Ofte stillede spørgsmål
Mine supportsager
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

SOMMER  CUP  HOS  TANJA  I  SAKSKØBING  DEN  12.  -  13.  SEPTEMBER  2020

Print
Tryk for at komme til:
Let krogetLet kroget
Middelsvær krogetMiddelsvær kroget
Svær krogetSvær kroget
Elite krogetElite kroget
LængdehopSamlet Vinder


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let kroget
Dato: 2020-09-13 12:50

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Emilie OlsenUniKins Queen Anne's Revenge (...00:26,6610:24,5310:51,1912
2Signe BrenholdtFurukollens Amarino (Anton)00:32,9110:43,1211:16,031
3Silke BrendstrupKastanjegårdens Eddie11:43,6301:38,9113:22,541
4Smilla VejsgaardKandies Tawsan (Trusse-Theis)00:28,4720:37,0621:05,53
5Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens Real Quiet (Qui)10:41,7510:49,2521:31,00
6Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens Dream of Mine (Matt)11:23,1010:59,6622:22,76
7Tanja PedersenUniKins Winter Hill (Walle)05:53,9121:04,6026:58,51
8Signe BrenholdtStampestaldens Altomincio00:29,8830:39,5931:09,47
9Tanja PedersenUniKins Red Death (Dea)10:32,7230:54,1841:26,90
10Emilie OlsenKlundtes Dragon Dance (Dia)10:44,38Trukket
11Josefine GammelgaardTumles Water Wheel (Wiktor)10:49,50Trukket
12Josefine GammelgaardRådved Nygård's Det Bedste Jeg...11:59,77Trukket
13Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens On My Way (Winston)20:32,47
14Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens Dream of Tomorrow (...20:35,75
15Patricia MøllnitzDundines Nina Simonetti (Nina)20:38,59
16Emil JulinUniKins Imperfect Harmony (Ixi...20:49,56
17Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens Always Dreaming (Do...30:28,94
18Tanja PedersenUniKins Længe Leve Drømmene (V...30:58,75
19Emilie OlsenJordbærgårdens Hint (Hint)31:21,81
Antal deltagere: 19.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Janni Brenholdt
Sekretær: Janni Brenholdt
Bedømmelsesmetode: C1 0 - 1 fejl i finalen
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Let kroget
Dato: 2020-09-12 13:35

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Emil JulinUniKins Life is Priceless (Piu...00:38,3801:02,9701:41,3512
2Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens Real Quiet (Qui)00:38,3801:02,9701:41,3511
3Smilla VejsgaardKandies Tawsan (Trusse-Theis)10:55,6900:30,7811:26,471
4Signe BrenholdtFurukollens Amarino (Anton)00:50,6011:03,7211:54,321
5Tanja PedersenUniKins Winter Hill (Walle)10:43,6810:24,2221:07,90
6Tanja PedersenUniKins Red Death (Dea)10:39,5410:55,3221:34,86
7Emil JulinUniKins Imperfect Harmony (Ixi...10:41,7811:15,7221:57,50
8Silke BrendstrupKastanjegårdens Eddie00:55,8421:40,9722:36,81
9Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens Dream of Tomorrow (...11:14,2811:25,5622:39,84
10Tanja PedersenConejos Rivers of Babylon10:42,5020:58,4031:40,90
11Tanja PedersenUniKins Længe Leve Drømmene (V...10:32,8121:11,9731:44,78
12Josefine GammelgaardTumles Water Wheel (Wiktor)11:27,62Trukket
13Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens On My Way (Winston)21:04,12
14Emilie PetersonEgevangs Wasabi (Wasabi)20:42,63
15Janni BrenholdtStampestaldens Altomincio21:03,16
16Emilie OlsenJordbærgårdens Hint (Hint)20:48,40
17Selina M. PedersenTarzis Lucyblia to the Lake (L...21:44,31
18Patricia MøllnitzDundines Nina Simonetti (Nina)21:01,97
19Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens Dream of Mine (Matt)20:35,75
20Selina M. PedersenEgevangs Mac (Trofast)40:52,60
21Nanna JohansenStald Jumpers Perle (Perle)51:28,41
22Josefine GammelgaardRådved Nygård's Det Bedste Jeg...50:47,32
23Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens Always Dreaming (Do...4+12:05,87
24Nanna JohansenStald Jumpers Pjuske (Pjuske)60:49,87
25Nanna JohansenEnigheds Feodor6+12:12,41
Uplac.Nanna JohansenFrydendalens You Can Do it (Ch...Disk.
Uplac.Emilie OlsenUniKins Queen Anne's Revenge (...Trukket
Uplac.Nanna JohansenFrydendals Love You More (Moll...Trukket
u5Emilie OlsenKlundtes Dragon Dance (Dia) (u)10:33,6210:32,5021:06,12
Antal deltagere: 29.   Heraf veteraner: 0.   Og uden for konkurrence: 1.
Dommer: Mia Pihlmann Hansen
Sekretær: Mia Hansen
Bedømmelsesmetode: C1 - 0 - 1 fejl i finalen
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Middelsvær kroget
Dato: 2020-09-12 15:30

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Emilie OlsenSolens Blue Ocean Waves (Cean)00:48,5000:40,8501:29,3513
2Signe BrenholdtEikhaugens First Time (Tempus)01:01,3800:41,7101:43,0912
3Camilla Kirk JensenUniKins Stormfly (Storm)00:54,3700:49,8501:44,2212
4Isabella ColomboKlundtes Double Diamond (Diako)00:58,9400:53,0901:52,0312
5Isabella ColomboUniKins Total Nightmare (Faun)01:18,7200:37,4701:56,1912
6Emilie OlsenJordbærgårdens Megumi (Maggie)01:11,6500:47,5401:59,1912
7Tanja PedersenFurukollens Strange Fruit (Fra...01:11,2500:59,4002:10,6512
8Signe BrenholdtStampestaldens Ludvig01:23,8401:10,5002:34,3412
9Emilie OlsenLilliens DU Betyder Alt (Ali)01:52,1201:48,3803:40,5012
10Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens Night Before Chr. (...10:50,6900:29,1211:19,81
11Camilla Kirk JensenKlundtes Trace The Call (Triss...10:53,7800:39,8111:33,59
12Tanja PedersenUniKins Night Fury (Falk)11:02,6500:31,5611:34,21
13Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens Colors of the Wind...10:59,2900:35,7011:34,99
14Janni BrenholdtStampestaldens Sugar Babe00:51,8710:55,8711:47,74
15Tanja PedersenUniKins Screaming Death (Zelda)01:03,8710:43,9111:47,78
16Tanja PedersenUniKins Midsummer Hill (Milbo)01:02,6610:59,2212:01,88
17Patricia MøllnitzDundines Matteo Balsano (Matte...01:05,9710:59,0612:05,03
18Tanja PedersenUniKins Wonder Park (Wiola)11:21,2800:57,8112:19,09
19Emil JulinFunnys Eye For An Eye (Elias)00:47,7520:44,0321:31,78
20Isabella ColomboCrazyjumpers Ch. Amarylis11:07,8110:51,2521:59,06
21Isabella ColomboPaloma11:05,8710:54,1522:00,02
22Emil JulinLavendulas Månskugga11:08,3411:03,7222:12,06
23Tanja PedersenUniKins Dreams of Destiny (Mel...11:10,7811:04,8422:15,62
24Patricia MøllnitzDundines Miguel Valente (Migue...11:30,0711:10,4722:40,54
25Emil JulinTumles Stand by Me (Stanley)10:50,0320:49,4431:39,47
26Patricia MøllnitzDundines Kibalo (Kibalo)11:43,9020:45,4232:29,32
27Smilla VejsgaardBjörklövets Radioactive (Radar)20:53,40
28Josefine GammelgaardHønsehusets Sailor21:21,66
29Isabella ColomboMaglebo's Kængubarn (Kængu)21:24,50
30Camilla Kirk JensenStampestaldens Valde21:26,13
31Emil JulinUniKins Cloverfield Paradox (C...21:30,47
32Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens Shadow Hidden Dream30:38,73
33Tanja PedersenUniKins Flopsy (Flopsy)31:37,47
34Emilie OlsenTumles Songbird (Sandy)5+12:07,50
Uplac.Emil JulinStampegårdens Chief of PoliceDisk.
u9Emilie OlsenFunnys Naruto Uzumiaki (Uto) (...01:09,9701:28,3102:38,28
Antal deltagere: 36.   Heraf veteraner: 0.   Og uden for konkurrence: 1.
Dommer: Mia Pihlmann Hansen
Sekretær: Mia Hansen & Camilla Kirk Jensen
Bedømmelsesmetode: C1 0 - 1 fejl i finalen
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Middelsvær kroget
Dato: 2020-09-13 09:30

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidOmløbPindPoint
1Patricia MøllnitzDundines Matteo Balsano (Matte...00:34,5000:29,0601:03,5613
2Isabella ColomboUniKins Total Nightmare (Faun)00:54,0900:23,1201:17,2112
3Tanja PedersenUniKins Screaming Death (Zelda)00:44,2800:37,8801:22,160 - 0:28,1612
4Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens Colors of the Wind...00:51,1200:30,5701:21,690 - 0:39,2812
5Isabella ColomboKlundtes Double Diamond (Diako)00:46,1600:37,0401:23,2012
6Smilla VejsgaardBjörklövets Radioactive (Radar)00:49,4700:35,8401:25,3112
7Tanja PedersenFurukollens Strange Fruit (Fra...00:48,5700:38,5901:27,1612
8Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens Night Before Chr. (...00:31,5310:21,2510:52,78
9Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens Shadow Hidden Dream00:29,1510:30,9111:00,06
10Signe BrenholdtStampestaldens Sugar Babe00:34,0010:30,6011:04,60
11Emilie OlsenSolens Blue Ocean Waves (Cean)10:54,7800:22,5611:17,34
12Isabella ColomboCrazyjumpers Ch. Amarylis00:42,9110:39,4711:22,38
13Tanja PedersenUniKins Wonder Park (Wiola)00:49,4310:48,9411:38,37
14Tanja PedersenUniKins Midsummer Hill (Milbo)00:47,1010:54,1911:41,29
15Mia HansenLavendulas Månskugga00:52,6610:49,3811:42,04
16Patricia MøllnitzDundines Kibalo (Kibalo)11:05,3200:37,7911:43,11
17Isabella ColomboPaloma01:10,7810:33,6311:44,41
18Emil JulinUniKins Cloverfield Paradox (C...11:23,5900:55,3512:18,94
19Mia HansenKlundtes Trace The Call (Triss...10:52,9010:39,2221:32,12
20Tanja PedersenUniKins Night Fury (Falk)10:56,5310:38,6921:35,22
21Patricia MøllnitzDundines Miguel Valente (Migue...10:56,9710:42,5021:39,47
22Camilla Kirk JensenStampestaldens Valde11:13,8110:44,1021:57,91
23Isabella ColomboMaglebo's Kængubarn (Kængu)11:14,8720:46,1332:01,00
24Mia HansenStampegårdens Chief of Police11:34,2231:45,2243:19,44
25Tanja PedersenUniKins Dreams of Destiny (Mel...20:51,13
26Signe BrenholdtStampestaldens Ludvig20:51,81
27Emil JulinUniKins Life is Priceless20:51,81
28Josefine GammelgaardHønsehusets Sailor21:08,10
29Emil JulinFunnys Eye For An Eye (Elias)21:12,62
30Emilie OlsenJordbærgårdens Megumi (Maggie)21:25,00
31Tanja PedersenUniKins Flopsy (Flopsy)31:27,66
32Emil JulinTumles Stand by Me (Stanley)40:46,87
33Emilie OlsenTumles Songbird (Sandy)51:35,97
u13Signe BrenholdtEikhaugens First Time (Tempus)...0+10:58,2200:33,5611:31,78
u29Emilie OlsenFunnys Naruto Uzumiaki (Uto) (...21:11,94
Antal deltagere: 35.   Heraf veteraner: 0.   Og uden for konkurrence: 2.
Dommer: Janni Brenholdt
Sekretær: Signe Brenholdt + Janni Brenholdt
Bedømmelsesmetode: C1 - 0 - 1 fejl i finalen
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Svær kroget
Dato: 2020-09-12 18:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Mia HansenStampegårdens Heart to Heart00:43,0300:23,5001:06,5313
2Smilla VejsgaardHarleys Shores of Venice00:36,0000:48,5301:24,5312
3Janni BrenholdtStampestaldens Vera01:31,3101:51,7503:23,0612
4Tanja PedersenFurukollens Juniper (Jupi)00:59,0310:51,0711:50,101
5Emil JulinUniKins Følg Dine Drømme (Fjor...10:46,6601:10,1611:56,821
6Mia HansenMilleniums Mister Marvelous (M...11:21,2800:51,9312:13,211
7Mia HansenMilleniums Velvet Haze (Eira)11:01,9401:12,7512:14,691
8Josefine GammelgaardSundahls Sølvpil0+11:40,1200:39,9112:20,031
9Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens Senõr Amarillo (Ama...10:28,6310:25,6320:54,26
10Camilla Kirk JensenKlundtes The Miracle Thief (Mi...10:54,0610:31,7521:25,81
11Signe BrenholdtFunnys Amira (Amira)10:44,2810:42,1621:26,44
12Tanja PedersenSolens All Or Nothing (Alluah)10:46,8610:44,6521:31,51
13Regitze ReckWinds Ilinora10:54,0310:44,8721:38,90
14Mia HansenFunnys Akella (Ella)00:59,2821:04,6522:03,93
15Mia HansenEikhaugens We'll Never Know11:05,8711:01,8822:07,75
16Tanja PedersenUniKins Lie To Me (Elo)10:48,0320:57,3131:45,34
17Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens Ch. Desert Eagle10:54,4420:59,6531:54,09
18Signe BrenholdtStampestaldens Else Lindstow (...10:50,7521:04,4131:55,16
19Emil JulinStampestaldens Purpurella (Ell...11:19,5931:20,3442:39,93
20Mia HansenBjörklövets Burning View (Conr...20:39,40
21Signe BrenholdtStampestaldens Viggo20:46,69
22Mia HansenWinds Mystique20:48,72
23Signe BrenholdtEikhaugens Good Enough (Gaby)20:49,34
24Mia HansenKlundtes Lies and Fireflies (F...20:59,59
25Camilla Kirk JensenFurukollens True by Match (Mat...30:44,53
26Smilla VejsgaardUniKins Troubador (Tro)2+11:16,06
27Signe BrenholdtStampestaldens Kate (Kate)1+21:24,44
28Mia HansenUniKins A Quiet Place (Penny)41:15,25
29Tanja PedersenFunnys Heart Beat (Bea)41:16,43
30Emil JulinJordbærgårdens Fairy (Futte)41:17,62
31Emil JulinUniKins Star Strike (Starla)41:27,03
32Emil JulinTumles Sunday Morning Call (Ma...51:03,91
33Signe BrenholdtStampestaldens Carl51:09,00
Antal deltagere: 33.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Patricia Møllnitz
Sekretær: Patrcia Møllnitz
Bedømmelsesmetode: C1 - 0 - 1 fejl i finalen
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Svær kroget
Dato: 2020-09-13 13:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Smilla VejsgaardHarleys Shores of Venice00:34,9700:33,5601:08,5313
2Josefine GammelgaardSundahls Sølvpil00:51,1900:35,2801:26,4712
3Mia HansenMilleniums Mister Marvelous (M...01:00,8400:34,1601:35,0012
4Mia HansenMilleniums Velvet Haze (Eira)01:10,3101:07,2502:17,5612
5Signe BrenholdtFunnys Amira (Amira)10:33,4700:29,8711:03,341
6Mia HansenEikhaugens We'll Never Know10:43,5300:34,8111:18,341
7Signe BrenholdtStampestaldens Viggo10:54,9400:25,4711:20,411
8Emil JulinUniKins Følg Dine Drømme (Fjor...10:41,2800:41,0611:22,341
9Mia HansenUniKins A Quiet Place (Penny)10:43,3100:41,1311:24,441
10Smilla VejsgaardUniKins Troubador (Tro)10:47,5300:38,6611:26,191
11Signe BrenholdtEikhaugens Good Enough (Gaby)00:45,1310:45,8811:31,011
12Signe BrenholdtStampestaldens Carl11:04,8500:38,1611:43,011
13Tanja PedersenSolens All Or Nothing (Alluah)10:55,6001:01,8811:57,481
14Tanja PedersenUniKins Lie To Me (Elo)11:08,8700:54,3112:03,181
15Isabella ColomboKlundtes Double Diamond10:58,8410:29,1521:27,99
16Mia HansenKlundtes Lies and Fireflies (F...10:57,2110:31,2821:28,49
17Regitze ReckWinds Ilinora00:55,8120:40,2821:36,09
18Camilla Kirk JensenKlundtes The Miracle Thief (Mi...10:38,3120:28,1931:06,50
19Signe BrenholdtStampestaldens Kate (Kate)00:46,812+10:58,9331:45,74
20Mia HansenWinds Mystique10:56,5630:28,2841:24,84
21Mia HansenBjörklövets Burning View (Conr...20:29,03
22Emil JulinStampestaldens Purpurella (Ell...20:44,72
23Signe BrenholdtStampestaldens Else Lindstow (...20:45,60
24Camilla Kirk JensenUniKins Stormfly20:51,94
25Tanja PedersenFurukollens Juniper (Jupi)21:02,84
26Janni BrenholdtStampestaldens Vera21:44,15
27Mia HansenStampegårdens Heart to Heart30:29,56
28Emil JulinTumles Sunday Morning Call (Ma...30:37,00
29Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens Ch. Desert Eagle30:37,28
30Mia HansenFunnys Akella (Ella)30:59,03
31Emil JulinJordbærgårdens Fairy (Futte)31:16,69
32Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens Senõr Amarillo (Ama...40:33,29
33Emil JulinUniKins Star Strike (Starla)41:02,26
34Camilla Kirk JensenFurukollens True by Match (Mat...60:47,78
35Emilie OlsenLilliens DU Betyder Alt5+12:08,56
Uplac.Tanja PedersenFunnys Heart Beat (Bea)Trukket
Antal deltagere: 36.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Patricia Møllnitz
Sekretær: Patricia Møllnitz
Bedømmelsesmetode: C1 - 0 - 1 fejl i finalen
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Elite kroget
Dato: 2020-09-12 18:45

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidCert.Point
1Camilla Kirk JensenFunnys Ch. Athena (Athena)00:34,3810:31,0911:05,4714
2Regitze ReckStampegårdens Leap of Faith11:01,2200:44,1611:45,381
3Regitze ReckWinds Ilviro11:00,9400:50,3511:51,29
4Mia HansenFunnys To The Gates (Gilbert)10:55,6010:50,4421:46,04
5Mia HansenFunnys Taxan (Tarzan)11:07,0010:44,4421:51,44
6Mia HansenKlundtes First Strike (Silke)10:59,4311:17,9422:17,37
7Viktoria Behrendt ThremsWinds Izzina01:17,9721:16,1622:34,13
8Mia HansenFunnys Ch. Air Mist (Elwa)01:09,82Trukket
9Camilla Kirk JensenFormørkelse (Futti)11:01,10Trukket
10Mia HansenKlundtes Lead in Lipstick (Lib...20:49,90
11Camilla Kirk JensenKlundtes Tales by Light (Thild...21:03,06
12Patricia MøllnitzDundines Liva Weel (Liva)21:10,34
13Emil JulinFunnys Ciri Cinori (Ciri)21:19,00
14Janni BrenholdtStampegårdens Kiss Goodnight (...21:30,75
15Signe BrenholdtStampestaldens Allison (Alliso...21:43,71
16Mia HansenKlundtes Second Shot (Sander)30:43,82
17Viktoria Behrendt ThremsHybens Ch. Ogmios Marley30:51,90
18Mia HansenUniKins Death Song (Zoey)31:08,97
19Mia HansenKlundtes Lonely Hills31:26,97
20Patricia MøllnitzFunnys Inabi Uchiha (Inabi)31:41,59
21Emil JulinBellas Cozy Living31:52,00
22Regitze ReckStampegårdens Rainbow Room (Qu...31:53,00
23Emil JulinTumles Ch. All of the Stars32:27,22
24Mia HansenHønsehusets Cruse of the Blac....41:17,09
25Mia HansenFunnys Aura41:23,06
26Signe BrenholdtStampestaldens Bulmers Norman...3+11:39,37
27Camilla Kirk JensenStampegårdens GdCh. Wild N' Re...51:15,72
28Camilla Kirk JensenMilleniums Eudoros Från Troja...60:57,72
29Emil JulinSundahls Stabbington (Bastian)5+11:29,63
30Emil JulinUniKins Escape (Aslan)4+22:20,81
31Emil JulinBjörklövets Light Me Up (Walte...91:13,88
Uplac.Camilla Kirk JensenKlundtes Pass The Poems (PP)Trukket
Uplac.Emil JulinStampestaldens La Paix (La Pai...Trukket
Antal deltagere: 33.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Tanja Skou Pedersen
Sekretær: Josefine Gammelgård
Bedømmelsesmetode: C1 0 - 1 fejl i finalen
Maksimum tid: 2,5 min.
Til toppen

Elite kroget
Dato: 2020-09-13 09:55

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidCert.Point
1Regitze ReckStampegårdens Leap of Faith01:00,2800:57,9701:58,2514
2Viktoria Behrendt ThremsHybens Ch. Ogmios Marley10:51,7200:53,9011:45,621
3Janni BrenholdtStampegårdens Kiss Goodnight (...11:40,5001:26,3813:06,88
4Mia HansenFunnys Ch. Air Mist (Elwa)11:08,2211:23,5322:31,75
5Viktoria Behrendt ThremsWinds Izzina01:05,1231:08,0332:13,15
6Camilla Kirk JensenFormørkelse (Futti)11:04,7840:44,7351:49,51
7Mia HansenKlundtes First Strike (Silke)20:49,81
8Mia HansenKlundtes Lead in Lipstick (Lib...20:54,53
9Mia HansenFunnys To The Gates (Gilbert)21:01,43
10Mia HansenFunnys Taxan (Tarzan)1+11:20,93
11Regitze ReckStampegårdens Rainbow Room (Qu...21:49,37
12Mia HansenKlundtes Second Shot (Sander)30:37,62
13Camilla Kirk JensenFunnys Ch. Athena (Athena)30:49,63
14Mia HansenHønsehusets Cruse of the Blac....31:41,03
15Patricia MøllnitzFunnys Inabi Uchiha (Inabi)41:29,51
16Patricia MøllnitzDundines Liva Weel (Liva)41:31,68
17Emil JulinBellas Cozy Living41:47,59
18Signe BrenholdtStampestaldens Allison (Alliso...50:52,44
19Camilla Kirk JensenKlundtes Tales by Light (Thild...51:39,41
20Camilla Kirk JensenStampegårdens GdCh. Wild N' Re...51:44,56
21Mia HansenKlundtes Lonely Hills52:12,00
22Emil JulinTumles Ch. All of the Stars52:25,72
23Camilla Kirk JensenMilleniums Eudoros Från Troja...61:10,81
24Emil JulinSundahls Stabbington (Bastian)61:18,75
25Emil JulinBjörklövets Light Me Up (Walte...61:28,87
26Mia HansenUniKins Death Song (Zoey)61:34,06
27Signe BrenholdtStampestaldens Bulmers Norman...61:53,40
28Mia HansenFunnys Aura62:12,16
29Signe BrenholdtStampestaldens La Paix (La Pai...71:15,97
30Emil JulinFunnys Ciri Cinori (Ciri)81:29,25
Uplac.Regitze ReckWinds IlviroDisk (fejl bane)
Uplac.Emil JulinUniKins Escape (Aslan)Trukket
Antal deltagere: 32.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Tanja Skou Pedersen
Sekretær: Tanja Pedersen + Janni Brenholdt
Bedømmelsesmetode: C1 - 0 - 1 fejl i finalen
Maksimum tid: 2,5 min
Til toppen

Længdehop
Dato: 2020-09-12 09:23

Plac.FørerKanin6080100120140150160170180190200210220230Cert.Point
1Regitze ReckWinds IlviroO-XO-O-O-OXOXOXOOO14
2Regitze ReckStampegårdens Leap of FaithO-O-O-O-OOXOOXOO1
3Viktoria Behrendt ThremsWinds IzzinaO-O-O-O-O-XOXOOXXX1
4Isabella ColomboCrazyjumpers Ch. Amarylis---XO--O----XOXXX
5Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens Senõr Amarillo (Ama...O-XO-XO-XO-O-OXXX
6Regitze ReckWinds IlinoraOOOXOO-XXOXOXOXOXXOXXX
7Patricia MøllnitzStampestaldens Else Lindstow (...OOOOOOXOXXOXOOXXX
8Patricia MøllnitzDundines Liva Weel (Liva)O-O-XO-XO-XOXOXXX
9Isabella ColomboKlundtes Double Diamond (Diako)---OOXOXOOXXOXOXXX
10Mia HansenFunnys Ch. Air Mist (Elwa)O-O-XO-XOXXOXOXXX
11Mia HansenMilleniums Mister Marvelous (M...OOXO-XOXXOOXO-XXX
12Smilla VejsgaardUniKins Screaming Death (Zelda)OOXOOXOXOXOXOXXX
13Smilla VejsgaardUniKins Escape (Aslan)OOXOXOXXOXOOXXOXXX
14Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens Shadow Hidden DreamO-O-XO-O-XXX
15Isabella ColomboUniKins Total Nightmare (Faun)---XOOXOOXXX
16Viktoria Behrendt ThremsHybens Ch. Ogmios MarleyO-O-O-XO-XXX
17Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens Ch. Desert EagleO-O-XO-XO---XXX
18Emilie OlsenUniKins Queen Anne's Revenge (...XOOOOXO-XOXXX
19Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens On My Way (Winston)O-O-XXOOXOXXX
20Josefine GammelgårdFunnys Heart Beat (Bea)OOOOXOOXXX
21Signe BrenholdtStampestaldens La Paix (La Pai...O-XXO-XOXOXXX
22Mia HansenSkovvejens Colors of the Wind...XOO-XO-XXOXXX
23Mia HansenKlundtes Lead in Lipstick (Lib...XOOXOXO-XXOXXX
24Patricia MøllnitzFunnys Inabi Uchiha (Inabi)O-O-XO-XXX
25Signe BrenholdtEikhaugens Good Enough (Gaby)XO-XO-XOXXX
26Patricia MøllnitzDundines Nina Simonetti (Nina)XXOXOOOXXX
27Josefine GammelgårdSolens All Or Nothing (Alluah)OOOXOXXX
27Signe BrenholdtStampestaldens LudvigOOOXOXXX
29Signe BrenholdtEikhaugens First Time (Tempus)XXOOOXOXXX
30Smilla VejsgaardBellas Cozy LivingOOXOXOXXX
31Mia HansenFunnys Taxan (Tarzan)O--XXOXXX
32Emilie OlsenSolens Blue Ocean Waves (Cean)OOOXXOXXX
33Signe BrenholdtStampestaldens Allison (Alliso...O-O-XXX
34Mia HansenKlundtes First Strike (Silke)OOOXXX
34Signe BrenholdtStampestaldens ViggoOOOXXX
36Mia HansenBjörklövets Burning View (Conr...XOOOXXX
37Josefine GammelgårdSundahls Stabbington (Bastian)XXOXOOXXX
38Josefine GammelgårdFurukollens Juniper (Jupi)OOXOXXX
38Mia HansenMilleniums Velvet Haze (Eira)OOXOXXX
38Patricia MøllnitzDundines Matteo Balsano (Matte...OOXOXXX
38Smilla VejsgaardUniKins Lie To Me (Elo)OOXOXXX
42Mia HansenUniKins Death Song (Zoey)XOOXOXXX
42Signe BrenholdtBjörklövets Light Me Up (Walte...XOOXOXXX
44Smilla VejsgaardTumles Sunday Morning Call (Ma...OXOXXOXXX
45Emilie OlsenJordbærgårdens Megumi (Maggie)XOXOXXOXXX
46Josefine GammelgårdTumles Ch. All of the StarsOOXXX
46Josefine GammelgårdTumles Stand by Me (Stanley)OOXXX
46Josefine GammelgårdUniKins Dreams of Destiny (Mel...OOXXX
46Mia HansenUniKins A Quiet Place (Penny)OOXXX
50Smilla VejsgaardFunnys Ciri Cinori (Ciri)OXOXXX
51Mia HansenKlundtes Lies and Fireflies (F...XXOXXOXXX
52Smilla VejsgaardUniKins Night Fury (Falk)OXXX
53Josefine GammelgårdUniKins Følg Dine Drømme (Fjor...XO-XXX
53Emilie OlsenLilliens DU Betyder Alt (Ali)XOXXX
53Mia HansenEikhaugens We'll Never KnowXOXXX
53Mia HansenFunnys To The Gates (Gilbert)XOXXX
Uplac.Mia HansenFunnys AkellaXXX
Uplac.Mia HansenStampestaldens VeraXXX
Uplac.Patricia MøllnitzDundines Miguel Valente (Migue...XXX
Uplac.Smilla VejsgaardUniKins Midsummer Hill (Milbo)XXX
Uplac.Smilla VejsgaardUniKins Troubador (Tro)XXX
Antal deltagere: 61.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Janni Brenholdt, Tanja Skou Pedersen
Aspirant: Emil Julin Jensen
Bedømmelsesmetode: 60 cm.
Maksimum tid: 2 minutter
Til toppen

Samlet Vinder

Plac.FørerKaninLængde12Total
1Regitze ReckStampegårdens Leap of Faith2215
2Viktoria Behrendt ThremsWinds Izzina37515
3Isabella ColomboUniKins Total Nightmare (Faun)154221
4Patricia MøllnitzDundines Liva Weel (Liva)810725
5Tanja PedersenUniKins Screaming Death (Zelda)1216331
6Viktoria Behrendt ThremsHybens Ch. Ogmios Marley1815235
7Regitze ReckWinds Ilinora6131736
8Isabella ColomboCrazyjumpers Ch. Amarylis4211237
9Signe BrenholdtEikhaugens First Time (Tempus)2921344
9Emilie OlsenSolens Blue Ocean Waves (Cean)3211144
11Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens Senõr Amarillo (Ama...593246
12Mia HansenFunnys Taxan (Tarzan)3151147
13Mia HansenKlundtes First Strike (Silke)346848
13Janni BrenholdtStampestaldens Else Lindstow (...7182348
15Signe BrenholdtStampestaldens La Paix (La Pai...21312950
16Tanja PedersenSolens All Or Nothing (Alluah)28121353
17Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens Shadow Hidden Dream1433956
17Patricia MøllnitzDundines Nina Simonetti (Nina)26181256
19Signe BrenholdtEikhaugens Good Enough (Gaby)25231159
20Patricia MøllnitzDundines Matteo Balsano (Matte...4118160
21Patricia MøllnitzFunnys Inabi Uchiha (Inabi)24211661
22Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens Ch. Desert Eagle16172962
22Signe BrenholdtStampestaldens Ludvig2782762
24Signe BrenholdtStampestaldens Viggo3521763
25Emil JulinBellas Cozy Living30171764
25Signe BrenholdtStampestaldens Allison (Alliso...33131864
27Tanja PedersenFurukollens Juniper (Jupi)3842567
28Mia HansenFunnys To The Gates (Gilbert)5441068
29Tanja PedersenUniKins Lie To Me (Elo)39161469
29Emil JulinUniKins Følg Dine Drømme (Fjor...565869
31Mia HansenEikhaugens We'll Never Know5315674
32Mia HansenBjörklövets Burning View (Conr...36202177
33Mia HansenUniKins A Quiet Place (Penny)4928986
33Tanja PedersenUniKins Night Fury (Falk)52132186
35Emil JulinSundahls Stabbington (Bastian)37262487
36Emil JulinTumles Ch. All of the Stars48192289
37Emil JulinFunnys Ciri Cinori (Ciri)51113092
38Emil JulinBjörklövets Light Me Up (Walte...42292596
39Tanja PedersenUniKins Dreams of Destiny (Mel...46242696
40Emilie OlsenLilliens DU Betyder Alt (Ali)551035100
41Emil JulinTumles Sunday Morning Call (Ma...443228104
42Emil JulinTumles Stand by Me (Stanley)502634110
Antal deltagere: 42.   Heraf veteraner: 0.  
Samlet Vinder
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.