Ofte stillede spørgsmål
Mine supportsager
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

SKOVSBO  CUPPEN  HOS  ALBERTE  I  SVENDBORG  DEN  4.  JULI  2020

Print
Tryk for at komme til:
Mini ligeMini kroget
Let ligeLet kroget
Mini CupLet Cup


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Mini lige

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Mette NielsenCrazyjumpers Clarke Griffen (Gucci)00:17,3700:23,690
2Louise TovgaardTovgaards Survivor10:24,8100:12,471
3Anja ThillemannKaningaardens Luna-Star00:45,5610:39,971
4Anja ThillemannSommerlys Saamik10:48,4400:53,471
5Sif EnevoldsenStrandgårdens Lyon20:23,4300:11,312
6Anja ThillemannHugos Delight in Happiness af Rab...10:33,5310:50,682
7Anja ThillemannMoslund's Nelly11:01,8721:37,663
Antal deltagere: 7.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Charlotte Stub Detlefsen
Sekretær: Charlotte Stub Detlefsen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2:00,00
Til toppen

Mini kroget

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Mette NielsenCrazyjumpers Clarke Griffen (Gucci)00:33,8100:32,000
2Sif EnevoldsenStrandgårdens Lyon00:30,3410:29,371
3Louise TovgaardTovgaards Survivor01:12,7510:51,161
4Anja ThillemannHugos Delight in Happiness Af......10:40,5910:53,382
5Anja ThillemannSommerlys Saamik00:53,3821:18,002
6Anja ThillemannMoslund's Nelly1+12:06,2201:29,292
7Anja ThillemannKaningaardens Luna-Star20:46,5320:44,664
Antal deltagere: 7.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Charlotte Stub Detlefsen
Sekretær: Cathrine Lind
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2:00,00
Til toppen

Let lige

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Mette NielsenKandies Lover Boy00:16,8400:11,81012
2Louise Stub DetlefsenSøgaards Tequila Sunrise10:07,9700:07,1511
3Mette NielsenHarleys Born to Be Wild (Wilmo)10:20,5000:16,3411
4Cathrine Lind JakobsenBoltens All Star Very Berry (Pose...10:28,6300:23,1511
5Sif EnevoldsenCassa-Strudahls Timothy McGee (Bi...10:51,7500:26,501
6Alberte Grunnet NielsenColombos Black Sapphire (Leo)01:17,1511:00,621
7Mette NielsenKlundtes The Valiant Viking (Valde)10:15,6310:16,162
8Sif EnevoldsenThe Perfekts Noha10:32,4110:23,152
9Jaqueline WæhlingSaga Del Rapido20:48,4700:50,592
10Cathrine Lind JakobsenCrazyjumpers Una Vita Nuova (Melo...20:13,1910:16,883
11Mette NielsenMoslunds Flopsy40:29,6300:22,814
12Kajsa Woller ØstergaardStrandb... (Strandbakken’:s I...40:42,8100:31,404
13Kajsa Woller ØstergaardStjerneregnens Thorbjørn20:31,8821:03,754
14Sif EnevoldsenCassa-strudahls Hugo50:57,3200:27,325
15Alberte Grunnet NielsenColombos Yellow Sapphire (Ella)21:00,0331:32,665
16Jaqueline WæhlingMr Bella30:16,9430:23,346
u2Anja ThillemannStrike a Rose af Hyben (U)00:16,3800:17,810
u7Anja ThillemannStjerneregns Sean (U)20:28,4000:13,752
u12Anja ThillemannMoslunds Baleno af Lego-Gården (U)30:22,6610:23,154
Antal deltagere: 19.   Heraf veteraner: 0.   Og uden for konkurrence: 3.
Dommer: Charlotte Stub Detlefsen
Sekretær: Louise Stub Detlefsen, Charlotte Stub Detlefsen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2:00,00
Til toppen

Let kroget

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Mette NielsenMoslunds Flopsy00:34,4000:32,78012
2Sif EnevoldsenThe Perfekts Noha00:36,0300:36,25011
3Louise Stub DetlefsenUniKins Action Point (Alec)01:25,4101:12,62011
4Anja ThillemannStjerneregns Sean10:39,6200:21,7211
5Louise Stub DetlefsenSøgaards Tequila Sunrise10:37,8400:25,721
6Louise TovgaardTovgaards Gold Perfection (Gule)10:49,3400:28,151
7Mette NielsenKlundtes The Valiant Viking (Valde)10:44,5900:37,781
8Mette NielsenKandies Lover Boy10:48,4700:39,781
9Mette NielsenHarleys Born to Be Wild (Wilmo)10:50,3800:40,691
10Louise Stub DetlefsenSøgaards Spring's First Bloom00:39,7510:44,901
11Cathrine Lind JakobsenBoltens All Star Very Berry (Pose...10:56,9400:56,251
12Alberte Grunnet NielsenColombos Black Sapphire (Leo)11:32,6900:57,721
13Jaqueline WæhlingSaga Del Rapido11:36,0001:17,911
14Sif EnevoldsenCassa-Strudahls Timothy McGee (Bi...20:56,4900:24,622
15Louise TovgaardTovgaards Mini (Lang-øre)20:40,2800:27,782
16Anja ThillemannMoslunds Baleno af Lego-Gården (B...10:34,7810:30,002
17Jaqueline WæhlingMr Bella10:33,3710:46,472
18Louise TovgaardTovgaards Masaki11:13,810+11:48,122
19Sif EnevoldsenCassa-strudahls Hugo21:35,3710:58,093
20Cathrine Lind JakobsenCrazyjumpers Una Vita Nuova (Melo...10:48,8421:21,223
u13Anja ThillemannStrike a Rose af Hyben (U)11:00,0901:08,431
Antal deltagere: 21.   Heraf veteraner: 0.   Og uden for konkurrence: 1.
Dommer: Charlotte Stub Detlefsen
Sekretær: Charlotte Stub Detlefsen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2:00,00
Til toppen

Mini Cup

Plac.FørerKaninLige KrogetT. pointTotal fejl
1Mette NielsenCrazyjumpers Clarke Griffen (Gucci)112
2Louise TovgaardTovgaards Survivor235
3Sif EnevoldsenStrandgårdens Lyon527
4Anja ThillemannSommerlys Saamik459
5Anja ThillemannHugos Delight in Happiness af Rab...64104
6Anja ThillemannKaningaardens Luna-Star37105
7Anja ThillemannMoslund's Nelly7613
Antal deltagere: 7.   Heraf veteraner: 0.  
Bedømmelsesmetode: Bedste samlede placering i lige og kroget
Mini Cup
Til toppen

Let Cup

Plac.FørerKaninLigeKrogetT. pointTotal fejl
1Louise Stub DetlefsenSøgaards Tequila Sunrise257
2Mette NielsenKandies Lover Boy189
3Sif EnevoldsenThe Perfekts Noha8210
4Mette NielsenHarleys Born to Be Wild (Wilmo)39122
5Mette NielsenMoslunds Flopsy111124
6Mette NielsenKlundtes The Valiant Viking (Valde)7714
7Alberte Grunnet NielsenColombos Black Sapphire (Leo)61218
8Sif EnevoldsenCassa-Strudahls Timothy McGee (Bi...51419
9Jaqueline WæhlingSaga Del Rapido91322
10Jaqueline WæhlingMr Bella161733
Antal deltagere: 10.   Heraf veteraner: 0.  
Bedømmelsesmetode: Bedste samlede placering i lige + kroget
Let Cup
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.