Ofte stillede spørgsmål
Mine supportsager
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

AUGUSTSTÆVNE  I  NØRRE  JERNLØSE  BOLDKLUB  VED  HOLBÆK  DEN  22.  AUGUST  2020

Print
Tryk for at komme til:
Mini ligeMiddelsvær lige
Svær lige åbenElite lige


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Mini lige

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Katrine Kragh LindboSolhøjs Two Ghosts (Zola)00.13,9300.26,9400.40,87
2Line Holse HansenStampestaldens My Heart Will Go....00.26,9100.15,6200.42,53
3Signe Marquard Lüchau Jen...Lotus Valtemar (Valde)00.21,9100.26,5400.48,45
4Katrine Kragh LindboEllegaardens Felix00.31,5000.23,7800.55,28
5Katrine Kragh LindboStampestaldens The Lazy Song (Elv...00.23,4700.34,7200.58,19
6Signe BrenholdtStampestaldens I Always Love You(...00.29,1300.33,2801.02,41
7Emilie OlsenSolhøjs Sweet Creature (Cindii)00.42,9700.40,5701.23,54
8Signe BrenholdtFunnys Lobiviq (Loppen)00.41,7201.13,6901.55,41
9Signe BrenholdtStampestaldens Tell My Why (Willy)00.14,6310.18,6510.33,28
10Astrid S. JensenSommerly´s Amaalia00.17,7810.21,3410.39,12
11Josefine De FriesSvend00.19,9710.24,8510.44,82
12Line Holse HansenJordbærgårdens Hint10.36,7500.52,8811.29,63
13Cecilie BrenholdtStampestaldens Look At Me Now(Nova)00.18,1221.16,1221.34,24
14Line Holse HansenSolhøjs Fine Line40.44,8701.01,0941.45,96
Uplac.Janni BrenholdtStampestaldens Love Someone11.13,75Disk.
Uplac.Emilie OlsenSolhøjs Canyon Moon (Calum)Trukket
Antal deltagere: 16.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Patricia Møllnitz
Sekretær: Patricia Møllnitz
Bedømmelsesmetode: D1 to gennemløb til alle, tid lagt sammen.
Maksimum tid: 2 min.
Til toppen

Middelsvær lige

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Signe BrenholdtStampestaldens Gobstopper (Geo)00.27,4700.19,2200.46,6913
2Mette WindStampegårdens Heart to Heart00.25,4400.21,8800.47,3212
3Emilie OlsenSolens Blue Ocean Waves00.27,6900.21,4700.49,1612
4Emilie OlsenUniKins Total Nightmare (Faun)00.28,3100.24,5300.52,8412
5Signe BrenholdtStampestaldens Ludvig00.32,6300.28,8401.01,4712
6Mia HansenKlundtes Lies and Fireflies00.35,6300.36,5601.12,1912
7Rie AndersenStald Trofasts Neville Longbott.....00.42,0300.53,8501.35,8812
8Signe BrenholdtEikhaugens First Time (Tempus)00.27,4410.30,0610.57,50
9Signe BrenholdtFurukollens Amarino (Anton)10.24,4700.33,0410.57,51
10Patricia MøllnitzDundines Matteo Balsano00.26,2910.32,5010.58,79
11Astrid S. JensenKlaubogaards Emma Starlight10.39,0300.37,3111.16,34
12Emilie OlsenCrazyjumpers Amarylis00.37,9110.41,1611.19,07
13Signe BrenholdtTumles Pirate Ship (Piraten)10.42,4700.36,7211.19,19
14Mia HansenEikhaugens We'll Never Know00.25,8820.30,6520.56,53
15Astrid S. JensenSommerly's Talinn10.44,2510.33,7521.18,00
16Mia HansenMilleniums Velvet Haze (Eira)10.41,4410.43,0321.24,47
17Line Holse HansenJordbærgårdens Megumi (Maggie)20.46,1500.39,8121.25,96
18Mia HansenLavendulas Månskugga20.43,7200.42,2821.26,00
19Mia HansenUniKins A Quiet Place (Penny)00.25,8430.35,0031.00,84
20Cecilie BrenholdtStampestaldens Sugar Babe10.22,5620.41,9031.04,46
21Patricia MøllnitzDundines Miguel Valente10.41,5320.33,4731.15,00
22Emilie OlsenUniKins Queen Anne's Revenge1+10.58,5710.20,9131.19,48
23Signe BrenholdtStampestaldens Altomincio20.34,1920.34,9741.09,16
24Emilie OlsenMaglebo's Kængubarn20.46,6320.37,8841.24,51
25Emilie OlsenTumles Songbird (Sandy)21.38,5931.05,2852.43,87
26Mette WindStampegårdens Chief of Police21.42,282+1+32.32,5084.14,78
27Mia HansenKlundtes The White Raven (Wigga)00.35,75Trukket
28Emilie OlsenLilliens DU Betyder Alt (Ali)31.10,54
29Sidsel DragelundPhineas31.28,81
u14Line Holse HansenFunnys Naruto Uzumiaki (U)10.56,6901.00,6511.57,34
Antal deltagere: 30.   Heraf veteraner: 0.   Og uden for konkurrence: 1.
Dommer: Janni Brenholdt
Sekretær: Janni Brenholdt
Bedømmelsesmetode: C1 0 - 2 fejl i finalen, tid lagt sammen.
Maksimum tid: 2 min.
Til toppen

Svær lige åben

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Mia HansenUniKins Death Song (Zoey) (S)00.21,5300.26,6300.48,1613
2Mia HansenFunnys To The Gates (Gilbert) (S)00.21,7900.38,4101.00,2012
3Signe BrenholdtStampestaldens Carl (S)00.37,0700.29,3201.06,3912
4Mette WindWinds Mystique (S)00.33,8700.40,4001.14,2712
5Mia HansenSkovvejens Colors of the Wind (S)00.24,1610.22,4410.46,601
6Mia HansenBjörklövets Burning View (Conrad) (S)10.33,4700.21,8410.55,311
7Signe BrenholdtStampestaldens Gobstopper (Geo) (M)00.27,0010.31,1510.58,152
8Patricia MøllnitzDundines Miguel Valente (M)10.39,6000.30,6911.10,292
9Mia HansenUniKins A Quiet Place (Penny) (M)10.45,2500.26,5911.11,842
10Mia HansenMilleniums Mister Marvelous (Marv... (S)10.46,0900.33,4411.19,531
11Signe BrenholdtStampestaldens Ludvig (M)10.49,2200.40,9111.30,132
12Signe BrenholdtEikhaugens First Time (Tempus) (M)00.43,0610.50,3411.33,402
13Signe BrenholdtEikhaugens Good Enough (Gaby) (S)10.48,0000.47,9711.35,971
14Emilie OlsenSolens Blue Ocean Waves (S)10.56,6600.46,1911.42,851
15Signe BrenholdtStampestaldens Allison10.27,2110.19,1520.46,36
16Signe BrenholdtStampestaldens Viggo (S)00.28,3520.30,1620.58,51
17Emilie OlsenCrazyjumpers Amarylis (M)10.38,9710.35,2221.14,19
18Janni BrenholdtStampestaldens Sugar Babe (M)10.34,7210.40,2521.14,97
19Mia HansenKlundtes Lies and Fireflies (S)10.36,0010.39,0921.15,09
20Mia HansenEikhaugens We'll Never Know (M)10.35,6910.42,0921.17,78
21Signe BrenholdtStampestaldens Kate (S)10.55,4710.33,6321.29,10
22Signe BrenholdtTumles Pirate Ship (Piraten) (M)10.54,8210.42,7521.37,57
23Signe BrenholdtFurukollens Amarino (Anton) (M)21.05,4100.37,6221.43,03
24Emilie OlsenLilliens DU Betyder Alt (Ali) (M)11.26,9411.16,5622.43,50
25Mia HansenMilleniums Velvet Haze (Eira) (M)11.19,9711.57,2223.17,19
26Emilie OlsenElvis (S)10.41,4720.27,1331.08,60
27Mette WindUniKins Dragon Hill (S)10.52,6620.34,3731.27,03
28Emilie OlsenUniKins Queen Anne's Revenge (M)10.35,061+10.54,0031.29,06
29Janni BrenholdtStampestaldens Vera (S)01.08,6631.40,3132.48,97
30Mette WindStampegårdens Heart to Heart (M)00.51,2940.45,9141.37,20
31Emilie OlsenUniKins Total Nightmare (Faun) (M)10.56,2230.57,1241.53,34
32Signe BrenholdtStampestaldens Altomincio (M)10.52,0340.44,0651.36,09
33Patricia MøllnitzDundines Kibalo (S)21.10,7831.04,4152.15,19
34Line Holse HansenJordbærgårdens Megumi (Maggie) (M)30.43,35
35Rie AndersenStald Trofasts Neville Longbott..... (M)30.48,50
36Patricia MøllnitzDundines Matteo Balsano (M)30.49,44
37Mia HansenFunnys Akella (S)2+11.04,75
38Emilie OlsenTumles Songbird (Sandy) (M)3+11.49,03
39Mia HansenKlundtes The White Raven (Wigga) (M)50.32,16
40Emilie OlsenMaglebo's Kængubarn (M)51.10,22
41Emilie OlsenPaloma (S)61.08,75
42Sidsel DragelundPhineas (M)5+12.05,69
43Janni BrenholdtFunnys Breaking Point (Baldrian) (S)71.06,71
Uplac.Emilie OlsenKlundtes Double Diamond (Diako) (S)Trukket
Antal deltagere: 44.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Cecilie Brenholdt
Sekretær: Cecilie Brenholdt
Bedømmelsesmetode: C1 0 - 2 fejl i finalen, tid lagt sammen.
Maksimum tid: 2 min.
Til toppen

Elite lige

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidCert.Point
1Mia HansenFunnys Taxan (Tarzan)00.41,0010.23,3111.04,3114
2Signe BrenholdtStampestaldens Ludmilla00.28,8720.35,7921.04,661
3Mette WindStampegårdens GdCh. Mystic Maze00.37,0020.33,3721.10,37
4Mia HansenFunnys Ch. Air Mist (Elwa)00.30,6320.47,2521.17,88
5Mia HansenStampegårdens GCh. Doctor D. (Cha...10.36,1810.49,4321.25,61
6Signe BrenholdtStampegårdens Kiss Goodnight (Nor...10.54,4410.39,7221.34,16
7Mia HansenKlundtes First Strike (Silke)00.44,4720.55,2821.39,75
8Mette WindWinds GdCh. Cyclops20.35,6310.25,4631.01,09
9Regitze ReckWinds Ilviro20.45,1210.43,0331.28,15
10Cecilie BrenholdtFunnys Amira10.55,3820.46,9131.42,29
11Patricia MøllnitzDundines Liva Weel11.03,2220.45,2831.48,50
12Mia HansenFunnys Aura21.19,8721.04,2542.24,12
13Regitze ReckStampegårdens Rainbow Room (Quinn...21.24,0621.21,8242.45,88
14Signe BrenholdtStampestaldens Else Lindstow20.33,3130.51,3851.24,69
15Mia HansenHønsehusets Cruse of the Blac. (C...21.29,0031.24,5052.53,50
16Regitze ReckStampegårdens Leap of Faith30.34,34
17Mia HansenKlundtes Second Shot (Sander)30.34,50
18Mia HansenKlundtes Lonely Hills2+11.14,69
19Cecilie BrenholdtStampestaldens Purpurella31.35,03
20Cecilie BrenholdtStampestaldens Bulmers Norman2+11.45,84
21Patricia MøllnitzFunnys Inabi Uchiha31.54,00
22Signe BrenholdtStampestaldens La Paix50.52,69
Antal deltagere: 22.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Janni Brenholdt
Sekretær: Janni Brenholdt
Bedømmelsesmetode: C1 0 - 2 fejl i finalen, tid lagt sammen.
Maksimum tid: 2 min.
Til toppen






Kontakt
Kontakt



Slå vinterpynt fra

© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.