-OXXX
25Tanja PedersenStampegårdens Madame Web (Wilm...O-OXXX
28Tanja PedersenHaugens Little Bird (Rocco)OOOXXX
29Mette WindFunnys Taxan (Tarzan)XOOOXXX
29Tanja PedersenFurukollens Juniper (Jupi)XOOOXXX
29Tanja PedersenFurukollens Strange Fruit (Fra...XOOOXXX
29Tanja PedersenUniKins Dreams of Destiny (Mel...XOOOXXX
33Janni BrenholdtStampestaldens Else Lindstow (...-XOOXXX
33Janni BrenholdtUniKins Cactus Jack (Jack)-XOOXXX
35Mette VangsgaardVilsmøllegårdens Travia (Viva)O-XOXXX
35Tanja PedersenKlundtes Double Diamond (Diako)O-XOXXX
37Josefine GammelgaardStjerneregns Prince Blue Blo.....OOXOXX
37Mette WindKlundtes Lead in Lipstick (Lib...OOXOXXX
37Signe BrenholdtStampestaldens La Paix (La Pai...OOXOXXX
37Tanja PedersenUniKins Fly Away (Alwa)OOXOXXX
37Tanja PedersenUniKins Star Strike (Starla)OOXOXXX
37Wiktoria JanikowskaFunnys Amnesia (Aisia)OOXOXXX
43Patricia MøllnitzFunnys EclipseXOOXOXXX
44Josefine GammelgaardKløvergårdens Epsilon Aquar......OOXXOXXX
45Signe BrenholdtStampestaldens Kate (Kate)XOOXXOXXX
46Mette WindBjörklövets Burning View (Conr...OOXXX
46Signe BrenholdtFunnys No Return (Rino)OOXXX
46Silke BrendstrupKastanjegårdens Eddie (Eddie)OOXXX
46Tanja PedersenFunnys Heart Beat (Bea)OOXXX
50Wiktoria JanikowskaFunnys Zlatava (Ava)OXOXXX
51Janni BrenholdtStampestaldens Styles (Styles)XOXOXXX
52Wiktoria JanikowskaStjerneregns RosaleeXXOXOXXX
53Tanja PedersenUniKins Crescent Wind (Wincent)O-XX
Antal deltagere: 53.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Mia Pihlmann Hansen
Aspirant: Cecilie Brenholdt
Sekretær: Mia Hansen
Bedømmelsesmetode: 40 cm.
Maksimum tid: 2 minutter
Til toppen

Samlet vinder

Plac.KaninHøjdeMSL1MSL2SL1SL2EL1EL2Total point
1Winds SCh. Cyclops1269
2Bellas Ch. Pappelina (Lina)54110
3Dundines Liva Weel (Liva)21912
4Furukollens True by Foxglove (...79218
4UniKins Isla Calero (Camin)79218
6Solens All Or Nothing (Alluah)126826
7Funnys Inabi Uchiha (Inabi)1331329
8Klundtes Lonely Hills177933
8UniKins Dive Clops (Dudii)3201033
8Sharpies Blossom Hill (Molle)722433
11Funnys Taxan (Tarzan)295741
12UniKins Dreams of Destiny (Mel...2911343
13Klundtes First Strike (Silke)14141644
13Stampegårdens GdCh. Mystic Maze4211944
15Klundtes Second Shot (Sander)14102246
16Funnys Amnesia (Aisia)375749
17Jordbærgårdens Queen Bee (Bee)22101749
18Stjerneregns Prince Blue Blo.....3721150
19Björklövets Little Sunset (Law...453351
20Klundtes Double Diamond (Diako)3541554
21Rådved Nygård's Mit Hood17182156
22Stampestaldens Kate (Kate)453654
23Haugens Little Bird (Rocco)28181056
24Björklövets Burning View (Conr...465657
25Stampegårdens Fantasy Island (...14192760
25Funnys No Return (Rino)466860
27Hønsehusets Dead Man's Chest (...19162661
28Winds Ilinora (Nora)11272462
28UniKins High Five (Fiifii)20113162
30UniKins Fly Away (Alwa)37141263
30Klundtes Nightmare Moon (Maya)5263263
30UniKins Dreams of Devotion (Al...7154163
33Funnys Eclipse4371464
34Kløvergårdens Epsilon Aquar......4482072
35Stjerneregns Rosalee52131176
36Klundtes Lead in Lipstick (Lib...37232181
37Funnys Heart Beat (Bea)45122582
38Stampegårdens Madame Web (Wilm...25243584
38UniKins Star Strike (Starla)37291884
40UniKins I Can't Love You (Alca...23283485
41Stampestaldens Styles (Styles)51191686
42Funnys Zlatava (Ava)50172188
43Stampestaldens Else Lindstow (...33184091
44Rosehagens Eden Rose (Eden)24303892
44Stampestaldens La Paix (La Pai...37253092
Antal deltagere: 45.   Heraf veteraner: 0.  
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.