Ofte stillede spørgsmål
Mine supportsager
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

SOMMERSTÆVNE  HOS  LOUISE  OG  CHARLOTTE  PÅ  SØGAARD  VED  GISLEV  DEN  25.  JULI  2020

Print
Tryk for at komme til:
Mini ligeMiddelsvær lige åben
Elite lige


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Mini lige

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Bente Bøje JensenBrookside Bellafina (Fina)00:12,2200:09,750
2Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Golden Heart00:26,5900:12,160
3Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Khaleesi T......00:14,1900:24,190
4Bente Bøje JensenSkovvejens Dream of the Future...00:43,9100:24,400
5Mette NielsenCrazyjumpers Monty Green (Mari...00:38,6200:29,070
6Annika NicolaisenMalegas You Have Faith (Hector)00:29,2200:40,160
7Laura LundHimmelgaardens Conversations.....00:27,3501:09,060
8Mette NielsenCrazyjumpers Clarke Griffen (G...10:08,4100:08,651
9Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Winther Hea......00:13,5610:15,471
10Bente Bøje JensenBrookside By My Standards (Zor...00:18,6510:24,571
11Annette NicolaisenJordbærgårdens Logo00:30,2210:30,381
12Mette BrandbygeGrenens Deed Of Vancouver10:26,6910:28,092
13Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Wild Dragon .....20:35,7200:36,872
14Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Green Arrow20:48,5000:38,962
15Yasmin GrønneløvSkovvejens Fast and Dangerous...21:43,5601:20,282
16Bente Bøje JensenStald Turbos Snow (Snow)20:39,0010:23,003
17Louise TovgaardTovgaards Survivor10:10,721+10:56,033
18Clara ChristoffersenSøgaards Lucky31:53,3401:02,593
19Annika NicolaisenStald Fuglsangs Beacon of Hope30:33,1001:24,533
20Clara ChristoffersenSøgaards Loui3+32:39,063+22:25,9311
Antal deltagere: 20.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Charlotte Stub Detlefsen
Sekretær: Charlotte Stub Detlefsen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2 minutter
Til toppen

Middelsvær lige åben

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlKl.pr.PindPoint
1Julie Bøje Due JensenJordbærgårdens Cypress (M)00:16,1200:13,47013
2Charlotte Stub DetlefsenSøgaards Tequila Sunrise (Su...(M)00:25,9600:20,85012
3Mette BrandbygeGrenens Magne Myrmo (M)00:29,0600:23,07012
4Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Milotic (Tic...(M)00:30,4700:44,87012
5Louise Stub DetlefsenSøgaards Spring's First Bloo...(M)00:36,0301:04,62012
6Louise TovgaardTovgaards Gold Perfection (G...(M)10:44,4100:11,8511
7Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Danxia Landf...(M)00:20,7410:14,2511
8Patricia MøllnitzDundines Miguel Valente (Mig...(M)11:00,2800:16,1911
9Patricia MøllnitzDundines Matteo Balsano (Mat...(L)10:30,6300:19,601
10Annika NicolaisenFunnys Forest Drop (Fozzie) (M)10:48,9700:25,461
11Laura LundCrazyjumpers Bellamy Blake (...(L)11:13,7500:56,061Bestået
12Ida NicolaisenUniKins A Perfect Score (Epo...(L)20:28,0900:12,312
13Ida NicolaisenHønsehusets Salsa (Salsa) (M)20:25,7200:16,502
14Marlene BruhnJordbærgårdens Tiny Tiger (L)00:17,3420:20,282Bestået
15Marlene BruhnJordbærgårdens Nitros Oxide (L)10:40,7810:23,652
16Julie Bøje Due JensenStampestaldens Ca´savio (Sam...(M)00:37,3420:27,162
17Annette NicolaisenKaninstaldens Pink Lady Diam...(L)00:11,5020:29,752
18Louise Stub DetlefsenUniKins Action Point (Alec) (M)0+10:54,5910:29,792
19Smilla VejsgaardUniKins Troubador (Tro) (M)01:07,8820:32,312
20Heidi FrederiksenKandies First Harmonie (Felu...(L)21:05,5400:36,872
21Michele LangkjærDundines Leonardo DiCaprio (L)20:28,0900:38,282
22Ida NicolaisenSolens I Just Can't Stop Lov...(L)30:39,8400:22,783
23Anne-Mette FoghHønsehusets Tuff Towers (Taj...(M)30:40,9100:28,193
24Josefine GammelgaardHønsehusets Sailor (M)20:43,4020:18,594
25Michele LangkjærAlt For Damerne (L)30:24,3710:23,344
26Patricia MøllnitzDundines Nina Simonetti (Nin...(L)20:26,8420:25,654
27Michele LangkjærStampestaldens Mona (L)20:39,9620:33,344
28Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Dedenne (DeD...(M)20:53,9720:55,164
29Yasmin GrønneløvPopcorn (Popcorn) (L)2+11:13,7911:05,574
30Mette NielsenHybens Tess (Tess) (M)40:56,4011:31,225
31Heidi FrederiksenStjerneregns Yellow Submarin...(L)40:36,5020:23,436
32Smilla VejsgaardKandies Tawsan (Trusse-Theis...(L)30:38,2530:26,576
33Louise TovgaardTovgaards Mini (Lang-øre) (M)5+11:10,2210:35,627
34Heidi FrederiksenKandies Lille Claus (L)51:13,0730:56,478
35Josefine GammelgaardHønsehusets Lady Lara (L)80:56,5410:13,039
36Heidi FrederiksenKandies Tommelise (L)51:04,0640:25,479
37Louise TovgaardTovgaards Masaki (M)5+1+12:00,943+11:24,7511
38Anne-Mette FoghLego-Gårdens Hart Of Willpow...(L)71:19,8551:11,4112
Uplac.Heidi FrederiksenÈt (M)31:23,56Trukket
Uplac.Alberte Grunnet NielsenColombos Black Sapphire (Leo...(L)Disk. på tid
v2Patricia MøllnitzEskirs Ch. Ziyu Al Yaqoub (M...(V)00:19,5300:18,250
v3Patricia MøllnitzDundine's GCh. Silvia (Silvi...(V)00:18,5000:22,430
u10Josefine GammelgaardStjerneregns Prince Blue Blood...10:40,9700:23,971
Uplac.Charlotte Stub DetlefsenSøgaards Azalia (u)Trukket
Antal deltagere: 44.   Heraf veteraner: 2.   Og uden for konkurrence: 2.
Dommer: Bente Bøje Jensen
Sekretær: Marie Floutrup, Charlotte Stub Detlefsen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2:00,00
Til toppen

Elite lige

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlOmløbCert.Point
1Mette BrandbygeBellas Ch Lucie Kaas10:20,7100:16,22114
2Anne-Mette FoghMalegas Panic in the Skies! (P...31:16,0900:30,3834-1:25,56
3Marie FloutrupFurukollens True by Willpower31:15,2500:30,2835-0:47,41
4Yasmin GrønneløvHarleys Jungle Allure (Ayla)21:00,2810:58,783
5Louise Stub DetlefsenNødkærlunds Viol31:05,0310:28,634
6Patricia MøllnitzDundines Liva Weel (Liva)10:44,9430:50,164
7Marie FloutrupKlundtes Sept of Remembrance (...30:17,7520:25,065
8Mette BrandbygeMidnatssol20:29,7830:26,855
9Bente Bøje JensenStampegårdens Made With Magic...31:08,4421:03,005
10Patricia MøllnitzFunnys Inabi Uchiha (Inabi)41:45,0021:24,296
11Anne-Mette FoghVilsmøllegårdens Travia (Viva)21:07,4050:53,357
12Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Red Moonl... (...6+11:14,0920:27,609
13Marie FloutrupWinds Inaya5+11:29,1530:28,969
14Michele LangkjærStampegårdens Agent Venom (Min...42:02,0050:58,599
15Bente Bøje JensenTramp Golden Kids (Teddy Bear)51:25,2841:09,889
Uplac.Marlene BruhnJordbærgårdens Sjötroll (Trold)4+11:57,19Trukket
Uplac.Marlene BruhnJordbærgårdens Mymlan (Mylius)50:36,00Trukket
Uplac.Anne-Mette FoghVilsmøllegårdens Hart of Dixie...81:05,94Trukket
Uplac.Julie Bøje Due JensenSilverados Catching Stars (Lin...Trukket
Uplac.Marlene BruhnJordbærgårdens Zombie (Zombie)Trukket
Uplac.Yasmin GrønneløvTumles Ch. All of the Stars (S...Trukket
Antal deltagere: 21.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Charlotte Stub Detlefsen
Sekretær: Josefine Gammelgaard, Julie Bøje Due Jensen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2:30,00
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.