Ofte stillede spørgsmål
Mine supportsager
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

ASPIRANTSTÆVNE  PÅ  VILVORDE  I  ROSKILDE  DEN  26.  SEPTEMBER  2020

Print
Tryk for at komme til:
Let ligeSvær lige åben
HøjdehopLængdehop


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let lige
Dato: 2020-09-26 13:15

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlOmløbPindPoint
1Isabella WexøeWexøes Son of a Star (Junior)00.23,9100.07,68012
2Line Holse HansenEikhaugens Somewhere In Betwe....00.32,2500.12,1000 - 0:16,5911
3Astrid Egebo LarsenEgebos Strejf00.12,1000.12,0301 - 0:11,7511
4Line Holse HansenJordbærgårdens Hint (Hint)00.52,8700.19,63011
5Isabella ColomboColombos Blue Sapphire (Elvis)00.28,2500.26,81011
6Patricia MøllnitzDundines Nina Simonetti (Nina)10.15,5600.13,311
7Freja PedersenRosendalens Manse (Manse)10.24,8810.10,822
8Katrine Kragh LindboEllegaardens Felix (Felix)10.51,2210.37,842
9Emilie OlsenFilur10.40,6220.44,063
10Rebecca ClausenLapins Cliff (Cliff)20.13,56
11Signe BrenholdtFunnys Lobiviq (Loppen)20.30,09
12Sif EnevoldsenCassa-Strudahls Timothy McG. (...20.30,44
13Line Holse HansenKlundtes Dragon Dance (Dia)20.46,16
14Nicole MosslemTårnbyens Ella (Ella)20.51,56
15Smilla HolmSolhavens I Was Born to This (...40.40,97
16Nicole MosslemSellas Fresh of Infinity (Mess...3+11.15,62
17Rebecca ClausenLapins Hill Kong Julien (Kong...50.48,06
v6Patricia MøllnitzDundine's GCh. Silvia (Silvi...(V)00.13,3710.09,031
u4Isabella ColomboSunshines Aiko (Aiko) (U)00.15,5900.14,190
u6Line Holse HansenFunnys Naruto Uzumiaki (Uto) (...00.33,3700.43,250
Antal deltagere: 20.   Heraf veteraner: 1.   Og uden for konkurrence: 2.
Dommer: Camilla Kirk Jensen
Sekretær: Camilla Kirk Jensen
Bedømmelsesmetode: C2, 0 - 1 fejl i finalen
Maksimum tid: 2 Minutter
Til toppen

Svær lige åben
Dato: 2020-09-26 13:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlOmløbPindPoint
1Signe BrenholdtStampestaldens Viggo (S)00.20,5000.19,50013
2Signe BrenholdtStampestaldens Altomincio (M)00.22,6200.20,25022
3Signe BrenholdtStampestaldens Carl (S)00.31,5600.24,1900 - 0:15,0012
4Camilla Kirk JensenKlundtes The White Raven (Wi...(M)00.24,9700.25,1202 - 0:24,9722
5Agnete LønborgCrazyjumpers CH In Primo Pia...(S)00.36,6500.32,53012
6Camilla Kirk JensenUniKins Stormfly (Storm) (S)10.33,4100.19,7211
7Signe BrenholdtEikhaugens First Time (Tempu...(S)00.32,4410.24,9411
8Signe BrenholdtStampestaldens Kate (S)00.48,1510.26,5011
9Isabella ColomboCrazyjumpers Ch. Amarylis (S)10.39,5600.27,7211
10Camilla Kirk JensenStampestaldens Valde (M)00.44,3410.33,9412
11Rie AndersenStald Trofasts Neville Longb...(S)10.55,4700.34,1911
12Anna Katrine HustedRosehagens Aimable Amie (Ami...(M)00.48,3110.43,8712
13Ellen LønborgFunnys No Return (Rino) (S)00.42,7810.51,2211
14Signe BrenholdtStampestaldens Ludvig (S)10.49,5000.51,8411
15Signe BrenholdtStampestaldens Allison (Alli...(S)00.26,6320.21,782
16Line Holse HansenJordbærgårdens Megumi (Maggi...(M)10.45,1910.25,852
17Emilie OlsenSolens Blue Ocean Waves (Cea...(S)10.18,5020.39,843
18Anna Herløv HansenElvis01.00,5330.54,633
19Signe BrenholdtStampestaldens Vera (S)11.05,6521.12,213
20Signe BrenholdtStampestaldens Sugar Babe (M)20.34,41
21Ellen LønborgUniKins Slam Bam (Sammi) (S)20.35,16
22Sif EnevoldsenThe Perfekts Star To The Moo...(M)20.41,37
23Isabella ColomboKlundtes Double Diamond (Dia...(S)1+10.54,75
24Emilie OlsenLilliens DU Betyder Alt (Ali...(M)21.19,68
25Camilla Kirk JensenFurukollens Forbidden Fruit...(M)21.54,40
26Astrid Egebo LarsenStampestaldens Gobstopper (G...(S)30.29,13
27Smilla HolmEgevangs Radio Ga Ga (Toby) (M)30.36,69
28Agnete LønborgWinds Cannonbal (S)30.52,84
29Signe BrenholdtFurukollens Amarino (Anton) (M)2+10.54,31
30Isabella ColomboBjörklövets In Loving Memory...(S)40.47,37
31Silje MathiasenDundines Leonardo DiCaprio (M)40.59,85
32Astrid Egebo LarsenTumles Pirate Ship (Piraten)...(M)41.06,69
33Rebecca ClausenCrazyjumpers Golden (Moppe) (M)2+21.15,50
34Isabella ColomboUniKins Total Nightmare (Fau...(M)3+11.21,69
35Caroline Juul GebuhrWinds Ilic (M)3+11.38,12
36Sidsel DragelundPhineas (M)8+11.54,44
u10Regitze ReckWinds Ilinora (Nora) (u)00.29,4310.32,001
u30Anna Katrine HustedRosehagens Eden Rose (Eden) (U)31.31,44
Antal deltagere: 38.   Heraf veteraner: 0.   Og uden for konkurrence: 2.
Dommer: Patricia Møllnitz
Sekretær: Patricia Møllnitz
Bedømmelsesmetode: C2, 0 - 1 fejl i finalen
Maksimum tid: 2 minutter
Til toppen

Højdehop
Dato: 2020-09-26 15:00

Plac.FørerKanin40506070808590Cert.Point
1Regitze ReckStampegårdens Ch. Leap of Faith--OOOOXXX14
2Patricia MøllnitzDundines Ch. Liva Weel (Liva)--OOOXOXXX1
3Regitze ReckStampegårdens Rainbow Room (Qu...--OXOXOXXX
4Agnete LønborgCrazyjumpers CH In Primo Piano...OOOOXXX
4Isabella ColomboCrazyjumpers Ch. AmarylisOOOOXXX
4Patricia MøllnitzStampestaldens Else Lindstow (...OOOOXXX
7Sif EnevoldsenThe Perfekts Star To The Moon...OXXOXOOXXX
8Line Holse HansenJordbærgårdens Megumi (Maggie)OOOXO
8Agnete LønborgUnikins Slam Bam (Sammi)OOOXOXXX
10Rie AndersenStald Trofasts Neville Longbot...OOXOXOXX
11Patricia MøllnitzDundines Miguel Valente (Migue...OOOXXOXXX
12Signe BrenholdtStampestaldens LudvigO-XOXXOXXX
13Patricia MøllnitzFunnys Inabi Uchiha (Inabi)-OOXXX
14Ellen LønborgWinds Cannonball (Cannon)OOOXXX
14Freja PedersenStampestaldens VeraOOOXXX
14Patricia MøllnitzDundines Matteo Balsano (Matte...OOOXXX
17Signe BrenholdtEikhaugens First Time (Tempus)O-XOXXX
17Signe BrenholdtRosehagens Eden Rose (Eden)O-XOXXX
19Emilie OlsenSolens Blue Ocean Waves (Cean)-OXOXXX
20Patricia MøllnitzDundines Nina Simonetti (Nina)OOXOXX
20Caroline Juul GebuhrWinds IlicOOXOXXX
22Signe BrenholdtStampestaldens CarlXO-XXOXXX
23Ellen LønborgFunnys No Return (Rino)XOOXXOXXX
23Signe BrenholdtStampestaldens AltomincioXOOXXOXXX
25Anna Herløv HansenElvisOOXXX
25Freja PedersenStampegårdens Kiss Goodnight (...OOXXX
25Freja PedersenStampestaldens Sugar BabeOOXXX
25Rebecca ClausenLapins Cliff (Cliff)OOXXX
29Rebecca ClausenCrazyjumpers GoldenOXOXXX
30Signe BrenholdtStampestaldens ViggoO-XXX
31Signe BrenholdtRosehagens Aimable Amie (Amie)XOXXX
Uplac.Sidsel DragelundPhineasXXX
Uplac.Sif EnevoldsenCassa-Strudahls Timothy McGeeXXX
Antal deltagere: 33.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Camilla Kirk Jensen
Aspirant: Anna Katrine Husted
Sekretær: Anna Katrine Husted
Bedømmelsesmetode: 40 cm.
Maksimum tid: 2 minutter
Til toppen

Længdehop
Dato: 2020-09-26 10:00

Plac.FørerKanin6080100120140160180200210220230240Cert.Point
1Agnete LønborgCrazyjumpers CH In Primo Piano...---OOOOOOOOO14
2Regitze ReckStampegårdens Ch. Leap of FaithO--XO-OOOOOOXXX1
3Regitze ReckWinds Ch. IlviroO--O-OOOXOXXOXXX1
4Patricia MøllnitzDundines Ch. Liva Weel (Liva)O-O-XOXXOXOXXOXOXXX
5Isabella ColomboCrazyjumpers Ch. Amarylis----XOOOOXXX
6Camilla Kirk JensenWinds GdCh. CyclopsO---O-XXOOXXX
7Camilla Kirk JensenStampestaldens ValdeXO-O-OOXXOOXXX
8Camilla Kirk JensenUniKins Dragon HillO--OOOXXOXOXXX
9Sif EnevoldsenThe Perfekts Star To The Moon...OOOOOXXOOXXX
10Camilla Kirk JensenFunnys Ch. Athena (Athena)O---XO-XOXXX
11Rebecca ClausenCrazyjumpers Golden (Moppe)XXOOOOXOXOXOXXX
12Patricia MøllnitzStampestaldens Else Lindstow (...O-O-O-XXOXXX
13Camilla Kirk JensenMilleniums Eudoros Från Troja...O--O-OXXOXXX
14Camilla Kirk JensenKlundtes Pass The Poems (PP)O--O-OX
15Anna Katrine HustedRosehagens Eden Rose (Eden)OO-O-OXXX
16Agnete LønborgFunnys No ReturnOO-XXOOOXXX
17Signe BrenholdtEikhaugens First Time (Tempus)OXO-XOXOOXXX
18Patricia MøllnitzDundines Miguel Valente (Migue...XOOOXOXOOXXX
19Signe BrenholdtStampestaldens ViggoO-O-XOXOXXX
20Ellen LønborgUniKins Slam Bam (Sammi)---OXOXOXXX
21Astrid Egebo LarsenStampestaldens Gobstopper (Geo)OOOOXOXOXXX
22Anna Katrine HustedRosehagens Aimable Amie (Amie)OXOOOXOXOXXX
23Patricia MøllnitzDundines Nina Simonetti (Nina)OOOXOXOXOXXX
24Emilie OlsenFunnys Naruto Uzumiaki (Uto)OOOXOOXXO
25Rebecca ClausenLapins Cliff (Cliff)OOOXXOXXOXXOXXX
26Patricia MøllnitzFunnys Inabi Uchiha (Inabi)O-O-O-XXX
27Isabella ColomboKlundtes Double Diamond (Diako)--OOOXXX
28Emilie OlsenSolens Blue Ocean Waves (Cean)OOOXOOXXX
29Signe BrenholdtStampestaldens Allison (Alliso...O-O-XOXXX
30Signe BrenholdtStampestaldens AltomincioOOXOXOXOXXX
31Rie AndersenStald Trofasts Neville Longbot...-OOXOXXOXXX
32Anna Herløv HansenElvisO--OXXX
33Isabella ColomboUniKins Total Nightmare (Faun)--OOXXX
34Freja PedersenStampestaldens VeraOOXOOXXX
35Sif EnevoldsenCassa-Strudahls Timothy McG. (...XOOXOOXXX
36Sidsel DragelundPhineasXOXXOXOOXXX
37Emilie OlsenJordbærgårdens Megumi (Maggie)OOXOXOXXX
38Freja PedersenStampegårdens Kiss Goodnight (...OOOXXOXXX
39Signe BrenholdtStampestaldens LudvigXO-XOXXOXXX
40Ellen LønborgWinds Cannonball (Cannon)--OXXX
41Freja PedersenStampestaldens Sugar BabeOOXXX
42Smilla HolmEgevangs Radio Ga Ga (Toby)XOXXX
Uplac.Patricia MøllnitzDundines Matteo Balsano (Matte...XXX
Antal deltagere: 43.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Janni Brenholdt, Mette Wind
Aspirant: Line Holse Hansen
Sekretær: Mette Wind, Line Hansen
Bedømmelsesmetode: 60 cm.
Maksimum tid: 2 minutter
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.