Ofte stillede spørgsmål
Mine supportsager
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

TRÆNINGSSTÆVNE  HOS  TANJA  I  SLEMMINGE  DEN  22.  JUNI  2021

Print
Tryk for at komme til:
Let ligeMiddelsvær lige åben
Svær lige


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let lige
Dato: 2021-06-22 16:30

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Mia HansenUniKins Mok'Nathal (Amal)00:12,3800:18,1300:30,511
2Mia HansenStampegårdens Two Journeys00:21,6900:14,6200:36,311
3Mia HansenStampegårdens King of Kings00:16,2800:27,2500:43,531
4Mia HansenFunnys Moluna (Loa)00:41,0310:34,6011:15,631
5Sille BelowCarrots Sirius Black10:39,0000:51,8111:30,81
6Sille BelowCarrots Albus Dumbledore00:32,9011:39,6912:12,59
7Malou Green TejmersEnigheds Feodor11:18,0302:24,8713:42,90
8Mia HansenFear of Victory00:26,3220:22,1820:48,50
9Sille BelowDundines Europe Centrale (CeCe)10:20,8810:38,5320:59,41
10Nanna JohansenUniKins Flowerpicker (Pejse)10:29,8410:31,0321:00,87
11Nanna JohansenFrydendalens You Can Do it (Charl...10:48,6911:04,8721:53,56
12Sille BelowCarrots Koopa Troopa10:51,6311:49,8122:41,44
13Nanna JohansenStald Jumpers Perle10:40,1630:36,5041:16,66
14Nanna JohansenFrydendals Love You More (Molly)40:33,28
15Nanna JohansenStald Jumpers Pjuske41:14,94
16Mia HansenKlundtes Ithaca fra Cephallenia61:38,78
Antal deltagere: 16.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Tanja Skou Pedersen
Sekretær: Tanja Pedersen
Bedømmelsesmetode: C1 - 0 - 1 fejl i finalen
Maksimum tid: 2,5 min
Til toppen

Middelsvær lige åben
Dato: 2021-06-22 18:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Tanja PedersenUniKins Necromancer (Alya) (M)00:14,6900:14,2800:28,971
2Nanna JohansenStampegårdens Monkey Madness (Maks) (M)00:23,2200:30,6300:53,851
3Malou Green TejmersFunnys Trebbiano (Tristan) (M)00:48,3700:19,7201:08,091
4Tanja PedersenUniKins Wildest Dream (Melwin) (M)00:34,0300:37,5301:11,561
5Tanja PedersenUniKins Mok'Nathal (Amal) (L)00:16,7210:14,0910:30,812
6Nanna JohansenStampegårdens Two Journeys (L)10:20,8400:31,3410:52,182
7Tanja PedersenUniKins Blackrock (Carmon) (M)10:35,1200:25,0911:00,21
8Sille BelowDundines Europe Centrale (CeCe) (L)00:31,1810:35,0311:06,21
9Tanja PedersenUniKins La Ceiba (Lykke) (M)10:16,6910:15,7520:32,44
10Tanja PedersenUniKins Flowerpicker (Pejse) (L)10:32,8110:30,5621:03,37
11Tanja PedersenUniKins Faded Dreams (Wilbert) (M)00:42,7120:49,9721:32,68
12Malou Green TejmersKlundtes Jinchu (Phoebe) (M)11:05,1610:34,4421:39,60
13Sille BelowTumles Kiss Me (M)10:47,7811:02,8521:50,63
14Sille BelowCarrots Albus Dumbledore (L)11:14,9711:02,5622:17,53
15Sille BelowCarrots Koopa Troopa (L)01:08,6921:34,3422:43,03
16Tanja PedersenFunnys Moluna (Loa) (L)00:51,3721:58,4722:49,84
17Nanna JohansenUniKins Wonder Park (Wiola) (M)01:31,500+1+12:36,4424:07,94
18Malou Green TejmersUniKins Winter Hill (Walle) (M)10:30,6320:39,1031:09,73
19Sille BelowFunnys Bouncing Bugs (Blade) (M)10:44,4421:16,2532:00,69
20Malou Green TejmersEnigheds Feodor (L)12:25,8721:50,1934:16,06
21Tanja PedersenConejos Rivers of Babylon (Bukaz) (M)10:30,3530:32,6941:03,04
22Nanna JohansenStampegårdens King of Kings (L)20:35,28
23Tanja PedersenUniKins Baila Caribe (Caia) (M)20:42,43
24Nanna JohansenFrydendalens You Can Do it (Charl... (L)21:14,06
25Sille BelowCarrots Sirius Black (L)21:15,97
26Sille BelowCarrots Toad (M)22:02,16
27Nanna JohansenFrydendals Love You More (Molly) (L)2+21:05,34
28Nanna JohansenStald Jumpers Perle (L)50:46,38
Uplac.Tanja PedersenFunnys The Tinder Box (M)Trukket
Antal deltagere: 29.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Mia Pihlmann Hansen
Sekretær: Mia Hansen
Bedømmelsesmetode: C1 - 0 - 1 fejl i finalen
Maksimum tid: 2,5 min
Til toppen

Svær lige
Dato: 2021-06-22 20:15

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Mia HansenUniKins Total Nightmare (Faun)00:27,1300:39,3101:06,441
2Mia HansenFunnys Kimomo00:17,7810:26,5310:44,311
3Mia HansenStampegårdens Theft of Fire (Thias)00:26,3110:18,5010:44,811
4Mia HansenHeart Of Steel (Saxo)00:26,8410:29,2810:56,121
5Malou Green TejmersUniKins Midsummer Hill (Milbo)10:27,3100:34,0011:01,311
6Nanna JohansenUniKins Screaming Death (Zelda)00:41,1210:33,5011:14,621
7Mia HansenUniKins Længe Leve Drømmene (Valte)00:39,7220:50,3421:30,06
8Sille BelowFunnys Bizzy Dizzy Beez (Bisse)11:02,4120:57,4131:59,82
9Nanna JohansenUniKins Night Fury (Falk)10:30,282+11:00,9741:31,25
10Mia HansenFunnys Akella11:40,1631:35,1543:15,31
11Mia HansenFunnys Solformørkelse (Sima)20:52,47
12Nanna JohansenKlundtes Otoshi (Willow)21:14,43
13Malou Green TejmersUniKins Flopsy31:13,75
Antal deltagere: 13.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Tanja Skou Pedersen
Sekretær: Tanja Pedersen
Bedømmelsesmetode: C1 - 0 - 1 fejl i finalen
Maksimum tid: 2,5 min
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.