Ofte stillede spørgsmål
Mine supportsager
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

EFTERMIDDAGSSTÆVNE  PÅ  NATURCENTER  SKOVGAARD  VED  HORSENS  DEN  30.  JULI  2020

Print
Tryk for at komme til:
Mini ligeLet kroget
Middelsvær kroget åben


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Mini lige

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Emma KampStald Lunds Blueberry Flower00:23,8500:16,160
2Bente Bøje JensenSkovvejens Dream of the Future (F...00:10,4000:18,100
3Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Golden Heart00:12,9300:18,250
4Louise TovgaardTovgaards Survivor00:27,0700:31,000
5Kirsten BjergSommerly´s Laakki00:16,1300:32,590
6Kirsten BjergBuens Thomas O'Malley10:23,2200:15,411
7Jaqueline WæhlingMr Bella10:34,0600:20,091
8Laura LundHimmelgaardens Conversations in t...11:36,1600:37,161
9Emma KampStald Ninnas Lilly10:19,6910:17,502
10Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Winther Heart10:29,5010:22,682
11Maria GadkjærMalegas You Give Faith (Felina)20:31,5300:31,132
12Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Green Arrow10:34,8410:32,222
13Wiktoria JanikowskaMks Queen of Life21:59,6900:40,002
14Emma KampStald Lunds Bertram11:36,1911:21,252
15Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Wild Dragon Heart2+10:14,5000:19,223
16Emma LundStald Fonzis Nala30:33,0000:32,413
17Maria GadkjærMalegas You Got Faith (Gaby)20:38,5610:39,533
18Martina Cathrine JensenMk´s Miss Dream (Aiah)10:52,6920:41,473
19Caroline Thastrup KampThastrups Nuller2+11:11,1310:21,914
20Kathrine PedersenStald Fuglsangs Code of Silen......30:53,1910:47,944
21Cecilie SchiebelSchiebels Nuser30:28,4410:55,874
22Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Possibility30:44,6620:28,035
23Laura LundStald Lunds Eleonora (Elle)50:59,8521:22,287
24Anders Kjær PedersenBlackie40:52,4631:51,757
25Torben NielsenMk´s Sweet Hope (Zafiyah)71:35,9721:06,259
Uplac.Anders Kjær PedersenMaxiDisk på tid.
Uplac.Caroline Thastrup KampApples Fila (Coda)Trukket
Uplac.Wiktoria JanikowskaBoltens A Diamond Is Forever (Deen)Trukket
Uplac.Wiktoria JanikowskaMk´s River Of Love (Rayan)Trukket
Antal deltagere: 29.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Aase Bjerner
Sekretær: Kathrine Pedersen
Bedømmelsesmetode: D2 - Fejl lægges sammen, sidste tid tæller
Maksimum tid: 2:00 min.
Til toppen

Let kroget

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlOmløbPindPoint
1Bente Bøje JensenSommerly's Helsinki00:33,1900:18,50012
2Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Danxia Landform00:28,3000:21,1501 - 28,6411
3Bente Bøje JensenJelen Golden Kids00:34,3100:20,4102 - 26,2211
4Kathrine PedersenMalegas Any Way You Want It (Wendy)00:27,1600:27,35011
5Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Liam Dunbar00:33,8800:27,78011
6Cecilie KnudsenStampestaldens Valde00:25,5900:29,60011
7Kathrine PedersenMalegas I´m Gonna Be Around (Aya)00:36,3200:31,03011
8Cecilie KnudsenCrazyjumpers Bellamy Blake00:34,1000:31,94011
9Louise TovgaardTovgaards Mini (Lang-øre)01:02,4100:34,60011
10Bente Bøje JensenBuens Safir01:03,5000:35,15011
11Bente Bøje JensenStampestaldens Ca´savio (Sami)00:45,3100:42,31011
12Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Falke00:49,7800:49,03011
13Laura ClausenWinds Kwami (Meeko)01:12,3201:12,56011
14Cathrine Lind JakobsenHøyer’:s Amazing Paricutin Vu...01:21,1601:12,94011
15Julie Bøje Due JensenJordbærgårdens Cypress10:40,3100:18,881
16Cecilie KnudsenUniKins Freeze Blade (Benji)10:25,1800:20,851
17Laura LundCrazyjumpers Jasper Jordan (Juno)10:45,7200:23,221
18Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Umbreon (Omi)00:37,6710:26,871
19Louise TovgaardTovgaards Gold Perfection (Gule)10:51,9300:29,901
20Wiktoria JanikowskaMk's Zummi Gummi (Dino)00:52,3110:37,001
21Torben NielsenSommerly's Warszawa10:34,2800:41,341
22Pernille FrederiksenKnudsbøls Karamel00:54,6410:45,001
23Mette DamgaardSkovhøjens Willow10:52,5900:46,651
24Mette DamgaardSommerly´s Panama01:16,6610:47,001
25Alison Bøje Due JensenStjerneregns Fire Walk With Me11:15,4500:54,281
26Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Khaleesi T... (Kh...20:45,6900:15,692
27Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Mini My10:30,4710:30,032
28Sofia JeppesenMk's Tummi Gummi (Junior)10:45,2210:32,282
29Martina Cathrine JensenCrazyjumpers Nati Per Amare10:37,6910:38,502
30Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Aurora20:52,1200:43,312
31Cathrine Lind JakobsenBoltens All Star Very Berry (Pose...11:00,4110:58,352
32Jaqueline WæhlingSaga Del Rapido21:07,1501:10,972
33Louise TovgaardTovgaards Masaki1+11:45,6210:31,373
34Cathrine Lind JakobsenCrazyjumpers Silver Fang Riki20:46,6010:38,973
35Emma LundStjerneregns Nick21:00,6310:46,253
36Cecilie SchiebelSommerly's Nicosia (Nikka)21:04,2211:01,693
37Cecilie SchiebelStald Fuglsangs Arrosas Renesmee11:11,0021:08,123
38Wiktoria JanikowskaSkovvejens Ironhide41:08,4400:26,884
39Cecilie SchiebelJughead41:35,5000:36,814
Uplac.Emma LundStald Nielsens Gucci GangTrukket
Antal deltagere: 40.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Kirsten Bjerg
Sekretær: Maria Gadkjær og Kathrine Pedersen
Bedømmelsesmetode: D2 - Fejl lægges sammen, sidste tid tæller
Maksimum tid: 2:00 min.
Til toppen

Middelsvær kroget åben

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlOmløbKl.pr.PindPoint
1Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Milotic (Ticci) (M)01:02,9100:38,0001 - 0:37,8713
2Lene GadkjærMalegas Complicated Heart (Harald) (M)00:42,2100:38,0002 - 0:33,2512
3Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Danxia Landform (M)01:01,0300:42,50012
4Kirsten BjergSommerly´s Snehvide (M)01:02,1600:47,50012
5Kathrine PedersenMalegas I´m Gonna Be Around (Aya) (L)01:04,7201:37,910Bestået22
6Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Glaceon (M)10:49,0300:31,3511
7Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Dedenne (M)11:06,4700:42,9611
8Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Beige Prins... (V... (M)10:50,9100:45,6511
9Maria GadkjærMalegas Walk With Me (Missi) (M)01:05,2510:59,5911
10Martina Cathrine JensenFurukollens Strawberry Swing (Siwa) (M)00:57,9011:30,0011
11Julie Bøje Due JensenJordbærgårdens Cypress (L)20:43,8200:29,312Bestået
12Aase BjernerBygholms Carolina Reaper C... (Ca... (M)21:06,3500:38,442
13Cecilie KnudsenUnikins Freeze Blade10:53,4710:42,102
14Kirsten BjergJansson´s Delight Jelly Bean (M)10:55,5610:45,032
15Martina Cathrine JensenCrazyjumpers Nati Per Amare (L)20:54,5700:45,752Bestået
16Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Aurora (L)11:25,3710:45,912
17Kathrine PedersenMalegas Any Way You Want It (Wendy) (M)10:49,0010:48,752
18Torben NielsenSommerly's Warszawa (L)10:49,0310:58,632
19Wiktoria JanikowskaMk's Zummi Gummi (Dino) (L)11:06,5010:59,312
20Sofia JeppesenMk's Tummi Gummi (Junior) (L)11:14,9011:03,722
21Sandra FrederiksenKnudsbøls Nuller (M)11:32,4011:30,412
22Kirsten BjergSommerly´s Graffiti (M)11:10,6520:37,003
23Cecilie KnudsenStampestaldens Valde201:31,610:55,783
24Sofia JeppesenKandies Králik (M)21:05,7510:59,593
25Laura LundCrazyjumpers Jasper Jordan (Juno) (L)21:30,4511:37,593
26Kirsten BjergSommerly´s Suez (L)20:58,9120:34,694
27Wiktoria JanikowskaKlundtes Simple Ways (Sinea) (M)20:58,6220:49,324
28Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Davina Claire (M)2+11:52,4110:50,004
29Laura LundCrazyjumpers Bellamy Blake (L)40:46,0000:55,694Bestået
30Kathrine PedersenNødkærlunds Maggie (M)20:42,5920:57,754
31Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Liam Dunbar (L)31:13,8111:09,254
32Julie Bøje Due JensenFunnys Manse (M)21:18,4421:11,314
33Wiktoria JanikowskaSkovvejens Born to Do It (Itze) (M)31:28,3711:11,444
34Kirsten BjergSommerly's Riga (L)20:42,2121:13,134
35Cecilie SchiebelStald Fuglsangs Silver Neon Lights30:55,8820:44,225
36Elisabeth FrederiksenLego-Gårdens Maui (M)30:53,9621:01,415
37Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Umbreon (Omi) (L)31:18,1921:08,635
38Pernille FrederiksenKnudsbøls Karamel (L)3+22:20,4711:39,756
39Alison Bøje Due JensenJelen Golden Kids41:21,0631:01,567
40Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Falke (L)31:54,2241:34,507
41Cecilie SchiebelVB Chico De Belleza4+2+22:25,313+21:32,7213
42Emma LundStald Lunds Diego (L)7+1+22:15,577+1+22:22,3520
Uplac.Laura LundFønix (M)3+12:03,78Trukket
Uplac.Alison Bøje Due JensenStjerneregns Fire Walk With Me (L)7+1+12:14,06Trukket
Uplac.Kathrine PedersenLego-Gårdens H2O (Vanja) (M)Trukket
Uplac.Wiktoria JanikowskaSkovvejens Ironhide (L)Trukket
Antal deltagere: 46.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Bente Bøje Jensen
Sekretær: Torben Nielsen + Aase Bjerner
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2 min.
Til toppen






Kontakt
Kontakt



Slå vinterpynt fra

© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.