Ofte stillede spørgsmål
Mine supportsager
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

NYTÅRSCUP  I  RIDEHUSET  PÅ  BINDERNÆS  EFTERSKOLE  I  RØDBY  DEN  4.  -  5.  JANUAR  2020

Print
Tryk for at komme til:
Let ligeLet kroget
Middelsvær ligeMiddelsvær kroget
Svær ligeSvær kroget
Elite ligeElite kroget
Veteran ligeVeteran kroget
StjernekastercuppenKransekagecuppen
KonfetticuppenSerpentincuppen
Fyrværkericuppen


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let lige

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Regitze ReckStampegårdens Rainbow Room (Qu...00:25,5300:57,9701:23,5012
2Ida NicolaisenHønsehusets Salsa (Salsa)00:42,3700:54,3401:36,7111
3Regitze ReckStampegårdens Leap of Faith01:34,9700:30,4102:05,3811
4Emilie OlsenUniKins Queen Anne's Revenge (...00:19,5610:12,0610:31,621
5Sille BelowSkovvejens Colors of the Wind...10:12,7200:22,0610:34,781
6Patricia MøllnitzDundines Nina Simonetti (Nina)10:20,3400:16,9710:37,311
7Mette VangsgaardStampegårdens Forever In (Feli...11:01,6900:20,3411:22,03
8Emil JulinUniKins Life is Priceless (Piu...10:54,6000:40,0911:34,69
9Anne-Mette FoghHønsehusets Tuff Towers (Tajso...00:46,7510:48,7511:35,50
10Signe BrenholdtStampestaldens Viggo10:29,1210:18,8220:47,94
11Rikke ThremsSkovvejens Shadow Hidden Dre.....10:22,7210:26,3820:49,10
12Camilla Kirk JensenBoltens All Star Coastel Pink00:49,881+10:33,8821:23,76
13Emilie OlsenFilur10:38,2810:47,9021:26,18
14Annika NicolaisenJulius (Julle)10:19,3520:28,9430:48,29
15Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens Bumblebee10:20,0620:35,3430:55,40
16Patricia MøllnitzDundines Matteo Balsano (Matte...10:25,631+10:30,0030:55,63
17Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens On My Way (Winston)10:24,6620:35,1230:59,78
18Emil JulinUniKins Black and White10:49,781+10:49,3131:39,09
19Mette VangsgaardTumles Devil Bear (Bamse)10:46,7221:25,2232:11,94
20Camilla Kirk JensenJordbærgårdens Megumi (Maggie)20:16,69
21Emil JulinUniKins Cloverfield Paradox20:21,28
22Emilie OlsenTumles Songbird (Sandy)20:24,62
23Annette NicolaisenKaningaardens Lionboy20:31,50
24Emilie OlsenLilliens DU Betyder Alt (Ali)30:49,60
25Sille BelowCarrots Princess Peach (Peach)40:37,18
26Marie FloutrupKlundtes The Valiant Viking40:56,68
27Sille BelowCarrots Toad41:01,69
28Sille BelowCarrots Koopa Troopa (Koppa)41:07,75
29Camilla Kirk JensenLavendulas Månskugga3+11:16,34
30Line HauritzMaglebo's Kong Triton (Triton)71:20,03
Antal deltagere: 30.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Mia Pihlmann Hansen
Sekretær: Signe Brenholdt
Bedømmelsesmetode: C1 0 - 1 fejl i finalen
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Let kroget

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Viktoria Behrendt ThremsSøgaards Daiquiri00.22,4000.20,6400.43,0412
2Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens Shadow Hidden Dre.....00.25,5600.22,6200.48,1811
3Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens Bumblebee00.38,0900.46,9701.25,0611
4Marie FloutrupFurukollens Parsley00.56,6500.32,4901.29,1411
5Line HauritzVilsmøllegårdens Zummi Makes ....00.43,4701.34,1002.17,5711
6Ida NicolaisenHønsehusets Salsa (Salsa)01.14,4701.20,1902.34,6611
7Viktoria Behrendt ThremsUniKins Dying Gull (Goldie)10.23,2200.25,1310.48,351
8Mia HansenSkovvejens Born to Do It (Itze)10.31,8400.20,7110.52,551
9Emilie OlsenUniKins Queen Anne's Revenge (...00.27,1310.30,4010.57,531
10Signe BrenholdtSolens Dancing Queen (Diva)10.29,1300.29,2510.58,381
11Signe BrenholdtFunnys Breaking Point (Baldria...00.25,8510.37,4411.03,29
12Mia HansenWinds Ilario10.46,1600.50,0711.36,23
13Mia HansenLavendulas Månskugga11.15,5900.42,1611.57,75
14Emil JulinUniKins Life is Priceless (Piu...11.18,6200.50,0612.08,68
15Anne-Mette FoghHønsehusets Tuff Towers (Tajso...11.45,1601.08,4112.53,57
16Rikke Pernille HansenSpringers Trille00.52,9420.52,0021.44,94
17Mia HansenJordbærgårdens Megumi (Maggie)10.56,5911.10,7522.07,34
18Sille BelowTumles Kiss Me (Kiss)10.53,3511.32,2522.25,60
19Mia HansenUniKins A Quiet Place (Penny)10.34,0020.47,5331.21,53
20Emilie OlsenFilur11.32,881+22.29,1244.02,00
21Sille BelowSkovvejens Colors of the Wind...20.41,82
22Patricia MøllnitzDundines Matteo Balsano (Matte...20.43,00
23Annika NicolaisenJulius (Julle)20.43,82
24Emil JulinUniKins Cloverfield Paradox20.44,62
25Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens On My Way (Winston)20.47,13
26Mia HansenUniKins Black and White20.50,31
27Line HauritzMaglebo's Hafferlaf (Hafferlaf)20.53,00
28Viktoria Behrendt ThremsSolens Take A Chance On Me (Ti...20.53,31
29Sille BelowFunnys Bouncing Bugs (Blade)20.59,52
30Emilie OlsenLilliens DU Betyder Alt (Ali)21.05,53
31Marie FloutrupKlundtes The Valiant Viking21.15,40
32Annette NicolaisenKaningaardens Lionboy21.26,29
33Rikke Pernille HansenFire Pote's Unik21.41,47
34Regitze ReckStampegårdens Leap of Faith1+11.45,59
35Patricia MøllnitzDundines Miguel Valente (Migue...30.48,25
36Regitze ReckStampegårdens Rainbow Room (Qu...31.15,97
37Mette VangsgaardTumles Devil Bear (Bamse)31.18,62
38Emilie OlsenTumles Songbird (Sandy)40.48,78
39Patricia MøllnitzDundines Nina Simonetti (Nina)40.51,91
40Signe BrenholdtStampestaldens Viggo41.17,38
41Sille BelowCarrots Princess Peach (Peach)51.03,75
42Mette VangsgaardStampegårdens Forever In (Feli...51.11,44
43Rikke Pernille HansenSpringers Jamie5+12.02,85
44Sille BelowCarrots Koopa Troopa (Koppa)5+1+22.26,59
45Mia HansenBoltens All Star Coastel Pink81.10,22
46Rikke Pernille HansenSpringers Spotlight6+1+12.03,97
47Sille BelowCarrots Toad6+1+12.05,43
48Line HauritzMaglebo's Kong Triton (Triton)4+1+32.37,68
Antal deltagere: 48.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Camilla Kirk Jensen
Sekretær: Anne-Mette Fogh
Bedømmelsesmetode: C1 0 - 1 fejl i finale
Maksimum tid: 2 minutter
Til toppen

Middelsvær lige

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Mia HansenSkovvejens Born to Do It (Itze)00:21,1900:17,9100:39,1013
2Emil JulinUniKins Følg Dine Drømme (Fjor...00:22,8100:19,9100:42,7212
3Regitze ReckWinds Ilviro00:24,3100:22,0600:46,3712
4Mia HansenKlundtes Trace The Call (Triss...00:42,7800:29,1801:11,9612
5Mia HansenFunnys Eclipse00:37,9000:40,1901:18,0912
6Mia HansenKlundtes The Miracle Thief (Mi...00:38,9400:50,6601:29,6012
7Signe BrenholdtStampestaldens Kate (Kate)10:18,6900:17,1510:35,841
8Emil JulinTumles Star Creature (Sol)00:24,1610:27,7210:51,881
9Emil JulinFunnys Eye For An Eye (Elias)10:26,7600:32,1610:58,92
10Viktoria Behrendt ThremsUniKins Dying Gull (Goldie)10:37,4700:22,0010:59,47
11Mia HansenUniKins Stormfly (Storm)10:31,0700:29,2211:00,29
12Mia HansenUniKins Death Song (Zoey)10:31,9700:33,0011:04,97
13Marie FloutrupFurukollens Parsley10:54,2500:33,9411:28,19
14Sille BelowFunnys Bizzy Dizzy Beez (Bisse)10:44,2800:44,2211:28,50
15Mia HansenUniKins Troubador (Tro)10:49,3100:54,7211:44,03
16Line HauritzVilsmøllegårdens Zummi Makes ....00:52,4710:59,0311:51,50
17Patricia MøllnitzDundines Miguel Valente (Migue...11:00,1900:56,9011:57,09
18Mia HansenWinds Ilario10:56,6601:10,5012:07,16
19Mia HansenFurukollens Forbidden Fruit (F...11:10,4111:03,1322:13,54
20Mette VangsgaardMoslunds Liana af Lego-Gården...10:39,0310:31,1321:10,16
21Mia HansenUniKins A Quiet Place (Penny)10:42,7210:39,6521:22,37
22Emilie OlsenUniKins Queen Anne's Revenge (...10:18,0320:41,0930:59,12
23Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens Lynx (Lynx)20:27,43
24Signe BrenholdtFunnys Breaking Point (Baldria...20:29,59
25Mia HansenKlundtes The White Raven (Wigg...20:52,81
26Ida NicolaisenKandies Králik20:56,12
27Rikke ThremsSøgaards Daiquiri1+11:09,03
28Mia HansenKlundtes Lies and Fireflies (F...30:33,94
29Sille BelowTumles Kiss Me (Kiss)30:49,78
30Signe BrenholdtSolens Dancing Queen (Diva)31:01,22
31Line HauritzMaglebo's Hafferlaf (Hafferlaf)31:02,84
32Annika NicolaisenFunnys Forest Drop (Fozzie)31:16,03
33Ida NicolaisenFurukollens Strawberry Swing (...31:16,63
34Viktoria Behrendt ThremsSolens Take A Chance On Me (Ti...50:37,90
35Ida NicolaisenFønix4+1+12:09,72
36Sille BelowFunnys Bouncing Bugs (Blade)71:12,03
37Rikke ThremsSkovvejens Vaiana5+22:19,44
Uplac.Mette VangsgaardHønsehusets Twilight Triumph (...Trukket
u22Marie FloutrupStampestaldens Kira (U)10:55,6610:33,0021:28,66
u25Patricia MøllnitzDundine's GCh. Silvia (Silvia)...20:37,37
Antal deltagere: 40.   Heraf veteraner: 0.   Og uden for konkurrence: 2.
Dommer: Camilla Kirk Jensen
Sekretær: Emilie Olsen
Bedømmelsesmetode: C1 0 - 1 fejl i finalen
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Middelsvær kroget

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Mia HansenFunnys To The Gates (Gilbert)00.45,4400.35,5601.21,0013
2Regitze ReckWinds Ilviro00.56,7500.27,0001.23,7512
3Mia HansenFunnys Akella (Ella)00.47,4100.39,2901.26,7012
4Signe BrenholdtStampestaldens Kate (Kate)00.40,8800.47,0001.27,8812
5Rikke ThremsSkovvejens Senõr Amarillo (Ama...01.07,6900.38,2501.45,9412
6Mia HansenBjörklövets Burning View (Conr...00.53,4000.53,0601.46,4612
7Marie FloutrupFurukollens Parsley01.18,0700.46,0902.04,1612
8Rikke ThremsEskirs Anaki Awkwafina (Ketta)01.34,7800.50,6002.25,3812
9Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens Lynx (Lynx)10.38,9600.30,2511.09,21
10Emil JulinUniKins Følg Dine Drømme (Fjor...00.39,6610.30,0311.09,69
11Mia HansenUniKins Death Song (Zoey)00.37,5010.35,9411.13,44
12Mia HansenKlundtes Lies and Fireflies (F...10.48,6200.35,2111.23,83
13Mia HansenMilleniums Mister Marvelous (M...11.13,5300.52,0612.05,59
14Emil JulinTumles Star Creature (Sol)10.38,1310.31,4721.09,60
15Mia HansenKlundtes The White Raven (Wigg...10.51,9110.36,9021.28,81
16Ida NicolaisenFurukollens Strawberry Swing11.18,7810.24,8621.43,64
17Mette VangsgaardMoslunds Liana af Lego-Gården...11.03,1310.52,6021.55,73
18Mia HansenUniKins Troubador (Tro)10.53,8711.12,7522.06,62
19Mia HansenKlundtes Trace The Call (Triss...11.48,8411.31,1623.20,00
20Emil JulinFunnys Eye For An Eye (Elias)11.34,8221.20,6332.55,45
21Sille BelowFunnys Bizzy Dizzy Beez (Bisse)21.19,04
22Rikke Pernille HansenPletvangs Maneater *Chili*21.31,12
23Camilla Kirk JensenUniKins Stormfly (Storm)30.48,06
24Ida NicolaisenKandies Králik31.12,94
25Rikke Pernille HansenFunnys Kentaro31.13,50
26Line HauritzVilsmøllegårdens Zummi Makes ....31.28,22
27Camilla Kirk JensenFurukollens Forbidden Fruit (F...2+11.32,53
28Mette VangsgaardHønsehusets Twilight Triumph (...1+1+12.05,18
29Rikke ThremsSkovvejens Vaiana1+22.18,97
30Annika NicolaisenFunnys Forest Drop (Fozzie)2+1+12.01,06
31Camilla Kirk JensenKlundtes The Miracle Thief (Mi...51.04,88
Uplac.Ida NicolaisenFønixTrukket
Uplac.Marie FloutrupStampestaldens KiraTrukket
Antal deltagere: 33.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Patricia Møllnitz
Sekretær: Signe Brenholdt og Emil Julin
Bedømmelsesmetode: C1 0 - 1 fejl i finale
Maksimum tid: 2 Minutter
Til toppen

Svær lige

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Mia HansenFormørkelse00:25,7500:25,0900:50,8413
2Signe BrenholdtStampestaldens Kate (Kate)00:26,8410:18,0010:44,841
3Mia HansenFunnys No Return (Rino)10:37,5300:32,0311:09,561
4Emil JulinTumles Sunday Morning Call (Ma...10:25,4710:33,0320:58,50
5Mia HansenBjörklövets Burning View (Conr...10:29,6210:29,9720:59,59
6Mia HansenFunnys To The Gates (Gilbert)10:37,3220:42,7231:20,04
7Rikke ThremsSkovvejens Senõr Amarillo (Ama...10:46,1231:19,7542:05,87
8Mia HansenFunnys Eclipse20:45,72
9Emil JulinJordbærgårdens Fairy (Futte)30:27,69
10Emil JulinHarleys Fifties Revival (Rifa)30:55,10
11Mia HansenMilleniums Mister Marvelous (M...41:13,88
12Patricia MøllnitzFunnys Akella (Ella)51:05,37
Antal deltagere: 12.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Camilla Kirk Jensen
Sekretær: Viktoria B. Threms
Bedømmelsesmetode: C1 0 - 1 fejl i finalen.
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Svær kroget

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Emil JulinFunnys Ciri Cinori (Ciri)10.41,3100.23,5011.04,8113
2Camilla Kirk JensenFormørkelse00.35,0910.29,8811.04,971
3Camilla Kirk JensenKlundtes Lonely Hills00.47,7210.29,8111.17,531
4Patricia MøllnitzDundines Liva Weel (Liva)10.45,8100.39,4611.25,271
5Camilla Kirk JensenMilleniums Eudoros Från Troja...11.07,5300.47,0611.54,591
6Camilla Kirk JensenKlundtes Pass The Poems (PP)0+11.24,8100.47,4112.12,221
7Emil JulinTumles Sunday Morning Call (Ma...10.44,5310.42,9721.27,50
8Emil JulinHarleys Fifties Revival (Rifa)10.56,6310.44,3221.40,95
9Emil JulinJordbærgårdens Fairy (Futte)20.53,38
10Camilla Kirk JensenFunnys No Return (Rino)20.35,69
11Marie FloutrupWinds Inaya21.14,32
12Regitze ReckWinds Ilinora (Nora)21.07,94
13Line HauritzFunnys Fuzzy Wyzzy (Tut)21.44,43
14Camilla Kirk JensenKlundtes Bellarena (Bella)30.56,37
15Signe BrenholdtFunnys Amira (Amira)2+11.00,38
16Signe BrenholdtStampestaldens La Paix (La Pai...31.12,13
17Emil JulinFunnys Naruto Uzumiaki (Uto)31.39,34
18Signe BrenholdtStampestaldens Kate30.36,15
19Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens Ch. Desert Eagle (D...40.50,84
20Camilla Kirk JensenBjörklövets Burning View (Conr...3+10.59,90
21Patricia MøllnitzFunnys Eclipse41.11,94
22Emil JulinFunnys Nioryu Naiso (Iso)7+11.14,19
Uplac.Emil JulinKlundtes Bride and Seek (Bindi)Trukket
Uplac.Marie FloutrupKlundtes Sept of Remembrance (...Trukket
u22Patricia MøllnitzDundine's GCh. Silvia (Silvia)...61.21,09
Antal deltagere: 25.   Heraf veteraner: 0.   Og uden for konkurrence: 1.
Dommer: Mia Pihlmann Hansen
Sekretær: Annette og Signe
Bedømmelsesmetode: C1 0 - 1 fejl i finale
Maksimum tid: 2 Minutter
Til toppen

Elite lige

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidCert.Point
1Camilla Kirk JensenStampegårdens SCh. Wild N' Rec...00:29,6300:27,7500:57,3814
2Emil JulinBjörklövets Light Me Up (Walte...10:22,7500:28,1910:50,941
3Viktoria Behrendt ThremsHybens Ogmios Marley10:37,2500:32,5411:09,79
4Camilla Kirk JensenFunnys Athena (Athena)10:23,4710:22,7520:46,22
5Camilla Kirk JensenFunnys Taxan (Tarzan)10:30,3810:25,0020:55,38
6Emil JulinUniKins Escape (Aslan)00:34,5720:31,2521:05,82
7Camilla Kirk JensenFormørkelse10:27,9720:23,3230:51,29
8Camilla Kirk JensenKlundtes Pass The Poems (PP)10:58,0320:47,7231:45,75
9Emil JulinSundahls Stabbington (Bastian)20:25,91
10Camilla Kirk JensenMilleniums Eudoros Från Troja...20:36,59
11Patricia MøllnitzDundines Liva Weel (Liva)20:37,16
12Camilla Kirk JensenKlundtes Bellarena (Bella)20:47,15
13Anne-Mette FoghBjørkebakkens Touch of Harmony20:59,12
14Marie FloutrupFurukollens True by Willpower21:02,62
15Patricia MøllnitzFunnys Inabi Uchiha (Inabi)21:35,06
16Line HauritzFunnys Fuzzy Wyzzy (Tut)21:41,72
17Signe BrenholdtFunnys Amira (Amira)30:29,13
18Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens Ch. Desert Eagle (D...30:30,85
19Emil JulinBellas Cozy Living30:34,78
20Camilla Kirk JensenKlundtes First Strike (Silke)30:54,41
21Anne-Mette FoghMalegas Panic in the Skies!30:55,81
22Camilla Kirk JensenKlundtes Lead in Lipstick (Lib...30:56,78
23Regitze ReckWinds Ilinora (Nora)31:09,60
24Emil JulinFunnys Nioryu Naiso (Iso)40:26,41
25Signe BrenholdtStampestaldens La Paix (La Pai...40:37,94
26Camilla Kirk JensenKlundtes Crystal Arrow (Alwin)40:40,96
27Emil JulinVilsmøllegårdens Viviro (Viro)40:44,09
28Camilla Kirk JensenKlundtes Lonely Hills40:48,84
29Marie FloutrupWinds Inaya41:26,00
30Mette VangsgaardKlundtes Nightmare Moon (Maya)50:52,69
31Anne-Mette FoghVilsmøllegårdens Travia (Viva)51:24,03
32Marie FloutrupTop Star Mix af Gress (Tippie)52:13,34
33Emil JulinKlundtes Bride and Seek (Bindi)61:09,87
34Emil JulinFunnys Ciri Cinori (Ciri)70:31,72
35Emilie OlsenPralinens Mercury Twilight (Le...91:54,28
Uplac.Camilla Kirk JensenKlundtes Second Shot (Sander)Trukket
Uplac.Camilla Kirk JensenStampegårdens Tippy Toe (Tut)Trukket
Uplac.Emilie OlsenFunnys Naruto Uzumiaki (Uto)Trukket
Uplac.Marie FloutrupKlundtes Sept of Remembrance (...Trukket
Antal deltagere: 39.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Mia Pihlmann Hansen
Sekretær: Signe Brenholdt
Bedømmelsesmetode: C1 ca. 1/3 del i finalen
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Elite kroget

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidCert.Point
1Regitze ReckBellas Cozy Living00.52,1500.42,1001.34,2514
2Camilla Kirk JensenStampegårdens SCh. Wild N' Rec...00.50,0910.45,8111.35,901
3Mia HansenFunnys Taxan (Tarzan)01.02,0010.38,0011.40,00
4Patricia MøllnitzDundines Liva Weel (Liva)11.10,9701.06,2912.17,26
5Camilla Kirk JensenKlundtes Pass The Poems (PP)11.06,1210.37,5021.43,62
6Camilla Kirk JensenUniKins Escape (Aslan)10.57,6910.47,7821.45,47
7Signe BrenholdtSundahls Stabbington (Bastian)11.00,0910.50,2921.50,38
8Mia HansenBellas Ch. Pappelina (Lina)12.14,7211.44,7823.59,50
9Camilla Kirk JensenFunnys Athena (Athena)10.51,9020.45,9731.37,87
10Camilla Kirk JensenVilsmøllegårdens Viviro (Viro)01.01,4731.00,1532.01,62
11Camilla Kirk JensenMilleniums Eudoros Från Troja...20.47,28
12Mia HansenKlundtes First Strike (Silke)20.50,07
13Camilla Kirk JensenFormørkelse20.50,93
14Camilla Kirk JensenKlundtes Crystal Arrow (Alwin)20.53,63
15Patricia MøllnitzFunnys Inabi Uchiha (Inabi)21.51,28
16Marie FloutrupFurukollens True by Willpower22.25,35
17Camilla Kirk JensenStampegårdens Tippy Toe (Tut)30.54,81
18Mia HansenKlundtes Lead in Lipstick (Lib...31.06,81
19Mette VangsgaardKlundtes Nightmare Moon (Maya)2+11.19,50
20Mette VangsgaardBjørkebakkens Touch of Harmony31.21,13
21Marie FloutrupVilsmøllegårdens Travia (Viva)31.25,78
22Camilla Kirk JensenBjörklövets Light Me Up (Walte...40.40,56
23Viktoria Behrendt ThremsHybens Ogmios Marley50.58,56
24Mette VangsgaardMalegas Panic in the Skies!4+11.26,47
25Emilie OlsenPralinens Mercury Twilight (Le...92.08,16
Uplac.Marie FloutrupTop Star Mix af Gress (Tippie)Trukket
Uplac.Mia HansenFunnys Ch. Air Mist (Elwa)Trukket
Uplac.Mia HansenStampegårdens Fantasy Island (...Trukket
Antal deltagere: 28.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Anne-Mette Fogh
Aspirant: Emil Julin Jensen
Sekretær: Signe Brenholdt
Bedømmelsesmetode: C1 1/3 del i finalen.
Maksimum tid: 2,30 min
Til toppen

Veteran lige

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Mia HansenSofiagårdens Ch. Mistral Air (...00:11,4100:10,7500:22,163
2Patricia MøllnitzEskirs Ch. Ziyu Al Yaqoub (Mar...00:13,5000:13,7500:27,252
3Mia HansenStampegårdens GCh. Empire Sta....10:12,0900:15,0610:27,15
4Mia HansenBlancos GCh. Nioryu Nakir (Xen...10:18,5600:16,7510:35,31
5Signe BrenholdtEikhaugens Ch. Back in Busines...10:12,7810:20,5320:33,31
6Sille BelowDolls Inpavidus Prometheus20:24,0900:14,6320:38,72
7Emil JulinStampegårdens Paramount (Villa...21:08,2811:01,8432:10,12
Uplac.Anne-Mette FoghEagles Spot of Ice af Lego-Går...0+10:27,56Trukket før start
Antal deltagere: 8.  
Dommer: Camilla Kirk Jensen
Sekretær: Signe Brenholdt
Bedømmelsesmetode: D1
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Veteran kroget

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Patricia MøllnitzEskirs Ch. Ziyu Al Yaqoub (Mar...00.22,4100.17,9700.40,383
2Camilla Kirk JensenSofiagårdens Ch. Mistral Air (...00.25,0600.18,7200.43,782
3Emil JulinStampegårdens GCh. Empire Sta....00.32,6800.21,0000.53,682
4Camilla Kirk JensenEikhaugens Ch. Back in Busines...00.42,0300.20,5901.02,622
5Camilla Kirk JensenBlancos GCh. Nioryu Nakir (Xen...00.38,0000.26,8101.04,812
6Camilla Kirk JensenStampegårdens Paramount (Villa...00.59,0000.28,0001.27,002
7Anne-Mette FoghEagles Spot of Ice af Lego-Går...00.36,8710.47,1511.24,02
8Sille BelowDolls Inpavidus Prometheus21.01,2500.50,2221.51,47
9Rikke Pernille HansenLille Valle Valnød10.53,5621.06,1931.59,75
Antal deltagere: 9.  
Dommer: Mia Pihlmann Hansen
Sekretær: Emil Julin
Bedømmelsesmetode: D1
Maksimum tid: 2 Minutter
Til toppen

Stjernekastercuppen

Plac.KaninSKSLTotal point
1Formørkelse213
2Tumles Sunday Morning Call (Ma...7411
3Funnys No Return (Rino)10414
4Harleys Fifties Revival (Rifa)81018
5Jordbærgårdens Fairy (Futte)9918
Antal deltagere: 5.   Heraf veteraner: 0.  
Stjernekastercuppen
Til toppen

Kransekagecuppen

Plac.KaninVKVLTotal pointSamlet tid
1Sofiagårdens Ch. Mistral Air (...2131:05,94
2Eskirs Ch. Ziyu Al Yaqoub (Mar...1231:07,62
3Stampegårdens GCh. Empire Sta....336
4Eikhaugens Ch. Back in Busines...459
5Blancos GCh. Nioryu Nakir (Xen...549
6Stampegårdens Paramount (Villa...6713
7Dolls Inpavidus Prometheus8614
Uplac.Eagles Spot of Ice af Lego-Går...7Trukket
Antal deltagere: 8.   Heraf veteraner: 0.  
Kransekagecuppen
Til toppen

Konfetticuppen

Plac.KaninMKMLTotal point
1Winds Ilviro235
2Stampestaldens Kate (Kate)4711
3UniKins Følg Dine Drømme (Fjor...10212
4Furukollens Parsley71320
5Tumles Star Creature (Sol)14822
6UniKins Death Song (Zoey)111223
6Klundtes Trace The Call (Triss...19423
8Funnys Eye For An Eye (Elias)20929
9UniKins Troubador (Tro)181533
9Skovvejens Lynx (Lynx)92433
11UniKins Stormfly (Storm)231134
12Funnys Bizzy Dizzy Beez (Bisse)211435
13Moslunds Liana af Lego-Gården...172037
13Klundtes The Miracle Thief (Mi...31637
15Klundtes The White Raven (Wigg...152742
16Furukollens Forbidden Fruit (F...271946
17Kandies Králik243458
18Skovvejens Vaiana293968
Uplac.Hønsehusets Twilight Triumph (...28Trukket
Uplac.FønixTrukket28
Antal deltagere: 20.   Heraf veteraner: 0.  
Konfetticuppen
Til toppen

Serpentincuppen

Plac.KaninLKLLTotal pointSamlet tid
1Hønsehusets Salsa628
2UniKins Queen Anne's Revenge (...94131:29,15
3Skovvejens Shadow Hidden Dre.....211131:37,28
4Skovvejens Bumblebee31518
5UniKins Life is Priceless (Piu...14822
6Hønsehusets Tuff Towers (Tajso...15924
7Skovvejens Colors of the Wind...21526
8Filur201333
9Julius231437
9Stampegårdens Leap of Faith34337
9Stampegårdens Rainbow Room (Qu...36137
12Dundines Matteo Balsano (Matte...221638
13Jordbærgårdens Megumi (Maggie)172340
14Skovvejens On My Way (Winston)251742
15UniKins Cloverfield Paradox242044
16Dundines Nina Simonetti (Nina)39645
17Stampestaldens Viggo401050
18Lilliens DU Betyder Alt (Ali)302454
18Kaningaardens Lionboy322254
20Tumles Devil Bear (Bamse)371956
21Tumles Songbird (Sandy)382159
22Carrots Princess Peach (Peach)412566
23Carrots Koopa Troopa (Koppa)442872
24Carrots Toad472774
Antal deltagere: 24.   Heraf veteraner: 0.  
Serpentincuppen
Til toppen

Fyrværkericuppen

Plac.KaninEKELTotal point
1Stampegårdens SCh. Wild N' Rec...213
2Funnys Taxan (Tarzan)359
3UniKins Escape (Aslan)6612
4Klundtes Pass The Poems5813
4Funnys Athena (Athena)9413
6Dundines Liva Weel41115
7Sundahls Stabbington (Bastian)7916
8Bellas Cozy Living11920
9Milleniums Eudoros Från Troja111021
10Björklövets Light Me Up (Walte...22224
11Hybens Ogmios Marley23326
12Funnys Inabi Uchiha (Inabi)151530
12Furukollens True by Willpower161430
14Bjørkebakkens Touch of Harmony201333
15Klundtes First Strike (Silke)122034
16Vilsmøllegårdens Viviro (Viro)102737
17Klundtes Lead in Lipstick (Lib...182239
18Malegas Panic in the Skies!242145
19Klundtes Nightmare Moon (Maya)193049
20Vilsmøllegårdens Travia (Viva)213152
21Pralinens Mercury Twilight (Le...253560
Uplac.Bellas Ch. Pappelina (Lina)8
Uplac.Funnys Ch. Air Mist (Elwa)Trukket
Antal deltagere: 23.   Heraf veteraner: 0.  
Fyrværkericuppen
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.