Ofte stillede spørgsmål
Mine supportsager
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

SOMMERLEJR  HOS  REGITZE  VED  GADSTRUP  DEN  1.  -  2.  AUGUST  2020

Print
Tryk for at komme til:
Mini ligeMini kroget
Let ligeLet kroget
Middelsvær ligeMiddelsvær kroget
Svær ligeSvær kroget
Elite ligeElite kroget
Længdehop


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Mini lige

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Ole RoskiRoskis Get The Boss00:12,7800:15,2500:28,03
2Klara Johanne Abel-Jesper...Isbaks Hugo Boss00:21,9700:23,3100:45,28
3Emma Hedelund JørgensenJordbærgårdens Skak (Scarlet)00:23,1600:23,5000:46,66
4Yasmin GrønneløvSkovvejens Fast and Dangerous...00:22,6300:28,2500:50,88
5Signe BrenholdtFunnys Lobiviq (Loppen)00:27,9100:33,6201:01,53
6Signe BrenholdtStampestaldens Tell My Why (Wi...00:21,9100:42,7201:04,63
7Isabella ColumboColombos Oranges Sapphire (Car...00:30,1800:38,9301:09,11
8Julie DambergConejos When We Were Young (We...00:33,8100:41,5601:15,37
9Ole RoskiRoskis Catch Me If You Can00:13,2210:13,7510:26,97
10Julie DambergCrazyjumpers Love The Way You....10:24,7500:20,7510:45,50
11Maja Vester NielsenTorhøjs Abigail (Grande)10:22,8400:27,5010:50,34
12Anna Katrine HustedBoltens Rebel At Heart (Rebel)10:29,3700:27,2810:56,65
13Silke BrendstrupEddiegaardens Ailo00:29,4310:51,9711:21,40
14Maja Vester NielsenKnudsbøls Maali (Maali)10:15,7201:19,5311:35,25
15Jaqueline WæhlingMr Bella (Bella)10:34,5310:41,2221:15,75
16Sif EnevoldsenCassa-strudahl Ingeborg (Ingeb...10:26,1630:39,2841:05,44
Uplac.Helena HolstByskovenscharlie (Charlie)10:52,25Trukket
Uplac.Karina DamVegaTrukket
Antal deltagere: 18.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Cecilie Brenholdt
Sekretær: Janni Brenholdt
Bedømmelsesmetode: D1
Maksimum tid: 2 min.
Til toppen

Mini kroget

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Maja Vester NielsenKnudsbøls Maali (Maali)00:40,5300:23,4701:04,00
2Anna Katrine HustedBoltens Rebel At Heart (Rebel)00:38,8100:31,0601:09,87
3Signe BrenholdtFunnys Lobiviq (Loppen)00:58,3801:00,8501:59,23
4Maja Vester NielsenTorhøjs Abigail (Grande)10:30,7800:29,0310:59,81
5Ole RoskiRoskis Get The Boss01:11,5010:36,8811:48,38
6Ole RoskiRoskis Catch Me If You Can00:45,9020:31,6321:17,53
7Mette BrandbygeGrenens Deed Of Vancouver20:59,5000:43,2221:42,72
8Jaqueline WæhlingMr Bella (Bella)10:44,5620:38,3431:22,90
9Sif EnevoldsenCassa-Strudahl Ingeborg (Ingeb...20:48,8810:45,0631:33,94
10Helena HolstByskovens Charlie21:18,5921:38,0042:56,59
11Silke BrendstrupEddiegaardens Ailo31:24,7521:36,1653:00,91
Uplac.Silke BrendstrupSødalens Atle (Elliot)Trukket
Antal deltagere: 12.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Janni Brenholdt
Sekretær: Mette Wind
Bedømmelsesmetode: D1
Maksimum tid: 2:00
Til toppen

Let lige

Plac.FørerKaninFejlTidPindPoint
1Astrid Egebo LarsenStampestaldens Gobstopper (Geo)00:08,8112
2Josefine GammelgaardTumles Water Wheel00:11,151
3Astrid Sloth-BrodersenCrazyjumpers Due Volontà (Moon...00:25,031
4Helena HolstByskovens Ninka (Ninka)00:27,501
5Emil JulinUniKins Imperfect Harmony (Ixi...00:31,121
6Tamara WernerDZ Black Sail00:33,311
7Silje MathiasenDundines Leonardo DiCaprio00:34,781
8Astrid Sloth-BrodersenDumle (Dumle)00:38,281
9Astrid Egebo LarsenEgebos Strejf10:09,00
10Nanna JohansenStald Jumpers Perle (Perle)10:12,53
11Patricia MøllnitzDundines Nina Simonetti (Nina)10:16,75
12Sif EnevoldsenThe Perfekts Noha (Noha)10:20,96
13Selina M. PedersenTarzis Lucyblia to the Lake (L...10:25,84
14Lea PoulsenEgevangs Duck Huey (Eddie)10:29,41
15Sif EnevoldsenCassa-Strudahls Timothy McG......10:29,66
16Maja Vester NielsenTorhøjs Toulouse (Bob)10:44,75
17Tobias HorstBlack Rose MSZ Flash10:47,28
18Natasja Vester NielsenUniKins Darkest Night (Dalle)11:21,18
19Signe KlingenbergKløvergårdens Something Spec.....20:21,34
20Freja PedersenRosendalens Manse (Manse)20:23,75
21Maja Vester NielsenTorhøjs Dala (Dala)20:30,65
22Jaqueline WæhlingSaga Del Rapido (Saga)21:05,47
23Tanja PedersenConejos Rivers of Babylon (Buk...30:14,60
24Isabella ColomboColombos Blue Sapphire30:23,41
25Smilla VejsgaardKandies Tawsan (Trusse-Theis)30:24,41
26Sif EnevoldsenThe Perfekts Flora (Flora)30:42,06
27Sif EnevoldsenThe Perfeks Skye (Sky)30:49,69
28Emma Hedelund JørgensenCrazyjumpers Vale Per Sempre (...31:20,43
29Sif EnevoldsenCassa-strudahls Hugo (Hugo)31:21,81
30Selina M. PedersenEgevangs Mac (Trofast)41:15,90
31Smilla HolmSolhavens I Was Born to This (...41:22,09
32Emilie OlsenFilur41:31,31
33Josefine De FriesSvend4+10:52,28
34Nanna JohansenStald Jumpers Pjuske (Pjuske)61:10,38
Uplac.Freja PedersenRosendalens Mynte (Mynte)Trukket
Uplac.Karina DamVigoTrukket
Uplac.Silje MathiasenSødalens Atle (Elliot)Trukket
Uplac.Yasmin GrønneløvPopcorn (Popcorn)Trukket
Antal deltagere: 38.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Camilla Kirk Jensen
Sekretær: Mette Wind
Bedømmelsesmetode: A
Maksimum tid: 2 min.
Til toppen

Let kroget

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Sarah MadsenStampestaldens Jolly Rancher (...00:25,1900:18,4100:43,6012
2Sarah MadsenStald Trofasts Draco Malfoy (M...00:29,1600:18,8400:48,0011
3Natasja Vester NielsenStald Trofasts Neville Longbot...00:19,5000:33,1900:52,6911
4Signe BrenholdtStampestaldens Ludvig00:33,0600:24,7800:57,8411
5Lisette KongerslevStampegårdens Upside Down00:40,5000:19,6601:00,1611
6Emilie OlsenSolens Blue Ocean Waves (Cean)00:40,0700:22,1901:02,2611
7Astrid Egebo LarsenStampestaldens Gobstopper (Geo)00:30,8100:35,8501:06,6611
8Smilla VejsgaardKandies Tawsan (Trusse-Theis)00:33,9400:33,9401:07,8811
9Patricia MøllnitzDundines Matteo Balsano (Matte...00:37,2500:37,2201:14,4711
10Michele LangkjærStampestaldens Mona00:43,8100:32,0701:15,8811
11Louise Stub DetlefsenUniKins Action Point (Alec)00:52,0000:28,2101:20,2111
12Maja Vester NielsenKnudsbøls Ariel00:57,5900:26,7801:24,3711
13Emil JulinUniKins Life is Priceless (Piu...00:51,5300:35,4001:26,9311
14Emilie OlsenTumles Songbird (Sandy)00:59,7500:56,5001:56,2511
15Sif EnevoldsenCassa-Strudahls Timothy McG......00:52,0601:09,3202:01,3811
16Silje MathiasenDundines Leonardo DiCaprio01:08,0000:59,0302:07,0311
17Silke BrendstrupKastanjegårdens Eddie (Eddie)01:27,5001:12,0602:39,5611
18Isabella ColomboPaloma00:43,0910:20,5011:03,59
19Signe BrenholdtFurukollens Amarino (Anton)00:46,0910:24,9711:11,06
20Natasja Vester NielsenUniKins Darkest Night (Dalle)00:39,6210:32,2211:11,84
21Astrid Egebo LarsenEgebos Strejf00:46,5710:53,3111:39,88
22Sif EnevoldsenThe Perfekts Noha (Noha)10:28,63
23Isabella ColomboCrazyjumpers Amarylis10:29,97
24Michele LangkjærAlt For Damerne10:33,90
25Tanja PedersenConejos Rivers of Babylon (Buk...10:43,78
26Michele LangkjærSkovvejens Vega10:44,72
27Freja PedersenRosendalens Manse (Manse)10:45,62
28Helena HolstByskovens Ninka (Ninka)10:48,97
29Louise Stub DetlefsenSøgaards Tequila Sunrise (Sunr...10:51,06
30Mathilde JørgensenWashington (Wasi)10:52,06
31Mette VangsgaardHønsehusets Ocean Victory10:52,79
32Astrid Sloth-BrodersenCrazyjumpers Due Volontà (Moon...10:58,37
33Astrid Egebo LarsenTumles Pirate Ship (Piraten)11:05,72
34Maja Vester NielsenTorhøjs Toulouse (Bob)11:18,00
35Josefine GammelgaardTumles Water Wheel0+11:18,66
36Lisette KongerslevPringlans Solskensfantomen11:24,00
37Louise Stub DetlefsenSøgaards Spring's First Bloom...11:58,78
38Patricia MøllnitzDundines Nina Simonetti (Nina)20:43,47
39Nanna JohansenStald Jumpers Perle (Perle)20:52,53
40Emil JulinUniKins Imperfect Harmony (Ixi...20:56,25
41Tobias HorstBlack Rose MSZ Flash20:59,53
42Smilla HolmEgevangs Radio Ga Ga (Toby)1+11:53,25
43Sif EnevoldsenThe Perfeks Skye (Sky)30:55,84
44Selina M. PedersenTarzis Lucyblia to the Lake (L...31:16,53
45Janni BrenholdtStampestaldens Altomincio31:29,31
46Astrid Sloth-BrodersenDumle (Dumle)2+11:59,72
47Sif EnevoldsenCassa-strudahls Hugo (Hugo)2+12:06,53
48Signe KlingenbergKløvergårdens Something Spec.....3+11:33,53
49Lea PoulsenEgevangs Duck Huey (Eddie)3+11:51,53
50Emilie OlsenFilur2+22:27,72
51Sif EnevoldsenThe Perfekts Flora (Flora)51:19,50
52Maja Vester NielsenTorhøjs Dala (Dala)51:21,91
53Freja PedersenRosendalens Mynte (Mynte)4+11:53,84
54Josefine De FriesSvend60:53,91
55Jaqueline WæhlingSaga Del Rapido (Saga)5+1+22:19,25
Uplac.Tamara WernerDZ Black SailDisk.
Uplac.Mette VangsgaardStampegårdens Forever In (Feli...Trukket
Uplac.Michele LangkjærJackie KennedyTrukket
Uplac.Nanna JohansenStald Jumpers Pjuske (Pjuske)Trukket
Uplac.Selina M. PedersenEgevangs Mac (Trofast)Trukket
Antal deltagere: 60.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Camilla Kirk Jensen
Aspirant: Anna Katrine Husted, Line Holse Hansen
Sekretær: Tanja Skou Pedersen, Anna Katrine Husted og Line Holse Hansen
Bedømmelsesmetode: C1 0 fejl i finalen
Maksimum tid: 2:00
Til toppen

Middelsvær lige

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Tanja PedersenUniKins Midsummer Hill (Milbo)00:36,6500:20,3100:56,9613
2Camilla Kirk JensenUniKins Stormfly (Storm)00:36,9700:21,2500:58,2212
3Signe BrenholdtStampestaldens Altomincio00:35,7500:29,3401:05,0912
4Isabella ColomboCrazyjumpers Amarylis00:36,2500:36,8101:13,0612
5Emilie OlsenSolens Blue Ocean Waves (Cean)00:16,4410:16,7210:33,161
6Sarah MadsenStampestaldens Jolly Rancher (...00:27,3710:18,0710:45,441
7Signe BrenholdtEikhaugens First Time (Tempus)00:46,5010:29,5311:16,031
8Emil JulinUniKins Cloverfield Paradox (C...01:40,3211:30,1513:10,471
9Tanja PedersenUniKins Wonder Park (Wiola)00:56,8221:19,9322:16,75
10Isabella ColomboUniKins Total Nightmare (Faun)10:15,57
11Natasja Vester NielsenStald Trofasts Neville Longbot...10:18,21
12Mette WindStampegårdens Heart to Heart10:22,90
13Josefine GammelgaardHønsehusets Sailor10:30,31
14Louise Stub DetlefsenSøgaards Spring's First Bloom...10:33,28
15Signe BrenholdtFurukollens Amarino (Anton)10:34,59
16Natasja Vester NielsenTumles Neon Phantom (Mindy)10:35,87
17Emil JulinUniKins Følg Dine Drømme (Fjor...10:36,00
18Mette VangsgaardHønsehusets Ocean Victory10:37,28
19Louise Stub DetlefsenSøgaards Tequila Sunrise (Sunr...10:37,34
20Signe BrenholdtStampestaldens Ludvig10:37,44
21Regitze ReckNoobyfits Tarasque (Que)10:38,19
22Anna Katrine HustedRosehagens Aimable Amie (Amie)10:41,10
23Emil JulinFunnys Eye For An Eye (Elias)10:41,82
24Patricia MøllnitzDundines Matteo Balsano (Matte...10:42,32
25Tanja PedersenUniKins Screaming Death (Zelda)10:43,16
26Isabella ColomboPaloma10:46,19
27Natasja Vester NielsenFunnys Infinite Love (Fini)10:48,81
28Smilla VejsgaardUniKins Troubador (Tro)0+10:55,53
29Caroline GebuhrWinds Ilic10:59,90
30Emilie OlsenLilliens DU Betyder Alt (Ali)11:10,65
31Sarah MadsenStald Trofasts Draco Malfoy (M...20:31,50
32Janni BrenholdtStampestaldens Sugar Babe20:32,82
33Louise Stub DetlefsenUniKins Action Point (Alec)20:35,78
34Tanja PedersenUniKins Night Fury (Falk)20:39,97
35Patricia MøllnitzDundines Miguel Valente (Migue...20:40,93
36Emilie OlsenMilleniums Hecuba Från Troja (...20:41,31
37Emil JulinUniKins Life is Priceless (Piu...20:42,87
38Isabella ColomboMaglebo's Kængubarn (Kængu)20:46,06
39Maja Vester NielsenKnudsbøls Ariel21:00,25
40Emilie OlsenTumles Songbird (Sandy)30:53,16
41Astrid Egebo LarsenTumles Pirate Ship (Piraten)30:57,32
42Smilla HolmEgevangs Radio Ga Ga (Toby)2+11:04,22
43Silke BrendstrupKastanjegårdens Eddie (Eddie)31:20,44
44Julia BrosigMoonlights Minessota3+11:01,91
45Tobias HorstKoi Diamond4+11:10,96
46Julia BrosigHarleys Eternal Elegance (Elli...51:15,29
Uplac.Mette WindStampegårdens Chief of PoliceDisk.
Uplac.Sidsel DragelundPhineasTrukket
v14Patricia MøllnitzEskirs Ch. Ziyu Al Yaqoub (M...(V)10:31,19
v34Patricia MøllnitzDundine's GCh. Silvia (Silvi...(V)20:37,56
Antal deltagere: 50.   Heraf veteraner: 2.  
Dommer: Cecilie Brenholdt
Sekretær: Janni Brenholdt
Bedømmelsesmetode: C1 0 fejl i finalen.
Maksimum tid: 2 min.
Til toppen

Middelsvær kroget

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Mette WindUniKins Dragon Hill00:50,1200:47,8201:37,9413
2Signe BrenholdtEikhaugens First Time (Tempus)01:04,2500:38,8401:43,0912
3Emil JulinTumles Star Creature (Sol)01:07,2501:07,1802:14,4312
4Sarah MadsenHarleys Single Cherry (Chérie)01:12,7501:16,0302:28,7812
5Emilie OlsenLilliens DU Betyder Alt (Ali)01:31,8101:05,6502:37,4612
6Mette WindStampegårdens Heart to Heart00:40,1510:48,5611:28,711
7Regitze ReckNoobyfits Tarasque (Que)10:56,9000:36,3211:33,221
8Lisette KongerslevHønsehusets Thunder Two00:32,5111:05,7511:38,261
9Signe BrenholdtStampestaldens Sugar Babe00:44,7510:57,0011:41,75
10Emil JulinTumles Stand By Me (Stanley)10:49,5000:54,5911:44,09
11Tanja PedersenUniKins Night Fury (Falk)01:05,5010:44,0711:49,57
12Michele LangkjærKlundtes Farewell To England11:15,4000:41,9111:57,31
13Lisette KongerslevHønsehusets Too Tender01:13,2211:20,9712:34,19
14Ellen LønborgUniKins Slam Bam (Sammi)0+11:11,6210:48,2521:59,87
15Ellen LønborgCrazyjumpers In Primo Piano (P...01:07,5320:53,3122:00,84
16Tanja PedersenUniKins Screaming Death (Zelda)11:03,6910:57,2522:00,94
17Anna Katrine HustedRosehagens Aimable Amie (Amie)01:04,5921:09,3722:13,96
18Josefine GammelgaardSundahls Sølvpil11:11,2511:05,6622:16,91
19Josefine GammelgaardHønsehusets Sailor11:07,8111:10,0722:17,88
20Louise Stub DetlefsenMoslund's Zafira11:03,6011:20,0722:23,67
21Tanja PedersenUniKins Midsummer Hill (Milbo)00:52,1931:05,4331:57,62
22Isabella ColomboUniKins Total Nightmare (Faun)0+11:09,1620:48,7831:57,94
23Isabella ColomboKlundtes Double Diamond (Diako)11:06,0021:06,7232:12,72
24Camilla Kirk JensenUniKins Stormfly (Storm)10:57,9130:53,5041:51,41
25Isabella ColomboMaglebo's Kængubarn (Kængu)20:57,40
26Emil JulinFunnys Eye For An Eye (Elias)1+11:20,22
27Louise Stub DetlefsenLego-Gårdens Argon21:24,03
28Tobias HorstKoi Diamond21:27,47
29Patricia MøllnitzDundines Kibalo (Kibalo)21:30,50
30Sarah MadsenFunnys Breaking Point (Baldria...30:56,69
31Natasja Vester NielsenTumles Neon Phantom (Mindy)2+11:11,32
32Natasja Vester NielsenFunnys Infinite Love (Fini)2+11:46,03
33Patricia MøllnitzDundines Miguel Valente (Migue...31:51,91
34Emil JulinUniKins Cloverfield Paradox (C...2+12:14,16
35Tanja PedersenUniKins Wonder Park (Wiola)2+22:18,56
36Mette WindStampegårdens Chief of Police1+1+42:50,38
Uplac.Julia BrosigHarleys Eternal Elegance (Elli...Disk forkert spring
Uplac.Mette VangsgaardHønsehusets Twilight Triumph (...Disk. på tid
Uplac.Julia BrosigMoonlights MinessotaTrukket
Uplac.Sidsel DragelundPhineasTrukket
v6Patricia MøllnitzDundine's GCh. Silvia (Silvi...(V)10:45,1000:36,1611:21,26
v14Patricia MøllnitzEskirs Ch. Ziyu Al Yaqoub (M...(V)10:44,6811:03,6321:48,31
Antal deltagere: 42.   Heraf veteraner: 2.  
Dommer: Cecilie Brenholdt
Sekretær: Mette Brandbyge
Bedømmelsesmetode: C1 0 - 1 fejl i finalen
Maksimum tid: 2:00
Til toppen

Svær lige

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Tanja PedersenFunnys Heart Beat (Bea)00:30,0900:34,0601:04,1513
2Regitze ReckStampegårdens Rainbow Room (Qu...00:35,9700:42,6201:18,5912
3Signe BrenholdtStampestaldens Viggo10:24,5900:17,9710:42,561
4Camilla Kirk JensenKlundtes The Miracle Thief (Mi...10:32,7200:14,2210:46,941
5Regitze ReckStampegårdens Leap of Faith10:27,5200:27,2510:54,771
6Sarah MadsenTumles Castle On the Hill (Cai...10:35,9100:24,7811:00,691
7Agnete LønborgCrazyjumpers In Primo Piano (P...10:41,9400:25,5311:07,471
8Mette VangsgaardFurukollens Caramel Twist10:43,9400:29,3811:13,321
9Agnete LønborgUnikins Slam Bam (Sammi)10:40,1010:19,1320:59,23
10Mette WindWinds Mystique10:39,2210:34,5621:13,78
11Anna Katrine HustedStampestaldens Vera10:45,3110:35,2521:20,56
12Signe BrenholdtStampestaldens Allison (Alliso...10:28,9420:28,2230:57,16
13Louise Stub DetlefsenMoslund's Zafira10:49,2520:49,4331:38,68
14Mette WindUniKins Dragon Hill10:29,1930:21,0340:50,22
15Emil JulinTumles Star Creature (Sol)10:44,5630:22,9141:07,47
16Ellen LønborgElvis20:29,25
17Ole RoskiFunnys Sarsiado20:32,47
18Josefine GammelgaardSundahls Sølvpil20:42,35
19Ellen LønborgFunnys No Return (Rino)20:44,49
20Tanja PedersenFurukollens Juniper (Jupi)20:47,06
21Mette VangsgaardHønsehusets Twilight Triumph (...21:33,12
22Tamara WernerDr. Dr. Sheldon Lee Cooper2+10:37,91
23Sarah MadsenFunnys Breaking Point (Baldria...30:46,53
24Emil JulinTumles Stand By Me (Stanley)2+10:48,91
25Louise Stub DetlefsenLego-Gårdens Argon30:49,96
26Sarah MadsenHarleys Single Cherry (Chérie)31:00,06
27Ole RoskiStampestaldens Styles (Styles)40:31,57
28Tanja PedersenHaugens Little Bird (Rocco)40:33,00
29Signe BrenholdtEikhaugens Good Enough (Gaby)40:49,09
30Isabella ColomboKlundtes Double Diamond (Diako)3+10:49,78
31Signe BrenholdtStampestaldens Carl3+10:50,03
32Julia BrosigMoonlights Afternoon Delight50:58,69
33Isabella ColomboBjörklövets In Loving Memory51:07,87
Uplac.Julia BrosigJordbærgårdens NellikeTrukket
Antal deltagere: 34.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Patricia Møllnitz
Sekretær: Cecilie Brenholdt
Bedømmelsesmetode: C1 0 - 1 fejl i finalen.
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Svær kroget

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Regitze ReckWinds Ilviro00:40,6600:43,4801:24,1413
2Sarah MadsenTumles Castle On the Hill (Cai...01:55,9101:14,5003:10,4112
3Signe BrenholdtStampestaldens Allison (Alliso...10:40,3400:34,1211:14,461
4Ole RoskiFunnys Sarsiado10:54,9700:47,0011:41,971
5Mette WindWinds Mystique01:08,4711:05,7812:14,251
6Mette BrandbygeGrenens Magne Myrmo11:17,5601:16,4712:34,031
7Cecilie BrenholdtFunnys Amira (Amira)10:59,6910:49,5021:49,19
8Tanja PedersenFurukollens Juniper (Jupi)11:04,1911:07,2522:11,44
9Mette VangsgaardFurukollens Caramel Twist0+11:36,2811:09,0622:45,34
10Camilla Kirk JensenKlundtes The Miracle Thief (Mi...20:53,28
11Tanja PedersenSolens All Or Nothing (Alluah)21:22,91
12Emil JulinUniKins Følg Dine Drømme (Fjor...21:34,35
13Mette VangsgaardHønsehusets Between Two Worlds21:40,44
14Tanja PedersenFunnys Heart Beat (Bea)21:44,72
15Agnete LønborgFunnys No Return (Rino)21:50,69
16Regitze ReckStampegårdens Leap of Faith30:49,56
17Louise Stub DetlefsenNødkærlunds Viol30:59,53
18Signe BrenholdtStampestaldens Viggo31:00,22
19Signe BrenholdtEikhaugens Good Enough (Gaby)31:03,82
20Tanja PedersenHaugens Little Bird (Rocco)31:14,06
21Agnete LønborgElvis2+11:17,47
22Regitze ReckStampegårdens Rainbow Room (Qu...31:49,82
23Sarah MadsenStampestaldens Purpurella (Ell...41:06,50
24Janni BrenholdtStampestaldens Vera41:23,47
25Julia BrosigMoonlights Afternoon Delight41:25,50
26Cecilie BrenholdtStampestaldens Carl41:29,25
27Emilie OlsenMilleniums Hecuba Från Troja (...3+12:09,88
28Camilla Kirk JensenFurukollens True by Match (Mat...50:59,38
29Sarah MadsenStampestaldens Styles (Styles)51:05,57
30Janni BrenholdtStampestaldens Else Lindstow (...51:18,16
31Emil JulinFunnys Ciri Cinori4+11:31,84
32Tamara WernerDr. Dr. Sheldon Lee Cooper5+11:28,00
33Julia BrosigJordbærgårdens Nellike5+1+12:05,76
Uplac.Smilla VejsgaardUniKins TroubadorTrukket
Antal deltagere: 34.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Patricia Møllnitz
Sekretær: Lisette Kongerslev
Bedømmelsesmetode: C1 0 - 1 fejl i finalen
Maksimum tid: 2:00
Til toppen

Elite lige

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidCert.Point
1Camilla Kirk JensenStampegårdens SCh. Wild N' Rec...00:40,0000:25,3701:05,3714
2Camilla Kirk JensenFunnys Athena (Athena)00:24,0610:26,1310:50,191
3Cecilie BrenholdtFunnys Amira (Amira)10:41,4500:23,9311:05,38
4Tanja PedersenSharpies Karma Kiss (Karma)10:39,1300:26,7511:05,88
5Signe BrenholdtStampestaldens La Paix (La Pai...10:43,8300:25,3811:09,21
6Emil JulinFunnys Ciri Cinori10:39,4700:40,1911:19,66
7Mette WindStampegårdens GdCh. Mystic Maze10:36,1600:45,7511:21,91
8Camilla Kirk JensenKlundtes Pass The Poems (PP)00:44,1210:38,7511:22,87
9Camilla Kirk JensenBjørkebakkens Touch of Love (I...20:48,6600:37,7521:26,41
10Yasmin GrønneløvHarleys Jungle Allure (Ayla)20:58,4100:30,0321:28,44
11Regitze ReckWinds Ilviro11:05,7210:45,8521:51,57
12Camilla Kirk JensenFormørkelse (Futti)20:37,0610:18,6230:55,68
13Camilla Kirk JensenUniKins GCh. Countdown (Ciwan)10:40,4620:22,9431:03,40
14Mette WindWinds SCh. Cyclops10:29,7520:33,9131:03,66
15Camilla Kirk JensenMilleniums Eudoros Från Troja...10:44,1620:22,1631:06,32
16Emil JulinStampestaldens Purpurella (Ell...10:38,5020:41,0331:19,53
17Patricia MøllnitzDundines Liva Weel (Liva)10:49,4720:36,1631:25,63
18Sarah MadsenStampestaldens Bulmers Norman...20:57,3110:35,9731:33,28
19Patricia MøllnitzFunnys Inabi Uchiha (Inabi)11:15,7220:53,2532:08,97
20Signe BrenholdtStampestaldens Else Lindstow (...10:51,3430:36,6941:28,03
21Natasja Vester NielsenStampestaldens Donatello (Dona...20:50,1920:40,8141:31,00
22Emil JulinBellas Cozy Living20:44,1321:03,8741:48,00
23Mette VangsgaardHønsehusets Between Two Worlds20:54,9721:00,3141:55,28
24Camilla Kirk JensenStampegårdens Ch. Tippy Toe (T...21:15,1221:02,3442:17,46
25Emil JulinUniKins Escape (Aslan)1+10:55,9530:29,8551:25,80
26Mette VangsgaardBjørkebakkens Touch of Harmony20:31,25Trukket
27Louise Stub DetlefsenNødkærlunds Viol30:38,33
28Emil JulinBjörklövets Light Me Up (Walte...30:38,44
29Tanja PedersenUniKins Dive Clops (Dudii)30:51,03
30Signe BrenholdtStampegårdens Kiss Goodnight (...31:30,59
31Astrid Egebo LarsenStampestaldens Ludmilla (Ludmi...40:27,25
32Camilla Kirk JensenKlundtes Tales by Light (Thild...40:41,16
33Emil JulinSundahls Stabbington (Bastian)40:41,25
34Camilla Kirk JensenFurukollens True by Match (Mat...50:37,62
35Tamara WernerPaluten50:39,54
36Tanja PedersenSolens All Or Nothing (Alluah)60:58,50
37Yasmin GrønneløvTumles Ch. All of the Stars (S...4+32:39,15
Uplac.Anna Katrine HustedRosehagens Eden Rose (Eden)Trukket
Antal deltagere: 38.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Janni Brenholdt
Sekretær: Sarah Madsen
Bedømmelsesmetode: C1 0 - 2 fejl i finalen
Maksimum tid: 2 min.
Til toppen

Elite kroget

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidCert.Point
1Mette WindWinds SCh. Cyclops01:05,3500:56,8702:02,2214
2Mette BrandbygeMidnatssol10:52,8210:33,0721:25,891
3Camilla Kirk JensenStampegårdens SCh. Wild N' Rec...11:13,7210:41,1621:54,88
4Mette WindStampegårdens GdCh. Mystic Maze21:17,7701:06,5522:24,32
5Patricia MøllnitzDundines Liva Weel (Liva)21:58,5001:22,2223:20,72
6Camilla Kirk JensenBjørkebakkens Touch of Love (I...22:10,6501:32,2823:42,93
7Camilla Kirk JensenFormørkelse (Futti)20:52,6510:46,5631:39,21
8Camilla Kirk JensenUniKins GCh. Countdown (Ciwan)11:11,9420:59,3132:11,25
9Patricia MøllnitzFunnys Inabi Uchiha (Inabi)02:05,8732:29,2834:35,15
10Mette BrandbygeBellas Ch Lucie Kaas20:48,3720:36,2241:24,59
11Emil JulinBjörklövets Light Me Up (Walte...11:01,1031:31,9642:33,06
12Camilla Kirk JensenKlundtes Pass The Poems (PP)21:27,1521:06,3742:33,52
13Lisette KongerslevSundahls Ch. Innkeeper21:27,0921:13,1242:40,21
14Lisette KongerslevVilsmøllegårdens Momondo11:39,7131:27,1943:06,90
15Emil JulinBellas Cozy Living21:55,1031:54,9753:50,07
16Tanja PedersenUniKins High Five (Fiifii)01:21,473+33:05,7164:27,18
17Tanja PedersenSharpies Karma Kiss (Karma)31:25,60
18Emil JulinUniKins Escape (Aslan)31:26,35
19Camilla Kirk JensenMilleniums Eudoros Från Troja...31:27,87
20Lisette KongerslevBellas Ch. Fancy Thora32:01,75
21Camilla Kirk JensenFunnys Athena (Athena)32:08,77
22Cecilie BrenholdtStampestaldens Bulmers Norman...2+12:16,00
23Signe BrenholdtStampestaldens La Paix (La Pai...40:58,18
24Tanja PedersenUniKins Dive Clops (Dudii)41:30,84
25Camilla Kirk JensenKlundtes Tales by Light (Thild...41:51,59
26Emil JulinSundahls Stabbington (Bastian)3+11:56,50
27Michele LangkjærStampegårdens Agent Venom (Min...2+1+12:33,19
28Sarah MadsenStampegårdens Kiss Goodnight (...2+22:55,25
29Camilla Kirk JensenStampegårdens Ch. Tippy Toe (T...51:42,31
30Tamara WernerPaluten62:13,56
31Natasja Vester NielsenStampestaldens Donatello (Dona...62:19.53
Uplac.Anna Katrine HustedRosehagens Eden Rose (Eden)Trukket
Uplac.Astrid Egebo LarsenStampestaldens Ludmilla (Ludmi...Trukket
Uplac.Lisette KongerslevHønsehusets A Whole New WorldTrukket
Uplac.Mette VangsgaardBjørkebakkens Touch of HarmonyTrukket
Antal deltagere: 35.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Janni Brenholdt
Sekretær: Emilie Olsen
Bedømmelsesmetode: C1 0 - 2 fejl i finalen
Maksimum tid: 2:30
Til toppen

Længdehop

Plac.FørerKanin406080100120140160180200Cert.Point
1Agnete LønborgCrazyjumpers In Primo Piano (P...----XOOOOXXX14
2Isabella ColomboCrazyjumpers Amarylis-----XXOOOXXX1
3Mette WindWinds SCh. Cyclops---XO-XOOXOXXX
4Mette WindUniKins Dragon Hill--XOOOXXOXOXOXXX
5Ellen LønborgUniKins Slam Bam (Sammi)----XOOOXXX
6Isabella ColomboUniKins Total Nightmare (Faun)----XOXOOXXX
7Isabella ColomboKlundtes Double Diamond (Diako)---OXXOXOOXXX
8Sif EnevoldsenThe Perfekts Noha (Noha)XOO-XXOXOOXXX
9Patricia MøllnitzFunnys Inabi Uchiha (Inabi)-O-O-XOXXX
10Patricia MøllnitzDundines Liva Weel (Liva)-O-OXOXOXXX
11Ellen LønborgFunnys No Return (Rino)XO-XOOXOXOXXX
12Tamara WernerPaluten-XOOXOOXXOXXX
13Isabella ColomboBjörklövets In Loving MemoryOOOOOXXX
14Anna Katrine HustedRosehagens Aimable Amie (Amie)-XO-OXOXXX
15Louise Stub DetlefsenMoslund's Zafira---XOXOXXX
16Emilie OlsenTumles Songbird (Sandy)-XOXOXXOXXOXXX
17Louise Stub DetlefsenUniKins Action Point (Alec)O-XOOXXX
18Signe BrenholdtStampestaldens La Paix (La Pai...---XO
18Signe BrenholdtStampestaldens Viggo---XO
18Tamara WernerEikhaugens First Time (Tempus)---XO
21Tamara WernerDr. Dr. Sheldon Lee CooperOOOXOXXX
22Patricia MøllnitzDundines Kibalo (Kibalo)XOOOXOTrukket
23Josefine GammelgaardHønsehusets Sailor-XOOXOXX
24Louise Stub DetlefsenSøgaards Spring's First Bloom...XO-XOXOXXX
25Signe BrenholdtEikhaugens Good Enough (Gaby)---XXO
26Patricia MøllnitzDundines Miguel Valente (Migue...OO-XXOXX
27Patricia MøllnitzDundines Nina Simonetti (Nina)XOOOXXOXXX
28Emilie OlsenLilliens DU Betyder Alt (Ali)-XOOXXOXXX
29Maja Vester NielsenKnudsbøls ArielXOOOXXX
30Emilie OlsenSolens Blue Ocean Waves (Cean)-XOOXXX
31Maja Vester NielsenTorhøjs Dala (Dala)OXOXXOXXX
32Silke BrendstrupKastanjegårdens Eddie (Eddie)XXOOXXX
33Josefine GammelgaardSharpies Karma Kiss (Karma)OXO-XXX
34Sidsel DragelundPhineasOXXOXXX
35Louise Stub DetlefsenSøgaards Tequila Sunrise (Sunr...O-XXX
35Josefine GammelgaardTumles Water WheelOXXX
37Emilie OlsenFilurXOXX
37Nanna JohansenCassa-strudahls Hugo (Hugo)XOXXX
37Patricia MøllnitzDundines Matteo Balsano (Matte...XOXXX
37Silke BrendstrupKløvergårdens Something Specia...XOXXX
37Smilla HolmEgevangs Radio Ga Ga (Toby)XOXXX
42Sif EnevoldsenThe Perfekts Flora (Flora)XXODisk.
Uplac.Anna Katrine HustedRosehagens Eden Rose (Eden)---XX
Uplac.Josefine GammelgaardStampegårdens Kiss Goodnight---XX
Uplac.Louise Stub DetlefsenNødkærlunds Viol---XXX
Uplac.Mette VangsgaardHønsehusets Between Two Worlds---XXX
Uplac.Ole RoskiFunnys Amira---XXX
Uplac.Sarah MadsenTumles Castle On the Hill (Cai...--XXX
Uplac.Agnete LønborgElvis-XXX
Uplac.Emilie OlsenMilleniums Hecuba Från Troja (...-XXX
Uplac.Sif EnevoldsenCassa-strudahl Ingeborg (Ingeb...XX
Uplac.Nanna JohansenStald Jumpers Perle (Perle)XXX
Antal deltagere: 52.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Janni Brenholdt, Camilla Kirk Jensen
Aspirant: Emil Julin Jensen
Sekretær: Janni Brenholdt og Tanja Skou Pedersen
Bedømmelsesmetode: 40 cm.
Maksimum tid: 2 minutter
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.